"Kouzlo" lásky

7. března 2011 v 12:00 | Lúmenn |  "Kouzla"
Na každého z nás někdy v životě přijde pocit osamění a smutku, pokud ale máme po ruce spřízněnou duši a někde po zemi chodí naše druhá polovina, milující a milovaná bytost, je snazší tenhle pocit zahnat a oddat se lásce a víře. Bohužel ne každý má to štěstí, aby takového člověka našel a právě k tomu by mělo pomoci toto "kouzlo".
Díky kouzlu lásky nazaručíte, aby vás někdo konkrétní miloval, ale přivoláte do svého života člověka, u nějž je velká šance, že k sobě zahoříte láskou. Nezapomeňte, že "kouzlo" za vás neudělá všechno, možná na ulici vrazíte do svého vysněného protějšku, ale mnohem více pravděpodobné je, že ho najdete, když ho budete hledat. Posilte proto moc "kouzla" lásky i tím, že se třeba vydáte do klubu, přihlásíte se na sociální síť nebo se rozhodnete seznámit s novými lidmi na nějakém kurzu. Pokud magii vyjdete vstříc, je mnohem větší pravděpodobnost, že vaše srdce brzy zahoří láskou, po které toužíte.


Účel "kouzla": přivolání vhodného protějšku do života, zvýšené vyzařování lásky z vašeho těla, mysli i duše, přitahování lásky a zajímavých lidí do života

Potřeby: papír a psací potřeba, nejlépe červené barvy (ale může to být i obyčejná propiska); růžová svíce, symbolizující lásku; rudá svíce, symbolizující vášeň; oranžová svíce, symbolizující přitažlivost; olivový olej (není podmínkou); aromalampa s jasmínovým , pačulovým, růžovým nebo ylang ylang vonným olejem; váza s jednou růží, snítkou jasmínu nebo sedmikráskou (může být i sušená); čirý křišťál, symbolizující úspěch; růženín, symbolizující lásku; obálka nebo krabička

Jak na to:
Toto "kouzlo" provádíme nejlépe v pátek, tento den (friday - freya's day) je zasvěcen starogermánské bohyni plodnosti a lásky Freye a později i římské bohyni lásky Venuši. Na obloze by v čase "kouzla" měl být přibývající měsíc nebo úplněk.
Jako u každé magické práce platí - najděte si vhodné, klidné místo, kde vás nikdo nebude rušit. Další informace o všem, co je třeba udělat, než začnete kouzlit najdete v tomto článku.
Posaďte se, udělejte kolem sebe kruh a proveďte vše, co jste zvyklí před magickými praktikami dělat. Před sebe rozestavte do půlkruhu svíčky, v pořadí růžová, rudá a oranžová. Za rudou svíci postavte aromalampu a vázu s květinou, vedle růžové svíce položte růženín, vedle oranžové křišťál. Pokud jste si vzali olivový olej, položte jej před polokruh ze svíček v nějaké misce či jiné nádobě. Papír položte vedle (nebo místo) této misky.
Pokud máte olivový olej, namočte do něj prsty a postupně jím potírejte každou svíci a představujte si, jak z ní vyzařuje příslušná vlastnost. Z růžové síla lásky, z rudé vášeň, z oranžové přitažlivá síla. Pokud jste se rozhodli olivový olej nepoužívat, potřete svíčku vámi vybraným vonným olejem z aromalampy. Pak postupně zapalte aromalampu a svíčky z leva doprava.
Pokud se rozhodnete modlit k nějakému božstvu, andělům, Vesmíru, učiňte to teď. Pokud věříte ve staré bohy, je nejlepší se pomodlit přímo k Freye, aby vám se vším pomohla.
Na papír napište, co vše si přejete, stačí jednoduchá věta, napsaná v přítomném čase, např.: "Mám ve svém životě milujícího muže/ženu." Pokud chcete, můžete to ale i rozvést, např: "Mám krásného, bohatého, milého….muže, se kterým sem šťastná…"
Papít složte, uchopte do levé ruky, kterou přiložíte na srdce a živě si představujte, jak do vašeho života přichází láska. Nemyslete na někoho konkrétního, ovšem pokud se vám někdo vybaví, může to znamenat, že láska přijde právě z jeho strany (ať už přímo od něj nebo vás k ní dovede). Zaměřte se na svou představu a utkejte ji co nejjasněji, prociťujte doteky, vůně, všechno, jako by už váš milovaný/milovaná byl s vámi v místnosti.
Dokud budete schopni představu udržet, soustřeďte se na ni. Až vám začnou myšlenky utíkat, ukončete představu a papír postupně zapalte každým ze všech tří plamenů barevných svic. První růžovou, poslední oranžovou. Můžete u toho pronést nějaké zaklínadlo, jaké si vymyslíte (např.: "Lásku volám, lásku volám, lásku volám.") nebo jen myslet na lásku ve vašem životě, to už je na vás.
Vyjměte rostlinu z vázy a něžně a s poděkováním otrhejte listy, které smíchejte s popelem. Myslete přitom, jak se vaše přání plní a láska je přivolána. Pak popel a listy rostliny pečlivě uschovejte do obálky nebo krabičky, kterou noste u sebe nebo nechejte v místnosti, kde spíte. Poděkujte bohům, zhasněte svíčky a zrušte kruh.
Tento rituál je možné provádět opakovaně každý měsíc, dokud se vaše přání nesplní. Jakmile do vašeho života přijde vytoužená bytost a s ní láska, vraťte popel a lístky zemi nebo větru (= zakopejte je, vysypte je na trávník nebo rozhoďte do vzduchu) a poděkujte bohům (andělům, Vesmíru…) za pomoc.

Upozornění: Toto "kouzlo" pochází z knihy keltská astrologie, já jsem ho pouze upravila tak, jak věřím, že by mělo fungovat, ale nikdy jsem jej nezkoušela. Proto je můžete vyzkoušet sami, upravit si je dle libosti, ale nezaručím vám, že funguje. Dobré je si taky uvědomit, že magie není o svíčkách a slovech, ale o myšlenkách, takže pokud budete opravdu silně věřit, že do vašeho života přichází to, co si přejete, nebudete žádná "kouzla" potřebovat. Síla myšlenek je ta nejmocnější magie, "kouzla" a rituály je akorát posilují.
 


Komentáře

1 Lili Lili | 7. března 2011 v 14:10 | Reagovat

Jako rituální berlička je to vážně moc hezké kouzlo :)

2 Lady Hestia Lady Hestia | 18. března 2011 v 7:39 | Reagovat

Souhlasím. Víte, moje motto zní: Možné je všechno, stačí jen věřit.Přesně jak tady píše Lúmenn- všechno je jen o myšlenkách a také snaze.A podle článků a "kouzel" které zde píšeš vypadá kniha Keltská astrologie, o které ses již zmínila jako velmi zajímavá kniha.

3 Lee Lee | Web | 4. listopadu 2011 v 21:57 | Reagovat

Mám jednoduché dva dotazy ohledně kouzla :) Je to taková otázka, která dokazuje, jak jsem blbá xD
1) Ten popel - máš na mysli popel, který vznikne z toho zapáleného papírku?
2) Kruh - ten máme jako na podlahu nakreslit křídou kruh (jsem zásadně proti kruhu ze křídy xD) :)

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. listopadu 2011 v 14:14 | Reagovat

[3]: ano, popel z papírku a kruh je zmínka pro ty, co tuhle praktiku používají, záleží na tobě jak se ochráníš před rituálem, kruh můźe být i jen pomyslný, ze světla, aby člověka chránil před nebezpečím při rituálu

5 Zzz Zzz | 15. prosince 2011 v 18:33 | Reagovat

ja som to skusila a myslim si ze mi to aj dost slo. odvtedy je do mna si 5chlapcov...ale priatela zatial nemam...ale odvtedy sa mi snivaju sny-nasla som si to aj v knihach atd  a vsetky tie sny znamenaju ze coskoro niekoho stretnem :) :) :) je to fakt super... :)

6 Marcela Marcela | 4. března 2012 v 10:56 | Reagovat

Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.

Tady je přesná kope, takže: funguje

to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).

Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).

Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.

Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.

Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

7 patrik patrik | E-mail | 21. července 2012 v 17:59 | Reagovat

ju

8 Kristýna Kristýna | Web | 5. května 2013 v 10:04 | Reagovat

Ahoj já vám můžu doporučit tenhle web www.skola-magie.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly.

9 kouzlo lásky tajnevedy kouzlo lásky tajnevedy | 27. července 2013 v 19:09 | Reagovat

kouzla lásky doporučuju na www.tajnevedy.cz čistí i auru online zadarmo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama