♣ Strach a nesnáze...co mám dělat?

21. května 2011 v 4:45 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.


Otázka: Ahoj Lúmennko, zdravím tě:).Na začátek bych ti chtěla popřát hodně síly a spokojenosti do života a ke tvorbě svých stránek, které máš neskutečně skvělé:) ( ja tady čerpám sílu již přes půl roka, a to ti řeknu že mi to co zde píšeš opravdu mnoho dalo). A teď k mému dotazu. Již od malička trpím tzv komplexem jakési menécenosti, neboli spíš strachem z lidí. Já jsem neskutečně společenskej tvor, lidi miluji no nikdy jsem se nemohla zbavit pocitu že lidem nedokážu naplno důvěrovat, natož se v jejich společnosti uvolnit. Může se to zdát jako banální problém, no u mě to prerostlo v něco gigantického, co mi dělá leckrát ze života peklo a nedovolí naplno využít svůj vnitřní potenciál. Taky mívám pocit že vím mnohem víc než lidi kolem, od malička jsem byla duchovne aktivní člověk- komunikovala jsem s duchy( to se nakonec ukázalo jako nebezpeční, co si budem říkat, mezi sférami si pohybují různé entity, nemluvě o mrškách přísavkovitých- démonech :) ), taky vidím auru kolem lidí- jenom tu pohyblivou část, barvy nikoliv, jenom jakési žluté vákkum které býva největší kolem hlavy, kde se nachází korunní čakra .

Teď mě ovšem zaschvátil pocit jakési nedůvěy v sebe sama, něco mi bráni využívat svou vnitřní sílu ( kdysi jsem mívala i vize, které mi otevírali bránu do minulých životů, teď jak stárnu se to uzavírá , jakejsi podvědomej strach , bojím se ukázat své pravé já před ostatními ( to taky není dobré přehánet, vždyt jak dopadli ženy v naší minulosti- na hranici v ohněch zařknutých inkvizítory! ). Jeden můj dobrej kamarád něco jako můj bratr, poznáme se již mnoho životů dokonce i dýl než trvá svět-(ano zní to epicky já vim :D, ale říkám jen to co vnitřně cítím, intuice je to jediné co mi zbývá na řídění se timhle chaotickým světem plných nešvárů a iluzii, zahlceností médii a lži vládní politky-no samé fuj fuj věci) mi řekl že je to něco jako kletba, kterou jse si zvolila sama. Jeden život žíti naplno, druhej v utajení . To znamená, že jednou plně využívám svou sílu a v životě se dějí zázraky, druhou pak nemám o síle co tepe uvnitř, ani šajn. Tenhle krást se to však nějak zvrátilo, já vím mnohem víc než jsem si schopna sama připustit, no pŕesto mi strach mnohému brání.Co mám dělat? Mám vyhledat regresního teraputa? V mém životě je množství otázek, no tenhle strach není na jedno posezeníčko a problémy se vyřeší.. Pormiň že jsem to takhle roztáhla a doufám že tě tým nějak nebtěžuji, ale potřebuji pomoci,sama si již nevím rady.
Děkuji mockrát a ještě jednou mnoho síly a zdaru,přeje Reya Nevidal
P.S na mysl mi před mnoha jmény vytanulo mé jméno z jedného z dalekých živoů , snad kdy jsem ještě pobývala na Atlantisu. Arm-ravis. Jednou by bylo zajímavé zjistit co je to jméno zač, kdoví jestli existuje něco na rozluštění těhle podivných zabudnutých starých jazyků..

Odpověď: Uf, no tohle je tak zamotané a kladeš tolik otázek, že nevím, jak ti odpověď krátce tak, jak to možnosti blogu dovolují. Tenhle problém by asi chtělo řešit spíše osobně, vzít si na pomoc i karty a pořádně to probrat ze všech stran, protože ačkoli je tvůj dotaz dlouhý, jen těžko můžeš na pár řádcích všechno popsat.
Mám podobné zkušenosti s tím, že jsou všechny moje životy dost složité, plné magie a zároveň strachu a smutku, který si nosím z dávných minulých životů. Regrese mi poměrně dost pomohla a věci, které jsem díky ní objevila mě vytáhly z hodně lubokého bahna, ve kterém jsem byla. A věřím, že by mohla pomoci i tobě - ale jedině se zkušeným terapeutem, kterému se budeš moci otevřít a všechno mu říct.
Myslím, že to, co zažíváš, souvisí i s tím, že se celý svět mění a dějí se věci, které hýbou vším - energiemi, událostmi, lidmi a jejich úsudky. A my všichni, co máme nějaké to duchovní nadání a věnujeme se magii a esoterice, prožíváme všechno tohle o dost silněji. Pro někoho to znamená vybičování sil a pozvednutí schopností, ale někoho, jako třeba tebe a svého času i mě, to spíše sráží na kolena a vítězí nad námi strach. Říkáme si, co když to nezvládneme, vždyť toho na nás tolik závisí a strach nás pomalu přemáhá. Trochu mi to připomíná článek, který jsem napsala před nějakou dobou.
No...co říct více. Nejlepší asi pro tebe bude, když opravdu najdeš člověka, který tě dostane do regrese a pomůže ti se vypořádat s věcmi, které jsi na sebe navalila, ono nosit několik životů na bedrech kletbu fakt není úplně oukej. Pokud se zbavíš svého prokletí, snáze ze sebe setřeseš strach a budeš se moci naplno věnovat rozvíjení svých schopností. Ještě je zajímavá možnost konfrontace se strachem - prostě si ho zavolat do meditace a vizualizovat si ho a při tom se s ním porvat. Je to dost náročné a trošku nebezpečné, ale pokud se na to cítíš, pojď do toho, mohlo by ti to mnohé urychlit.
Držím palce ať se daří a ať tě strach co nejdříve opustí:)
 


Komentáře

1 Marry Marry | Web | 23. května 2011 v 19:26 | Reagovat

co jsem se koukala na googlu po tvém jméně tak mi vyskočilo že je to nějaké město, možná že se po tobě nějaké město pojmenovalo, to bych ti přála

2 Reya Nevidal Reya Nevidal | 26. května 2011 v 17:54 | Reagovat

Děkuji Lum za odpověd, vím že asi nebylo těžké na tak zamotanou otázku odpověď:). Nicméně, já to mám sama neskutočně zamotané,nejde to lehce popsat a asi máš s tou regresii pravdu. Já to určitě jednou skusím, až na to dostanu odvahu. Hm, coby pár životů tá kletba mě pronásleduje od pádu posledního zemského ráje..(alespoň tak to vím z obrazů minulosti, které mi duše časem kouskuje). Je taky pravda, že na ti z nás, kteři vnímaji na duchovnější úrovni, cítí všechny ty změny a tlak energii. Já sama cítim často strach a zmatek, nejenom z tohto důvodu co jsem ti tu popsala. Já se s tím nějak popasuji,uvidíme. A tobě želám ještě jednou hodně síly a lásky, abys tohle špatné období prokonala:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama