♣ Jak se vyrovnat s rozchodem?

7. července 2011 v 5:55 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: ahoj Lumenko, mám na tebe velkou prosbu. prožila jsem teď velice těžý rozchod s člověkem, kterého miluju. Prosím tě, jak se té bolesti zbavit, nebo co dělat?


Odpověď: Ahoj:) Po těžkém rozchodu je dobré přerušit energetické vazby na dotyčného člověka, abyste se už nadále energeticky nevysávali každou myšlenkou. Uveď se do klidu, zhluboka dýchej a nech svoji mysl úplně vyprázdnit (základní pokyny pro meditace a zklidnění mysli najdeš tady). Představ si toho člověka a uvidíš, jak k němu od tebe vedou paprsky energií, některé silné a tlusté, jiné tenčí, ale pokud ho stále ještě miluješ, asi jich bude více a budou poměrně silné. Představ si ty energie jako provazy a jeden po druhém je odpoj a nech rozplynout ve zlatavém světle. Začni nejtenčími a pokračuj až k tomu nejsilnějšímu. Při každém rozpojování mysli na to, jak ho necháváš odejít a odpouštíš mu s láskou a pochopením.
Lidé se scházejí a rozcházejí, podle toho, jestli spolu již prožili vše, co mají a naučili se od sebe vše, co se lze naučit. Nemá cenu proto se dlouho rmoutit, nejlepší je se bolesti a smutku co nejdříve zbavit a dívat se do budoucnosti.
Pokud energetické rozpojení nezabere a stále se budeš trápit, doporučuji použít zapuzující "kouzlo", které má pomoci zapomenout na člověka a zcela jej odstranit ze svého života, srdce i mysli. Najdeš ho tady.
Přeju hodně štěstí a sil s vyrovnáváním se s touto situací. Měj se krásně:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama