Mí jemnohmotní přátelé

25. září 2009 v 22:46 | Lúmenn |  Moje zážitky a pokroky
Každý člověk má svého anděla, který jej provází životem - podobně rostliny mají svoji vílu. Ale kolem některých lidí je koncentrace jemnohmotných vyšší - jsou to zejména vtělení elementálové, víly, elfové, andělé a další duše jiné než lidské a pak samozřejmě lidé magicky aktivní, kteří jsou schopni si přátele z jemnohmotného světa přivolat. Já se pravidelně setkávám s několika bytostmi, které bych vám ráda představila (a všichni se na to už nedočkavě třesou, přece jen, budou teď slavní:)).

Aytrin
Je v podstatě první, koho jsem ze své plejády ochránců poznala. Bylo to v době, kdy jsem svěřila své duchovní vedení do rukou nesprávné bytosti, černého jednorožce Nartariona, který byl ale bohužel více démonem, než pomocníkem. O tom jak vznikl a proč byl se mnou s dovolením pomlčím:) Tehdy jsem dostala do rukou knihu od psychotroničky Doreen Virtue Léčení s vílami a svět víl mi učaroval natolik, že jsem se rozhodla jej lépe poznat a pochopit. A tak jsem poprvé zavnímala Aytrin, která mi pomohla zbavit se zlé bytosti a od té doby kráčí po cestě po mém boku.
Je maličká, jak už víly bývají, má dlouhé zrzavé vlasy, fialové oči, pihovatý nos a nosí fialové oblečení, různě protkané květinami. Její křídla jsou taky fialková, stejně jako aura, i když ta místy přechází do oranžova, stejně jako aura moje. Aytrin je veselá, hravá, ráda skotačí a blázní, ale stejně tak ráda chodí do přírody na pomalé procházky, největší radost jí dělá přítomnost rostlin a stromů. Nejvíce mi pomáhá v cítění lásky, s intuicí a očišťováním.
Neumím kreslit, ale našla jsem na netu obrázek, který je Aytrince hodně podobný:) Takže jen pro představu, takhle nějak vypadá:)

Aruki
Nějakou dobu mi trvalo, než jsem ho našla, přece jen, je to anděl a moje vibrace mu jednu dobu byly dost vzdálené. Ta doba už je naštěstí pryč a tak si s ním často povídám, chrání mě před špatnými věcmi a pomáhá mi s vibracemi lásky. Občas si moc nerozumí s Aytrin, víly a andělé mají na některé věci trochu jiný názor, ale oba jsou mi dobrými rádci.
Aruki je hubený, docela vysoký, má blonďaté, téměř až bílé rozčepýřené vlasy, velké světle modré oči a je dost bledý. Většinou chodí celý v bílé, ale občas, to když má hodně dobrou náladu, přijde a má na sobě nějaké nemožně barevné věci, batikované, kytičkované, barevně flekaté, prostě ulítlé:) A jak už to u andělů bývá, ze zad mu vyrůtá pár zářících bílých křídel.
Arukiho aura je bílá ze světle modrým nádechem a nejvíce mi pomáhá opět se vci´továním se do lásky, vede mě tam, kam mám jít, napovídá, našeptává a ochraňuje mne.
Arukiho podobu se mi nepovedlo nikde aspoň přibližně najít a o kresbu se vážně radši nepokouším, ale když si přimyslíte modré oči, ženštější rysy a delší vlasy, bude mu tahle kresba docela podobná:) Jinak kdo znáte mangu Deník pána démonů, tak Aruki je dost podobný Raenefovi, jen není tak roztomilý;)

Messaj
Je můj úplně první duchovní druh - je to vlk, vnitřní ochránce mého já, kterého jsem si vizualizovala na semináři před dvěma lety. Od té doby mi nesčetněkrát pomohl, spává mi u nohou postele nebo v pokoji, kde mě chrání a střeží. Často za ním chodím do meditace, kdy běháme po lese a blbneme, dává mi svou živočišnou vlčí sílu a zvířecí radost. Zvláštní je, že Messaj nikdy nemluvil, vždy byl "jen" vlkem, ale o to více si s ním rozumím a když je mi těžko, jdu se mu vyplakat do srsti a je mi líp.

Daji a Saygaron
Ve světě, kam chodím meditovat, už jsem potkala bezpočet bytostí - zda jsou jen výplodem mé fantazie, astrálními odrazy, obrazy z mého nevědomí či opravdové bytosti, žijící někde v jiném světě nedokážu říct. Ale jsou tam dva elfové, které považuji za své přátele a to je chlapec Daji a stařec Saygaron. Daji se mi stará o Messaje, když nemůžu nějakou dobu přijít do meditace a taky si se mnou povídá a blbne v lese, když je mi těžko. Saygaron mi zase předává svou moudrost, hodně mi pomohl při léčení páteře a čištění těla, dodává mi sílu a víru v sebe sama, zprostředkoval mi nádherné setkání s Bohem a Bohyní a vůbec, je to moudrý starý muž, jehož rad si velmi cením.
Vlka si asi každý představit dokáže, ale já se na ty nádherné šelmy prostě ráda dívám:) Takže takhle nějak vypadá i Messaj, i když vlastně on nemá hnědé skvrny, ale jen šedivé a šedivější:) Občas i stříbřité, to když běhá po pokoji a větří:) Dajiho a Saygarona bych taky ráda nakreslila nebo sehnala na obrázku jim podobné, ale bohužel se nepoštěstilo, tak si je jen představujte:)

Nathilion, Nathiel
S tímto jednorožcem - chlapcem jsem se setkala až včera večer, ale přirostl mi k srdci okamžitě. Vždyť tam na mě také čekal už hodně, hodně dlouho:) Možná i proto mi u černého jednorožce, jenž se mě pokusil "zmocnit" jméno Nartarion, jménu Nathilion je to více než podobné.
Každopádně v akáše, v kolektivním nevědomí, v astrále či jak to chcete nazvat sídlí bezpočet bytostí, které si za svůj úkol vyvolily pomáhat určitým jedincům. Každý se se svým chráněncem nakonec setká, jakmile nadejde ten pravý čas - a u mě přišel včera večer. Nebudu vám nalhávat, že jsem čekala něco úplně jiného. Ale vešla jsem do místnosti ve velké budově a za ní nebyla komnata ani kancelář, prostě žádná místnost, ale les. Les tepající životem a sílou, zelený, jasný, voňavý kvetoucí a tam, na malém paloučku se docela znuděně pásl jednorožec.
"Ty víš, že tu na tebe čekám, Lúmennko, takže tě vítám, jsem rád, že jsi přišla," řekl mi a já ho požádala aby se mi ukázal ze všech čtyř stran - taková malá magická zkouška, při které poznáte, zda bytost, jež před vámi stojí má s vámi vážně čisté úmysly. Tak mi ukázal své všechny podoby bělostný jednorožec, zářící světlo, pevná skála ze zářivě bílého křemene a nakonec přede mnou stál útlý blonďatý chlapec s elfími rysy, v koženém oblečení, bílé hazuce, ověšen korálkami a cetkami, tak patnáctiletý. Nečekala jsem takovou podobu, ale jeho moudrosti věřím, protože mě už o ní stil přesvědčit. Co vše spolu zažijeme ještě nevím, nicméně to určitě bude stát za to (teď horlivě přikyvuje:D) a mimoto - má na svědomí to, že zase píšu na tento web:)

A co vy? Kdo vás provází duchovními naukami? Znáte svého andílka, máte kolem sebe víly, potkali jste při astrálním cestování či meditacích někoho zajímavého? Podělte se o zážitky:) 


Komentáře

1 Foxiss Foxiss | Web | 26. září 2009 v 8:53 | Reagovat

Ja nakoľko relatívne krátky čas prevádzam rôzne "pokusy" a "experimenty" s týmito bytosťami, poznám len svoju vnútornú bytosť - je to elfka, má dlhé rovné bielo-žlté (viac biele) vlasy. Tvár má jemnú a má neskutočne zelené oči a tenké pery. Väčšinou má na sebe dlhé tmavo zelené šaty, ktoré majú vždy iný vzor, no nikdy si neviem zapamätať ich podobu - sú proste zložité.. Ale rozumiem si s ňou dobre, nakoľko vždy poradí a pomôže :-) a vie sa tak vyjadrovať že keď niečo povie, viem, že to myslí úprimne a dobre. Ale to už v nejakom inom príbehu :)

2 Elina Elina | Web | 26. září 2009 v 12:26 | Reagovat

Mám svoju vílu ) Sirôtku a tá mi pomáha na ceste životom. Celkom sa podobá Aytrin, tiež je fialová, ale ja ju ešte nevidím... :-(

3 Kitt C. Kitt C. | 26. září 2009 v 16:56 | Reagovat

Setkávám se se svými (dvěma) andílky a vílou. Největší oporou je andílek Luxe, který vždy dokáže pomoct, poradit, vytánout ze mě negativní myšlenky a dát mi naději :) Víla Aylin je zase takové třeštiprdlo :D Všechny věci zlehčuje, ale je s ní alespoň sranda :) Druhého andílka Koroniel jsem poznala nedávno. Má strašně jemnou energii a poradí s láskou, léčí mé někdy pošramocené city atd. :)

4 Kermisee Kermisee | Web | 28. září 2009 v 15:47 | Reagovat

Průvodci životem...
Aytrin je velmi krásná (podle představy u obrázku) a Messaj...vlk...
Já se tedy nejvíce setkávám s pohanskými a egyptskými bohy, ale jedna víla - tedy to není víla...ona je docle avysoká....až elfka...má sice špičaté uši, ale má křídla a krásnou tvář. Jmenuje se Keliw...
Co se týká dalších bytostí...mám tu takové zvíře..skloubené z kočky a tuleně... :D Jmenuje se Sol - Slunce. Je to opravdu takové sluníčko. Nádherné, milé a vrtkavé štěstíčko :-)
Sem tam se mi po pokoji prožene bílý tygr, lední medvěd, rys, irbis nebo proletí Výr velký...
Je zajímavé, že mám kolem sebe jen samé (skoro) kočkovité šelmy...neříkám, já je miluji..."Kočičí máma" mi od narození říkají...ale... kromě sovy tu mám v podstatě skoro samé kočky...
No a nedílnou součastí mi byla Quilien. Krásná vlčice... :-( Ale ta odešla...pryč...
No..o tom se nechci bavit, ještě stále to bolí...
Každsopádně pěkný článek a všechnyďiblíky (i neďiblíky) zdravím ;-) jsou krásní ;-)

5 Petr Pan Petr Pan | 11. října 2009 v 1:09 | Reagovat

Jménem nikoho neznám, počty taky neznám, ale určitě se mi tu motají někde kolem nějací uličníci! :)

6 Calis Calis | E-mail | Web | 1. listopadu 2009 v 21:03 | Reagovat

Znám svého andílka, poznala jsem ho asi tak před dvěmi měsíci. Ještě ho ale nevidím, ani neznám jeho jméno, jen ho cítím.

7 Werulík Werulík | E-mail | 9. ledna 2010 v 19:34 | Reagovat

Já mám anděli: Povídám si snimi přes automatickou kresbu a písmo.
Lauren-ženského pohlaví, Irin-též žena a Kassiel-mužského pohlaví (anděl samoty)...vílu hledám a ještě jemnohmotné bytůstky nevidím... :o((((
*Jak mám vidět "vnitřním zrakem"?
Předem dík za odpověď :o) mějte se krásně

8 Werulík Werulík | 9. ledna 2010 v 19:35 | Reagovat

JO A MÁM TAKÉ SVŮJ MEDITAČNÍ SVĚT... Je mi tam fakt dobře.

9 Morgan le Fay Morgan le Fay | Web | 28. února 2010 v 15:52 | Reagovat

moc povedený článek...:-)

já jsem měla svoje totemové zvířátko Lennie, stromovou vílu Lian, vílečku Julii a strážné andílky...:)
V minulém čase mluvím proto, že už s nimi nekomunikuju, ale nedávno jsem se přesvědčila, že i přesto mě minimálně víly neopustily...:)

10 Mary P. Mary P. | E-mail | Web | 25. září 2010 v 20:15 | Reagovat

hezůů blog

11 Terka Terka | Web | 21. července 2011 v 16:29 | Reagovat

Věřím v anděly a tyhle bytosti, ale nevím jak bych se s nimi měla spojit...Vlastně s magií začínám...Mohli byste mi poradit jak bych se mohla s mým andělem spojit? (někde jsem četla že každý má svého anděla...)

12 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. července 2011 v 18:21 | Reagovat

[11]: vše potřebné najdeš tady na blogu, v rubrice kouzelné bytosti;)

13 Monika Monika | E-mail | 3. ledna 2012 v 17:23 | Reagovat

Do meditace chodím do míst odkud pocházím .... k velkému stromu v lese, kde jse spousta Víl a jejich královna. Velmi moudrá rádkyně a moje ochránkyně. Ty jsem poznala před necelým rokem, se vzkazem - Už se probuď :D

Poslední dobou semnou chodí černá kočka, která je mi průvodcem v těžkých zmatených časech-myšlenkách.

Kdysi jsem měla krásnou duchovní průvodkyni , která mi nesdělila své jméno....a brzy ji nahradil šedivý stařec, který už semnou také není.

Jednou jsem si "osahala" i svého Anděla...je to velmi vysoký, statný "mladík" :) Po zasvěcení do Reiki mi dovolil, abych ho mohla pocítit skoro jako "hrubohmotné tělo" ...bylo to dojímavé ...

14 Bels Bels | 27. května 2012 v 12:43 | Reagovat

Už dlhšie ma chráni ,cítim ,že je v ťažkých časoch pri mne a pomáha mi ,ale neviem prečo ho nemôžem vidieť . Je to drak . Môe byť drak ochrancom ? Vsunul mi do hlavy svoju podobu ,meno . Naozaj mu dôverujem ,len chcem vedieť ,prečo ho nevidím ...

15 Nailan Nailan | 3. prosince 2012 v 1:59 | Reagovat

Ahoj ja nevim nejsem si moc jistá jestli nastal ten správný čas ponořit se do astralního světa,mám totiž strach :(

16 Nailan Nailan | 3. prosince 2012 v 2:09 | Reagovat

Nemyslím to tak že bych z toho mela hrůzu :) ale že do hmotného světa přitáhnu démony

17 Nela Nela | 22. prosince 2012 v 10:28 | Reagovat

Nikoho jsem ještě nepotkala. Nejraději bych co nejrychleji ptokala svého ochránce ve zvířecí podobě, ale vím že nic nejde rychle a musím pracovat hlavně na sobě a svých schopnostech.

18 hoshishi hoshishi | Web | 1. února 2013 v 9:46 | Reagovat

Můj anděl se jmenuje Adried je to žena s bílou až béžovou aurou.
Přinesla jsem si do pokoje květiny tak doufám že se s vílami brzy setkám.
Mé silové zvíře je bílý tygr pojmenovala jsem ji Freya.

19 ozik ozik | E-mail | 18. února 2013 v 16:39 | Reagovat

mě se to postupem času hodně měnilo, ale byly to světelné bytosti - moudré, milující. Zářili jako sto sluncí krásné zlatě. Anděla také mám, chrání mně, když ho požádám. Jméno ale nevím. Před třemi roky ke mne ale přišel zatím nejosobnější druh - je to bílý ledový drak.Žije v mystickém světě, kam za ním ráda chodím a létám na něm. Chrání mne a dodává odvahu a sebejistotu. Jen bych si  ho přála cítit častěji. Tento reálný svět mě moc zaměstnává a pohlcuje :o/

20 kocicak mnau kocicak mnau | 26. února 2013 v 22:09 | Reagovat

jednou sem si cetl neco o andelech ze nam pomahaji a radi pk sem citil neco jako ruku na rameni  a pocitil sem bezpeci a lasku.. jen sem to citil ale nevidel ani neslisel.. mislite si ze to bylo skutecny?

21 Cailleach Cailleach | 9. července 2013 v 12:11 | Reagovat

Je to velice zajímavé, a doufám, že se po čase také dokážu spojit jak se svým meditačním světem, tak i s bytostmi, které mě doprovází :-)

22 Nikís Nikís | 12. března 2014 v 18:29 | Reagovat

Já mám své strážné anděly Adiela a Týnu oba dva mám strašně moc ráda.

23 Deny Deny | 23. března 2014 v 13:03 | Reagovat

Můžu se prosím jen zeptat... jsem spíše začátečník i když už se mi stalo hodně příhod... ze všeho jsem byl vystrašený, ale zajímá mě vše o kolo tohoto blogu.Snažil jsem se se svým andílkem setkat a přivolat ho.. i když mi dal znamení tak ho ale stále nevidím a ani nějak necítím nebo neslyším, že by se mnou nějak komunikoval.Poradíš mi prosím jak na to? Chtěl bych ho třeba i vidět a   mluvit s ním. Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama