Základy démonologie aneb nepřítele musíte znát, abyste ho mohli porazit

10. prosince 2009 v 9:39 | Lúmenn |  Démoni a boj proti nim
Sice se mi nechce konstruktivní energie těchto stránek narušovat něčím takovým, jako je démonologie, ale nemůžu jinak. Poslední dobou se stále více setkávám s lidmi, kteří mluví o démonech rádoby zasvěceně, ale vlastně nevědí nic nebo s lidmi, kteří se s nimi chtějí kontaktovat či paktovat. Ale nejen pro ně bude tento článek. Ten totiž bude sloužit i vám, kteří by se démonům radši vyhnuli a taky těm, co si nevědí rady s potvorami, které se jim producírují ve snech či po pokoji a chtěli by se jich zbavit, ale nevědí jak.


Jaké známe démony? A jak vznikají?

Nejběžnější a všude rozšíření jsou démoni z nižších astrálních sfér, tedy takoví ti, kteří lezou do vašich snů a děsí vás v pokoji. Slabším odvarem démonů jsou larvy, se kterými se patrně v životě taky setkáte. Tyhlety potvůrky vznikají díky nám, lidem. Jsou to naše emoce, které jim dávají život a nejčastější emocí, díky níž démoni vznikají a kterou se potom živí, je strach. Každý z nás se něčeho bojí - neúspěchu, bolesti, smrti, chudoby, nemoci... a démoni to vědí. Ti, které svým strachem stvoříme i ti, které k sobě přivoláme, dokáží snadno číst v našem strachu a jako vy poznáte chuť nípoje, který pijete, oni poznají obsah strachu a začnou vám ho servírovat. Váš strach narůstá, démon se krmí a vy chřadnete, větší strach se odráží od vesmíru a život se vám začne hroutit pod rukama. Pokud se z toho nedostanete pozitivním myšlením (nejlépe hned v začátku, což se většině lidí naštěstí povede), máte zaděláno na pořádný průšvih.
Slabší moc mají larvy, které váš strach nedokáží přivolat do vašich snů ani myšlenek a tak se jen přisají a čekají. S každou emocí povyrostou, když se dlouho nebojíte, chřadnou a můžou i sami odpadnout a zaniknout.
Kromě strachu démoni vznikají dá se říci z jakékoli emoce - a protože lidské emoce jsou téměř výlučně egoistické, jsou takoví i démoni. A protože svět je zahlcen negací, jsou démoni většinou stvořeni z emocí jako je nenávist, lačnost, bolest, smutek... Ale když dojdeme k prvopočátku těchto emocí, najdeme na něm strach a ten k existenci démonů prostě patří tak, jako láska k andělům.
Kromě nižších démonů ale známe i vyšší "kápa" a s nimi už končí veškerá legrace. Zbavit se démona nebo larvy zvládne každý průměrně zdatný člověk, zabývající se duchovnem, s démony z vyšších sfér ale není radno si zahrávat. Tito hnusáci vznikli už hodně dávno a jsou pevně ukotveni v kolektivním nevědomí lidstva. Mají různá jména, různé podoby a právě tím, že jsou známí obecně, mají jednu velikou výhodu - nelze je zničit. Můžete je zahnat, zapudit a nikdy už se s nimi nesetkat, ale nemůžete je zabít. Mezi ně patří zejména "velká čtyřka" - tak jako máme čtyři archanděly (Michael, Rafael, Uriel a Gabriel), máme i čtyři hlavní záporáky, někdy se jim říká korunní princové pekel, jsou jimi Lucifer, Satan, Belial a Leviathan.
Další vyšší démony poznáte zejména podle toho, že mají jméno - jméno znamená moc a všichni ti bubáci a škrkny (jak jim říkám já:)), co z vás sají energie, jsou bezejmenné zrůdičky tvořerné z energie a jako takoví nemají moc sil. Ale všichni ti Azazelové, Mardukové, Ctuhlhuové a Yog-Sothotové* (fuj, to jsou tak hnusný jména!) už jsou úplně jiná třída a na jejich zvládnutí potřebujete mnohem víc, než světlo a lásku.
* Mimochodem jmen těch největších démonických es je hodně a hodně jich znám, ale jenom to napsat mi přijde odporné a tak si tyhle stránky nebudu zaplácávat negací víc, než je nutné

Možná jste slyšeli (z křesťanskch nauk třeba), že démoni nejsou boží stvoření a že je stvořil ďábel a kdesi cosi. I kdyby je stvořil ďábel, toho zase stvořil Bůh, takže démon je boží stvoření stejně jako vy, stejně jako andělé. Nutné je si ale hlavně uvědomit, že démony tvoříme hlavně my, lidé a jako takoví bychom za ně měli aspoň do jisté míry převzít zodpovědnost. A vyvolávání či záměrné tvoření démonů mi přijde, když už nic, tak aspoň krajně nezodpovědné. Ale nic, popojedem...

Jak nám démoni můžou ublížit?

Všelijak a nijak:) Pokud totiž nedisponujete emocemi, které by mohli démoni dmýchat a živit se na nich, nemají na vás žádný zájem a táhnou o dům dál. Stačí ale popustit ochrany, nechat se ovládnout strachem a negací a jste pro ně jako prostřený stůl. Většina démonů nemá takovou sílu, aby vás zabila (a teď se bavíme o těch nižších, knížata pekel a jim podobné si necháme na později), ale možností, jak vám něco udělat mají několik:
ubýtek energie - nejčastější průvodní jev při napadení démonem. Cítíte se malátní, ospalí, unavení, v noci špatně spíte, nemůžete se soustředit. Je to nejčastější průvodní jev silné deprese a asi je jasné, kdo ten smutek a negaci v lidech posiluje. Výhodou je, že démon vás vysává jen potud, dokud mu máte co nabídnout, když jste utahaní natolik, že z vás už nic nevyždímá, pokud by vás nechtěl zabít (což o to, on by možná chtěl, ale nemá na to potenciál), prostě se sebere a odejde. Oslabený člověk má dvě možnosti - buď se mu přechodné zlepšení stavu tak zalíbí, že se mu vrátí pozitivní myšlení a nazdar depko, nebo si celou dobu, co se zotavuje, říká "stejně to nemá cenu, zas mi bude hůř" a pak si ho najde jiná potvora a kolotoč se opakuje.
strach, divný pocit v místnosti, absence světla, chlad - to všechno jsou průvodní jevy toho, když se vám démon usalaší doma. Nepotřebuje vaší energie moc, krade celé domácnosti a čerpá zejména ze strachu. Takový ten divný pocit, co vás pronásleduje, strach, že za váma někdo stojí, některé kouty, co jsou tmavší než jiné, náhlá zima v pokoji...kluci šikovní nakrádají holt energii kde můžou. Tihleti démoni nejčastěji děsí děti "máámííí pod postelí je bubák" - kdo z vás to nikdy neřekl:) Vtip je v tom, že ten bubák tam patrně je, protože děti mají ještě nezakrnělý zrak a na mámě a tátovi je, aby povolali kavalerii andělů a poslali ho tam, kam patří.
noční můry - velmi obvyklá zbraň všemožných démonů. Hlavně těch, co cestují - jednu noc přijdou k vám a druhou k němu úplně jinému, usalaší se vám v hlavě, vyvolají hnusný strašidelný sen, nalokají se energie a měj se spáči, já jdu o dům dál.
nezdar - ten použijí, když nezabírá běžný strach ze tmy ani hnusné sny (předpokládám, že to se týká hlavně lidí, co se nějak zajímají o duchovno, přece jen - udělat si ochranu spánku či místnosti je snadný úkol i pro úplného začátečníka). Tohle je doména silnějších týpků z démonní říše, ti totiž zvládnou modulovat váš strach natolik, že si přivoláte neúspěch a s neúspěchy přijde blbá nálada a tak dále a tak dále. Než začnete třeba s meditacemi apod. přesvědčte se, že v mísnosti není žádný démonek, byť úplně maličký, protože jakmile vám začne kazit duchovní práci, vaše skleslost ho vykrmí a možná se mu u vás bude líbit tak, že se nastěhuje natrvalo.
posednutí - věnujete-li se aktivně astrálnímu cestování, nezapomeňte si hlídat tělo. A to pečlivě. Existence démona není žádný med a nikdo z nich nepohrdne teplým lidským tělem, které přináší řadu požitků. Pokud si bacha nedáte, může se vám stát, že se vám přerve stříbrná nit a se svým tělem se můžete rozloučit. Pokud si ho odchytne nějaký démon, máte smůlu a čeká vás dlouhá a otravná existence na astrálních pláních. Démon se pak v těle chová skoro jako vy - má vaše vzpomínky a zážitky, ale samozřejmě má úplně jinou povahu a tak posedlá těla většinou odcházejí od rodiny, přátel, z práce a vydávají se "za démonním štěstím". Druhá varianta je, že se vám démon nacpe do hlavy, ať už při AC nebo při neopatrné magické práci a nebo prostě jen jste ve špatnou dobu na špatném místě. Pak takoví lidé slyší hlasy, trpí amnézií a v deliriu dělají samé fuj fuj věci. Exorcismus je sice cesta, mnohem lepší je ale škrknu vyhánět láskou, světlem a "zpříjemnit" mu pobyt v něčím těle natolik, že se mu udělá šoufl a vezme nohy na ramena.
průšvih největší - ten zažijete, když se dáte dokopy se zmiňovanými "superdémony". Jasně, zpočátku budete mít pocit, že máte vše pod kontrolou, že s démony jste se dohodli a všecko bude fajn - nebude. Jistota je pokles duše o dost níže, takže se v příští existenci můžete těšit, že z vás bude strom, kytka a možná rovnou kámen. Ale i tento život se vám může pěkně zprotivit. Démoni jsou totiž mistři lží a slibů. Nikdo vám nedá tolik, kolik vám démon může slíbit. Ale každý jejich slib má háček, neřku-li hák a za vše, co dostanete taky pořádně zaplatíte - a někdy víc, než byste chtěli. S démony se tedy dá bavit, dá se s nimi uzavřít spojenectví a dá se s nimi získat majetek, moc a vlastně cokoli si budete přát. Ale všechny ty báje, kde zlý čaroděj nakonec špatně skončí a kde Fausta odnese čert do pekla, nejsou až tak vymyšlené a upřímně - neznám žádný příběh, kde by černý mág na konci žil šťastně až do smrti. Vy jo?;)

Jak se démonům bránit?

Už víme, co nám můžou udělat. Ale když to pocítíme, jak se toho zbavit?
Nejlepší obrana není útok, ale prevence. Takže prvním bodem je nepustit si démony k tělu. To znamená vyčištěná místnost (jak na to se dočtete v tomto článku) - svíčky, světlo, jasné myšlení a jako když vymetáte smetákem z koutů pavučiny, udělejte to tak i s negacemi. Čištění dělejte aspoň jednou za čtrnáct dní, pokud do místnosti hodně často chodí návštěvy, pak i častěji. Hodí se i ochrany - ať už jen mentální (bariéra ze světla na okna a dveře, světlené mříže, andělské stráže...) nebo fyzické (pentagram, levotočivá spirála...). Tady doporučuju knihu od Judy Hall - Umění psychické ochrany je v ní hodně dobrých rad, jak se bránit veškeré destrukci od energetických upírů až po démony.
Znám dokonce i lidi, kteří se brání tím, že na démony nevěří. A nevěří tak silně, že pro ně démoni nejsou a nemůžou jim uškodit. Kupodivu to funguje, ale nevíra vážně musí být naprosto přesvědčená - tohle hlavně nejsou materialisti, ale lidé, co s magií pracují, jediné, na co nevěří, jsou démoni. Bohužel, Beliala a jemu podobné uctívají taková kvanta lidí, že tady nepomůže ani nevíra, protože (jak jsem psala výše) jsou zakotvení v kolektivním nevědomí a prostě jsou, ať věříme či ne.
Ochrany, které tedy můžeme použít jako prevenci jsou:
vyčištěná mysl vibrující vysoko, bez přehršle strachů a tužeb - docílíme pravidelnými meditacemi, procházkami v přírodě, prací s anděly a vílami, nelpěním, dodržováním hermetických principů a Duchovních zákonů Vesmíru, pozitivním myšlením atd., atd.
čistá místnost/byt/dům bez negací - pravidelné čištění (viz odkaz výše), v místnosti (zejména, kde spíme) se nehádáme, nebrečíme, neubližujeme sobě ani druhým a pokud to z nějakého důvodu nelze dodržet, pak po každém nepříjemném zážitku aspoň zapálíme svíčku, v pokoji/domě nemáme žádné věci, které v nás budí nepříjemné emoce (obrazy, sošky, knihy...) a pokud je chceme mít doma, pak aspoň ne v ložnici atd.
ochranné symboly nebo energie na vstupních dveřích a na oknech - působí na všechny špatné energetické bytosti, ale nefungují, pokud energetické bubáky někdo přinese na svém těle. Proto pozor na návštěvy, které se u vás cítí nesvé, možná donesli škrknu, která se teď cuká a pokud vyzařujete hodně konstruktivně, možná i zdrhne:)

Dobrá, ale co ve chvíli, kdy už máme škrknu na sobě, v pokoji, nosí ji kamarád, který se jí chce zbavit, sedí na dárku od někoho atd. atd.? Přední je démona najít - většinou ho neuvidíte, ale patrně ho ucítíte (prostě víte, že tam je a nebo cítíte divný pocit, chlad, strach, brnění...). Jakmile se vám to podaří, na nic nečekejte a zaútočte. Jak? Řekněte mu, že ho máte rádi:) Zní to divně, že?:D Ale Finn se takhle zbavil démona, který na něm dřepěl už roky. Pořád dokola mu opakoval: "Mám tě rád, jsi zlatíčko, miluju tě, jsi zářivá nádherná světlá bytost a moc tě mám rád..." D0mon se rozpustil jako nanuk na slunci:)
Pokud v sobě ale nedokážete najít dost lásky, použijte vizualizační "trik" s vajíčkem z energie - jak na to popisuju v tomhle článku (je to stejný, kde je i návod na to vyčištění místnosti).

Další dobrou radu, kterou vám můžu dát je - nevyvolávejte. Žádní duchové k vám nepřijdou, protože jsou dávno někde úplně jinde, než odkud si je můžete takto zavolat. Přijdou tak akorát démoni a když budete mít štěstí, nic se vám nestane. Když ho mít nebudete...pak ať vás chrání všechny bytosti světla. Ale nemluvím jen o vyvolávání duchů, vyvolávat démony, zejména ty, kteří mají jméno, je nejrychlejší jízdenka na konečnou stanici. Žádný démon není váš kámoš ani služebník, i když se tak tváří. Když se vám při práci s démony dosud nic nestalo, ba naopak vám třeba plní jedno přání za druhým, není to proto, že byste byli tak dobří, ale proto, že zatím se jim ještě nezachtělo vás zničit. Démoni nejsou hračky pro děti, ale nejsou to ani vhodní služebníci. Tím, že s nimi jste ve styku a nebo využíváte jejich služeb, si ničíte karmu a snižujete vibrace takovým způsobem, že vaše duše bude mít v příští existenci dost času na to toho litovat. Kameny žijí dlouho...

Když mi bylo třináct, na vlastní kůži jsem poznala, co démoni dovedou. Jak dokážou z jiskřičky touhy a strachu udělat kolotoč utrpení a bolesti. Jen díky své víře ve světlo jsem to celé ve zdraví přežila, ale to, co jsem viděla, slyšela a cítila, nikdy nezapomenu. Máte-li nápady, jakože si s démony pěkně pokecáte a donutíte je pro vás pracovat, zvažte všechna pro i proti včas. Cesta zpět z temnoty je dlouhá, trnitá a ne každý ji zvládne.
Světlo a láska mají moc vás přede vším ochránit. Tak jim věřte a nebojte se, není čeho:)
Hodně štěstí a lásky a ani ždibíček strachu přeje Lúmennka

Mohlo by se vám hodit:
 


Komentáře

1 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 10. prosince 2009 v 12:07 | Reagovat

Moc pěkný článek...také jsem měla před pár lety takové "špatné" období, ale dokázala jsem se z něho vyhrabat. Člověk má občas nějaké ty depky, ani já nejsem výjimka, ale musí se snažit dostat se z nich, aby na něm ty larvy nezůstaly moc dlouho. No a co se týká toho vyvolávání démonů a přání nějaké poznat...no nevím. Některým puberťákům to prostě nevymluvíš. Myslím, že takoví se opravdu musí spálit, aby jim došlo jak to s těmi démony a jinými špatnostmi opravdu je. Že nic není zadarmo a že opravdu jednou budou muset za to zaplatit. Na již zmiňovaném chatu se jedna dívčina podivuje, že ji "chodí" postel. Píše, že to je psycho (asi super), ale mám pocit, že z toho dostává strach...jenže asi má to co chtěla ... bohužel. Takovým lidem můžeme jen nabídnout pomoc a čekat jestli ji přijmou. Opravdu nevím jak jinak na to jinak reagovat, protože pokud z toho budeš smutná a nešťastná, tak za to zaplatíš ty sama...na tebe se pak něco nalepí a už je oheň na střeše. Bohužel jinak se to asi řešit nedá.

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. prosince 2009 v 13:51 | Reagovat

[1]: máš pravdu, právě proto jsem napsala tento článek - u jeho psaní jsem si vyčistila hlavu a nechala to plavat. Řekla jsem si, že víc než o tom něco napsat udělat nemůžu a tak jsem to udělala a dál je to na každém:) Děkuju za podporu:)

3 La Duchesse La Duchesse | Web | 10. prosince 2009 v 14:34 | Reagovat

Přiznám se, že ani nevím, jestli na démony věřím nebo ne. Nikdy jsem to nijak neřešila, protože se magii nebo něčemu takovýmu nevěnuju. Každopádně článek je to zajímavý ;-)

4 Lukas Lukas | Web | 10. prosince 2009 v 18:54 | Reagovat

Zdravím. To je velice důležitá myšlenka to "poznej svého nepřítele a ten je již poražen" (tady je to něco podbného u démonů - poznej svého démona a je možnost ho reálně porazit). Ovšem slovní spojení "je možnost" je skutečně chápáno doslova (ve smyslu že to taky nemusí být uskutečnitelné). Nemluvě o tom že to co si někteří představují pod pojmem "démon" je absolutně směšné. (úsměv)

5 Lukas Lukas | Web | 10. prosince 2009 v 18:58 | Reagovat

[1]: S těmi larvami (a podobně) plně souhlasím. Vím přesně o čem píšeš a taky vím jak s tím souvisí například důležitá introspekce. Co se týká té dívčiny tak ne všichni musejí trpět takovými věcmi, někteří mají ve své přirozenosti takové věci (jako jsou například démoni, démonické věci a podobně). Ne všichni lidé by měli zaplatit (tak jak jsi psala). Někdy se jim to může líbit (podobně jako právě těm démonickým bytostem).

6 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 10. prosince 2009 v 22:49 | Reagovat

[5]: Chápu, že se to lidem někdy může líbit, ale myslím, že nakonec za to zaplatí.... nevím...nemohu posoudit, protože mě se tohle špatné období moc nelíbilo. Asi to záleží na každém z nás jak to vnímá

7 Lukas Lukas | Web | 11. prosince 2009 v 16:18 | Reagovat

[6]: Jo? Já myslím že peklo na Zemi už je, a mnoha lidem už to prochází. Mysli si co chceš (úsměv).

8 HarlotOvLaVey HarlotOvLaVey | 15. prosince 2009 v 21:05 | Reagovat

Odkud ta démonská jména znáš? Ze Satanské Bible? Tam ale La Vey jen sebral všechna jména, která se kdy používala pro nějakého ,,zlého'' či temného boha...
Marduk je sumerský bůh podsvětí, žádný démon, Lucifer znamená doslova Světlonoš (lux - světlo, fero - nosím, přináším), původně tohle jméno znamenalo jitřenku, ovšem pak ho autor Vulgaty použil v popisu pádu města Ninive (nazval ho padlou jitřenkou) no a pak si lidé vytvořili paralelu mezi padlým hříšným městem a padlým andělem, takže se jméno Lucifer počalo používat jako ekvivalent Satana.
Tenhle strach z ,,démonických'' a ,,negativních'' jmen mi přijde jako pěkná demagogie, promiň..

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 16. prosince 2009 v 8:29 | Reagovat

[8]: Marduka uctívá pár fanatiků jako boha temnot a vím co znamená Lucifer, nicméně čtyřem knížatům pekel se tak holt říká a lidi v n věří a proto jsou a jsou takoví, jaké je lidská víra udělala.
A strach z těch jmen mít je opravdu na místě, ti broučkové které tu jmenuju jsem ještě relativně neškodní (i když lidi obecně soudí, že jsou to ty největší esa) a vypustit z pusy některé jméno je pomalu jako zařvat: hej poď si pro mě. Takže bych neřekla přímo strach, ale opatrnost. Já vím, co tyhle svině dovedou a nemíním si s nimi zbytečně zahrávat;)

10 septik septik | 10. ledna 2010 v 1:48 | Reagovat

Píšeš:fyzická ochrana - pentagram...,levotočivá spirála?? není to náhodou znak destrukce? Nebo právě proto je to ochrana před destrukcí? Podle mě by se měl použít spíše konstruktivní znak (např.pravotočivá spirála).

11 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. ledna 2010 v 16:29 | Reagovat

[10]: destruktivní = pohlcující energii, proto se obvykle používá jako ochrana

12 AnjelikChantall AnjelikChantall | Web | 15. dubna 2010 v 16:39 | Reagovat

Veľmi zaujímavý článok, akurát mi tam ešte chýba alebo si tam moc nespomenula pre veriacich ochrana ako modlitba, vysvätenie bytu a pod...

13 Lúmenn Lúmenn | Web | 16. dubna 2010 v 8:43 | Reagovat

[12]: já sama nejsem věřící, takže mě to ani nenapadlo, ale jako ochrana to samozřejmě funguje - pokud tomu ty sama věříš:)

14 Karel Karel | 28. dubna 2010 v 17:13 | Reagovat

Já mám třeba démonku jako kamarádku.
Už skoro 40 let. Nejdříve jsem ji ze zvědavostiu vyvölával, pak se se mnou skamarádila. Když se zjeví objeví, tak z ní jde sice trochu strach ale nijak neuškodí.

15 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. dubna 2010 v 18:32 | Reagovat

[14]: to je dobře, že neškodí, ale byla bych opatrná, ne všichni démoni jsou samozřejmě plní zla a podobně, ale každý démon je bytost zářící na destruktivních energicíh, takže tobě nebo tvému okolí určitě krade energii a může ti ublížit, i když o tom ani nebudeš vědět. Bu´d opatrný ve výberů svých přátel;)

16 Ririn Ririn | 10. června 2010 v 13:57 | Reagovat

Marduk přece porazil Tiamat, což ona je potvora toužící po lidské zkáze. Nebo jsem úvod Necronomiconu nepochopila správně?

17 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. června 2010 v 18:31 | Reagovat

[16]: obávám se, že s tímhle ti moc neporadím, Necronomicon jsem nečetla a nevím, co přesně se v něm píše ani co ty legendy mají říkat. V článku ovšem nejsou legendy, ale vlastní zkušenosti:)

18 Archaen Archaen | E-mail | Web | 8. září 2010 v 21:39 | Reagovat

hmm,máš velice zajmavé informace o démonech.Nechci tě nějak otravovat ale zabíjet můžou jako tak jen nižší démoni no vím je to vulgární ale o démonech je napsané na mojem blogu a abych řekla pravdu znám se s nimi osobně.

19 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. září 2010 v 12:28 | Reagovat

[18]: já bohužel taky:) a nižší démon tě zabít nemůže, nemá na to dost energie, jinak démoni většinou moc nezabíjejí, je to zbytečné. Pokud pro ně někdo není vyloženě nebezpečný, pak ho jen vysávají, to je pro ně mnohem důležitější;)

20 wolf-blood wolf-blood | E-mail | Web | 15. ledna 2011 v 18:02 | Reagovat

Ahoj ..:/ je možné aby boly dve osoby na seba prepojené ..?

21 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. ledna 2011 v 19:20 | Reagovat

[20]: ano

22 Lady Hestia Lady Hestia | E-mail | Web | 25. března 2011 v 14:38 | Reagovat

Zajímavé....nepochybuji, že tyto rady v životě dostatečně užiji. Ne že bych si přála setkat se s démonem, ale občas, když někam přijdu, mám pocit, že je jich na světě strašně moc a že jich už nejspíš pár poletuje v místnosti. Pak si ale rychle vzpomenu na pozitivní energie, anděly, víly, lásku k světu a na to, že jestli tam skutečně nějaký ten démon je, mě se rozhodně nedotkne. Já jsem odborník na lásku a vyhánět démony (pokud to nejsou nějací "supersilní borci") pro mě není problém

23 Helsing Helsing | 12. června 2011 v 11:11 | Reagovat

Moc zajímaví a pravdivé článek. Já jsem se s Démony taky osobně setkal a celkem vím, co vyvedou. A podle mého názoru největší bestie jsou Inkubové,Sukuby a  Ghúlové

24 Helsing Helsing | 12. června 2011 v 12:12 | Reagovat

Nevím, jestli si to tady někde psala nebo ne. Ale nejlepší je, když uděláš tu chybu a uzavřeš kontrakt s démonem. Vím, o čem mluvím. Mluvím s vlastní zkušenosti. Nikomu bych to neradil. Jestli máte někoho, koho milujete a na kom vám záleží tak nikdy tohle neuzavírejte

25 Helsing Helsing | 12. června 2011 v 12:17 | Reagovat

[16]:Marduk neporazil Tiamat.Tiamat porazil Enuma Eliš. A Tiamat byla Matka Života :)

26 Páťa Páťa | Web | 16. října 2011 v 14:41 | Reagovat

když byla mamka mladší tak s kamarádkou vyvolávaly, psalo jim to nějaký divný věc... ,,proste boha...´´ a tak, mamka pak přes známou našla nějakýho léčitele, kterej jí zkrz její fotku ´očistil´ že se prej kolem ní spřádalo něco špatnýho, ona mu chtěla dát i fotku té kamarádky, ale ta kamarádka nechtěla... mamka pak říkala že ta kamarádka slyší hlasy... že jí říkaj hezký věci, a pak jí nadávaj.... z té kamarádky se nakonec stal náboženskej fanatik, nedokázala se bavit o ničem jiným... kvuli tomu se s mamkou i pohádaly... je to děs co se všechno může stát...

27 2uoy 2uoy | E-mail | 31. října 2011 v 13:13 | Reagovat

Pěknej článek.Taky jsem si prožil svoje a můžu potvrdit, že co jsi na psala je pravdou i když je to možná ještě složitější, ale napsat to asi ani nejde.

28 Adéla Adéla | Web | 10. ledna 2012 v 18:07 | Reagovat

Ahoj...máš úžasný článek všechno si to vystihla já sem měla taky tu čest s démonem a vůbec to není sranda nemohla jsem vůbec spát pořád sem na to myslela snad už je pryč...mohla bych to skopírovat a dát to na můj blog???(neboj se dám tam odkud je zdroj) ;))

29 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. ledna 2012 v 23:16 | Reagovat

[28]: prosím, nic nekopíruj a to ani se zdrojem, člověk by měl tvořit vlastní články:) Můžeš tam dát odkaz, ale žádné kopie prosím

30 alkésea alkésea | E-mail | 12. ledna 2012 v 13:27 | Reagovat

ahoj lúmennko, mám vážný problém a rozhodla jsem se s ním obrátit na tebe. V některých chvílích mě začne tížit takový nepříjemný pocit- leze mi mráz po zádech a začínám cítit strach. Většinou se to stává, když jsem doma sama. Prostě začnu mluvit hebrejským jazykem(jestli je to hebrejština, to si nejsem jistá, ale rozhodně je jí to hrozně podobný). Vždy se to snažím potlačit, ale to něco se nenechá a pořád mě to nutí luvi dál a dál. jako by ve mě neco bylo. nevím přesně co, ale odhaduji to na démona. když takle mluvím, začínám mít strach sama ze sebe. také cítím, že to co říkám, přivolává něco špatného. Proto tě prosím, abys mi odepsala co stím.

31 Katara Katara | Web | 21. ledna 2012 v 16:15 | Reagovat

[30]: Začátek je u nás doma podobný, akorát já nemluvím hebrejsky, nám doma, když jsem sama, dělá *něco* divný zvuky, třeba něco spadne na zem, nebo z ničeho nic, někdo přejde po kuchyni (myslím ten zvuk!). A když se jdu podívat, nic tam není. Jsem tím už opravdu posedlá ;*
PS: Už jenom jak jsem tvůj koment četla, měla jsem dost! Myslím strach. Tohle stát se mně.. Nevím vlastně, co bych udělala, protože mně se to nestane ;) Snad! :\

32 alkésea alkésea | 22. ledna 2012 v 12:39 | Reagovat

hmm.. to se mi taky někdy stává, ale spíš muvím tím divným jazykem. jestli je to hebrejština to nevím..po dlouhém dumání jsem ji zavrhla. i jsem přemíšlela a nic jiného, než že mám v sobě démona mě taky nenapadlo. ale snažím se to potlačovat.

33 Eressiel Eressiel | Web | 5. března 2012 v 21:07 | Reagovat

Moc hezký a hlavně užitečný článek. Do teď jsem používala jen svíčku bez myšlenky, ale až teď jsem si uvědomila, jak jsem byla bláhová. :) Každopádně jsem tomu věřila a to jistě taky dělá svoje.

Jak si čtu ty komentáře, tak zjišťuji, že snad každý druhý má zážitek s démony a to i s těmi vyššími. Přijde mi to smutné, nikdy bych to nechtěla zažít a věřím, že ani nezažiju. :)

Jen mám takový dotaz: Až do teď jsem si myslela, že lidská duše se může reinkarnovat zase jen do lidské podoby, ačkoliv jemnohmotní se mohou převtělovat do člověka. Ale aby šel člověk do kamene? Myslela jsem, že tedy bude v dalším životě znevýhodněný (nemoc, bolest, postižení), ale ne, že půjde do jiné báze. Jak to tedy je? :)

Sice nepíšu komentáře, ale věz, že na Tvůj blog chodím a čtu s úsměvem na tváři. Proto říkám: drž se. :)

34 Lúmenn Lúmenn | Web | 6. března 2012 v 22:44 | Reagovat

[33]: na toto téma existuje mnoho protichůdných názorů, já věřím tomu, že duše se může vtělovat do všech možných podob - duše je totiž stále stejná a tělo je jen schránka

35 Merrie Merrie | E-mail | Web | 20. ledna 2013 v 16:56 | Reagovat

Až teraz si uvedomujem aké sme mali s kamoškou šťastie, keď sme vyvolávali Satana a on neprišiel, ani nám nedal znamenie. Bolo to asi pred rokom na halloweem a chceli sme strašidelnú atmosféru...Brr až ma mrazí, keď si teraz uvedomím čo sa nám mohlo stať, zrejme pri nás stáli všetci anjeli :)

36 =O) =O) | 25. ledna 2013 v 14:58 | Reagovat

:o)

37 kozenka kozenka | 25. ledna 2013 v 14:59 | Reagovat

[36]:
jsi blb

38 =O) =O) | 25. ledna 2013 v 15:00 | Reagovat

[37]: a proč jako?

39 kozenka kozenka | 25. ledna 2013 v 15:01 | Reagovat

[38]: píšeš debilní smajlíky

40 =O) =O) | 25. ledna 2013 v 15:02 | Reagovat

[39]:to není pravda ty krávo

41 kozenka kozenka | 25. ledna 2013 v 15:03 | Reagovat

[40]: blbko

42 Břéťa Břéťa | 18. dubna 2013 v 5:44 | Reagovat

Máte někdy ten pocit že z vás maj lidi panickou hrůzu? Máte mezi kamarády spoustu takových, kteří jsou ve vaší přítomnosti nervózní? Dokážete někoho srazit nebo ubližujete lidem jentak ze srandy? Je pro vás pomsta samozřejmostí? Jste hrdý na veškerý zlo, který jste napáchali s pocitem, že je to tak správně? Nerozumíte si s lidma, kteří chtějí vše v dobrém a jsou měkký a naivní? Nedokážete vystát lidi, co dělaj průsery v domění, že na někoho zapůsoběj? Bavíte se zesměšňováním ostatních a serete se do cizích problémů, abyste mohli ubližovat lidem, kteří si to patrně zaslouží? Nemáte hranici pro to co je špatný, nevadí vám když něco poserete, spíš jste rádi, že máte další zkušenosti a vše zlé je pro něco dobré, atd atd??---Co to znamená???

43 Břéťa Břéťa | 18. dubna 2013 v 6:07 | Reagovat

Zajímalo by mě, jestli jsem jen ten typ člověka, co má nějaký ty zkušenosti a serou ho líný blbouni co se ani nesnažej nic dokázat

nebo jestli se ve mě usadilo něco s čim jsem se tak trochu zžil. Příde mi, že oproti ostatním jsem uvnitř mnohem silnější, protože mou vůli nikdo nechápe a já zase nechápu ostatní že nic nevydržej. Říká se že dokážu mnohem líp kontrolovat věci který ostatní ovlivnit nedokážou - ukazuje se to např. v sexu, odolnost vůči různým látkám, silná psychika, multifunkce..

kdykoliv dělám něco co přináší nadřazenost, tak si vždycky najdu svojí cestu a pěkně po svym si vybuduju něco co by ostatní třeba ani nenapadlo. Přemejšlim vždy o několik kroků dopředu a často jsem nucen používat větu "Já jsem ti to říkal" nebo "Uvidíš". Co to znamená? Jaktože dokážu přemejšlet tak neskutečně moc, že to lidi kolem mě nedokážou pochopit, viděj v tom všem blbost, ale věřej mi, protože vědi, že stejně budu mít zase pravdu ?

Mám snad v sobě nějakou zvláštní energii nebo něco ??? Nebo jsem prostě jen světlá vyjímka mezi lidma, který už zdegenerovali dnešní dobou natolik, že používaj mozek jen na počítač kterej za ně vše udělá a vyřeší atd??

44 petr.ix petr.ix | E-mail | 29. dubna 2013 v 0:24 | Reagovat

ahoj, jen dodatek, lidská duše nemůže klesnout na zvířecí, rostlinou, nebo nižší úroveň... podle hermetismu :)

45 Kristalus Kristalus | Web | 30. července 2013 v 16:23 | Reagovat

velmi hezký článek se všemi podrobnostmi.
dověděl jsem se vše, co jsem potřeboval.
moc děkuji za informace

46 asd asd | 18. října 2013 v 23:42 | Reagovat

Podle projevu bych řekl že jsi spíš (mírně?) narcistický, až deprivant, ale i tak si dávej pozor, zdá se že to posednutí těm entitám až příliš lákavě usnadňuješ...

47 Mad Dragon Scientist Mad Dragon Scientist | E-mail | Web | 19. června 2014 v 12:02 | Reagovat

Lúmenn, měl bych k tobě dotaz: Vážně je čtveřice démoních lordů nezničitelná? Nebo jenom se to zatím nikomu nepodařilo? Nikdo nenašel způsob, jak je odstranit, což ale neznamená, že neexistuje.
A další dotaz bych měl: vážně jsou archandělé čtyři? Slyšel jsem, že jich je 7. Co vím já, je to, že u čtyř z nich známe jména (Rafael, Gabriel, Michael, Uriel), ale jména ostatních tří nám nejsou známá a oni samotní jsou nám skryti pod rouškou tajemství. Jak to teda je?

48 Ezechirl Ezechirl | E-mail | 18. listopadu 2014 v 23:53 | Reagovat

Ahoj jedu jinou dimenzi. Dával jsem jim duše za svoje přání, ale už nechci. A teď vidím co jsem způsobil. Chtějí mojí ženu a dceru. Chtějí je, aby měli ze mě to po čem prahnou. Když se objetuji---pomůžu jim?
Dík

49 Kikilki Kikilki | E-mail | 22. listopadu 2014 v 20:28 | Reagovat

Já už se nijak bouhužel bránit nemůžu.. Mám v sobě démona jménem Nero. Jméno mi řekl sám, ale já nevím jak moc je silný. Jen vím, že se občas dostane do popředí a útočí na mé blízké, stále se mnou mluví... a já jsem na tom tak, že mé tělo chřadne, mám zdravotní i psychické problémy, někdy prahnu po smrti... ale nevím co mám dělat. nikdo to neví, nechci aby mě měli za většího blázna než teď... kdyby jste někdo vědeli jak mi pomoct, prosím napište mi..

50 Lúmenn Lúmenn | Web | 25. listopadu 2014 v 13:20 | Reagovat
51 Duinetacian Duinetacian | 21. května 2015 v 20:54 | Reagovat

Hmmm zvláštní...píšeš zde, že se setkáváš s lidmi, kteří o tomto tématu mluví, ale zároveň o něm nic neví....upřímně mám stejný pocit z tvého článku, píšeš o něčem o čem nevíš a jen opakuješ neustále dokola to, co ostatní... zkusila bych se nad tím zamyslet, než bych slepě opisovala veřejně dostupné informace, protože to, co nám bývá servírováno rovnou, nemá s pravdou většinou nic společného, pravdu musíme hledat trochu hlouběji.... nic ovšem proti tvé osobě-vyjadřuješ jen svůj názor, se kterým já nesouhlasím a vím, že mnozí zde by zase nesouhlasili s mým názorem, ale pokud by byl zájem, mohu předložit svoji teorii, která, jak už naznačují, je úplně odlišná....nicméně přeji hezký den :)

52 Lúmenn Lúmenn | Web | 25. května 2015 v 20:33 | Reagovat

[51]: vycházím nejen z publikací, ale hlavně ze svých vlastních zkušeností, budu ráda za nějaký další postřeh, ale článek neshrnuje názor, nýbrž letité zkušenosti.

53 Duinetacian Duinetacian | E-mail | 27. května 2015 v 16:37 | Reagovat

nerada bych své zkušenosti zde zdveřejňovala, protože by nemuseli mít kladný ohlas od ostatních, navíc to nemohu nijak podložit, protože se to podstatně liší od všech dostupných informací, a netvrdím ani, že to chci někomu vnucovat či ho přesvědčovat o tom, že je to pravda - každý ať si věří čemu chce :) ...proto pokud ted bude zájem o mé zkušenosti (a klidně i následnou diskuzi), zanechám zde svůj e-mail :)

54 Lúmenn Lúmenn | E-mail | Web | 27. května 2015 v 20:29 | Reagovat

[53]: klidně mi napiš e-mail a můžeme se o tom pobavit, ráda si rozšířím obzory:)

55 Anonym Anonym | E-mail | 14. června 2015 v 0:42 | Reagovat

Mám dotaz, často se mi zdává noční můra. Jedna a ta samá jen se tam vždy něco trošku změní. Zajímá mě, jestli mi to může časem ublížit? Z nejaké ho podvědomého důvodu se jí ale nechci zbavovat.

56 dalila dalila | 17. srpna 2015 v 0:27 | Reagovat

Dobrý večer, dnes som sa dozvedela, od samanky, že som napadnuta demonickymi silami. Počujem hlasy, a strasne citin energie druhých ľudí. Pokial som nevedela o čo ide mala som strach, teraz nie...
Bola som v pyramíde a tam sa to začalo stupnovat.

Viete mi povedať čo s tym?

57 Já | E-mail | 22. září 2015 v 1:26 | Reagovat

Poradite mi nebo nasmerujete me nekam, kde dostanu radu radu jak se spojit s dablem a uzavrit s nim smlouvu za odmenu pro me? Reknete mi co za to bude chtit a o co se prakticky jedna?

58 Anonym Anonym | E-mail | 16. října 2015 v 19:50 | Reagovat

Ahoj clánek byl velice zajímavy a rád bych vědel jestly mohou číst myslenky a dorozumívat se skrz myslenky a pokud jo jestly je nejaky zpusob jak tomu zabránit pokud opravdu existují
dekuji za radu

59 Paulie Paulie | 28. října 2015 v 16:51 | Reagovat

Nemůžu najít článek, na který je zde odkaz - ten ohledně vyčištění místnosti od negace. Mohla bych se zeptat, kde ho najít? Pokud tedy už nebyl smazán...

60 kaito kaito | E-mail | 17. listopadu 2016 v 20:47 | Reagovat

zdravím. mám kamarádku které jde už o života nevím co moc dělat,nic nefunguje

61 Lord Enkin Lord Enkin | 24. ledna 2017 v 18:10 | Reagovat

[9]: Prosím tě kde jsi přišla, že Marduk je démon ? Když Marduk byl podle spisu od Šíleného Araba ten kdo byl povolán Enkinem aby zničil temnotu a zabil hada kutluch z něj vznikl život kapku počti a pak piš o tom kdo je a není démon navíc Lucifer nebyl vždy démon ale pravá ruka boha byl to světlonoš ale postavil si hlavu tak šel šefovat dolů.... Mimo jiné někdo musí dělat špinavou práci když bůh je ten kdo si ruce nešpiní?? hmm To bylo něco k zamyšlení

62 Lord Enkin Lord Enkin | 24. ledna 2017 v 18:19 | Reagovat

[9]: Ne nevíš co oni dovedou.. máš jizvy, šrámy, na duši ? Pocítila si někdy něco tak ohavného a nemohla si nic dělat jen koukat jak pomalu si saháš po svém životě jak ti utíká od tebe, vidělas někdy smrt? Viš vůbec proč se toto děje častěji, ale nikde se o tom nepíše a projistotu se neukazuje ? Jen přijde zmíňka o tom že např: Tento film je podle skutečné událost bla bla. Nechci tě urazit, ale  máš některé mylné informace od někoho komu se např.: Marduk nelíbil...Chtěl bych znát tvou letitou zkušenost protože jestli ji máš a víš o čem tu píšeš nebo se aspoň domníváš tak bys měla vědět pár věcí. Jedna z nich je, že ne každý uspěje v těchle věcech a není hezké ukazovat jak na to nebude trpět jen on ale i ty jde to řetězově

63 Lord Enkin Lord Enkin | 24. ledna 2017 v 18:31 | Reagovat

Ano Bůh nestvořil démony. ti tu byli už před bohem jelikož démoni jsou ze tmy. Někde je přece napsáno na počátku byla tma .... ticho-----... pak bůh udělal světlo a bla bla to známe. Ale málo kdo ví co bylo v té tmě. A věř mi nechceš být mezi těma kdo zjistil co se skrývá v té tmě. Těch princů a vládců, králů je víc než 4 a rozhodně Satan to není ;). To je jen výmysl jelikož ty jména jsou trochu jiná. Satana si vymyslela církev protože Lucifer Belial Belzebub

[16]: Ano Taimat zemřela rukou marduka a jeho 50 jmen kteří byli vytvořeni na pobití Starých bohů (Démonu) Jelikož nám lidem závidí že nám byla dána možnost žít a oni jen spí a dřímají a čekají na vola co otevře 7 bran a nechá je otevřené pak ti nepomůže ani svěcená voda.

64 Lord Enkin Lord Enkin | 25. ledna 2017 v 13:29 | Reagovat

[60]: V čem je problém ? Nebo co se děje ? Trošku mi to rozveď nebo přibliž

[49]: Ahoy potřeboval bych vědět víc a pokusím se ti pomoct

65 Gabriela Gabriela | E-mail | 26. února 2017 v 15:06 | Reagovat

Zajimave, snad i povzbudive najit nekoho kdo neco vi,vcelku souhlasim, az na par veci kde mam trochu jine poznani..a to nejen od Boha ale i z osobnich zkusenosti, nicmene urcite informace jsou nad ramec..spis to lidi pritahne nez by odradilo...a nektere z informace naopak chybi:)Doporucuju vubec se demonologii nezabyvat, uz jen tim otvirate dvere ..v tomto pripade neplati ze s poznanim a pojmenovanim poznate nepritele a tim je uz porazeny..naopak se zahlcujete necim co je pro zlo vstupni kod....usilujte o vyssi level poznani pak nebude treba ochranych symbolu a jinych veci...usilujte o vice poznani ktere dava Buh protoze ty stripky pravdy co jsou tu ve clanku jsou promichane s taky dosti zavadejicimi vecmi ktere z toho delaji ve finale mix ktery smeruje jinam nez je zadouci ..nejste nad veci porad je tam citit strach a obava...i kdyz mnohe vite...:-)ale jsme jen lide) kazdy den je boj:)ohledne demonologie to bylo spis pro ostatni..myslim ze vy sama dobre vite s cim si neni radno zahravat:-)

66 Gabriela Gabriela | E-mail | 26. února 2017 v 15:19 | Reagovat

btw...lide bez viry nejsou chraneni .. nedostatek poznani je zlo v kazdem smeru...a i pak je tu faktor lidske hlouposti ze i kdyz vi neridi se tim ...

67 Starkiller Starkiller | E-mail | 22. března 2017 v 1:12 | Reagovat

Jak si to udelal? Vzdicky sem chtel vyvolat takovou nebo takoveho demona a s kamosit se s nim myslim ze by sme si rozumeli a byl by to i dobry spolecnik protoze verim ze i v temnote se muze projevit dobro. Ale bojim se zebych vyvolal neco temejsiho nez bych chtel.

68 andrea andrea | E-mail | 11. dubna 2017 v 10:53 | Reagovat

ako je vlastne možné se zbavit demonou ktorý ma prenasledujú už od narodenia. Budem mať 15 a každým rokom je to horšie a horšie. Už od mala som citila že ma na každom kroku niečo prenasleduje, že je to stále silnejšie a silnejšie ale skaždým pokusom sa toho zbaviť sa to len viac kumne pripúta. Od narodenia trpím a všetci ma majú za blázna. Ako sa toho mám vlastne zbaviť ked nič nezaberá, ked je to stále silnejšie a silnejšie. Cíťim že to odomňa niečo chce ale ja neviem čo!

69 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. dubna 2017 v 17:47 | Reagovat

[68]: článek shrnující rady k obraně najdeš tady: http://poselsvetla.blog.cz/1612/zakladni-postupy-psychicke-ochrany

70 PETR PETR | E-mail | 11. června 2017 v 11:48 | Reagovat

dáblové  sou mezi námy ..  kdo nezná strach   nepozná ani smrt ..   váš strach  je klíč k  životu ..  dokud sedite u stolu ..  hrajete.   tak se bavte a zijte .. :)   prestante se bat zakonu .. a   pověr .. co zastrašují  vyvoj  vaší  osobnosti ..  s  peklem    petr  Belial

71 WilliamSaR WilliamSaR | E-mail | Web | 22. června 2017 v 15:02 | Reagovat

?How to write down a Critical Analysis Essay
University studies always require students to make a critical analysis of the research paper, painting, literary piece, etc. Students from the fields of Science and Arts must make a critical analysis of previous operates due to the fact these analyses will prove how properly you have mastered a certain profession and use it as a basis to dissect function. If you’re having trouble making a critical analysis, EssayPro is in this article to help.
What is a really Critical Analysis?
A critical analysis definition would be an academic paper fashioned to understand a certain written operate. This kind of producing is subjective simply because you should express personal opinions as evaluation. Two major steps you be required to make within this kind of essay are Critical Reading and Critical Producing. On how to put in writing a critical analysis paper, you should be able to express your opinions basing from undergo.
How to jot down a Critical Analysis
The initially step mentioned earlier in a very critical path analysis is critical reading. To read through critically, identify the author’s purpose and analysis. Take note on the passage’s main ideas in addition to the paragraphs supporting the main idea. Consult proper reference materials for things that you simply do not comprehend. Compose a description, outline, and also a summary for the show results. It is important to consider the written work’s purpose. Is it factual? Is it written to entertain? Is it written to express an opinion? Asking these questions will help you publish and synthesize. Evaluate if the author has achieved the purpose of his or her written function.
Critical Analysis Outline
Most instructors will readily give you an outline or sample to help students make an organized written critical analysis. These outlines serve as a skeleton of how you'd like your written function to be structured. This is why in any academic paper, making an outline is actually a fundamental element. For those who are not provided by having an outline, you can easlily follow this outline below:
Background Specifics . This is to make readers have an understanding or an overview of your perform you’re going to evaluate. This is to ensure that important details are provided. This is really an important part of your critical analysis due to the fact that this will be your basis for evaluation. The intel should be brief.
Particulars about the deliver the results:
Title
Author
Publication answers
Statement of topic and purpose

72 Michaelcurdy Michaelcurdy | E-mail | Web | Úterý v 19:17 | Reagovat

fx-brokers-review.com/index_kr.html 전문가들의 개요와 함께 하나의 목록에 Forex 기업

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama