Pohlazení po duši - 14.května 2010

14. května 2010 v 21:32 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
Nebylo teď mnoho času, chuti ani energie psát články na tenhle web, tak mi to odpusťte a pojďte si nechat hladit duše:) Dneska zase díky andílkům a jejich poselstvím z knížky Rady andělů na každý den:)


Poselství andělů pro dnešní den: Oddávejte se snění

Když dovolíte svým myšlenkám, aby se vznášely jako papírový drak v letním vánku, nikdy nevíte, jaká tvůrčí inspirace vás navštíví. Proto popusťte uzdu své představivosti a jen se dívejte, kam vás dnes odnese.
Velká umělecká díla byla vytvořena umělci, kteří přijali inspiraci k jejich vyvoření během snění. Tito lidé měli odvahu pozorovat, co jim jejich představivost přináší, aniž by se snažili své myšlenky nějak omezovat. Začněte tím, že si určíte cíl, a pak se pohodlně usaďte a zklidněte. Představte si, že je možné úplně všechno, že neexistují žádná omezení, představte si, že váš největší sen se uskutečnil a takto pokračujte dál.
Síla takového počínání spočívá v tom, že se vědomě napojíte na Univerzální mysl. To bývá většinou otázkou náhody. Mějte při ruce tužku a papír, abyste si mohli své prožitky později poznamenat do zápisníku, kam si píšete své zážitky z denního snění. I když toto počínání bývá často považováno za nesmyslné, dospějete jeho prostřednictvím k vynikajícím praktickým pokynům, radám a odpovědím. Sladké snění!
země
 


Komentáře

1 14laura 14laura | Web | 15. května 2010 v 19:29 | Reagovat

ahoj máš moc pěkný blog:D
Nechcš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama