♣ Můžu dělat magii, když je mi 11?

18. dubna 2011 v 22:12 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Chtěla jsem se zeptat, zda, když se provádí telekineze, jsou zavřené oči nebo kam se vlastně díváme.
A také, zda se můžu zajímat a provádět telekinezi, meditace, promlouvání s anděly atp., když je mi pouze 11 let (za dva měsíce 12) a má rodina mě v tomto ohledu podceňuje.
A také, co se má psát do Knihy Stínů, jestli je potřeba a CO to vlastně je.
Doufám, že jsem Tě tím nezatížila, ahoj :) Tezi


Odpověď:
Ahoj, telekineze není můj obor, ale pokud vím, měl by se člověk dívat na předmět, kterým chce pohnout.
Provádět všechny tyhle věci můžeš kdykoli chceš, dokonce je fakt, že malé děti zrhuba do věku pěti let jsou mnohem nadanější než dospělí a nemají problém s viděním jemnohmotného světa, andělů, dalších bytostí, aury apod. Nevím, co přesně znamená, že tě v tom tvá rodina podceňuje - nevěří, že dokážeš takové věci tak mladá nebo jim přijde celé "nadpřirozeno" jako nesmysl a snaží se tě od něj odradit? V obou případech si z rodiny nic nedělej a věř sama sobě a své intuici. Držím palečky:)
Kniha stínů je de facto tvůj magický deník- můžeš si do ní psát své zážitky, kouzla a rituály, které jsi zkusila atd. Není povinné ji mít, ale může ti pomoci v rozvíjení tvých schopností a budeš vědět, co všechno už jsi zkusila a co ti to dalo.
Měj se krásně:) S láskou a úsměvem Lúmennka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama