Jak vidět anděly a víly - obecné rady

15. června 2009 v 17:07 | Lúmenn |  Další "kouzelné" bytosti
Možná užasle čtete řádky o hovorech s vílami a anděly a říkáte si: "Něco takového se mně nemůže podařit." Ale nevěšte hlavu, je to přesně naopak - vnímat andělská poselství a rady víl totiž může každý. Jak na to?

Za prvé je nutné si uvědomit, že andělé a víly nejsou bytosti z pohádek, náboženských vytržení ani halucinací z duševních chorob. Jsou to bytosti jako my lidé - vnímají, cítí, radují se i smutní. Pouze nejsou tvořeny z hmoty, ale z pouhé energie - u andělů té nejčistší vesmírné vibrující na vysokých frekvencích, u víl z níže vibrující, spíše zemské energie.
Možná si říkáte, že to je sice pěkné, ale jak člověk pozná, že si anděly nevymýšlí? Je to jednoduché - vaše ego si samozřejmě přeje, abyste byli výjimeční a rádo vám naservíruje ty nejlepší vize. Možná se ve vaší hlavě objeví myšlenka, že jste spasitelé lidstva nebo podobné nesmysly, v opačném extrému vám zase bude vaše ego tvrdit, že jste úplné nicky, ze kterými se andělé ani jiní jemnohmotní nebudou zatěžovat.
Takových řečí si nevšímejte, tvoří je vaše hlava a ne říše jemnohmotných bytostí. Poselství od andělů a víl jsou vždy plná lásky a pochopení, nebudou vás přesvědčovat o vaší nadřazenosti, protože všichni tvorové jsou stejně dokonalí.
Máte-li přece jen pocit, že poselství nepocházejí zvenku, ale od vás, provádějte meditace na vyčištění čaker a také vyprazdňujte svoji mysl, což je základ pro komunikaci s jemnohmotnými.
A ještě jedna důležitá poznámka - každý člověk má silnější jeden či dva druhy vnímání, přes které nejlépe komunikuje. Ne každý vnímá duchovní skutečnosti vizuálně - někteří lidé jsou jasnovidní, tedy že anděly a víly vidí, ale ne každý! Můžete je slyšet, cítit jejich vůni či vibrace a nebo je pouze vnímat šestým smyslem. Který kanál vnímání je u vás dominantní je snadné zjistit, když si vzpomenete třeba na vaši poslední dovolenou - pamatujete si nejvíce zrakové vjemy, zvuky, které jste slyšeli, vůně, chutě a pocity a nebo celkovou atmosféru míst a jejich energie?
Podle toho, co se vám vybaví pak snadno určíte, přes který kanál k vám pravděpodobně budou přicházet sdělení a vjemy andělů a víl.

Více o jednotlivých bytostech zde:
 


Komentáře

1 Koralína Koralína | 17. ledna 2012 v 8:05 | Reagovat

Ahoj Lumenn,vis trapi me jedna vec. Nedavno jsem si koupila v jednom odpornem kvetinarstvi kyticku s pocitem, ze ji tim zachranim a bude ji lepe. Ale ted mi kyticka umira a myslim, ze uz to nerozchodi a ja jsem z toho moc smutna a bojim se aby se na me treba nezlobily ostatni vily. Ja vim mozna je to banalita, ale me to moc trapi :(.

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. ledna 2012 v 22:28 | Reagovat

[1]: pokud jsi udělala maximum, pak se na tebe víly zlobit nebudou:)

3 pajas pajas | E-mail | 11. března 2012 v 11:18 | Reagovat

Ahoj, byl jsem venku sbirat odpadky a od ty doby mam pocit ze mam doma vily.Byl jsem v depresi a od ty doby co cejtim ze tu se mnou nekdo je, je mi lip.Myslis si ze tu jsou se mnou nebo se mi to jen zda? A co mam udelat pro to abych je pouhym okme videl? Vidim je tak nejak v predstavach..diky ;)

4 Dana Dana | E-mail | 18. listopadu 2012 v 1:31 | Reagovat

Ahoj.Máš hezkej blog.Ale na tyhle věci...Jako jsou víli a andělé nevěřím.Věřím na duchy.Mám snimi svě zkušenosti.Píšete tu otom,že pokud víli a  andělé s vámi,máte krásný pocit.Já po přetsěhování do bytu se svým přítelem a 11 měsíčním synem.Mám pocity....hodně,hodně špatné.Syn se v noci budívá vyděšený a já mám taky strach.Otom to našem problému,už jsem psala do několika blogů a pokaždé,když toto někam píši i třeba kamarádům.Mám špatný pocit a běhá mi mráz po zádech.Neni to nic příjemného.....

5 Jakub Jakub | E-mail | 7. března 2013 v 14:36 | Reagovat

Ahoj.Problémy mohou být způsobeny tím že v místě vašeho bytu mohlo dojít dříve k nějaké tragické události, nebo prostě tam jsou jen přítomny jiné bytosti které mohou potřebovat pomoc. Nejsem žádný odborník,píši jen dle pocitů, ale v podobné situaci bych se zkusil pomodlit jednak za ochranu sebe a své rodiny, ale i za toho dotyčného který tam možná je , aby mu bylo pomoženo,popř. odpuštěno a aby mohl v klidu odejít do světla. Můžete mu zkusit odpustit i vy , nebo ho požádat o odpuštění, někdy mají takovéto jevy spojitost i s námy, a sahají až do minulých životů.Každopádně modlitba za pomoc vám i jemu či za vzájemné pochopení si myslím neuškodí.

6 Teri Teri | 28. září 2013 v 11:51 | Reagovat

Ahoj.Anděly jsem ze srdce poprosila asi už 3krát.Potřebuji od nich poradit,mám problémy a potřebovala bych jejich pomoc.Ale nic se neděje.Proč se mi neozývají? Snažila jsem se mluvit i k vílám. Byla jsem sama v lesíku,uklidila jsem tam rozházené tašky,o obdivovala jsem tu krásnou přírodu(je to zvláštní ale tohle se u mě probudilo teprve nedávno,dřív jsem si přírody tak nevšímala ale teď nemůžu spustit oči z toho jak je to krásný,stromy,květiny.)ale ono stejně nic. Strašně bych si přála je vidět nebo vnímat. Moc se mi to nedaří. A taky mám problém rozpoznat svoji intuici od svého ega. Kolikrát se nějak potřebuju rozhodnout a radí mi intuice i moje ego.Samozřejmě poslechnu bohužel svoje ego,protože mi to přijde jako to správné. :( Intuice má u mě takový slabší hlas..

7 Andy Andy | E-mail | 16. prosince 2014 v 22:15 | Reagovat

Dobrý den ,

Máum pocit že již pár měsíců se semnou snaží co si spojit nevím jestli duchové
nebo víly andělé ,,,teoreticky by to mohl být duch..zemřel otec syna a můj tatinek také ale to jsem již zažila a tohle jest jiné. Nedokážu se v tom orientovat a sklidnit mysl natolik abych dokázala alespon zachytit signál.Krom jiného s tim egem to mam taky podobně jako vuz komentář zde, radí myslim že je to inntuice a pak zjistim že to asi nebylo to pravé!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama