♣ Jaké knihy si přečíst, když se chci věnovat magii a duchovnu?

28. března 2011 v 16:01 | Lúmenn |  Knihovnička magie
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Otázka: Zdravím Vás milá Lúmenn,
chtěla jsem Tě jen poprosit o vhodnou četbu k ''zasvětění'' magie a duchovna. Jsem typický laik, ale vždy mne tohle lákalo, proto prosím o vhodné spolehlivé knihy a spisovatelé,mnohokrát děkuji. A ještě něco, chtěla bych vědět zda zde na blogu budeš publikovat některé ze psychických ''poruch''. Krásný den přeji drahá,nechť je Anu s tebou. Vega k. ♣


Odpověď: Taky zdravím:) Takže vhodná četba, tahle otázka je strašlivácky zapeklitá:D Protože já jsem četla knížek relativně hodně, ovšem nevím, co by se ti mohlo líbit, protože každý jsme jiný a každému sedí jiný druh četby. Takže zkusím dát dohromady pár základních knih, jejichž obsah se nejvíce odráží tady v Poslu světla. Jsou to tyhle:
Veškerá literatura od Doreen Virtue, zejména knížky o vílách a andělích (Léčení s vílami, Andělská terapie, Božská magie, Tvůj život ve světle (hodně doporučuju), Poselství andělů - tyhle všechny jsem četla a mohu doporučit)
Výborné jsou knihy od Louisy L.Hay, nejsou tolik o magii jako spíš o psychologii a zbavováníšpatných návyků na cestě k uzdravení těla i duše (četla jsem Miluj svůj život, skvělá kniha).
Jako duchovní vodítka mohu doporučit knihy Celestýnské proroctví od Jamese Redfielda (více o knize v mých článcích tady a tady), Čtyři dohody od Miguela Ruize (vynikající kniha, která dává odpovědi na mnohé otázky) a k náročnějším, ale o to hodnotnějším knihám patří bezpochyby Zasvěcení od Elizabeth Heich, kde je hodně teoretických i praktických informací o magii, minulých životech, astrologii atd.
Tohle je takový základ, tedy alespoň pro mě, další zajímavé knihy zejména o klasické praktické magii můžeš najít v Zariatnatmikově knihovně na tomto odkaze, stačí se zaregistrovat a máš přístup k desítkám knih o všem možném, kabale, hermetismu, léčení, astrologii, praktické i teoretické magii atd. atd. Internetové zdroje pak doporučuji v tomto článku.
Jinak nevím, co přesně tě v magii bude zajímat nebo co by sis chtěla přečíst, můžu doporučovat knížky o reiki, hermetismu, andělích, reinkarnaci, astrologii, numerologii, tarotu... načteno mám hodně, ale kdybych to všechno vypsala, byli bychom tu asi dlouho, takže máš-li konkrétní téma, neváhej se ještě zeptat, ale jako základní orientace v "magii světla" by ti mnou uvedené zdroje měli stačit:)
 


Komentáře

1 Katara Katara | 5. září 2012 v 12:46 | Reagovat

Ahoj, mohla bych se zeptat jestli je pro začátek dobrá také kniha KNIHA STÍNŮ od Silver Raven Wolf?

2 Alex Alex | 15. prosince 2012 v 14:15 | Reagovat

Zajímala by mě nějaká knížka přímo na magii živlů, znáš nějakou dobrou?:)

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. prosince 2012 v 17:19 | Reagovat

[1]: nečetla jsem, takže bohužel nevím

4 katama katama | Web | 25. června 2013 v 10:17 | Reagovat

Doreen Virtue je moje spřízněná duše, tady najdete její knihy a i tematicky podobné  http://baila.net/autor/63342082/doreen-virtue

5 ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! | 1. ledna 2015 v 1:32 | Reagovat

ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama