♣ Plní Vesmír přání?

28. března 2011 v 18:14 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Veronika: Ahoj Lúmennko, chtěla jsem se tě zeptat, jestli je možné, aby měl vesmír nadpřirozenou schopnost a plnil lidem přání.(promiň je to blbá otázka) A jestli jo, tak jak je to možné?


Odpověď: Ahojky, vůbec to není blbá otázka:) Vesmír nemá nadpřirozenou moc plnit přání, to v žádném případě, Vesmír má pouze zcela přirozenou moc, kterou mu dávají duchovní zákony (viz rubrika o hermetismu). Tyto zákony fungují v celém Vesmíru a ve všech formách existence - co vysíláme, to také dostáváme, na co myslíme, to k nám přichází.
To ne žádný Vesmír, ale my sami plníme svá přání, Vesmír je v tomto případě jen jakési obrovské zrcadlo, které k nám znásobené vrací naše vlastní myšlenky a pocity. Lidem plným nenávisti se vrací nenávist, lidem plným lásky zase láska. Myslíme-li neustále na neúspěch, nemoci, bolest, jsme-li plní strachu, pak se nám vrací neúspěch a náš život je protkán strachem. Jsou-li ale naše myšlenky plné radosti, štěstí, úspěchů a zdraví, pak je takový i náš život.
Vše je jen příčina a následek, vysílání a příjímání. Není to nadpřirozené, naopak, je to zcela běžné a děje se to každý den:)
 


Komentáře

1 koko koko | 7. dubna 2014 v 17:47 | Reagovat

:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama