♣ Co mi může démon udělat?

28. března 2011 v 16:30 | Lúmenn |  Démoni a boj proti nim
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, tak jsme dneska dumaly s kamarádkou nad temnými bytostmi a mě na jazyku svrbí otázka. Už jsi tady psala návod jak zjistit, s kým vlastně komunikujeme, jestli skutečně s tím, s kým chceme, nebo se tak tváří jenom nějakej démon či něco horšího. A mě by zajímalo, co by vlastně ten démon (nebo něco horšího) mohl všechno způsobit? Bels


Odpověď: Taky zdravím:) Na tohle téma jsem nedávno psala článek s názvem Základy démonologie aneb nepřítele musíte znát, abyste ho mohli porazit (odkaz), kde je nastíněno nebezpečí, plynoucí z komunikace s démony. Je tam právě i to, co nám můžou udělat, pokud se jim nebráníme nebo je dokonce vyhledáváme.
Jde o tom, že bytosti Světla jako andělé nemají žádné ego a tedy žádné tužby, neznají sobectví ani nějaké vlastní zájmy. Neznají ani strach. Slouží jen bezpodmínečné lásce a chrání nás, střeží nám a radí, aniž by za to něco chtěli, aniž by nás někam manipulovali. Andělé bezpodmínečně uznávají naši svobodnou vůli, ale mohou nás popostrkávat do situací, které jsou vhodné pro náš vývoj nebo nám radit, ale nikdy námi nebudou manipulovat a dělat cokoli proti naší vůli.
Démoni ego mají. A silné, mocné a toužící. Po moci a tudíž i energii. Naší energii. Skrze sliby nás vlákají do pasti, skrze sny a noční děsy z nás tahají energii strachem, ti silnější manipulují s našimi životy, aby nakonec zbyla jen naše touha a strach z jejího nenaplnění.
I další bytosti, dobré, zlé i neutrální, mají ego, kromě andělů všechna stvoření, ale bytost, co to s námi myslí dobře poznáme na první pohled. Je upřímná, nic neskrývá a září láskou a pozitivní energií. Démoni nám dají mnohé, peníze, moc ba i lásku (tedy něco jako lásku, spíše se jedná o poblouznění nebo prostý chtíč), ale vezmou si za to naši energii a do jisté míry vlastně i duši, protože karmický dluh za všechno nakradené a proti Vesmírným zákonům získané zaplatíme my. I s úroky.
No jsem se zase rozepsala:) Doufám, že taková odpověď ti stačí;)
 


Komentáře

1 Tereza Kohutiárová Tereza Kohutiárová | E-mail | 13. května 2012 v 9:50 | Reagovat

Ahoj,je nás tady víc Tomáš já,Filip,Katrin.Jsme začátečníci,už jsme zkoušeli i energetické  vajíčko.A zjevily se nám i ´4 bílé podoby.Prosím odepište mi ..........

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 24. května 2012 v 21:43 | Reagovat

[1]: klidně odepíšu, ale na nic se neptáte:))

3 danerius danerius | E-mail | 7. prosince 2012 v 16:38 | Reagovat

porad se mi pred ocima znazornuje nejakej demon a nevim co stim

4 Coraline5214 Coraline5214 | E-mail | 4. května 2013 v 18:29 | Reagovat

Ahoj Lumenn...Když jsem byla malá tak se mi děli divné věci.Třeba se mi občas zdáli hodně zlí sny a nemohla jsem být spokojená Pořád mě něco rozrušovalo dokud nepřišli rodiče.A je možné,že u nás doma byl démon?Když jsem jednou znova šla spát asi ve 2 až 3 letech tak se mi zdál znovu strašidelný sen a tentokrát horší...Když jsem se v noci probudila viděla jsem na zdi světlo v   nímž byla věc čeho jsem se jako malá bála.Pak jsem běžela za maminkou a brečela jsem.Pak jsem jí řekla že je tam strašidlo a když jsme přišli,bylo to pryč.Myslíš že to bylo jen světlo,nebo oravdu démon?

5 Veronika Veronika | E-mail | 23. května 2017 v 5:56 | Reagovat

Ahoj, prosím tě můžeš mi poradit. Mám kolem sebe démona co mě mučí den co den a noc co noc. Už jsem skoro negramotní. Nejprve mě brutálně znásilnoval dokonce jsem cítila i sperma. Lidi na mě byli nějak zlý a přestalo se mi dařit hlavně po finanční a zdrqvotní stránce. Psala jsem exorcistům do Prahy ale nějak zvláštní odpověď nepřišla. Dneska bydlím ve starém špinavém baráku v bytě bez slunce. Démoni tu se mnou manipulují tak ze si nemohu ani uklidit jak potřebuji. Drží mě energeticky. Manipulují s mýma myšlenkama a já už za ty měsíce cítím jak umírám jak jsem zmučená únavou protože jsem nespala už strašně let a pořád slyším jen jasný řev v ozvěně jakém si prostoru který mě budí. Slyším v tom prostoru nářky mučení více lidí. Jejich modlení volání Krista a pak jeho napadání sprosté urášky a to že ho otrocky neposloucháme. Prosím zjisti mi o co jde. Budu ti vděčná i když mě to bude stát hodně. Napiš mi to prosím na email moc ti za to děkuji. Veronika

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama