♣ Mám strach ze tmy, co mám dělat?

28. března 2011 v 16:01 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lum, mám takovou fobii, klasickou, ze tmy. Nebojím se. Prostě mám divný pocit když vycházím ze tmy nebo naopak. Jako kdyby mně tma požírala.. Nevím třeba mi nějak vysvětlíš o co jde nebo pomůžeš s tím jak se toho zbavit!
Děkuji, Criwo ♣


Odpověď: Nevím proč mě okamžitě napadlo, že něco skrýváš a bojíš se, že tě to jednoho dne pohltí - jako bys toužila se svěřit s nějakým hrozným tajemstvím (pro tebe hrozným, může jít v podstatě o hloupost, ale pro tebe je to závažné), ale nemáš komu nebo nevíš jak a tak tě tvá vlastní vnitřní tma požírá i navenek a máš strach. Možná se mýlím, ale tohle bylo první, co se mi vynořilo v mysli. Svěř se, dostaň to ze sebe a nebo si prostě odpusť a tma tě "žrát" přestane.
Pokud tomu tak není, mohu ti dát radu - udělej kolem sebe ve vizualizaci takové "vajíčko" ze světla, z jasné zářivé energie a to tě bude chránit přede vším, včetně žravé tmy. Zkus si taky zavolat na pomoc andílky, víly, svého duchovního ochránce (na všechno najdeš návody tady na blogu) a mělo by to pomoci:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama