Pohlazení po duši - 5.května 2010

5. května 2010 v 12:46 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
V nedávném pohlazení po duši jsem vám slíbila, že se nějakou dobu budeme potkávat s poselstvími andělů, která čerpám z knížky "Rady andělů na každý den". Všechna tato poselství si nechávám od andílků "naserírovat" tak, aby co nejvíce seděla vašim i mým aktuálním potřebám rad a slov, která bychom měli slyšet. Nejinak tomu bude i dnes:)


Rada a pohlazení od andělů na dnešní den: Odkryjte svůj největší poklad

Je snadné nalézt a otevřít svůj největší poklad. Je jím láska k sobě samým. Mnohokrát jste už slyšeli, že druhé můžete ocenit a mít rádi jen do té míry, do jaké jste schopni si cenit a mít rádi sebe. Tím se chce říci, že k tomu, abyste měli otevřené srdce, musíte milovat sebe.
Pokud někoho obdivujete, a přitom sami sebou pohrdáte, pak si nebudete vážit citu, který druhému člověku věnujete. Když si uvědomíte, že tato láska pochází od Boha, pocítíte spojení mezi sebou, milovanou osobou a Bohem. A to je vlastně sebeláska: v žádném případě to neznamená, že jste lepší než ostatní, ale znamená to, že všechno, co se vám líbí na druhé osobě, je zrcadlem vaší vlastní vnitřní krásy.
Snažte se dnes šířit lásku ze svého srdce k ostatním a dále pak až k Bohu. Přitom pozorujte a prožívejte své pocity, protože to je způsob, jak objevíte svůj největší dar.
Myšlenka pro tento den: Mám v sobě pokladnici Boží lásky. Dovoluji si vážit sebe za to, kdo jsem a otevírám své srdce vůči láskyplnému zájmu, kterým mne zahruje Bůh.

andělé
 


Komentáře

1 Lukáš Lukáš | Web | 8. května 2010 v 12:54 | Reagovat

Zdravím. Přestože chápu tvé "zapálení" do lásky, musím konstatovat skutečnost, že nelze vše řešit láskou. Koneckonců to ukázala nedávno i uživatelka "Alue", která také "hlásá" směr lásky.

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. května 2010 v 12:01 | Reagovat

[1]: a jak to prosím tebe ukázala?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama