♣ Můžu potkat spřízněný strom?

28. března 2011 v 18:35 | Lúmenn |  Magie stromů
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj. Nevíš, proč mám ten pocit, že jsem našla strom, který je se mnou nějak spřízněný?
Nevím, některých stromů si ani nevšimnu. Jsou pro mě nezajímavé a někdy i odpudivé. Jen ten jeden na autobusové zastávce mi připadá, že vyzařuje nějakou zvláštní energii. A ten tvar... Když se o něj opřu, docela přesně kopíruje tvar mých zad. Prostě chci vědět, jestli je toto možné, anebo začínám magořit. Krasivija


Odpověď: Určitě je to možné:) Tak jak nás přitahují někteří lidé, jejich vibrace, tak nás stejným způsobem mohou přitahovat i stromy, rostliny, zvířata, jemnohmotné bytosti. Hodně lidí, které znám (včetně mě:)) má nějaký svůj oblíbený strom, v jehož blízkosti se cítí dobře a "rozumí" si s ním. Takže rozhodně nezačínáš magořit, naopak - hledáš si přátele v říši stromů a to je občas velice prospěšné a povznášející:)
 


Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 28. března 2011 v 20:00 | Reagovat

Já mám taky "svůj" strom, který roste před naším domem. Vybrala jsem si ho asi před 5ti lety a vždycky, když chodím kolem, tak ho zdravím nebo se za ním zastavím :)

2 akroi-mág akroi-mág | E-mail | 30. května 2011 v 16:46 | Reagovat

tvé stránky jsou opravdu moc pěkné, chtěl bych ti doporučit(nevím jestli náhodou neznáš) karty a knížku ,andělé stromů, jsou to jedny z nejhezčích karet co jsem kdy viděl velice pěkně spracovány

3 Dominique Bruni Anne Dominique Bruni Anne | Web | 28. srpna 2011 v 7:14 | Reagovat

Pavda, vzath může mít člověk ke všemu a i já mám svůj ( bohužel už druhý ) přátelský strom. Dává mi energii, pocit svobody a pozitivní myšlenky ... Primárního přítele mi osekali, sřezali jak to jen šlo. Když jsem to uviděla, tak jsem měla hysterický pláč jak to dítě. Denně kolem něho chodím a už nemá žádnou duši :( ... Nereaguje na moji energii... prostě bych ty, co to udělali nechala vysát negativní energií!!!

4 vea vea | 27. října 2012 v 16:12 | Reagovat

skvělí článek jako vždy taky mám svůj strom když mi byli cca. 3 tak jsem zasadila klíčící kaštan a vyrostl mi strom  a to je můj milý stromeček nejlepší na světě :)

5 MinistrantAleš MinistrantAleš | E-mail | 2. ledna 2013 v 12:45 | Reagovat

[3]:Já osobně si myslím že kácet stromy je hřích a naprosto tě chápu já mám také vztah k přírodě a nerad vidím když ji někdo ničí.

6 Kajka Kajka | 2. září 2013 v 16:13 | Reagovat

Dobrý den,
mě se podařilo navázat velice silné pouto se stromem, vlastně stromkem. Mám obecně velmi dobrý vztah s florou, cítím a vidím energii každého stromu, kytky i keře který potkám, cítím náladu i ochotu komunikovat. Je to dar, který mám po své matce a ona zas po své babičce. Moje matka je nejen jasnovidka, ale také miluje faunu a floru. Každý strom se na ní dívá, není v naší ulici pes, který by radostně neskotačil když jí vidí, i ten nejzlejší a nezarmoucenější starý vlčák u cikánů. Už od malička vidím auru flory, až postupem času jsem se začala zaměřovat na ostatní věci, vlastně mě nikdy nic jiněho nezajímalo. Nechaly jsme si s matkou vyložit karty a bylo mi řečeno, že někdy, když se elementál rozhodne, že se narodí, udělá tak, stejně jako může anděl. Úžasná Doreen právě jim říká mimozemšťané, protože vskutku pochází z jiného světa. Nejsilněji jsem své pouto k rostlinám pocítila v pubertě, když se mi začaly plašit hormony, změnilo se mnohé. Začala jsem dělat Reiki a mnohem intenzivněji vnímat rostliny. Ale o jakém vztahu že to chci vlastně mluvit. Z velké nudy jsem před rokem zasadila asi třicet semínek Pomela. Kupodivu, po dvou měsících vylezly.. Tři. Ale ten pocit. Shodou náhod dvě utekly jiným ženám a mě zbyl jeden stromeček Pomela. Starám se o něj jak mám, to by nebylo nic zajímavého. Ovšem to pouto.. Nepopsatelný pocit. Když to řeknu takhle, je to jako matka a dítě. Musím ho chránit, protože ho neskutečně miluji, a to samé cítím z něho. Když někam odjedu, strašně se na něj těším a když vejdu do pokoje, můj zrak okamžitě padne na něj. A v tu chvíli cítím a vidím jak radostí vibruje, jak se směje a chce abych šla k němu. Někdy jen tak kouká z okna a nevnímá mě a někdy zase cítím velký přísun myšlenek a pocitů, je hrozně ,,ukecaný,,.. To třeba když si ho dlouho nevšímám. Když se na něj podívám, vím že se taky podívá. Že vnímá. Už hodněkrát jsem u něj brečela a cítíla jsem empatii, jak změnil energii a snažil se mě naplnit jen pozitivní energií. Když se ho dotknu, vibruje a třese se. Má u sebe stejně tak laskavého svého anděla strážného, který u rostlin vypadá jako víla Zvonilka s dračími křidly. Miluji přírodu, cítím a vnímám. Nepotřebuji slyšet psa vydávat zvuk, koukne se na mě a já vím co si myslí. Pomalu začínám brát v úvahu možnost, že je moje duše vtělený elementál, neboť popis postavy, charakteru a životních priorit se schoduje s mým. Jen nemohu přijít na to, který živel je můj. Neskonale miluji rostliny a zvířata, strom je můj bratr, avšak stejně tak miluji sílu větru, když jsem ve vodě, připadám si že sem patřím, že se mám rozpustit do každé částečky vody, stejně tak jako když vidím oheň, cítím divokost a vím že bych tančila a tančila, plameny mě uchvacují. Všechny živly pro mě znamenají mnoho, nemůžu nalézt, nebo spíš nedokážu říct, který je mi nejblíž.. Protože mám pocit že patřím do všech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama