♣ Viděla jsem světelné vlny, co to mohlo být?

3. července 2011 v 20:35 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Zdravím tě, Lúmennko, před nějakým časem jsem se rozhodla, že nebudu tlačit na pilu a nechám vývoji svých schopností volný průběh. Vzhledem k tomu, že jsem měla před pár lety dost vyvinutou jasnozřivost, co se týče vidění budoucnosti, bylo těžké odprostit se od snahy to urychlit a získat ji co nejdříve znova, poté co zmizela. A teď nedávno se mi stalo, že jsem fyzickým zrakem viděla před sebou něco jako takové světelné vlny. Bohužel jsem nezkoumala, jestli se to nestalo poté, co jsem přišla ze sluníčka do tmavší místnosti, ale myslím, že tím to nebylo. Bylo to jakoby se vlnil a zářil vzduch, máš ponětí, co to mohlo být? Nějaké jemnohmotné energie? Anděl? Stalo se to hned poté, co jsme se z města přestěhovali zpátky na vesnici, doslova do přírody.


Odpověď: Ahoj, to, co jsi viděla mohlo být mnoho věcí, z takto obecného popisu se to nedá moc přesně odhadnout. Myslím si, že nejpravděpodobněji šlo o energie, ať už tvoje nebo místa, na kterém ses právě nacházela. Pokud to bylo vyloženě zářící nebo jiskřivé, mohla jsi zahlédnout nějakou jemnohmotnou bytost, anděla či vílu.
Amožná ti tento zážitek chtěl připomenout, že je čas zase začít pracovat na svých schopnostech:) Měj se krásně a hodně štěstí:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama