♣ Je má dcera posel světla?

7. dubna 2010 v 13:57 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Raduš: Ahoj Lumen, mám otázku, po zasvěcení andělských symbolů se mi začaly snít zvláštní sny. Teď jsem viděla svou 12letou dceru, která kreslila v takovém světle (jako slunci)dvě postavy - mámu, tátu uprostřed té záře a z každé strany stála taky nějaká-taková dětská kresba a jen jsem slyšela hlas, že je posel světla. Protože o tom nic nevím, dala jsem si do vyhledávače posel světla a na Tvém blogu si přečetla, kdo že to jako je. Jenže jak říkám, má 12 let. Co s tím? Asi jsem se to nedozvěděla jen tak. Děkuji za odpověď Radka

Lúmenn: Nejprve musím pogratulovat k úžasným zážitkům se sny - osobně nijak zvlášť neuznávám různá zasvěcování, ale pokud tobě pomohlo k otevření nových kanálů do duchovního světa, je to jen a jen dobře:)
A teď k obsahu snu. Z tvé otázky mám pocit, že tě to trochu vyděsilo, co ses o poslech světla a své dcerce dozvěděla, nemyslím si ale, že je důvod se něčeho obávat nebo nijak zvláš´t "něco řešit". I když má tvoje dcerka 12 let, není nejmenší důvod proč by nemohla poslem světla být, takových lidí se dnes rodí hrozně moc, planeta se potřebuje ozdravit a lidstvo s ní. A tak do naší reality přicházejí další a další duše, rozhodnuté léčit, pomáhat a šířit lásku a světlo a to ve všech generacích, včetně té nejmladší kam patří tvoje dcerka.
Důležité je jen její nadání podporovat, rozvíjet v ní touhu pomáhat lidem a být láskyplná. Podle toho, že se věnuješ andělské symbolice usuzuju, že ti duchovno asi nebude úplně cizí a to je moc dobře i pro tvou dceru. Hodně dětí mívá různé "nadpřirozené" zážitky a zkušenosti a jejich rodiče je nepochopí a zablokují jim jejich schopnosti strachem, mnohdy už nadobro. Pokud je tvá dcerka jedním z poslů světla (kterým se ostatně může stát kdokoli a to kdykoli během svého života), určitě projevuje nebo začne projevovat sklony věnovat se duchovnu v jakékoli formě. Podporuj ji, uč ji a buď jí vzorem pro rozdávání lásky a světla, to je to nejlepší co pro ni i celou planetu můžeš udělat:)
 


Komentáře

1 Deniii Deniii | 7. května 2012 v 19:40 | Reagovat

Ahoj, kdo to teda ten posel světla a jak se jím stát?

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. května 2012 v 15:45 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama