♣ Co si myslíš o snech?

11. října 2009 v 14:59 | Lúmenn |  Úvahy a zamyšlení
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Tak otvorím tu debatu otázkou - Lúmenn, aký máš názor na sny? Nejde o to ako "sny" normálne. Totižto sa mi už pár krát stalo, že sa mi nesníval sen, iba veta a ihneď na to som sa zobudil - jednoducho žiadny obraz a pocit nebol, iba veta, nič viac.
Prvý krát to bolo: "Každé zdanie tajne brzdí, každé zdanie klame"..na to som sa pýtal, a ako-tak som odpoveď dostal.
Druhý krát to bolo nezrozumiteľné, čudné a radšej som sa nikoho nepýtal, až som na to takmer zabudol, bolo to začiatkom tohoto mesiaca. Veta znela: "Príde keď priezračný začnú byť, no vtedy už bude neskoro".
Ďakujem za tvoju odpoveď :-) Príjemný deň. Foxiss ♣


Odpověď: Tak to se mi stává jen výjimečně, nicméně už jsem to taky zažila, že se mi zdálo jen nějaké "poselství".
Možnosti jsou dvě - buď si tvoje podvědomí uplácalo tuhle větu z věcí, co jsi slyšel, četl, viděl a nebo jen podvědomě zaregistroval a nemá žádný smysl, je to jen snový obraz, kdy se ti uspořádávají v hlavě myšlenky. Popřípadě si to tvé podvědomí sice uplácalo, ale něco tím chce říci, poukázat na nějaký problém v tvém těle nebo mysli. To už si ale musíš rozebrat sám.
No a druhá možnost je, že to je poselství "zeshora", tví andělé nebo duchovní průvodci se ti snaží něco sdělit, jak sám píšeš odpovídají ti třeba na nějakou otázku, kterou sis (nebo jim) v duchu kladl.
Být tebou, zeptám se přímo nich, jestli je to jejich poselství a nebo se ti prostě jen něco zdálo. Nicméně ta druhá věta je docela děsivá a zároveň trochu beze smyslu. Připomíná mi moji snovou větu, řečenou ústy mé už dávno zesnulé babičky: "Zemřeš dva roky před tím, než porodíš svoje poslední dítě." Taky docela děsivá, leč nepravděpodobná:)
Btw.: Moc se ti omlouvám za tak pozdní odpověď, už se to nebude opakovat:) Prostě jsem to zasklila no *červená se*
 


Komentáře

1 Foxiss Foxiss | Web | 11. října 2009 v 15:50 | Reagovat

Ďakujem za tvoju odpoveď. Možno bude najlepšie sa spýtať "samého seba", čo to naozaj je. Potom poprípade dám vedieť, aj keď - istým spôsobom sa obávam čo to bude (od nejakej vážnej veci, po obyčajný sen). Ale, asi vyhrá zvedavosť a spýtam sa.

Čo sa týka tvojho "sna", síce mi prešiel mráz po chrbte po prečítaní, no zároveň predpokladám, že aspoň vieš, že budeš mať minimálne jedno dieťa :)

2 Magda Magda | 23. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

Zajímá vás, co znamenají vaše sny?
Výklad snů byl vždy považován za velmi osobní, přesný a pravdivý způsob věštění.
Sny mají jedinečné vlastnosti, které nesou sdělovací hodnotu pouze pro snícího a nelze se jich dobrat jinak než volným sdružováním myšlenek na základě předchozí zkušenosti.
Je však třeba si uvědomit, že autory našich snů jsme výhradně my sami. Většinou se ve snu projeví nevyřčená přání a odmítané myšlenky. Tato přání a myšlenky mají ve snu prostor se nekontrolovatelně projevovat a realizovat se bez jakékoliv újmy na okolí. To, co nám ve stavu bdělosti zůstává skryto, je najednou jasné a otevřené.
http://www.vestirnaisis.cz/vyklad-snu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama