♣ Je možné, že nemám auru?

28. března 2011 v 18:22 | Lúmenn |  Vaše dotazy na téma "aura a čakry"
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Milá Lúmennko, mám dotaz ohledně mé aury. Mám kamarádku a ta umí rozeznat aury moje sestra má bílou, náš ředítel brčálově zelenou, ale u mě to prý nejde rozpoznat, prý je taková zastřená a neidentifikovatelná. Je vůbec možný, že bych žádnou neměla? Předem díky za odpověď. Veronika


Odpověď: Ne, to určitě možné není:) Auru má každý člověk, energeticky silnější jedinci mají sice auru hustší, výraznější a o něco málo větší, než ostatní lidé, ale energetický obal těla máme úplně všichni. I ty:)
Podle toho, co tvá kamarádka říká, se však nemůžu zbavit dojmu, že to s jejím viděním aury nebude až tak horké. Bílá barva aury se totiž vyskytuje jen výjimečně, u velmi silných a energeticky čistých jedinců, lidí, kteří nemají téměř žádné vášně, jsou vyrovnaní, klidní a "čistí". Je to opravdu velice vzácné, vidět člověka s takovou barvou aury.
To, co tvoje kamarádka vidí (pokud opravdu něco vidí a nechce se takto jen zviditelnit, čímž ji nechci nijak urazit, ale neznám ji a nemůžu vědět, jak co vidí a cítí), bude spíše nálada, jak to já nazývám "náladová aura", která může nezkušeného člověka snadno splést a považuje ji pak za auru člověka.
Aura je energetické vyzařování všeho živého a v průběhu života se mění jen velmi pozvolna nebo vůbec ne. Zato energie, kterou vysílají naše myšlenky a pocity se mění velmi často, klidně i několikrát denně a i ony nechávají svou stopu, kterou někteří lidé vnímají jako barvy. V této rovině je bílá relativně častá, člověk nemá potíže, je klidný a v pohodě.
Jinak pokud kamarádka neviděla tvoji auru, může to znamenat více věcí - máš kolem sebe silný energetický štít, kterým ostatním brání tvoji auru vidět; její barvy jsou skutečně nevýrazné, protože jsi ještě mladá a "nevybarvila ses" (v takovém případě ale bývá aura spíše duhová a mají ji některé děti zhruba do puberty) a nebo je natolik slabá a tvoje energie jsou nízké, že je těžké je vidět. Pokud skutečně vídá náladové aury, pak jsi asi nebyla nejlépe naladěna a proto byla aura špatně viditelná a jakoby zastřená.
Pokud by ses o auře a tom, jak ji vidět a co znamená která barva chtěla dozvědět více, přečti si článek "Aura a jak ji vidět".
 


Komentáře

1 Vivienne Vivienne | 17. listopadu 2011 v 18:34 | Reagovat

Já mám prý také bílou auru :) A mám na ní dva zelené pruhy v oblasti ramen. Znamená to náladu?
Slyšela jsem, že malé děti jsou schopny vidět auru. Myslíš, že je to pravda?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama