Pohlazení po duši - 28.dubna 2010

28. dubna 2010 v 19:45 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
Jako dnešní pohlazení po duši jsem vybrala jednu z 365ti kapitol z knihy "Rady andělů na každý den" od Doreen Virtue. Tuhle knížku každé ráno otvírá moje mamka, aby načerpala příjemné a konstruktivní energie do dalšího dne a i já si jí občas ráda zalistuju, abych přišla na dobré myšlenky.
Z téhle knihy taky budu čerpat ještě několik následujících pohlazení po duši - mohla bych sice stvořit jedno na každý den, ale to bych opsala celou knížku. Zalistuju tedy namátkou a zeptám se andílků, co vám (a mě) chtějí sdělit a po několik následujících týdnů se tu s jejich radami budete moci setkat:)


Rada a pohlazení od andělů pro dnešní den: Požádejte nás o pomoc

My andělé vám opakovaně připomínáme, že jsme vám vždycky k dispozici, abychom vám se vším pomohli. Pomoci vám však můžeme pouze tehdy, když nás o to požádáte. Respektujeme vaši svobodnou vůli rozhodovat se a zpracovávat každý problém bez naší pomoci. Pokud však máte někdy pocit, že potřebujete pomoci, nezapomeňte, že jsme tady pro vás.
Myšlenka pro tento den: Nezapomínám své anděly žádat o pomoc. Chtějí mi pomoci úplně se vším, s věcmi významnými i nepatrnými. Stačí na jejich pomoc jen pomyslet a oni mi začínají hned pomáhat. Jsou vždy se mnou, připraveni mi pomoci.

A ještě jedna rada a pohlazení, aby toho nebylo málo:): Držte se svých snů

Vaše sny, cíle, ambice a plány jsou velmi osobní. Patří jen vám, protože jsou součástí cesty vaší duše. Jen vy víte, co vaše srdce a duch chce, abyste dělali, a čím chce, abyste se stali.
Bez ohledu na okolnosti, které ve vašem životě nastanou, bez ohledu na to, jak se cítíte, na to, co říkají nebo dělají druzí, musíte se držet svých snů. Vaše sny jsou součástí toho, proč jste se v tuto dobu vtělili na Zemi. Patří k vám stejně, jako stavební kameny vašeho tvoření.
Hýčkejte všechny své touhy. Vdechněte jim znovu život,pokud jste o nich už nějakou dobu nepřemýšleli, a požádejte nás, anděly, abychom vám pomohli je uvést do života. Otevřeme vám dveře a povzbudíme vás, abyste jimi prošli.
Myšlenka pro tento den: Držím se svých snů, ať se děje cokoli, protože jsou součástí mého osobního určení. K jejich uskutečňování potřebuji jen své vlastní svolení. M8m plnou podporu Boha a andělů a mé štěstí přináší světu pozitivní a uzdravující energii.

little angel
 


Komentáře

1 Luz Luz | 29. dubna 2010 v 11:17 | Reagovat

Opravdu krásné povzbuzující myšlenky! A obrázek je taky moc hezký :)

2 Katrin1011 Katrin1011 | Web | 29. dubna 2010 v 12:18 | Reagovat

taky chválím, potěšilo:)

3 Lukáš Lukáš | Web | 2. května 2010 v 13:29 | Reagovat

Zdravím. Tak vidím, že máš také ráda Doreen Virtue (podobně jako já).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama