♣ Mám v pokoji démona, co mám dělat?

28. března 2011 v 8:00 | Lúmenn |  Démoni a boj proti nim
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady.

♣ Otázka: Lúmenn možná je to blbost ale.... u mně v pokoji je jedno místo ze kterého mám divný pocit... vychází z něho jakýsi chlad, nevím, nedá se to popsat. Jednou jsem tam zahlédla jakýsi stín, ale to si možná jenom namlouvám. Ptala jsem se svého vnitřního patrona, říkal, že je to jakási temná bytost, že o ní ale nesmí mluvit.
Mám z ní strach, doufala jsem, že mi pomůžeš.
Doufám že to nevyznělo jako když si vymýšlím, věz, že kdybych si věděla rady, neptám se tě. Bels Revenge♣


Odpověď: Tak možnosti jsou v tomto případě dvě. Buď se tvá vlastní negace (popř. rodiny, sousedů, návštěv ve vašem domě apod.) nahromadila na jedno místo a díky geopatogenním zónám a dalším vlivům si vybrala zrovna roh pokoje, kde ti teď dělá neplechu. Chlad je klasický průvodní jev přítomnosti destruktivní síly (destruktivní - vtahuje do sebe, proto se to místo zdá chladnější).
Pokud je to takhle, potřebuješ vyčistit místnost. Na to je ideální zapálit svíčku, klidně i několik (třeba v každém rohu pokoje jednu) a vyslat myšlenku. Někteří lidé chodí po pokoji, stříkají do rohů vodu, olejíček, máchají klacíkem, vykuřují bylinkami, to všechno klidně udělat můžeš nebo jen to, co se ti bude zdát jako příhodné, ale hlavní je ta myšlenka. Vizualizuj si jak všechno špinavé, černé a destruktivní (nebo přímo vše co do pokoje nepatří) hoří v plameni svíček a ty nech dohořet až do konce. Hodně často svíčka prská a čadí, pokud je v pokoji hodně bince, hoří-li naopak jasně a klidně, nebylo to tak zlé. Na pomoc s čištěním si můžeš zavolat andílky, víly, prostě bytosti světla, jaké uznáš za vhodné.
A pak tu je druhá možnost, o něco horší, kterou naťukl i tvůj patron. A tudíž, že se jedná o nějakou bytost, to znamená destrukci obdařenou určitou formou inteligence. Zjistší to jednoduše - i po čištění místnosti (které proveď tak jako tak) budeš mít ten divný pocit chladu apod. v onom rohu. Pak budeme vyhánět zlé dobrým, což není zas tak strašné jak by se mohlo zdát:) Potřebuješ klid, andílky (či jiné bytosti světla) a vizualizaci. Zaměř se na tu potvoru, co ti dřepí v rohu a představ si ji. Možná ti bude vnucovat nějaké bububu podrobnosti, ale nenech se a zůstaň u představy černého mraku, ten tolik nevyvolává strach a strach právě ten "bubák" chce.
Až budeš vnímat černý mrak, pozvi si tolik andílků, kolik jen budeš chtít (mě osobně s tímhle hodně pomáhá archanděl Michael) a pomocí nich obal ten černý mrak světlem. Vysílej k němu lásku, mysli na krásné věci, na světlo, na lásku, na příjemné pocity a zaobaluj ho do nich jako do takového vajíčka utkaného ze světla. černotě se to moc líbit nebude, začne se smršťovat a zmenšovat a ty neustupuj a tlač stěny vajíčka na něj, až nezbude vůbec nic, jen zářivá světlená koule světla a lásky. A bubák bude pryč.
Po provedení "vymýtání" zase zapal aspoň jednu svíčku a použil vůně, bylinky či cokoli je ti příjemné na závěrečné pročištění místnosti.
V nejhorším případě se může stát, že "bubák" bude moc silný, abys ho zvládla sama, ale nemyslím si, že to bude až tak zlé. Měl by stačit tenhle postup, pokud ne, ještě se domluvíme co dál.
 


Komentáře

1 Ilíriel Ilíriel | E-mail | 28. února 2012 v 11:46 | Reagovat

Ahoj, děkuju za praktický návod - něco takového jsem už dlouho hledala a nenacházela. Měli jsme na bytě už několik dní takovou divnou energii (možná dýl, nevím), která se projevovala tak, že jsme na sebe byli nevrlí a nepříjemní. Taky jsem si uvědomila, že ačkoliv spím docela dost, stejně se pořádně nevyspím, v noci nemám klid a budím se unavená. I spolubydlící měli špatné sny.
Tak mě napadlo vyzkoušet nejdřív očištění pokoje pomocí svíček. Cítila jsem se v něm pak úplně jinak a řekla bych, že se mi i dobře spalo.
Ráno v kuchyni mě ale zase popadl ten vztek. Cestou do práce jsem si tak nějak srovnala v hlavě, že se na mě asi přilepila nějaká potvůrka, a tak jsem vyzkoušela tvůj návod - prostě ji "umilovat".
Vypadalo to, že to funguje, a já jsem se hrozně bavila až do chvíle, kdy už milá potvůrka něvěděla, kam by se vrtla, a tak našla vztek, který jsem měla na kamaráda, a vlezla si do něj. Když jsem mu odpustila, už neměla v čem být a myslím, že nadobro zmizela :-)
Jen jsem se chtěla podělit o svoje zjištění, že je potřeba si v sobě uklidit, když se chci zbavit potvůrky. Třeba se to někomu bude hodit :-)

2 lady-nik lady-nik | E-mail | Web | 16. července 2012 v 20:19 | Reagovat

Ahoj, občas v pokoji cítím nějakou negativní energii, která mě často dohání k šílenství. Na webu aluska.org autorka píše, že se jedná o démony, které 'naplňuje' strach ostatních. Bohužel zveřejnila jen jeden návod a to svíčky do každého rohu místnosti. Bohužel já mám v každém rohu něco (mám pokoj na míru) a tak bych se chtěla zeptat, jaká je další možnost vyhnat toto zlé stvoření.

3 Orofen Orofen | E-mail | 18. června 2013 v 21:57 | Reagovat

Zdravím , o tyhle věci jsem se moc nezajímal ale po prostudovani tvych clanku jsem dospel k zaveru , ze mozna na tom všem neco je. Nejspise mam problem - Jsou to dva dny kdy jsem lezel v posleli a zkusil prozkoumat sve okoli jestli tam neni demon.Zacal jsem stropem a to co jsem videl me znepokojilo.Soustredil jsem se na misto nad sebou a zrazu se tam neco černějšího než  tme zacalo pohybovat - navic to melo kolem sebe jakoby cerne chapadla.Zkusil jsem se podivat dal a bylo tam to same.
Zacal jsem mit obavy a zkusil to napotreti a videl jsem neco daleko vetsiho mozna pul metru - to me dostalo.
Prestal jsem , mezitim muj pokoj potemnel a ja bojoval se strachem , malem jsem i odesel. Newim jestli toho neni vic . Asi pul hodiny predtim jsem zkousel brat energii z vesmiru , citil jsem ze nez ta energie vesla do me tak ji neco hodne odcerpalo a proto jsem zacal hledat demona. Co stim?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama