Pohlazení po duši (s novoročním přáním) - 14.ledna 2010

14. ledna 2011 v 10:10 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
lotus mandala
Tenhle krásný text ke mně připlul e-mailem a musím se o něj podělit. A jak by byla vhodnější cesta, než pohlazení po duši:)
Původně se jedná o novoroční přání, které mamince poslala jedna její známá a ona ho pak poslala nám (svým třem dětem:)). Hladí, radí a je moc pěkně napsané...tak jen směle do něj:)
A protože jsem to na těchto stránkách ještě neudělala, tak vám všem trochu opožděně přeju vše nejlepší do nového roku, hodně lásky, štěstí a radosti:)Vše končí proto, aby mohlo začít něco nového. A tak skončil starý rok a je před námi nový.
Vesmír je nekonečné dění, které se odvíjí podle daných zákonitostí.
Jaký bude rok, který nastává, co se bude dít, co nás čeká, na co se připravit?

Ze všech stran se k nám dostávají různé informace, různá sdělení, která v nás mohou vyvolat pocity libosti i nelibosti, povzbuzení, ale také obavy.
Co je však pro nás důležité? Uvědomit si, že nic není dobré ani špatné, jen my tomu dáváme název a vnášíme energie pocitů do dění kolem nás.
Je tedy důležité si uvědomit že NOVÝ ROK, náš rok pro každého z nás bude takový , jaký si ho vlastním přičiněním nachystáme. Bude se odvíjet podle toho, jak každý za sebe budeme k dění přistupovat, jaké energie do každodenního dění budeme vkládat.
Zda upadneme do obav, strachů, nelibostí, hodnocení, kritizování, nebo zda se naplníme při každodenním žití láskou, klidem, mírem, moudrostí, dobrem, zda uvedeme do svého života v myšlenkách, slovech i skutcích víru, naději, lásku.
Zda vneseme do svého života klid a mír, zda vneseme do života přijetí dění i lidí kolem nás v lásce, odpuštění, porozumění, trpělivosti, úctě.

A podle toho, jak svými dny každý za sebe půjdeme v čistotě úmyslů, porozumění, takové lidi, skutečnosti budeme časem během roku přitahovat, takové budou energie v nás i kolem nás, v celém Vesmíru. A jen tímto změníme dění v našich životech a pak i na celé planetě Zemi. A takový vývoj bude nejen na Zemi, ale i v celém Vesmíru.

Přijímejte události, informace, dění, ale vždy dejte na svůj vnitřní hlas, kam Vás povede. K jakému rozhodnutí, k jakým činům, jakým lidem, je to jen na Vás!

A nezapomeňte,že za všechny své postoje, myšlenky, slova či skutky, vždy neseme odpovědnost. Proto udržujte své myšlenky v lásce a čistotě!
Dělejte vždy to, co Vy sami cítíte, ne to, co Vám někdo řekne, nebo co si přečtete, to jsou vždy jen pomocné rady na Cestu. Pro tu Vaši se nechejte vést moudrostí, ve Vás vloženou, moudrostí své duše a láskou.
Děláte-li něco jiného než to, co opravdu cítíte, pak sami sebe jste natolik zmátli, že nevíte, kdo ve skutečnosti jste.
Můžete obelhat celý svět, ale sami sebe, svou duši, nikoliv.
Vaše duše velmi dobře ví, co je pravda a co není pravda, co je skutečné a co je lež - ví o vás úplně všechno. Vždycky k sobě budete přitahovat ty lidi a takové situace, které vám budou napovídat pravdu o vás.

Všechny změny, které přicházejí v celém Vesmíru v tyto dny a nastávající roky se dotknou každé bytosti, nikdo nezůstane stát stranou. Kdo je připravený pro tyto změny, ten v nich najde nepředstavitelnou krásu a radost, moudrost a naplnění svého poslání. Kdo se vzpírá, i nadále nebude ochoten upustit od svých závislostí a bude se snažit zuby nehty držet svých zažitých zvyků, ten si připraví nejednu krušnou chvíli. Není třeba trpět, ani zažívat bolest, obavy a strach, stačí si uvědomit význam těchto změn, které jsou nanejvýš nutné k tomu, aby byl zachován život na Zemi.
Člověk se ze všeho nejvíc brání opustit své zvyky - i když mu neslouží tak, jak by si přál - a proto také zažívá veliký strach, bolest, smutek. Pokud cítíte únavu, nechuť, slabost a tlak na duši, pak na Vaší cestě není něco v pořádku a je třeba to změnit.

Ubližujete si nejvíce, když se odmítáte přijmout takoví jací jste. Přestaňte se kritizovat a začněte se milovat. Život je DAR a je třeba k němu takto přistupovat. S láskou, úctou, se vším a se všemi v něm.

Na Vaší cestě životem Vám budou stále nabízeny nové a nové možnosti, rady, lidé, kteří Vám pomohou. Budou se otevírat nové cesty. Je však nutné z vaší strany projevit vůli a ochotu. Budou se k Vám dostávat potřebné informace, je však na Vás, jak je přijmete a co s nimi uděláte.
Podstatné je vzbudit moudrost, která ve vás dříme, abyste ji uplatnili ve svém životě anebo ji necháte nepovšimnutou, a na cestě se zastavíte - vše je na Vás. Ať uděláte cokoliv, je to víc než dobré, i navzdory tomu, že to ve vás vyvolává negativní pocity. Je nutné projít vším, co k Vám přichází, a přijmout to jako dar. Vy sami rozhodujete o tom, co zažíváte. Vesmír Vám přeje vše, co si přejete vy.

PŘIJMĚTE TEDY NOVÝ ROK V LÁSCE, RADOSTI, VDĚČNOSTI ZA VŠE, ČEHO SE VÁM NA VAŠÍ CESTĚ DOSTÁVÁ. NEZAPOMEŇTĚ NA LÁSKU, ODPUŠTĚNÍ, VDĚČNOST, POCHOPENÍ, NEBOŤ BEZ TOHO JE ŽIVOT PRÁZDNÝ. A JEN S TÍMTO PŘÍSTUPEM PAK VESMÍR VNESE DO VAŠEHO ŽIVOTA TO, CO SAMI S LÁSKOU V LÁSCE DÁVÁTE. TÍM PŘISPĚJETE K POZITIVNÍM ZMĚNÁM U SEBE, KOLEM SEBE, NA PLANETĚ ZEMI I V CELÉM VESMÍRU. BŮH VÁM K TOMU POMÁHEJ.
lotus mandala

 


Komentáře

1 Dragomira Dragomira | Web | 16. ledna 2011 v 18:33 | Reagovat

Lúmenn, ráda bych se zeptala, nevadilo by ti, kdybych u sebe odkázala na tvé stránky? Raději se ptám... ;)

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. ledna 2011 v 19:21 | Reagovat

[1]: určitě ne:) Odkazuj na cokoli se ti líbí, na to se přece nemusíš ptát:)

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 7. června 2011 v 21:52 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama