♣ Neladí mi element a znamení, je to v pořádku?

28. března 2011 v 16:32 | Lúmenn |  Astrologie

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.


♣ Otázka: Ahoj Lúmennko, opět já. Tentokrát je však má otázka z trošku jiného soudku. Mé znamení je rak - je to vodní znamení, ale ja se vody bojím, nedělá mi dobře (nepočítám teď koupel), jako element mi byla vždy blíše Země než voda, co za tím stojí? Lümná

Lúmenn: Doporučuju výpočet ascendentu, který hodně ovlivňuje povahu člověka. Dobré stránky, které to udělají i s výkladem a vlastně celým horoskopem jsou najdise.cz (odkaz přímo na tvorbu horoskopu se vším všudy je tady). Mimoto voda, jakožto račí element, neznamená jen tíhnutí k určitému živlu, ale vztahuje se i k rysům povahovým. Voda se pojí s melancholickou povahou, citlivostí, introverzí apod.
A úplně na závěr - ačkoli 99% lidí, které znám, odpovídají svým astrologickým předpokladům (něco o tom jsem psala tady), možná jsi součást toho jednoho procentního bodu a astrologie tě netrefila. Každopádně si z toho nedělej těžkou hlavu, že jsi jako nějaký "divný rak" a nech to plynout...jako...jako vodu:)
 


Komentáře

1 ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! | 1. ledna 2015 v 1:18 | Reagovat

ALUE KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama