Miska ochrany

14. září 2010 v 12:55 | Lúmenn |  "Kouzla"
Tahle mistička, která chrání váš dům či byt před démony a dalšími nechtěnými návštěvníky, je velmi jednoduchá na výrobu, ale odmění se vám vysokou účinností. Spojuje v sobě jedny z nejsilnějších ochranných ingrediencí a pokud nejste pod palbou nějakých fuj fuj bytostí, měla by vám vydržet i několik měsíců. Máte-li pocit, že přestává fungovat, všechny její části vyměňte za nové.


Potřebujeme: misku, kterou můžete natrvalo ušpinit a jíst z ní už patrně nikdy nebudete, klidně můžete koupit speciální novou pro tento účel, nejlepší materiál je hlína, v žádném případě nepoužívejte misku kovovou nebo plastovou; dále několik hrstí hlíny; sůl; vodu a kalíškovou svíčku bílé barvy

Jak na výrobu: Nejlépe se pro výrobu tohoto ochranného domácího amuletu hodí doba těsně po úplňku. Pokud možno, netvořte jej ani v den úplňku ani v den novu, nedělalo by to dobrotu.
Pokud máte větší byt, je na vás, kolik mističek vytvoříte. Bohatě ale stačí jedna, kterou umístíte na okenní parapet svojí ložnice, resp. někde v blízkosti okna. V ložnici spíme a do ložnice za námi nejčastěji přicházejí škrkny, démoni, ale taky nepříjemné energie způsobené nevědomými či vědomými psychickými útoky a další věci, které nám chtějí (nebo mohou) ublížit.
Chránit ložnici je proto vhodnější, než ochrana jakékoli jiné místnosti. Na okenní parapet pak dáváme misku proto, aby za a přes den nachytala energie slunce, v noci měsíce a ještě je okno jakousi pomyslnou přístupovou cestou k nám domů. Jasně, že astrálních bytostí se nějaká omezení typu dveře a okna netýkají, ale z jakéhosi neznámého důvodu tyto vchody přesto používají nejčastěji. Kromě okna samozřejmě můžete amulet umístit kdekoli v místnosti, největší účinnost ale bude mít buď blízko vaší postele nebo na zmiňovaném parapetu.

Jako denní doba na výrobu se nejlépe hodí dopoledne nebo odpoledne, kdy je největší síla dne, který se rodí a dospívá, nejméně vhodná je půlnoc a doba kolem ní. Najděte se klidné místo a takové ty věci okolo, však určitě víte;) A pokud nevíte, mluvím o tomto v článku - Obecná pravidla pro "kouzlení".
Vezměte misku a její dno pokryjte rovnoměrnou vrstvou soli. Sypejte ji proti směru hodinových ručiček tedy levotočivě, nejlépe natřikrát. Tímto sůl nastavíte na sbírání energie a vše špatné se do ní bude nasávat. Aby ale destruktivní energie soli neublížila vám a ostatním potenciálním spáčům v místnosti, zatočte nad ní třikrát rozevřenou dlaní po směru hodinových ručiček, tedy pravotočivě a při tom (obligátně opět třikrát) proneste: "Soli, prosím, chraň mě od zlé moci."
Energie se vyrovnají a účinek zůstane stejný.
Sůl tedy binec natahá do sebe. Teď použijeme hlínu, jejíž síla spočívá v předělávání destruktivních energií na konstruktivní. Hlína uzdraví to špatné, co do sebe natahá sůl, aby to už více nemohlo uškodit. Hlínu nasypejte jakýmkoli způsobem, nějak pěkně ji zarovnejte a pak nad ní rozevřenou dlaní třikrát nakreslete hexagram, symbol transformace (hexagram je šesticípá hvězda, stvořená ze dvou trojúhelníků, známá taky jako židovský symbol, tzv. davidova hvězda). Při tom proneste: "Zemi, prosím, pozměň a ochraňuj."
Transformace je zakódována a poslední, co potřebujeme je, aby nám v misce nezůstaval žádný energetický balast. K tomu potřebujeme vodu, která všechnu přebytečnou energii vyšle ven - energii přeměněnou z té, jež nám může ublížit, na čisté, konstruktivní vyzařování. Všechny negativní myšlenky, pocity a slova, vyřknutá v místnosti se přemění na neutrální energii vesmíru, která bude proudit po místnosti, všechny bytosti a záření, které by nám chtělo ublížit, projde očistou misky a nakonec nám pomůžou se cítit zdravější a odpočatější.
Vezmeme tedy vodu a opět ve třech kruzích ji po směru hodinových ručiček, tedy pravotočivě nalejeme na sůl a hlínu. Při tom proneseme: "Vodo, prosím, očisti a dávej."
Vodu je dobré doplňovat každé dva, tři dny, koneckonců, v bytech bývá teplo a voda se postupně bude odpařovat. Je lepší při každém doplnění vody opět pronést "zaklínadlo", aby se účinek udržel, ale není to nezbytně nutné, zbývající voda v misce už té "nové" poví, co má dělat:)

Nakonec do mokré hlíny se solí zavrtejte bílou kalíškovou svíčku. Můžete ji zapalovat každý večer nebo jednou za pár dní, může hořet přes den a to klidně i několikrát. Energie ohně urychluje transformační proces a zároveň pomáhá soli s absorbcí nečistot i vodě s vyzařováním energie. Svíčka není nezbytná, ale celý proces je díky ní rychlejší a hladší.

Pár rad nakonec:
Věty, které uvádím, samozřejmě nemusíte říkat doslova a učit se je nazpaměť, stačí něco pronesené v podobném duchu.
Ochranná miska zachytí zhruba 80-90% všech fujtajblů, které na vás v noci můžou jít. Ty zbylé jsou tak slabé, že vás nepotrápí a nebo tak silné, že na ně síla misky nestačí. Bůhužel neplatí, že vás miska ochrání proti všemu a navěky, její síla se časem vyčerpá a při běžném používání (tzn. nejste pod palbou útoků ani netrpíte každonočními můrami) vydrží asi tři měsíce. Pokud jste aktivní člověk a pořád za vámi něco leze, raději misku obnovujte každý měsíc, těsně po úplňku.
Pokud hlína v misce začne plesnivět, páchnout a nebo vypadá jinak divně, všechno vyhoďte a udělejte novou.
 


Komentáře

1 kk kk | 15. září 2010 v 13:35 | Reagovat

mno asi si to vyrobím, často se kolem půlnoci bojím (a včera se mi tady ozývaly divné zvuky ze skříně =)), takže by mi tahle miska mohla pomoct, i kdyby to měl být jen placebo efekt a psychická podopora. díky za návod ;)

2 Lucie Lucie | E-mail | 23. října 2013 v 14:04 | Reagovat

Napadlo mě, jestli podobnou funkci nedělají i kytky v květináčích na okně... teoreticky... misku jsem si udělala a vážně mi přijde,že se cítím víc bezpečně, trochu se mi ulevilo (zvláštní pocit) děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama