♣ Který kámen povzbuzuje magickou činnost?

20. května 2010 v 19:39 | Lúmenn |  Magie kamenů
♣ Otázka: Lum,existuje nejaky kamen,ktery povzbuzuje magickou cinnost myslim moji..znas nejaky? Radka

Odpověď: Většina kamenů má dobrý vliv na magickou činnost, ale každý se týká jiného odvětví a já nevím, čím přesně se zabýváš ty. Duchovní schopnosti univerzálně podporuje křišťál, ale existuje bezpočet "specializovaných" kamenů, které ti pomohou rozvinout ty schopnosti, jimž se chceš věnovat.
Základní seznam najdeš u mě na stránkách v článku "Kameny a jejich moc", kde je seznam všech kamenů a oblastí, s nimiž souvisí. Více informací ale určitě bude kdekoli na internetu, protože nevím, čím přesně se zabýváš, více ti už neporadím, zkus to buď zpřesnit a nebo se vydej sama na cestu hledače, internet je plný informací o magii kamenů. Pro začátek můžu doporučit jednu z mých spřátelených stránek - web Lady Roveny, kde přímo v menu najdeš obsáhlou rubriku věnující se kamenům. Hodně štěstí:)
 


Komentáře

1 Lili Lili | 20. května 2010 v 22:43 | Reagovat

Je možné, aby se nevědomý upír svého upírství zbavil?
Protože i když to tvrdí (mám na mysli konkrétní případ) vidím opak - citové vydírání, vzbuzování soucitu, agrese vůči všemu a všem

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 21. května 2010 v 8:22 | Reagovat

[1]: možné to určitě je, jenže s těmi nevědomými je potíž, často si prostě neuvědomují že kradou svému okolí energii a nemají zájem na sobě nic měnit. Naproti tomu se občas psych. upírtsví zbaví sami od sebe, prostě je přejde touha a schopnost krást energii, více viz článeček, na který odkazuju i Keroll - http://poselsvetla.blog.cz/0910/jak-prestat-byt-psychickym-upirem

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 21. května 2010 v 8:23 | Reagovat

[1]: heh tak to byl přímo tvůj dotaz:D Takže asi víš, jak zbavování se energetického vysavačství probíhá...proces je to náročný, ale uskutečnitelný

4 Rejpal Rejpal | 21. května 2010 v 17:31 | Reagovat

"Ovšem proti psychickému upírtsví existuje jedna nejúčinější ochrana - nebýt s upíry ve styku. Jakmile se objeví člověk, který z nás saje energii (ať už si to uvědomuje nebo ne), je lepší se mu co možná nejvíce vyhýbat."

To je směšné. Pořád slyším o nějakém vykonstruovaném fenoménu údajných prý možná kdesicosi "psychických taky upírů", kterým se mají ostatní vyhýbat. Dobře tedy. A jak to bude dál? Bude se těmto lidem zakazovat chodit s dětma na pískoviště ve stylu Juden verboten. Budou smět nakupovat jen v určitou dobu? A co je rovnou nestrčit do koncentračních táborů? Zajímavé je, že lidé za "psychického upíra" označí někoho, kdo jim není pohodlný, kdo je něčím vyjímečný a podobně.
Znám jednoho takového člověka a vím moc dobře jak dopadl, když mu takhle ublížili. Tohle už hraničí se šikanou.

5 Lili Lili | 21. května 2010 v 22:03 | Reagovat

[4]:A zažil jsi to někdy? Byl jsi někdy ve styku s člověkem, který tě citově vydíral, vyvolával hádky, okrádal tě i prostřednictvím obyčejného obejmutí?
Tady nejde o žádný vykázání těch lidí ze společnosti (když o tom někteří ani neví), ale o osobní blaho. Jsou lidi, kteří s psychickými upíry dokáží v mezích vyjít, protože se nějakým způsobem chrání, nenechají a sebe ty negace působit. A jsou hold lidi, co je nesnesou.

6 Rejpal Rejpal | 21. května 2010 v 22:33 | Reagovat

[5]: Hmm. Že by autosugesce. :)

7 Lili Lili | 21. května 2010 v 22:34 | Reagovat

Záleží čemu věříš

8 Rejpal Rejpal | 21. května 2010 v 22:44 | Reagovat

[7]: Právě proto, že tomu věříš, tak sis to vsugerovala.

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 22. května 2010 v 21:40 | Reagovat

[4]: nikdo tu nemluví o šikaně a rozhodně tento fenomén není vykonsturovaný. ještě řekni, že jsi nikdy nezažil hovor s člověkem, po kterém ses cítil vycucnutý, unavený, kdy ať jsi řekl cokoli bylo to špatně atd. Jde o to, že veškeré interakce mezi lidmi jsou výměnou energie - slova, myšlenky, činy, to vše je jen určitá forma energie. Harmonická debata a vztah obecně s člověkem probíhá tak, že se energie vyměňují ve stejném poměru. Jakmile ale jeden více dává a druhý více bere, nastane nerovnováha, ten co je okrádán, se cítí špatně, ten druhý lépe (není to podmínkou, ale to je zbytečně na dlouho). Když se dva lidé pohádají, "vítěz" hádky se obvykle cítí povzneseněji, zatímco ten, kdo "prohrál" se cítí vyčerpaný, unavený, je mu smutno, zle atd.
Tohle není o autosugesci, ale o prostém faktu všímat si lidí kolem sebe. Každý z nás se občas chová jako psych. upír, každý bez výjimky. Ovšem někdo se tak chová většinu života nebo k určitému člověku téměř kdykoli. Autosugesce s tím nesouvisí, obvykle se nejprve s člověkem cítíme zle a až pak začínáme uvažovat o tom proč. "psychický upír" je ale jen pojmenování tohoto jevu, nic víc.

10 Miwako Miwako | 23. května 2010 v 20:56 | Reagovat

Ahoj :-)
moje kamarádka říkala, že když si vytvořila štít, začal jí upír vysávat právě ten štít.. možná to je tím, že jej tvořila ze své energie.. kdo ví, na to jsem se už neptala

11 Lúmenn Lúmenn | Web | 24. května 2010 v 15:15 | Reagovat

[10]: jistě, to je logické, akorát že ten štít by měla mít napojený na energii Vesmíru, takže mu energie nikdy dojít nemůže. Btw. běžný psych upír štítem vůbec neprojde, takže tenhle to asi dělal schválně;)

12 Rejpal Rejpal | 26. května 2010 v 9:45 | Reagovat

[9]: To ale není žádný psychický upír, nýbrž obyčejný agresor. To, že se někdo posléze cítí unaven a přikládá to za vinu nějakému "upírovi" je jen hloupá autosugesce a ukázka toho, že se lidstvo od té primitivní úrovně, ze které se stále ještě nedostalo, nedokáže odpoutat. A nemůže za to jen vymýšlení neexistujících fenoménů, ale především neschopnost se dohodnout na určité úrovni, posunout se dále do budoucnosti, náboženství, směšná politika a podobné.

13 Rejpal Rejpal | 26. května 2010 v 9:47 | Reagovat

[9]: A ne. Opravdu jsem se nikdy necítil špatně po jakémkoli rozhovoru. Mám jiné zdravotní problémy.

14 Rejpal Rejpal | 26. května 2010 v 10:14 | Reagovat

[9]: "Jde o to, že veškeré interakce mezi lidmi jsou výměnou energie - slova, myšlenky, činy, to vše je jen určitá forma energie."

A nevím, kde jsi sehnala tenhle blábol (přiznej se Alue :D), ale mě se zdá být nejen pseudoracionální a jsem si jist, že by s Tebou spousta esoteriků, reikistů a podobně zametla podlahu.
Člověk, který neví, co je to kokot nebo je zvyklý na podobné častování by tudíž reagoval naprosto pasivně, kdybys ho takhle označila, proto pochybují, že se prostřednictvím tohohle udává nějaký energetický transfer, když vememe v potas, že zvuk je v podstatě jen mechanické vlnění a tedy je jen prostředkem šíření mechanické energie (zkušenější fyzik Ondřej by mě jistě opravil), ale ty jistě mluvíš o životní energii, která sice za tím nebyla prokázána, ale spekuluje se, že je to forma elektromagnetická energie a vlny obou forem energií pracují v jiných frekvenčních rozpětích a zde je možné mluvit o nějakém možné energetickém transferu. Jistě si také pamatuješ ze střední školy druhý termodynamický zákon, který tvrdí, že teplo nikdy nepřechází z chladnějšího tělesa na teplejší, nýbrž naopak.
Navíc, pokud si dobře pamatuji, tak pokud naštveš nebo se jakkoli snažíš likvidovat druhého člověka, tak produkuje něco jako "negativní formu energie" a jediný, kdo na to doplatí je sám agresor a to ve výsledku způsobí problémy jemu samotnému.

15 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. května 2010 v 14:31 | Reagovat

[14]: ne, nemluvím o žádném pseudovědeckém blábolu, ani o životní energii ani o ničem podobném. Když ti někdo něco řekne, přijmeš jeho slova do ucha a pak do mozku - co jsi přijal? Informaci, el.mag.vlnění...je to fuk jak to nazveš, ovšem nelze popřít, že NĚCO jsi přijal. Když do tebe někdo valí své potíže, je ti to nepříjemné, když ti někdo nadává, je ti to nepříjemné, když ti dá někdo přes držku, je ti to taky nepříjemné. Když ti ale někdo poděkuje, pochválí tě, usměje se, pohladí tě, je ti to příjemné.
Říkejme tomu třeba potřeba sociální blízkosti , je to fuk jak to nazveme, ale i když odmažeme veškerou energii a podobné esoterické kydy, určitě mi dáš za pravdu, že jsou lidé, kteří jsou otravní a jejich přítomnost je pro tebe nepříjemná a pak jsou lidé, s nimiž je ti super a cítíš se fajn. Dobrým příkladem jsou ustaviční rejpalové (echm..shoda jmen;)), kterým není nic dost dobré, když nakreslíš kolečko, chtěli ho kolečkovatější a kyselo je málo kyseslý a bramborák je moc bramborovej...tihle lidi tě vytočí během chvíle, plnění jejich příkazů a výmyslů je nemožné. Ergo - ty jim furt něco dáváš a oni ale furt nemají dost. Podobné je to s kamarády, co ti pořád brečí na rameni, ale sami na tebe nemají čas. Šéf, co se po tobě vozí, ale úplně zbytečně. Matka, co tě zaplavuje výčitkami, které nejsou oprávněné... atd. atd.
Nemusíš si do toho cpát vysvětlení s energiemi, ale čistě psychologická vysvětlení, že někteří lidé prostě potřebují více pozornosti, než jim jí je okolí schopno a ochotno dál a jsou s tím tak otravní, že tím všechny okolo vyčerpávají. Lépe už to bez pseudovědeckých blábolů vysvětlit nedokážu, ovšem stačí se rozhlédnout okolo sebe - takových lidí po zemi chodí mraky. Jestli je nazveme psychickými upíry nebo otravnými společníky už není podstatné. Chápeš?

16 Rejpal Rejpal | 26. května 2010 v 18:05 | Reagovat

[15]: Psychologie není exaktní věda, ale "věda" založená na tom, že 90 % lidí rozhodne, co je standard a zbylých 10 % se musí přizpůsobit nebo je zavřeno do detenčních ústavů, kde se jim konstantné vymývá mozek a vtlouká do hlavy, jak by se kdo měl chovat. Vše podle manuálu DSM, což je jakási "bible", modla a masturbační vibrátor psychologů a psychiatrů.
Jediným "psychickým upírem" v tomhletom Tvém smyslu je většinová společnost (a potažmo její "svatá psychoarmáda" v čele s psychiatry), která se pod jakousi vzájemnou sebekontrolou stává nesvobodnými otroky, co dělají, co jim kdo řekne jen proto, aby přežili další den, musejí se oblékat, tak jak jim to kdo řekne, jinak jsou za podivíny, musejí být buď poslušnými křesťany nebo naopak totálními skeptiky, aby neměli nikde problémy, musejí mít maturitu nebo titul, jinak jsou pro ostatní blbečci, i když jsou chytří.
Pokud vím, tak jsem Ti poslal i nějaké odkazy v komentáři, který se nezobrazil za což Ti děkuji. Tihleti, o kterých jsem mluvil já zažívají denodenně nějakou formu bolesti. Pozavírat je do léčeben by nic nevyřešilo, žádná medikace by jim nepomohla, protože v současné době neexistuje a myslím, že ani nikdy nebude možnost zbavit se takového břímě. Vesměs se jedná o talentované lidi (něco jako renesanční člověk), kteří mají smůlu v tom, že je společnost nastavená poměrně jednotvárně v otázce přirozeného biorytmu a medicíny a spousta z nich na to doplatila a jejich talent přišel nazmar. Jediné, co taková společnost potřebuje je tolerance, protože neznám nikoho takového, kdo by úmyslně ubližoval "slabým" lidem a oni moc dobře dokáží vycítit, kdo je na takovou věc vhodný, má plno positivní energie a tudíž si ani nevšimne, že si někdo z něho bral energii. Brát energii lidem v tísni je pro tuto společnost velmi neetické pokud si toho je daný jedinec dobře vědom a dělá to navíc schválně.

17 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. května 2010 v 20:14 | Reagovat

[16]: jak se nám dvěma často stává jakmile dojde na tuto otázku - musím souhlasit. Myslím, že jsme se o tomhle už bavili na mém osob. blogu:)

18 Rejpal Rejpal | 28. května 2010 v 20:43 | Reagovat

Navíc si IMO myslím, že braní energie není o nic větší "krádež" než třeba mít doma "domácího mazlíčka". V podstatě jednoduše řečeno člověk odpírá některým zvířatům svobodu a ještě si nějaký rádobyempat dovolí žvásty typu "Ale já cítím, že se to mému psíkovi líbí." No bodějt by se mu to nelíbilo, když má za sebou tisíce let vymývání mozku cestou od divokého Vlka až po údajného lidského společníka. Stejným způsobem by si člověk neuvědomoval, že by se mohlo pro něho něco zlepšit, kdyby takhle fungoval.
Je směšné, že lidé, kteří tak bojovali proti otrokářům a podobným vykořisťovatelum se takhle stejně chovají i k ostatním zvířatům. Spousta z Vás argumentuje názorem "Za to ale může evoluce, že jsem na vrcholu." Nicméně, stejně tak evoluce může za to, že si vampýři (nebo jakýmkoli jiným směšným označením tomu říkáte) přivlastňuji Vaši energii, kterou ale narozdíl od kůží a loveckých trofejí opravdu potřebují ke svému přežití. A mohu Vás ujistit, že změny v řádu evoluce se mohou kdykoli dramaticky změnit v prospěch či neprospěch jedné nebo druhé strany.

19 Rejpal Rejpal | 28. května 2010 v 20:45 | Reagovat

Stejně tak směšné je si myslet, že člověk je jediný schopný tvor vyššího vědění. Jsem si naprosto jist a je to i pravděpodobné, že kdekoli v tomto Vesmíru a i za jeho hranicemi mohou žít tvorové, kteří jsou na daleko vyšší úrovni.

20 Miwako Miwako | 4. června 2010 v 0:51 | Reagovat

[11]: No :D ona to byla skupinka hodně chytrých vampýrů.. takhle to dopadá, když někdo má moc chutnou energii.

21 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. června 2010 v 11:01 | Reagovat

[20]: energie nemá chuť:) Spíš se snadno nebo méně snadno krade;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama