♣ Vidím "správně"?

28. března 2011 v 16:57 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lummenko.) ty tvoje zážitky s tvými jedohmotnými bytostmi mne uchvátily.chtěla bych mít také své..zatím mám jen svého anděla,kterého vidím v duši(ne uplne zretelne)povídame si,a on mi říka ruzne věco o mě,ale to není má otázka myslím si že ode dne kdy jsem se "ponořila" do oného magického světa,jsem se změnila v tom že vše vidím pouze v duši.myslím že ne třetím okem..jsem z toho smutná..
ze slzou v duši a nadějí tvá obdivovatelka kleo.

Lúmenn: Tak za prvé, nechci mít obdivovatele, chci mít přátele a lidi co mě mají rádi, ale ne nikoho, kdo mě obdivuje nebo ke mně vzhlíží:) Za krásná slova děkuju, ale s obdivem to vážně nepřeháněj:)
A za druhé - nemusíš být vůbec smutná:) Pokud nevidíš (nevnímáš) svého andílka zřetelně, nic se neděje. Všichni máme zanesené mozky a srdce různým balastem a je pro nás často obtížné se světem jemnohmotných komunikovat. Hlavní je, že komunikace vůbec probíhá, zřetelnost a jasnost se dostaví časem.
Nevím jak přesně myslíš, že jej vidíš "v duši". Ovšem i takovým způsobem se dá popsat vidění třetím okem, to je koneckonců zrak vnitřní, který věci nezobrazuje tak, jako zrak fyzický. Není důvod smutnit, že jej nevidíš tak, jako když se koukneš z okna svýma fyzickýma očima nebo že úplně jasně nerozeznáváš jeho podobu. Při komunikaci s anděly a dalšími bytostmi světla je důležité je cítit, cítit jejich láskyplnou přítomnost, jejich světlo a to, že tě mají rádi a chtějí ti pomoci. Jakákoli podoba, jasná sdělení a podobně nejsou až tak důležitá, pokud neprocítíš pocit, že jsi milována a chráněna. Ten je nejdůležitější a hlavní, ten zbytek se objeví až na to bude pravý čas:) Doufám, že jsem tě aspoň trošku povzbudila:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama