Aura a jak ji vidět

1. října 2009 v 16:48 | Lúmenn |  Aura a čakry
Co je to aura?

Aura je energetické pole obklopující každého z nás lidí, ale také zvířata, rostliny i zdánlivě neživé kameny. Protože v každém organismu je velké množství energie, která neustále proudí mezi jím a okolím, je i z fyzikálního hlediska logické, že nějaká ta energie bude přesahovat. Bohužel aura není elektromagnetická (a všechny údajné fotky aury jsou jen optický klam) a tudíž nezměřitelná, ale i přesto se k fenoménu aury nestaví všichni vědci tak skepticky, jak by se mohlo zdát.
U aury můžeme rozlišovat několik základních vlastností, které hodně vypovídají o vlastnostech člověka:
První z nich je velikost - u někoho energie přesahuje jen pár centimetrů, u duchovně vyspělých jedinců to může být i přes metr.
Druhou, mediálně nejznámější vlastností aury je její barva - zde je nutno podotknout, že aura každého člověka obsahuje všechny barvy duhy, ale u naprosté většiny z nás jedna či dvě barvy převládají a tvoří tak typický nádech, který je u každého jedince jiný.
Třetí věc, kterou můžeme vidět na auře jsou její dvě složky - stálá a přechodná, náladová. Stálá se mění v průběhu let, ukazuje charakter a směřování člověka, jeho fyzické a duševní zdraví a duchovní vyspělost. Přechodná nám dává najevo současné rozpoložení dotyčného, mění se v průběhu několika hodin či dní. V energetickém obalu není její barva na jednom místě, ale probleskuje, přeskakuje, objevuje se a zase mizí nebo se různě mihotá. Naproti tomu stálá aura jen lehce vibruje a září, jinak se příliš nemění.
A jako poslední stojí za zmínku aura orgánů či tělesných součástí. Pokud je celý člověk (zvíře, rostlina…) v harmonii, jeho aura je celistvá. Má-li ale zdravotní neduhy, na místech problému se v auře objevují trhliny, zúžení aury, pruhy v jiné barvě nebo pableskování a nejasné barvy.

Jak vidět auru?

Hned na začátek podotýkám, že auru nevidíme svým fyzickým zrakem (stejně jako většinu jemnohmotných bytostí apod.). Vidíme ji tzv. třetím okem, tedy bodem uprostřed čela, kde sídlí šestá čakra. Tento bod je ale úzce spojen s očima, takže to, co vnímáte na mimosmyslové úrovni třetím okem dokážete promítnout do zrakových nervů a vnímat i na úrovni smyslové. Je nutné ale takříkajíc vypnout fyzický zrak a potlačit jeho vjemy.
Pro začáteční procvičování vidění aury si sežeňte dobrovolníka (když ho neseženete, stačíte si sami) a postavte ho před bílou zeď (popřípadě si sami stoupněte před bílou zeď a mezi ni a vaše tělo dejte svoji ruku, na kterou se zaměříte). Bílé pozadí je pro začátečníky velmi důležité, ostatní barvy odvádějí pozornost. Ideální je také, aby dotyčný (či vaše ruka) byl co nejvíce bez oděvu, stačí třeba šortky a tílko, protože oblečení vám může narušit vjem a osoby s bujnou fantazií barva oblečení ovlivňuje a považují ji často za barvu aury.
Máte tedy dobrovolníka či ruku před bílým pozadím. Zadívejte se na něj, na jeho fyzické tělo a v tu chvíli si představte, že vaše oči jsou děsně unavené a už se nemůžou dívat. Vsugerujte svým očím únavu a víčka se vám začnou sama přivírat (někdo doporučuje vědomě přivřít víčka, ale to se mi neosvědčilo, víčka nucená být přivřená mrkají a chvějí se, což ruší). Jakmile se vaše víčka přivírají jakoby únavou, zaměřte se na bod uprostřed čela asi dva centimetry nad kořenem nosu - tedy třetí oko. Jak tak unavenýma očima zíráte na kamaráda nebo na svou ruku a přitom cítíte tlak (vibrace, šimrání, teplo, chvění…) ve třetím oku, okolo jeho těla se objeví nejasný barevný oblak. Zpočátku budete rádi, že uvidíte vůbec něco - barevné šmouhy, bezbarvé světlo, šedivý kouř apod. Taky vám bude dělat problém se na auru zaměřit a zpočátku ji budete schopni vnímat jen periferně, při přímém pohledu zmizí.
Ale trénujte pravidelně a po pár týdnech se dostaví jasné výsledky - aura bude zřetelná, nebude mizet při přímém pohledu, budete schopni registrovat její barvy i další znaky. Časem měňte pozadí, nebo zkoušejte najít auru u spolužáků ve škole, lidí na ulici, rodinných příslušníků nebo vašeho u psa či pokojových květin. Prvních pár měsíců se budete muset soustředit, ale časem už můžete vnímat auru fyzickým zrakem i bez snažení. U někoho jde učení samo a za týden vidí kolem lidí barevné obláčky, někdo ani za léta cvičení nedokáže vidět víc, než barevné fleky na bílém pozadí. Záleží na otevření třetího oka i vrozených duchovních schopnostech a tak pokud se vám vidění aury nedaří nezoufejte, jste asi talent na něco jiného.
Pokud ale za každou cenu chcete taky vědět barvy aury různých lidí, existuje ještě jedno cvičení - to používám často já, zatím se mi velmi osvědčilo. Zadívejte se na člověka a pak zavřete oči a místo něj se v hlavě představte barvy. Nepřemýšlejte, neanalyzujte, neměňte prvotní obraz ve vaší mysli. První barva, která se vám ukáže je ta správná. U někoho těch barev bude víc, u někoho jen jedna. Některé barevné obrazy lidí uvidíte jako zářící postavu, jiné budou jen šmouhy, fleky, oblak či víry. Obecně platí čím ucelenější obraz a jasnější kontury a okraje, tím lépe pro zdraví a duchovno toho člověka. Toto cvičení zvládnete velmi snadno, jen je důležité si barvy nevymýšlet a nemotat tam vědomou mysl, řiďte se jen a jen intuicí a nad významem barev přemýšlejte až potom. Hodně štěstí.

Barvy aury a co znamenají?

Jak jsem zmínila výše, každý člověk má v auře všechny barvy duhy - a všechny barvy dohromady tvoří bílou, což je dokonalá aura, naprosto čistá a ta, ke které směřujeme všichni, ovšem někdo rychleji, někdo pomalu. Taková aura je ale velmi vzácná, většina z nás má ty barvy zatím dost pomíchané a některé převažují nad jinými. Podle převahy barvy můžeme určit, jaký člověk je.
Nepřevažující barva, tedy naprosto duhová aura, je charakteristická hlavně pro malé děti, které ještě nevědí, kam budou směřovat. U dospělých je to znamení nestálosti, nervozity a takový člověk je buď velmi čistý, jako dítě a nebo velmi nevyrovnaný a neví co sám se sebou.
Převaha jedné barvy je méně častá, ale objevuje se, většina lidí má v auře dvě či tři dominantní barvy. Kromě barvy pozorujte i odstín - tmavost a světlost, sytost či vybledlost nám mnohdy poví víc, než zda je to červená nebo modrá.
Přehled barev najdete níže, nejsem jeho autorem, pochází ze stránek cesty duše (odkaz), ale jeho výstižnost mě zaujala natolik, že jsem vlastní významy nesmolila - stejně by to vypadalo dosti podobně:) Tak tedy:

Červená
Červená představuje fyzický svět, život vůbec. Je znamením vitality, síly, zdatnosti. Velmi červená barva signalizuje velmi mocnou fyzickou energii (fyzická vitalita, náruživost, smyslnost, sexualita), ale také sílu ducha a vůle. Červená aura je spíše znamením materiálnosti než spirituálnosti. S odstínem do kaštanové nebo černé poznamenává egoistickou osobnost.
Krvavě červená
Láska k fyzické činnosti. Spolehlivé přátelství. Insinktivní reakce. Zdatnost, velmi dobré zdraví.
Červená se světležlutým okrajem
Barva "kavalírská", těch, kteří pomáhají svým bližním.
Červená v úrovni hrudní kosti
Nervová nemoc

Růžová
Barva lásky, nezištnosti nebo vlastnictví, podle intenzity. Růžová barva je normální u dětí. Nad dvacet let, umístěná okolo levé části hlavy, označuje nedostatek zralosti.
Růžově namodralá
Bratrsví. Všeobjímající láska. Přemíra důvěry.

Oranžová
Barva slunce, tedy energie. Oranžová aura je znakem fyzické energie (avšak menší, než u červené), ale také duševní síly, energie vůdců a vládců. Označuje také otevřenost ducha a altruismus.
Oslnivě oranžová
Důvěra v sebe. Silná vůle. Velká družnost. Značná vitalita. Sebekontrola.
Temně oranžová
Převládající pýcha. Lenost. Poruchy ledvin.

Žlutá
Barva intelektu. Žlutá aura znamená mudrování, studia, vlohy k analýze a syntéze. Signalizuje šťastnou, přátelskou, úslužnou osobnost. Je to barva těch, kteří se ve své "kůži" cítí dobře, kteří o sebe pečují, snadno se učí.
Zlatožlutá
Nezištnost ve službě nějaké věci. Moudrost. Duševní ušlechtilost.
Sytě žlutá
Intelektuální nebo vědecké bádání. Převaha levé mozkové hemisféry.
Hořčicově žlutá
Lstivost

Zelená
Zřídka dominující barva. Čím více přechází do modrého odstínu (smaragdová), tím více je subjekt užitečný a hodný důvěry. Žlutavé odstíny naznačují slabost.
Bledě zelená
Upřímnost. Diplomacie. Spolehlivá sympatie.
Smaragdově zelená
Zelená aura s modrým odstínem označuje především psychology, lékaře, ošetřovatelky, skutečné léčitele, jakož i učitele.
Citronově zelená
Podvod. Lež. Šejdířství.

Modrá
Barva modlitby, spirituality, řeholníků, rozjímatelů, ale také "inspirovaných" umělců.
Tmavě modrá
Barva řeholníků, misionářů, diplomatů. Naznačuje mohutné náboženské city.
Královská modř
Oddanost vznešené věci.
Azurová modř
Povrchní duch, ale který se snaží zlepšit. Médium, dobrý spirituální kanál.

Indigo, fialová a purpurová
Fialová, jakožto barva (dosti vyjímečná) kandidátů, zasvěcených, a ještě více mistrů, představuje "smrt ega". Aura získaná uměle je znakem deprese. S převahou purpurové a narůžovělé je znakem pýchy. S převahou indiga signalizuje srdeční poruchy, nebo bolesti žaludku.
Levandulová
Velmi vysoká spiritualita.
Orchidejová
Barva velmi dobrého média, spirituálního léčitele.
Světle fialová, slézová
Oddanost lidstvu.

Barvy náladové (přechodné) aury

Pokud některé barvičky, které vidíte přeskakují a mění se a nebo na člověka mrknete a vidíte zelenou a za hodinu už je to červená, je jasné, že vnímáte náladovou auru. Tam se barvy dají vysvětlit trochu jinak v závislosti na aktuální pocit, tak to shrnu co nejjednodušeji:

Tmavě červená - vztek, agrese
Červená - sexualita
Oranžová - energie, radost, akce
Žlutá - dobrá nálada
Tmavě žlutá - závist, potlačovaný vztek, bolest
Světle zelená - souznění s ostatními, přátelské naladění
Zelená - tvořivost, příjemné citové rozpoložení
Tmavě zelená - hněv, potlačované pocity
Světle modrá - klid, zasnění, mysl v oblacích, chlad, nepřístupnost
Modrá - zamyšlení, intuice, učení, přemýšlení
Světle fialová - spirituální otevření, útěk do snů
Tmavě fialová - deprese
Černá - špatná nálada, uzavřenost, skrývání se, bolesti
Bílá - svoboda, volnost, povznesenost
Růžová - jemnost, zranitelnost
Šedá - únava, nuda

Závěrem

Vidění aury se dá velmi dobře zužitkovat - v léčitelství, kde rozpoznáváme neduhy, v psychologii, kde pomůže odhalit onemocnění, ale i v běžném životě, kde nám barevné naladění prozradí, co se v člověku právě teď nebo dlouhodobě odehrává. Cvičením vidění aury si také procvičujeme své spirituální schopnosti, otevíráme třetí oko a tím i bránu k dalším duchovním poznáním.
A protože určitě budete zvědaví jak jsem na tom já a vidění aury, tak vám to prozradím. Vnímám ten barevný pocit, jak zmiňuji v článku, takže určit barvu okolo člověka, co je mi na blízku, není až takový problém. Vnímání aury se mi také daří, ale jen když se pekelně soustředím, zatím to nejde moc hladce, nejsnáze ji vidím okolo hlavy člověka, kde bývá vyzařování nejsilnější, jako barevné plamínky. Akorát mě potom chvíli bolí mezi očima a dost mě to unavuje. Ale cvičím ostošest:) Cvičte, zkoušejte, zírejte a samozřejmě se podělte o svoje zkušenosti.
 


Komentáře

1 Sima Sima | Web | 2. října 2009 v 15:03 | Reagovat

Podle "zaručeného" návodu z Enigmy mám fialovou, modrofialovou auru. Její popis na jedněch stránkách na mě seděl... No nevím, jak je to pravdivý :D

2 Lothaire Lothaire | E-mail | 19. listopadu 2009 v 21:46 | Reagovat

Koukal jsem se na svojí ruku...přesně podle článku, začlo mě bolet mezi očima tak sem si řekl "hezky, asi to funguje, podívám se na tu ruku" a najednou mi vyskočil červenej obrys ruky...asi mě to tak překvapilo, že jsem se přestal soustředit, doufám že jsem opravdu viděl auru :) budu trénovat :)

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 20. listopadu 2009 v 8:34 | Reagovat

[2]: trénu trénuj:) na začátek je to skvělý, já když začínala trénovat, viděla jsem jen šedivé fleky, barvy se vynořily až o dost později:)

4 MaCuShQa MaCuShQa | 10. prosince 2009 v 19:51 | Reagovat

super ja som na tom skoro tak isto :)

5 a-magie a-magie | E-mail | 4. května 2010 v 18:30 | Reagovat

To jsou zajímavé informace díky :D

6 Weerů Weerů | 6. května 2010 v 15:18 | Reagovat

Já vidím auru barev... Teď se učím vidět auru kolem lidí.

7 Kiwi Kiwi | Web | 23. května 2010 v 19:52 | Reagovat

Kolem své ruky vidím takovou světlounce modrou barvu,tak si hned přečtu význam. :) Budu to trénovat,abych si už nemusela platit další aurovou fotku...

8 Grey Grey | 21. září 2010 v 18:05 | Reagovat

Já mam menší problém. Když se moc snažím, tak občas začnu vidět světle modrý obrys ruky. Je to paprsek přímo kolem ruky (ne žádný obláček nebo tak)... vypadá to spíš, jako bych si tu ruku obkreslil... je to aura?

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 21. září 2010 v 21:26 | Reagovat

[8]: může být, ale ačkoli to nerada říkám, vypadá to spíš na otpický klam, který se vytvoří každému;)

10 Grey Grey | 22. září 2010 v 21:30 | Reagovat

[9]:
Tak to se budu muset víc snažit :D Každopádně je to skvělá zábava při hodinách fyziky ;)

11 Lili Lili | 23. listopadu 2010 v 20:36 | Reagovat

ja se chci zeptat.. ze začátku jsem svou "Auru" viděla jako světle fialovou.. pa ale byla delší dobu žlutá.. ani ji moc nemůžu zachytit ale i mamce a tatkovi jsem videla zlutou.. vzdycky se mi kolem ruky udela takovy pruh a nebo i pres celou ruku zlutá pokrývka a pak zase obrys.. je to aura??

12 Lúmenn Lúmenn | Web | 24. listopadu 2010 v 14:05 | Reagovat

[11]: možná vidíš tzv. náladovou auru, kde jasně žlutá symbolizuje dobrou náladu:) tahle aura je snáze viditelná a lépe se na ni naladíš, takže není divu jestli si všímáš jí:)

13 Dragita Dragita | Web | 27. března 2011 v 16:52 | Reagovat

zkoušela jsem udělat své oči unavené a netřepat víčky, ale po chvíli mě pálili oči (i když to může být tím, že už hodiny koukám do počítače) a myslím, že jsem viděla takové jemné stíny na ruce, do žluta, červena a fialova, ale ne zaroveň, chvilku velmi světlý opar do fialova, chvíli do žluta. Vyržel jen chvíli, myslíš, že by to mohla být aura?
Ještě nikdy jsem to nezkoušela a ráda bych se to naučila;)

14 Lúmenn Lúmenn | Web | 27. března 2011 v 19:56 | Reagovat

[13]: je to vysoce pravděpodobné:)

15 Dragita Dragita | Web | 28. března 2011 v 14:21 | Reagovat

dneska jsem to zkusila znovu a slzely mi oči, ale jakmile jsem si sundala brýle a zkusila to bez nich, tak celkem v pohodě. Možná vidím náladovou nevím, dneska jsem viděla mou kůži jemně do žluta místy červena, tentokrát ale celý hžbet ruky a ne jen flíček. Jakmile jsem otevřela oči, byla zase bledá, normální odstín.

Jen mě zajímá, jestli časem nebudu muset pořád mhouřit oči, jednak bez brýlí vidím na cca na 20 cm -ostře a taky jsem potom musela hodně mrkat, abych zase přečetla písmenka na počítači;)
Ráda bych se to naučila.

16 Dragita Dragita | Web | 30. března 2011 v 19:13 | Reagovat

Lúmenko, děkuji z tyto stránky;) sice vidím mlžné záblesky (chvilkové) jen bez brýlí, ale oči už mě nepálí. Chtělo to jen cvik:-)

17 Kalda Kalda | E-mail | 27. května 2011 v 19:33 | Reagovat

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli ti to nevadí. Mám pořád bílou auru a ne přechodnou mám ji každý den co teda vlastně znamená? Děkuji.

18 Moucha Moucha | 8. srpna 2011 v 17:50 | Reagovat

zkusila jsem to, ale když jsem se na svou ruku podívala tím třetím okem, viděla jsem jakoby taková obrys kolem ruky jako bych ji obkreslila a byla to bílá barva.. myslíte že je to moje aura? děkuji

19 ookami-san ookami-san | 28. listopadu 2011 v 18:59 | Reagovat

Ahoj, předem bych chtěla říct, že se mi tvůj blog hrozně líbí a hodně mi pomohl.
Dneska jsem celý den zkoušela pracovat s vesmírnou energií a kolem třetí vyučovací hodiny jsem se podívala na ruku a viděla jsem žlutej flek,tak jsem se na něj zaměřila, ale zmizel... Když jsem se podívala kousek od ruky, byla obalená žlutou mlhou. Myslíš, že to mohla být aura?

20 Eliška Eliška | E-mail | 12. března 2012 v 14:11 | Reagovat

Dobrý den,ráda bych se informovala,zda-li je vůbec možné zachytit na fotografii auru člověka. Děkuji.

21 Deniii Deniii | 7. května 2012 v 19:48 | Reagovat

Ahoj. Moje kamarádka vidí aury lidí a mně řekla, že mám bílo-hnědou auru...nevíš co to znamená??

22 Nela Nela | 18. listopadu 2012 v 12:07 | Reagovat

Ahoj! Zkoušela jsem vidět Auru na moji ruce tak jak radíš, najednou mi na jednu vteřinku nebo ještě kratší dobu připadalo že vidím něco jakoby levandulově fialové světlo, nebo spíše prostě jenom barvu kolem mé ruky. Zkoušela jsem to pak znovu a znovu a viděla jsem to stejné ještě asi dvakrát. Dělala jsem to večer u rozsvíceného světla a chtěla bych se zeptat zda je možné že to byla aura nebo jen má představivost či světelný klam. Děkuji za odpovědi

23 Lúmenn Lúmenn | Web | 27. listopadu 2012 v 0:04 | Reagovat

[22]: zapoj intuici a odpověď najdeš v sobě:)

24 danerius danerius | E-mail | 6. prosince 2012 v 21:28 | Reagovat

zkosel jsem ruku a papir a videl sem vinove cervenou co s tim?

25 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. prosince 2012 v 0:56 | Reagovat

[24]: najdi si význam pro hnědou a červenou a spoj je dohromady

26 Karamba Karamba | E-mail | 4. ledna 2013 v 16:11 | Reagovat

Já vidím auru od malička, takže kdyby měl někdo nějaký dotaz, potřeboval poradit, něco by ho zajímalo...tak mi napište na mail. Komentovat tyhle stránky nebudu.

27 baaraa001 baaraa001 | 5. ledna 2013 v 15:26 | Reagovat

můžeme auru vidět i na dálku ???

28 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. ledna 2013 v 16:20 | Reagovat

[27]: ano, ale je to těžší

29 Kačka H. Kačka H. | E-mail | 10. února 2013 v 20:08 | Reagovat

Já jsem svou auru pozorovala a viděla bílou se zlatými, tmavě modrými a fialovými záblesky. Co to znamená??

30 Sophie Sophie | E-mail | 6. srpna 2013 v 17:26 | Reagovat

Tohle je opravdu super blog. Sice jsem se o tyhle věci zajímám jen már dní, ale třeba Psi-ball jsem už zkoušela před delší dobou. Myslim že tyhle věci vědět třeba právě okolo aury nebo energie se docela hoděj. :)

31 LUCIKKRUPIK LUCIKKRUPIK | 29. srpna 2013 v 15:39 | Reagovat

Opravdu ji vidim... takove zarive svetle modre oblacky!!! Mas KRAAASNYYY blog Lúmenn!!!

32 Sabka Sabka | 24. října 2013 v 17:11 | Reagovat

Ahojky :) díky této metodě jsem konečně viděla barvu aury :D měla jsem modrou byl to takový malý obrys mé ruky a postupně se začal zvětšovat :) dřív jsem viděla jenom průhlednou záři okolo učitelek když jsem se nudila:) teď budu pilně trénovat. Díky moc a máš úžasný blog :) přeji ti štěstí Lúmenn :)

33 Anne-chan Anne-chan | Web | 3. března 2014 v 0:25 | Reagovat

když jsem to vyzkoušela poprvé.. ruka se mi před očima úplně rozmazala.. a to se stalo i při dalších pokusech.. je to v pořádku?

34 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. března 2014 v 13:33 | Reagovat

[33]: ano, tvoje oči pochopitelně začnou "švidrat" a pak se ti vidění rozmaže, ale na kraji toho rozmazání bys časem měla být schopná vidět auru;)

35 Tereza Tereza | E-mail | 18. dubna 2014 v 13:01 | Reagovat

Zkoušela jsem obě metody vidění aury. Když jsem zkoušela první metodu kolem prstů jsem měla bílou mlhu a potom slabé žluté pruhy. Při druhé metodě se mi v mysli z ničeho nic objevila žlutá barva. Mohla by to být aura a nebo to je jen výtvor mé bujné fantasie?

36 Jan Novák Jan Novák | E-mail | 4. června 2014 v 8:38 | Reagovat

Kirlianova fotografie a vůbec fotografie vyobrazující auru vznikají na jiném principu. Jde o fotomntáž. http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189075496&heslo=Au%3Ci%3E%3C/i%3Era

37 vosje vosje | 16. června 2014 v 12:29 | Reagovat

Ahoj, přišla jsem proto, že jsem myslela na jednoho člověka a najednou mi v mysli v naprosté tmě začalo jakoby vybuchovat světlefialové světlo - vždycky se objevilo malinké a rostlo až z toho byla větší záře a to jsem se víc soustředila a z toho polosnění se vytrhla a zase to zmizelo. Ale jakmile jsem se uvolnila, přišlo to zase. Tak mi přišlo, že jsem asi viděla auru toho člověka. Vzhledem k tomu, jak na mne při setkání zapůsobil (jsem hodně citlivá, proto se chráním, ale tady to nefungovalo a "zbláznily se mi všechny budíky"), tak to i odpovídá.

38 Magdalene Magdalene | Web | 21. července 2014 v 10:15 | Reagovat

Čtení aury se věnuji už poměrně dlouho a nikdy mě nepřestalo bavit sledovat auru u lidí, kteří šli ve městě přede mnou. :D :)

39 Mery Mery | E-mail | 3. září 2014 v 23:16 | Reagovat

Vždycky ked sa mi začne objavovat aura žačne ma bolet hlava citit sa unavena ako to mam odstranit?

40 AdriaDark AdriaDark | E-mail | 4. března 2015 v 21:35 | Reagovat

Ja mam barvu fialovou, červenou a žlutou. A jako momentalni naladu mam tmave a svetle fialovu, cernou a svetle modrou..,. Nechapu to.

41 Tabby Tabby | 21. března 2015 v 21:36 | Reagovat

mám takovou světle modrou

42 Bdící Rybář Bdící Rybář | 18. května 2015 v 22:38 | Reagovat

Zkoušel jsem asi tři minuty pozorovat svojí ruku a viděl jsem černou trochu sytě do modra.

43 Lucy Lucy | 15. srpna 2016 v 20:27 | Reagovat

Dneska jsme byli na vyhlídce ve skalách a sestra mi udělala hodně fotek na jednom místě všechny vypadaly obycejne, ale na jedné jsem měla kolem hlavy takový bílý obláček je to aura ?😃

44 Kadaver Kadaver | E-mail | 4. prosince 2016 v 9:52 | Reagovat

Dobrý den, mohu se zeptat na trochu osobní otázku? Vidíte nějaké světelné hmoty když třeba doma odpočíváte? V rohu zdi, aniž byste si něco vědomě představovala... V čem myslíte, že Vám pomohlo otevření třetího oka? Můžete díky tomu vidět astrální bytosti, řekněme démony, duchy nebo vlastní strážce? A myslíte, že to vnímáte jen čelní čakrou?

45 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. prosince 2016 v 20:38 | Reagovat

[44]: občas ano:) Spíš když se nijak nesoustředím a přichází to bez mé vůle, tak nějak samo:) Myslím, že právě čelní čakra na to má největší vliv, ale samozřejmě to ovlivňují i jiné věci;)

46 Simka Simka | E-mail | 4. května 2017 v 8:27 | Reagovat

Ahojte:) začnem asi takto zistila som že vidim niečo ako auru neviem či to aura je ale môžem to popísať neviem kde sa to deje či to ide cez oči alebo iny kanal ja sa tomu nerozumiem jednoducho viem rozostriť oči na toľko minut koľko chcem a popritom vidim okolo ruk ako keby nejaky farebny obal teraz som to začala vidieť už aj na fotke čo predtým som to nevedela vidim to okolo ľudí snažim si to nevšimať no neda sa to veľmi ma to laka...keď idem rukou okolo tela alebo sa idem pomaličky dotknuť kolena s rukou alebo spojiť ruky citim taky odpor jednoducho niečo ako keby ste išli oproti magnetom je to zvláštne  začali sa mi aj snívať sny s liečiteľmi čo nechapem ..občas keď niečo poviem dopredu sa to aj stane pýtala som sa nato mami od ktorej som sa dozvedela že moje brababky boli niečo ako čarodejnice ale kedže ja som ich nepoznala tak povedala že ten dar mi odovzdať nemohla ani jedna mama raz pisala jednej veštici ktora nato povedala že nato musim prísť sama čo do teraz som nato neprišla je mi hlupo sa to pýtať nejakeho liečiteľa.Keď ma niekedy niečo boli priložim si tam ruku a ono to hneď prestane minule som tak pomohla mame čo sa aj ona čudovala v rukach citim strašne teplo prve som si myslela že to je znak toho že asi budem liečiteľka ako iny ale mama mi povedala že kym nevidim do ľudi ako liečitelia tak liečiteľka niesom neviem čo si mam myslieť je mi hlupo s niekym o tom hovoriť aby si nemysleli že som nejaka trafena ktora potrebuje doktora chapete.

47 Qweris Qweris | 2. června 2017 v 19:42 | Reagovat

Snažím se ji spatřit, ale když se tímto stylem koukám na svou ruku, začne mě hrozně pálit. Jako kdybych jí dala nad plamen ohně. Je to normální? Čím více se snažím, tím více to bolí.

48 Jimdixx Jimdixx | Pátek v 9:23 | Reagovat

[46]: Zdravím. Podle toho co píšeš opravdu dokážeš léčit. Teplo v rukách je energie která se k tomu používá. Určitě by jsi měla zkontaktovat nějaké léčitele nebo třeba reiky mistra co by ti poradil jak s tou energií nakládat atd. Je to talent který by jsi měla dále rozvíjet, takový dar nedostane jen tak někdo 🙂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama