Pohlazení po duši - 6.listopadu 2009

6. listopadu 2009 v 11:05 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
Tuhle nádhernou písničku jsem našla u Foxisse na blogu a jakmile jsem ji slyšela, ihned jsem se do ní zamilovala. Kapelu Narsilion zbožňuju už dlouho, každá jejich píseň ve mě probouzí úpůně zvláštní pocity, jako by hrála na strunu uloženou přímo v mé duši. Ale tahle...tahle mě rozechvěla, roztřásla, naplnila, pohlitla...pustila jsem ji a pak jen hleděla na měnící se obrázky přírody a melodie mi vnikala do žil, pohlcovala mě, vířila ve mě, kolem mě...celý svět byl náhle melodie, já byla tou melodií a slovy se nedá vypovědět, co to se mnou udělalo:)
Jedno ale vím jistě - pohlazení po duši to bylo, jako by se mé duše přímo něco dotklo tak silně a přesto něžně. Nazvala bych to jednoduše "duševním orgasmem":) Tak snad ho zažijete také a nebo se vám tahle píseň aspoň zalíbí:)


Narsilion - Mirror of Nature

A ještě krásný text, který také stojí za to a po duši hladí velmi příjemně, ačkoli ne tak silně jako ve spojení s melodií:)

When the forest calls
And birds fly in my dreams
The silver moon
Shines in my secret world

The stars decend
Embraces the distant earth
Fall from the sky
Beyond the eyes of night

Forest light
Lost in my silver hands
Look in my dreams
Into the Mirror of Nature

The faries dance
Between the trees and lakes
Around the fire
Sing in the woodlands heart

The wind, My Voice
My eyes, The eturnity
The Stars my Home
All in serenity

Forest light
Lost in my silver hands
Look in my dreams
Into the Mirror of Nature

The sweet sunrise
Open your gates for me
Writing my name
Into destiny

Forest Light
Lost in my silver hands
Look in my dreams
Into the Mirror of Nature

PS: Nechci pořád dávat pohlazení po duši na oba blogy, přijde mi to trochu rušivé a zbytečné, články pořád zdvojovat. Aby však nebyly ochuzeni návštěvníci Posla ani mého osobního blogu, rozhodla jsem se to střídat. Takže dnešní pohlazení je tady, na Poslu a to příští bude zase na lumenn a pak zase tady atd. atd.:) Snad to bude lepší, než mít vždy ten článek dvakrát a nebudou ochuzeni ani lidé, co chodí jen na jeden z webů:)
 


Komentáře

1 Milan Milan | Web | 6. listopadu 2009 v 11:11 | Reagovat

Ahoj! Minulý čtvrtek se nám narodila holčička Barborka. V Boleslavském deníku právě probíhá soutěž o nejhezčí miminko 44.týdne. Moc tě prosím o hlas pro naší Barborku Bůškovou. Odkaz uvádím ve webu. Děkuji moc a přeji hezký den! Milan

2 phoenix phoenix | E-mail | Web | 6. listopadu 2009 v 12:44 | Reagovat

Lúmenn, .......děkuju

3 Luz Luz | 6. listopadu 2009 v 13:30 | Reagovat

Okouzlující... Taky je mám ráda, kdysi jsem se o nich dozvěděla díky last.fm, když tam ještě byla rádia zadarmo a na základě mých oblíbených skupin/stylů to navrhovalo písničky od podobných interpretů. Taky se mi zalíbili, ale nic od nich nemám; disk mám neustále přeplněný, tak nemůžu pořád stahovat všechno, co se mi zamane.  

Asi bys sem taky měla napsat nějaké upozornění jako na tvém druhém blogu, aby sem nechodily tyhle reklamy a škemrání o hlasy [natož v takovéhle přiblblé soutěži :/ Nechápu spojení slov hezký a miminko a navíc těm dětem je to jedno... nesnáším tento typ rodičů, který se svým děckem veřejně chlubí, jako by bylo kdoví jak mimořádné.]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama