♣ Jak je to s přivtělováním duší? A další otázky...

19. srpna 2011 v 14:14 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lumenn,rád bych se tě zeptal na 2 věci.Nedávno jsem narazil na článek o přivtělovani duší na člověka (diskarnati a separati) a zajimalo by mě,zda může přivtělená duše,která sebou nese např.smůlu,prokletí nebo nějaké jiné špatné věci, přenést na dotyčného??? (a vůbec jak můžou jen tak že se rozhodnou, se na nás parazitovat a škodit?mají na to právo?)Druha věc se týká mých rukou.Měl jsem celkem asi 3krat za poslední 2 tydny pocit jakoby vibrovaní na dlanich a konečcích prstů (jen zespodu,sezhora ne) a s tím spojené teplo,které vycházelo z dlaní.To teplo bylo celkem znatelné,když jsem ruku přiložil na jinou část těla.Nevíš co by to mohlo znamenat?
PS.jsem začátečník,zatím se jen dočítám,je to pro mě hodně zajímavé,po teorii bych chtěl vyzkoušet i něco v praxi.
díky předem a velké díky za to čemu se věnuješ ty a také ostatní. Zbyneek


Odpověď: Ahoj:) Slova diskarnati a separati mi nic neříkají, ale přivtělováním patrně myslíš obdobu posednutí démonem, tedy situaci, kdy bludná duše vstoupí do cizího těla a snaží se v něm zabydlet a přitom škodí tím, že si bere energii, vkrádá se do myšlenek, snaží se o ovládnutí těla apod.
Tahle situace je velice vzácná a nestává se téměř vůbec, bludné duše (viz tento článek) jsou také věc poměrně řídká a hlavně - duchové lidí, tedy bloudící ztracené duše, mají většinou tak málo energie, že nejsou schopni posednutí nebo jak ty říkáš přivtělení. Jediné, co dělají (a dělají to často) je, že se napojí na energii nějakého člověka a na ní parazitují, dokud jim někdo nepomůže najít cestu zpět do Světla. Tyto duše to ale nedělají schválně, mizejí a ztrácejí se nedostatkem energie, mají jí tak málo, že ztrácí pojem o sobě samých a tak parazitují na lidských energiích, aby alespoň nějak přežili. Takže si nemyslím, že by tento jev byl nějak nebezpečný a častý, pokud se stane jednomu člověku z miliardy, pak je to možná pořád moc.
A to s tvýma rukama je jasný příznak toho, že jsi nabral nevědomky energii z Vesmíru a ta proudila z tvých dlaní. Tahle energie se dá využít na léčení, na vkládání do předmětů a další věci, viz články tady na Poslu, nevím, který ti doporučit více, tak za všechny tento - Práce s energií.
Měj se a díky za krásná slova povzbuzení:)
 


Komentáře

1 Jasmína Nocte Somniare Jasmína Nocte Somniare | Web | 26. srpna 2011 v 11:28 | Reagovat

Páni, tak tohle mě zaujalo. Dobrá odpověď.. Máš o jednoho návštěvníka víc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama