Jak je to se zrcadly

1. srpna 2011 v 15:37 | Lúmenn |  "Kouzla"
Zrcadel je plné naše okolí - každý máme určitě zrcadlo minimálně v koupelně, někdo nosí zrcadlo v peněžence, jiný ho má v ložnici, předsíni nebo rovnou po celém bytě. A přitom si málokdo uvědomuje esoterický význam zrcadel a jejich sílu, která je nebezpečnější, než si mnozí z vás myslí. Zrcadlo není totiž jen odrazovou plochou, před kterou se můžete učesat, ale zrcadlo je jednou z nejsilnějších bran do jiných dimenzí a také vstupní branou pro celé zástupy bytostí, z nichž byste si většinu domů nepozvali. Jak je to se zrcadly a jakým způsobem se před jejich mocí chránit vám odhalí tento článek.


Brána do jiné dimenze aneb pozor na zrcadlovou magii

Na internetu koluje bezpočet návodů na různá kouzla se zrcadly - mezi nejčastější patří návody na věštění, poznání vlastního nitra a na pohled do jiných světů. Všechna tato kouzla jsou ale hazardem když ne přímo se životem, tak se zdravím - duševním i fyzickým.
Při upřeném pohledu do zrcadla se sice podíváte hluboko do nitra, ale to nitro není až tak úplně vaše. Někdy je zrcadlo totiž jen odrazovou plochou, která díky fyzikálním zákonům odráží okolní realitu, ale často se stává, že se namísto na odraz díváte do jiné dimenze, která se zdá úplně stejná jako ta naše. Někdy vskutku vypadá stejně, jindy si můžete všimnout různých rozdílů - odtud ty děsivé historky, kdy se člověk díval na svůj odraz, který náhle udělal něco jiného, např. otočil hlavu nebo pohnul rukou. Pokud se upřeně díváte na svůj odraz v zrcadle, jiná dimenze se dříve nebo později vynoří a nakonec seznáte, že místo do svých očí hledíte do úplně cizího pohledu vašeho vzdáleného dvojčete. Což je někdy docela o rozum, ti, co to zažili mi jistě dají za pravdu. V nejhorším případě (vím o jediném člověku, který něco takového zažil) se může stát, že se se svým zrcadlovým dvojčetem prohodíte (nikoli na tělesné, ale na astrální úrovni) - neptejte se mě, jak to funguje ani jak se to může stát, tak daleko mé vědomosti bohužel nesahají. Vím jen, že je to dost bolestivé, nebezpečné a pro nezkušeného člověka to může být i smrtelné, případně se z toho zblázní a už nikdy nevzpamatuje. Ocitnete se totiž v jiném světě, který je téměř navlas stejný, jako ten váš, ale přesto se v miniaturních detailech liší a naprosto s vámi nerezonuje.
Do jiné dimenze za zrcadlem se také dá vycestovat při astrálním cestování a návrat odtamtud nemusí být vždy ve vašich silách, proto při astrálním cestování do zrcadel nikdy, za žádných okolností nelezte a pokud možno se do nich ani nedívejte. Stejně tak se vyvarujte zrcadlové magii, protože můžete k sobě z jiného světa přitáhnout věci, které se k vám přichytí a můžou navěky pokřivit nejen vaše emoční či mentální tělo, ale i vaši duši. Zrcadla jsou také zloději energie a to i z hlediska fyziky - přijímají vaše světelné paprsky, vaši energii, aby vás mohli zobrazit a to, co se od nich neodrazí, to spolykají. Zrcadla jsou tedy destruktivní předměty a čím méně jich budete mít doma, tím lépe.

Průchoďák pro škrkny

Učení feng shuei doporučuje, abyste neměli zrcadlo naproti vchodovým dveřím nebo abyste je neměli v ložnici. A má svatou pravdu. Skrze zrcadla si totiž zkracuje cestu velké množství bytostí - jak jsem zmínila výše, v astrále je to průchozí plocha, stejně jako okno nebo dveře a zkušený poutník dojde skrze zrcadlo během vteřiny na druhý konec světa, zatímco nezkušený se mezi zrcadly ztratí navždycky.
Pokud tedy máte zrcadlo v ložnici, nedej bohové tak, že se v něm odráží vaše postel, koledujete si o nepříjemné noční návštěvy. Průchody skrze zrcadla užívají hlavně energeticky slabé bytosti, které nemají dost síly, aby se astrálem pohybovali jen silou myšlenek, což jsou zejména bludné duše, hladoví démoni a larvy a vůbec jiná astrální havěť. Andělé třeba zrcadla nevyužívají vůbec, takže pokud by vám nějaká bytost tvrdila, že je anděl a přitom přišla skrze zrcadlo, nevěřte jí ani slovo a rychle ji pošlete pryč.
Mimochodem, víte, proč se podle legend upíři neodrážejí v zrcadle? Protože je řeč o astrálních upírech (de facto démonech, živících se životní energií lidí) a ti se v zrcadle ze své podstaty odrážet nemohou, stejně jako každá bytost, žijící v astrále - víly, skřítci, duchové, andělé, démoni... NIKDO z nich se v zrcadle neodráží, protože v astrále je zrcadlo jen rám, kterým můžete projít jinam, nikoli odrazová plocha.
Pokud máte v pokoji, kde spíte, zrcadlo, pravděpodobně nebudete spát moc dobře a do snů vám polezou různé noční můry, které vyvolají strachem se živící škrkny, co přišli skrze zrcadlo a chtějí se na vás přiživit. Zabránit tomu můžete nejlépe tak, že zrcadlo vyhodíte pryč nebo ho aspoň přesunete do jiné místnosti. Pokud to nejde, tak ho na noc zakrývejte nějakým přehozem a pokud ani to nejde (třeba je zrcadlo moc velké), položte před něj křišťál, který bude destrukce pohlcovat a zabrání každé bytosti projít dovnitř (i ven).

Čím starší, tím horší a jak je to se sedmi lety neštěstí

Byli jste někdy na hradě nebo zámku? A viděli jste tam stovky let stará zrcadla? Pokud ano, věřím, že minimálně z jednoho z nich vám běhal mráz po zádech, mě třeba běhá ze všech a snažím se do nich pokud možno vůbec nedívat. Tato zrcadla zažila hodně a za svou existenci pohltila velké množství energie mnoha lidí a prošly jimi stovky bytostí, většinou destruktivních. Není divu, že energie těchto zrcadel je hodně negativní a jejich schopnosti zobrazovat realitu je značně omezená, ne-li úplně zrušená - většina hodně starých zrcadel tak dokáže jen ukazovat průhled do jiné dimenze, což přináší zvýšenou frekvenci strašidelných zážitků. Jestli se rádi bojíte, doporučuji sál na zámku Hluboká v Jižních Čechách, který je plný obrovských starých zrcadel. Loni jsem prošla kolem jednoho z nich a i když jsem si dávala pozor, nakonec jsem se do něj podívala - a můj odraz se na to vykašlal a díval se dál rovně. Dost nepříjemný zážitek...

Fyzik by mi jistě řekl, že plácám blbosti a zrcadlo je prostě jen odrazová plocha a hotovo. Proto vám doporučuju zajímavý test. Dejte zrcadlo někam doprostřed místnosti, čím větší, tím lépe to uvidíte, a přiložte tvář úplně na něj. Budete muset trochu švidrat a všelijak se nakroutit, ale nakonec uvidíte zajímavý jev. Jako malá jsem se tím bavila a přišlo mi to jako samozřejmé, dokud jsem se ve škole neučila fyziku a nedošlo mi, kam jsem se koukala. V zrcadle by se totiž mělo podle fyziky a logiky odrážet to, co je před ním, nikoli to, co je za ním. Když ale dostatečně zašilháte s tváří nalepenou až na zrcadlo, zjistíte, že vidíte i odraz toho, co leží mimo zorný úhel zrcadla a to klidně i o metr!
Není divu, že se k těmhle záhadným předmětům váže spousta lidových pověr - nejznámější z nich je asi ta o sedmi letech neštěstí. Pokud totiž rozbijete zrcadlo, uvolníte všechnu jeho nashromážděnou energii a ještě vypustíte spoustu bytostí, které byly právě v dosahu. Platí, že čím větší a starší zrcadlo rozbijete, tím větší dávku destrukce dostanete. Platí také, že každý střep zrcadla se stává novým zrcadlem, novou samostatnou bránou (a to i v případě, že se nevysype z rámu).
Po rozbití zrcadla byste měli provést očistnou meditaci a nějaký silný ochranný rituál, protože za vámi asi poleze dost nebezpečných bytostí.

Zrcadla, odrazy a jak se chránit

Všechny negativní účinky zmíněné v článku mají ovšem jen zrcadla, resp. předměty dlouhodobě užívané jako zrcadla (v minulosti to byly třeba leštěné stříbrné talíře, dnes jsou to některé výlohy, okna a další odrazové plochy). Nebezpečí nehrozí od studánek, hladin vody, většiny oken a skleněných předmětů atd. Ty jako zrcadla sice mohou sloužit samozřejmě také a k zrcadlové magii se užít dají, ale nenachytávají energii lidí v tak velké míře a většinou jimi neprocházejí bytosti, takže jsou bezpečné.
Teď myslím přichází čas na malé shrnutí všeho, co jsem článkem chtěla říct. Důležité je si zapamatovat, že zrcadla jsou (resp. mohou být) bránou do jiné dimenze a je s nimi třeba tak zacházet. Na jednu stranu se s nimi dají dělat opravdu hodně zajímavé věci a "kouzla", o jakých se vám ani nesnilo, na stranu druhou to s sebou nese riziko průchodu jinam, vyvolání nebezpečné bytosti a nebo minimálně velkého šoku z toho, co vám zrcadlo ukáže. Proto se zrcadlové magii pokud možno vyhýbejte a když vám to nedá, aspoň buďte velice opatrní a chraňte se, například solí nebo křišťálem (viz tento článek). Hlavně k rituálům nepoužívejte stará zrcadla a už vůbec ne ta, jejichž dřívější majitele neznáte. Pokud se tedy nechcete zbláznit a poškodit si energie, protože to se vám krom patrně dost šílených zážitků povede určitě.
Vím, že tento článek je možná příliš opatrnický a spíš než vaši touhu po bezpečí vzbuzuje spíš vaši zvědavost, ale věřte mi, že se zrcadly mám své velice špatné zkušenosti a sypat si po koberci sůl, kreslit ochranné symboly a všude před zrcadla v bytě pokládat křišťál není zrovna příjemná zábava na odpoledne. Jako každý magický nástroj od symbolu po kotlík lze i zrcadlo využít dobrým a prospěšným způsobem, ale tento druh magie je jen pro opravdu zkušené lidi, kteří se jen tak něčeho neleknou. Hodně štěstí a buďte opatrní:)
 


Komentáře

1 Katrin Katrin | 1. srpna 2011 v 18:13 | Reagovat

Ještě jsem to nedočetla do konce, ale připomnělo mi to sen - jednou se mi zdálo, že jsem se u zrdcadla setkala se svými ?dvojnicemi? z jiné dimenze. Bylo nás tam asi pět nebo šest a vypadaly jsme podobně. Oni byly já, ale v minulosti když jsem se rozhodla pro A, ony vybraly B (každá u jiného rozhodnutí). A všechny mi ukázaly jak žijí poté, co se rozhodly v klíčových věcech jinak. Bylo to zajímavé.

2 Sargas/Pemboo Sargas/Pemboo | Web | 1. srpna 2011 v 18:28 | Reagovat

Není to tak dávno co se to stalo. Už si nevzpomínám jak jsem na to přišel, ani kde, ale jednoho dne -teda aspoň myslím, že to tak bylo- jsem se pozorně na sebe kouknul do zrcadla bylo to divné, jako bych se nedíval na sebe ale na někoho jiného, cítil jsem to, jakoby se na mě zpoza zrcadla díval někdo jiný. Potom mě napadlo, že zrcadlo je vlastně klam, to co zrcadlo odráží nám znemožňuje to pohlednout skrs něj, jestli víte co tím myslím. Potom mě napadlo co všechno může za zrcadle být, jiné světy, jiné bytosti, zlé bytosti začal jsem se trochu bát a pohledu do zrcadel, potom jsme si řekl, že se svému strachu postavím, stoupul jsem si před zrcadlo a řekl mu, že ať skrývá co chce, já už se nebojím. Už je to lepší ale stejně mám pořád ze zrcadel nepříjemný pocit. Jo a ještě dotaz, můžu nechat před zrcadlem ten křišťál dlouhodobě, nebo se musí očišťovat a tak..?

3 Lúmenn Lúmenn | 1. srpna 2011 v 19:04 | Reagovat

[2]: měl by se očišťovat jakmile uvidíš, ze začíná být poškozený

4 bigbiz bigbiz | Web | 1. srpna 2011 v 22:44 | Reagovat

S těmi zrcadly mi to připomnělo jednu historku, kterou mi říkala jedna kamarádka, když jsem byl malý. Asi tak 6, nebo 8 let a té holce bylo zhruba čtrnást. Ona mi říkala, že jeden její kamarád se rozhodl se svoji partou o půlnoci vyvolávat Satana. Vyvolali ho, odvolali apak jednoho hrdinu napadlo, že se podívá do zrcadla, protože slyšel, že by se po vyvolávání tam dívat neměl. A tak se podíval  a pořádně se lekl, protože tam viděl snad samotného Satana. Ale nevím, co je na tom pravdy. Byl jsem ještě hodně malý a celý příběh mohl být klidně vymyšlený.

5 grey.t grey.t | E-mail | Web | 2. srpna 2011 v 9:35 | Reagovat

O zrcadlech jsem slyšel spoustu historek. Například o holce, co za zrcadlem viděla nějakou stařenu, která jí (jejímu odrazu) držela nůž na krku, ale kdykoliv se otočila, nikdo tam nebyl... (četl jsem to v nějakém časopisu jako hoooodně malý :D).
A jedna paní povídala, že se učila sledovat auru a že to šla vyzkoušet pak k zrcadlu (někdo jí to učil a zakázal jí sledovat auru v zrcadle). Pak tam prý viděla spoustu různých tváří a nakonec nějakou hodně děsivou (je to někde na najdise.cz v návodu na sledování aury).
Já sám naštěstí se zrcadly moc zkušeností nemám, ale občas když se tam podívám, tak mám pocit, že se nekoukám do svých očí (když to řeknu, tak to zní fakt šáhle :D)

6 Pemboo Pemboo | Web | 2. srpna 2011 v 11:36 | Reagovat

[3]: děkuju :)

7 Krasivija Krasivija | Web | 2. srpna 2011 v 13:10 | Reagovat

To naše zrcadlo občas taky za určitých podmínek ukazuje bludy.
Když jsem byla málá a byla tma a noc tak jse vždy svítila baterkou proti zrcadlu a dělala různé škleby.
Občas se ukazovali trocho zpožděně.

8 Porcelánová :) Porcelánová :) | 2. srpna 2011 v 19:30 | Reagovat

asi by nezabralo ,kdybych na roh zrcadla dala velký lapač snů ?
- mě z toho zrcadla pořád píská v hlavě i když před něho dám sůl a křištál.. byla sem na ušním takže s ušima nic nemám.. - a vím přesto ,že je to z toho zrcadla..

9 Lukka Lukka | 2. srpna 2011 v 20:21 | Reagovat

Jo jo, můj odraz míval ve zvyku čmárat na zamlžená zrcadla. Pravděpodobně to považoval za děsnoou srandu, než jsem se zapojila taky.

10 Terka Terka | 3. srpna 2011 v 14:21 | Reagovat

Moc hezky napsaný článek :))

11 Lúmenn Lúmenn | Web | 3. srpna 2011 v 20:01 | Reagovat

[8]: s lapači snů nemám moc dobré zkušenosti, ale pokud máš pocit, že by to mohlo pomoci, dej na intuici:)

12 Lady Hestia Lady Hestia | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 8:30 | Reagovat

já lapač snů mám, sice jen takový miniaturní pověšený na zdi nad nohama mojí postele, ale zlé zkušenosti s ním ani nemám (doufám, že zatím :D). Jak jsem si jednou u Alušky přečetla o zrcadlech, co to vlastně doopravdy je než jenom nějaký kus skla do kterého můžete zírat, svoje jediné zrcadlo velké asi tak jako moje ruka s roztaženýma prstama je oboustranné tak jsem ho hodila do plastového pytlíku od karamelek a kopla pod stůl :D Dlouho jsem ho nevytáhla a zjistila jsem, že mi ani nijak nechybí. Ale rodiče mají v ložnici vysoké zrcadlo přímo proti posteli a já před ním  na ní dělala kotouly a měla jsem pocit, že se prostě nechová tak jak já. Zpožděně hýbá rukou jako když se mně někdo snaží napodobovat.

13 Barka Barka | 8. srpna 2011 v 20:24 | Reagovat

tohle mi připomnělo mé sny, když jsem byla malá.. vždycky se mi zdálo, že vcházím do zrcadla a ocitla jsem se v jiném světě, jakoby tam byly další místnosti v našem domě, zprvu to tam bylo krásné, ale potom už tak moc ne, protože jsem tam byla sama, moji rodiče a kamarádi byli tam venku.. ale ten sen se opakoval mnohokrát, vždycky pokračoval a na konci jsem vždycky vylezla z toho zrcadla zpátky domů.. ale     dokonce v některých snech potom jsem tam už nemohla vlézt.. bylo to zvláštní.. to mi bylo tak 8 nebo 9.. možná míň.. od té doby se mi to už nikdy nezdálo.. :/

14 Markéta Markéta | E-mail | 16. srpna 2011 v 15:04 | Reagovat

Hluboké upřené pohledy do mých očí v zrcadle mě strašně lákají. I když vůbec netuším proč, dělám to docela často. A když to udělám, těžko pak můžu oči odtrhnout. Je to jako magnet. Před dvěma dny jsem to udělala zase, zadívala jsem se hluboce a krátce, ale můj obličej se začal jaksi deformovat a zčernaly mi oči!!! Něco se se mnou dělo, nedokážu to přesně slovy popsat, jako by mým tělem projížděla jakási "vlna" a já ztrácela vědomí. Snažila jsem se rychle vzpamatovat, což se mi naštěstí podařilo, ale byla jsem pak dost malátná. Nevíte co to mohlo být??? :( Bylo to strašně děsivý, hlavně jak mi zčernaly ty oči... vypadalo to přesně tak http://www.impactlab.net/wp-content/uploads/2009/03/blacksclera.jpg
Už mám strach do zrcadla se vůbec podívat! :(

15 Lúmenn Lúmenn | 16. srpna 2011 v 22:48 | Reagovat

[14]: to co popisuji v článku, začala sis vyměňovat místo se svým dvojčetem v zrcadle

16 starousedlice starousedlice | 17. srpna 2011 v 10:14 | Reagovat

tak mě napadlo, co zrcátka v autě? můžou se taky zvrhnout? kor třeba u staršího auta?

17 Lúmenn Lúmenn | Web | 19. srpna 2011 v 10:56 | Reagovat

[16]: určitě, je to zrcadlo jako každé jiné

18 Tina Tina | 22. srpna 2011 v 15:47 | Reagovat

Zaujímavý článok, vždy som si myslela, že som paranoidná, pretože aj keď som chcela napríklad obrovské zrkadlo, tak som nedokázala pripustiť aby som ho mala v izbe, akoby intuitívne ma ta predstava absolútne desila, možno je to tým, že som dosť chronicky citlivá na energie tak to moja intuícia vie už dávno dopredu, že mi to prekáža a takisto mám problém sa do zrkadla pozriet v noci( tomu sa absolútne vyhýbam) a tiež do tých velkých zrkadiel nevydržím pozerat moc dlho...napríklad keď sa chcem namalovať, tak to pred velkym zrkadlom neviem, ide mi to len s malým ktoré zaberá len tú časť na ktoru sa práve chcem sústrediť:) a takisto som mala kedysi ťažšie obdobie života a neviem nakolko to s tým súvisí ale počas tej doby som rozbila asi 5 zrkadiel.... odkedy je všetko viac menej v poriadku tak som ich prestala rozbíjať:D môže to s tým mať niečo spoločné?

19 Markéta Markéta | E-mail | 26. srpna 2011 v 18:15 | Reagovat

[15]: Takže to dvojče je každopádně negativní? Pokoušelo se cíleně vyměnit?
Řekla bych, že jsem taky trochu senzibilní v těchto věcech. Před pár měsíci jsem měla OOBE, aniž bych se pokoušela astrálně vycestovat. Tento zážitek trval krátce, protože jakmile jsem si uvědomila, že se nacházím mimo tělo, resp.jakmile jsem spatřila své fyzické tělo, okamžitě mě to prudce hodilo zpět. Od té doby nic... předtím jsem se častokrát dostávala nechtěně do tranzu při kterém jsem nemohla hýbat tělem a cítila intenzivní a stále se stupňující hučení v hlavě. Bojím se AC, protože se bojím komplikací, třeba že mi mezitím někdo vejde do fyz. těla, a že se už nedostanu zpět, ale zároveň (ještě než umřu:)) bych to zase chtěla zažít. Je to nepopsatelné a jedinečné - kdo to zažil, rozumí.
Další věc, která se mi následně potom stala je, že jsem intuitivně věděla, že někdo z mé rodiny bohužel brzo zemře. Něvěděla jsem kdo ani jak, ale cítíla jsem smrt.
Nechci rozvádět všechno, jak jsem to tušila, je to pro mě velmi bolestivá událost, ale jednou z věcí, která mě pár dní předtím než se to stalo, doprovázela, byla také i symbolika a velký vnitřní neklid. Každý náznak toho, že má někdo zemřít, jsem si moc dobře uvědomovala, ale nechtěla jsem si nic připustit. Nechtěla jsem věřit, a tak jsem nad tím pokaždé mávla rukou.  
Teď toho velmi lituji, a vyčítám si, že tomu šlo zabránit, že to mohlo být varování.
Nevím, zda to pak vyplodil můj mozek, protože jsem si moc přála rozloučení, ale zesnulý se přišel týden potom ve snu rozloučit. Byl bíloprůhledný (přesně jako já když jsem vystoupila z fyz.těla), ale zároveň celý zářil. Aniž by mluvil - telepaticky mi řekl ať o něj nepláču, že je mu krásně. Potom začal odcházet... stoupal vzhůru, a já jsem se následně probudila, doopravdy ubrečená.
Nikomu jsem nic neřekla, protože nikdo z mého okolí se o tyto věci nezajímá. Ani já jsem se dříve nezajímala...

20 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. srpna 2011 v 21:04 | Reagovat

[19]: dvojče v zrcadle je převrácené, tudíž je tvým opakem

21 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. srpna 2011 v 21:05 | Reagovat

[20]: tedy, do jisté míry, nevím jak to dost dobře popsat, ta druhá realita je jiná, pokroucená, podivná, takže i dvojče v zrcadle

22 Andie Andie | 2. února 2012 v 14:30 | Reagovat

To co popisuje Markéta se mi taky stalo, ale koukala jsem do černé obrazovky notebooku. Nejdřív mi zčernaly oči, pak mi začal mizet obličej. To jsem se lekla a radši toho nechala.

23 Katara Katara | Web | 3. února 2012 v 20:38 | Reagovat

Takže když mně ruplo malé zrcádko, tak se vlastně téměř nic nestalo, ne? Takové, no, moc se mi nelíbilo, okolo plastové, jako pro panenky. Ale to už bylo dávněji, když mi bylo asi 7 let. Možná 8, teď nevím ^^ Jinak, strašně zajímavý článek, až se skoro bojím, co vlastně doma máme.
Jo, a je pravda, že když se před zrcadlem v noci za tmy řekne třikrát po sobě "Krvavá Marry", že přijde a zabije tě? Jen mě to zajímá, ne, že bych to chtěla vyzkoušet, to ne, děkuji pěkně, to přenechám (asi ne moc v klidu!) jiným bláznům ^^ !!

24 silema silema | Web | 7. února 2012 v 12:32 | Reagovat

Rodiče mají manželskou postel pak je noční stolek a asi 1m prostor a pak moje skříŇ a mezitím je zrcadlo...Hned jak jsem to dočetla (hlavně) pro jistotu jsem tam dala jeden z mých dvou křišťálů...Dívala jsem se na svůj odraz a ten její pohled..ehm budu říkat druhé Pavlíny (jest mé jméno :D) ona měla takový až arogantní pohled..Dívala se na mně takovým pronikavým pohledem,při tom sem se na ní usmívala,což ona taky,ale moje oči se smály,ale její ne...Jakoby jí došlo,že už o těch zrcadlech něco vím...Ta "druhá Pavlína" byla zvláštní...prostě můj protiklad..A teď mě teda napadá že teda máma té druhé Pavlíny jí musí bít a být občas na ni hodná...Jááj...Ty zrcadla...

25 Lenka Lenka | 28. dubna 2012 v 10:23 | Reagovat

Mám taky jednu příhodu teda resp. moje kamarádka:jednou mi řekla že má takový divný pocit,kterého si dříve nevšímala ale jak ji na to začali upozorňovat kamarádi (že všude kam si sedne v hospodě atd ač neúmyslně tak si sedne vždycky naproti nějakému zrcadlu nebo oknu a vidí svůj odraz) Dříve si toho nevšímala ale pak jí to bylo divné(i se u toho divně cítila) a řekla mi to. Já věřím na takové to nadpřirozeno,duchy atd. ona taky ale těch zrcadel se už začíná bát..A taky říkala, že doma v pokoji v rohu má skříňku a na ní má malé otáčecí zrcadlo a tak šikmě naproti má psací stůl a tam si trhala obočí nebo co a najednou v tom otáčecím zrcadlu viděla jakoby svoji hlavu ze zadu,v místě kde bývá "pleška". Tak se lekla a pak se podívala znovu neviděla nic. Normálně to nešlo z toho místa kde seděla vidět do toho otáčecího zrcadla..A pak ,naproti psacího stolu má okno a jednou když byla tma tak v něm někoho viděla,ale ona to nebyla, a když se podívala znovu tak zase viděla jen sebe..po přečtení tohoto článku už tuším co to asi znamená ale byla bych ráda,kdyby ste mi k tomu nějak odpověděli.Děkuji

26 Normální člověk Normální člověk | 8. května 2012 v 19:00 | Reagovat

Lidi můžete mi k sakru říct co to tady melete ? Vy snad ani nejste normální ?! Autorka článku je ještě celkem v poho, ale zbytek lidí si jenom vymejšlí asi aby byli in nebo co ! Proberte se ! zrcadlo je vyrobený jen ze skla, žádný napřirozeno, žádný brány do jinejch dimenzí ! Žijte v reálu ! Co z vás jako bude v dospělosti ? Nebudete snad ani normální !!! A měla jsem kámošku která mě donutila tohle přečíst, proto sem (jak byste se asi chtěli zeptat) lezu.

27 lenka lenka | 3. června 2012 v 15:26 | Reagovat

[26]:
Víš co nic takového jsi nezažila a asi ani nevíš jaké to je např: když jsi sama v domě a bojíš se když na tebe "něco" šáhne nebo dýchá ti za krk...

28 Taemint Shawol Taemint Shawol | 26. srpna 2012 v 17:14 | Reagovat

[26]: don´t worry, jen počáteční chování z nepochopení :) třeba o tom časem popřemýšlíš a uvědomíš si, jak to vážně je :) lidé se takto chovají, když něco nechápou a případně se neznáma bojí, bojí se toho, čemu nerozumí... ;)

29 Merrie Merrie | E-mail | 7. prosince 2012 v 20:09 | Reagovat

Aspoň viem, že niesom blázon. Od mala sa bojím "Krvavej Marry". Teraz som z toho vyrástla, no divný pocit zo zrkadiel mi zostal. Aj to, že sa do zrkadla za tmy nepozriem...

30 Merrie Merrie | E-mail | 7. prosince 2012 v 20:44 | Reagovat

A ešte, - Je bezpečné otočiť sa zrkadlu chrbtom? Ja keď som v blízkosti zrkadla, tak sa radšej pozerám doňho priamo ako inde lebo sa riadim príslovím "Nepriateľ chodí zozadu" a bojím sa, že na mňa niečo zaútočí, keď nebudem v strehu. Navyše, keď som sa snažila do zrkadla nepozerať bočným videním som všetko videla divnejšie, takže sa radšej pozerám priamo...

31 B. B. | 10. prosince 2012 v 9:05 | Reagovat

Lúmennko, je možné, že bych byla proti těm zrcadlům imuní?

32 Arril Arril | 10. prosince 2012 v 20:16 | Reagovat

[31]: Podle toho co myslíš tím imunní.

33 shiya shiya | 11. prosince 2012 v 9:32 | Reagovat

muze mi neco zrcadlo udelat kdyz mam pred nim sul nebo kristal?

34 Arril Arril | 11. prosince 2012 v 17:20 | Reagovat

[33]: Zrcadlo samo o sobě ti nic udělat nemůže a většinu negativních bytostí by to mělo odradit. Takže pokud před ním nebudeš vyvolávat duchy tak ti nic udělat nemůže.

35 Baaka Baaka | 13. prosince 2012 v 12:48 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych se s váma taky podělit o moji příhodu. Když jdu do koupelny si v noci vyčistit třeba zuby nebo jdu na záchod musím jít chodbou kde je první zrcadlo a pak je druhé zrcadlo v koupelně. Vždycky když procházím chodbou tak se tam nekoukám, ale jednou mi to nedalo a koukla jsem se, sice jen krátce, ale to co jsem viděla. Nevím, zda se mi to zdálo, nebo to byla jenom halucinace či výplod mojí fantazie. Když máme zrcadlo tak naproti němu jsou dveře do koupelny, ten večer byli pootevřené. Nedalo mi to a koukla jsem se do zrcadla na chodbě, viděla jsem obrys a zářivé oči. Lekla jsem se a ty dveře se posunuly, sice trošku ale posunuly. Začalo mě bolet břicho a byla jsem rozklepaná. Zrychlil se mi tep. Zhluboka jsem se nadechla zavřela oči, rozvsvítila v koupelně a vešla. Otevřela jsem oči a nikde nic. Ale zrcadlo bylo zamlžené. Bylo zamlžené a nevím proč. Nikdo se předtím nekoupal. Nebylo tam ani nic napsané. Jenom zamlžené zrcadlo.  Rozklepaly se mi nohy a rychle jsem běžela do pokoje. Bojím se. Nevím jestli to byla pravda nebo ne.

36 Arril Arril | 13. prosince 2012 v 18:24 | Reagovat

[35]: Ta rozklepanost a bolest břicha je normální když má člověk strach. Jinak to vypadé žes tam měla na návštěvě nějakou bytost která očividně přišla zrcadlem. Raději před něj zkus dát křišťál nebo sůl, snad to zabere :)

37 Duch123 Duch123 | 14. prosince 2012 v 21:24 | Reagovat

Nehraj si na mága

38 Arril Arril | 15. prosince 2012 v 14:11 | Reagovat

[37]: Na nic si nehraji a už vůbec ne na mága, jen se snažím radit z vlastních zkušeností.

39 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. prosince 2012 v 17:18 | Reagovat

[33]: ano, křišťál nebo sůl pomáhají

40 Dee a Zee Dee a Zee | Web | 18. prosince 2012 v 16:30 | Reagovat

Byli jsme dávno dávno v polsku poprvé u moře, bylo mi asi deset, zabydleli jsme se v jednom z pokojů v hotelu,po celým hotelu nebylo ani jedno zrcadlo, prostě ani v koupelně, nikde!! Přišlo nám to dost divný a teta byla celkem nasraná, protože nikdo z nás u sebe neměl zrcátko a ona se musela nalíčit! TO bylo možná ještě v pohodě, ale noc byla příšerná! Jakobych pořád kolem sebe viděla zvláštní bílý kouř. Duch nebo tak něco? Pak se mi zdálo o zrcadlu, jediné zrcadlo, které jsem v hotelu našla! Byla jsem tak šťastná a pak to skončilo! V zrcadlu se místo mně zjevilo oko, zelené hnisavé oko. Já ze spánku zařvala a tento řev mně probudil. Hned ráno jsme vyrazili na pláž, jasněže spadnu na schodech, teče mi krev, šíleně to bolí, akce se ruší. Pak se nesmím koupat v moři, prej pro krev sůl není moc dobrá ok. V noci se mi náplast sloupne, z bolesti se probudím. Jdu na záchod a co nevidím na zemi-klíč. Vypadal divně  a nevěděla jsem k čemu patří, hodila jsem ho do kapsy a šla spát s tím, že klíč zítra prozkoumám. V noci se mi pak zdál sen. Zelené oko po mně chtělo, abych mu klíč vrátila, jinak mně zabije..Dala jsem mu ho. Ráno jsem se probudila a klíč nikde! :O

41 klara klara | E-mail | Web | 20. prosince 2012 v 18:43 | Reagovat

vždy jsem si myslela že zrcadla jsou magická ale že jsou tak strašlivá jsem si nemyslela

42 Ryuuhei Ryuuhei | 26. prosince 2012 v 7:12 | Reagovat

Věděl jsem, že se nemám koukat upřeně do zrcadla, ale málem jsem zlákal kamaráda, se kterým jsem chtěl vyzkoušet tam zírat déle. Jsem vděčný za to, že jsem tak neudělal a přečetl si tento článek. Jinak mám v pokoji zrcadla rovnou dvě, sice ne proti posteli, ale jsou tu. Možná jsem si to teď vsugeroval, ale už asi vím, proč se mi tu od začátku, co jsme se sem nastěhovali (a co se posléze postavila skříň), nespalo úplně dobře. A ani pořád nespí. Navíc se mi strach ze zrcadel teď hodně znásobila.

43 Aggi Aggi | 28. prosince 2012 v 19:03 | Reagovat

Věděla jsem že jsou zrcadla zlé ale až tak.. jednou jsem se dívala do zrcadla prostě jen tak a najednou se kolem mého oka objevila jizva ale tak hnusná že se mi chtělo zvracet. fůůj

44 Aggi Aggi | 28. prosince 2012 v 19:06 | Reagovat

Jo a na té hluboké jsem byla a taky mi to nepřipadalo zrovna jako přátelské zrcadla ani nevím jestli jsem byla v té místnosti ale taky jsem měla takový divný pocit.

45 Dibla Dibla | 23. ledna 2013 v 9:49 | Reagovat

Je mi 32 let, takže jsem z koňského věku venku a mám stejnou zkušenost. Takže nesuď, dokud nezkusíš.

46 J.T. J.T. | Web | 18. února 2013 v 10:41 | Reagovat

Se zrcadly mám jediný "problém" či "zkušenost" nechtějí zobrazovat mou pravou barvu očí :). Vždycky, když se dívám do zrcadla, tak nedokážu říct, jakou barvu mají moje oči, prostě se nedokážu rozhodnout a přesně říci...a vlastně mě ještě napadá jedna malá zrcadlová příhoda,už ani nevím z jakého zámku. Byli jsme v jisté místnosti, přesně nevím, bylo tam zrcadlo a přestože jsem podle svého mínění stála přesně v jeho odrazu, neviděla jsem sebe. Kolem mě byli ještě další turisté, ty jsem v tom zrcadle viděla...vím, že jsem popošla o kousek (tak o krok) a najednou jsem se tam viděla, nejdřív jsem si myslela, že je to prostě tím, že jsem byla mimo úhel zrcadla, ale...právě teď nad tím pochybuji, navíc ten pocit...bylo to divný.

47 Lady Lilly Lady Lilly | E-mail | 21. února 2013 v 14:57 | Reagovat

Já mám bohužel v pokoji hned tři zrcadla naproti posteli... a prostě nemám moc super pokoj...Všude samí odrazy, taak jsem se chtěla zeptat jestli pomůže kdybych před jedno zrcadlo dala ten křišťál a před ty zbívající dvě bych nasipala trochu soli nevím jestli to je ůčiný ale dala jsem si na noční stolek velkou solnou lampu... :) Myslíte že to pomůže...? :O

48 Jana Jana | E-mail | 23. dubna 2013 v 9:08 | Reagovat

Dobrý den,
od včerejšího dne mám novou ložnici a v ní dvě velká zrcadla....celou noc jsem řvala hrůzou ze spaní, pokaždé se mi zjevila nějaká osoba, maska, hlava....strašný, moc prosím o radu?
Jana

49 Lily Lily | E-mail | 27. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

Myslím, že jsem se zbláznila, a to jsem si jenom přečetla článek :D Asi mám prostě blbou povahu :D Ale teď vážně, mám s tím docela problémy. Stačí mi, když si podobný článek jenom přečtu a mám z toho strach, který trvá i několik měsíců, ne-li let.

50 Lily Lily | E-mail | 27. dubna 2013 v 20:52 | Reagovat

Mimochodem, chtěla jsem jít do zrcadlového bludiště v Praze - teď se na to asi vykašlu :D

51 Jana Jana | 28. dubna 2013 v 17:38 | Reagovat

Jo, to s tím zčernáním očí se mi stalo také... Taky jsem si tehdy říkala, proč mám takový potměšilý výraz... No, odteď se budu zrcadlům vyhýbat jak jen to bude možné...

52 Míra Míra | 30. května 2013 v 22:04 | Reagovat

ZAVŘETE dveře svého pokoje a postavte se před velké zrcadlo. Místnost musí být tmavá. Poloţte vedle zrcadla malý plamínek, tak, aby se neodráţel v zrcadle. V zrcadle se odráţí jen
vaše tvář, ne plamen. Upřeně se dívejte do svých očí, odráţejících se v zrcadle. Nemrkejte. Celý experiment trvá čtyřicet minut a za dva - tři dny udrţíte své oči bez mrkání. Kdyţ
přijdou slzy, nechte je přijít, ale nemrkejte a stále se upřeně dívejte do svých očí. Neměňte pohled. Dívejte se upřeně do svých očí a za dva - tři dny si všimnete velice zvláštní věci. Vaše
tvář získá novou podobu. Mohou se na ní objevit i jizvy. Tvář v zrcadle se začne měnit. Někdy se tam objeví velice zvláštní tvář, o které Jste předtím nevěděli, ţe je vaše. Ve skutečnosti však všechny tyto tváře Jsou vaše. Podvědomá mysl začíná explodovat. Tyto
tváře, tyto masky jsou vaše. Někdy se mŧţe objevit i tvář, patřící do minulého ţivota. Po týdnu pravidelného čtyřiceti minutového hledění do zrcadla se vaše tvář stane nepřetrţitým proudem, asi jako film. Neustále budou přicházet a odcházet rŧzné tváře. Po třech týdnech si nebudete pamatovat, která tvář je vaše. Nebudete si pamatovat, která tvář je vaše, protoţe jste viděli, kolik tváří přišlo a odešlo. Jestli vytrváte, po třech týdnech se jednoho dne stane
zvláštní věc: najednou nebude v zrcadle vidět ţádná tvář. Zrcadlo bude prázdné, budete hledět do prázdna. Není tady ţádná tvář. Toto je správný okamţik zavřete oči a setkejte se s nevědomím. Budete nazí - úplně nazí, takoví, jací jste. Všechen klam zmizí.

(Osho Oranžová kniha)

53 Cailleach Cailleach | 8. července 2013 v 13:29 | Reagovat

Když si jen vezmu například fakt, kolikrát jsem s nenávistí hleděla do zrcadla na svoje tělo a brečela vztekem, říkám si, že ta zrcadla musí přenášet opravdu negativní věci.
A já mám zrcadlovou skříň hned naproti posteli, takže jdu stěhovat :D
Děkuji za krásný a zajímavý článek :)

54 Šárka Exnarová Šárka Exnarová | Web | 29. srpna 2013 v 11:40 | Reagovat

Zajímavý článek

55 Lucie Lucie | E-mail | 22. října 2013 v 22:17 | Reagovat

Teda, to jsem netušila o zrcadlech...mám z toho teď husí kůži. Napadá mě, že baletky tančí před obrovským zrcadlem...ale nevypadají že by jim to nějak škodilo? A ještě bych se zeptala mimo mísu - proč mé rodiče napadlo dát mi jméno Lucie? (nemám jméno "po někom")- náhody neexistují - mám to brát jako výzvu kam se mám v životě ubírat? (Lucie je dle slovníku světlá, zářící, spojitost se světlem). Děkuji za odpověď

56 Lucie Lucie | E-mail | 23. října 2013 v 14:13 | Reagovat

A teď se budu bát i vytrhat si obočí, já se hned všeho chytnu. Teď si tak uvědomuju, že u mamky je zrcadlo v koupelně naproti dveřím a fakt mi před ním není ok, ono se prostě dívá jak jdu chodbou do té koupelny, fuj, vlastně ani nevíme proč,ale pořád tam zavíráme dveře,asi aby na nás nekoukalo.. Ještě mě napadá, i ženský lékař používá zrcátka, zubař... A tu sůl před zrcadlo nasypat volně? nebo do misky? a mám při tom něco říkat? Ale chválím za super články!

57 sirka14 sirka14 | 28. února 2014 v 19:46 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat, jestli když mám asi 20cm velké zrdcadlo a mám ho asi 1,5 metru nad zemí stačí když krystal či sůl položím na zem?

58 Lúmenn Lúmenn | Web | 1. března 2014 v 17:51 | Reagovat

[57]: teoreticky ano, ale lepší je určitě přímo před zrcadlo

59 Anne-chan Anne-chan | Web | 2. března 2014 v 21:52 | Reagovat

Dříve jsem měla v pokoji přes metr vysoké zrcadlo a nahoře bylo roztříštěné na několik částí.. podle mě bylo nejmíň 50 let staré.. když jsem byla v pokoji, měla jsem divný pocit a trochu jsem se bála.. mohlo to být tím zrcadlem?

60 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. března 2014 v 13:32 | Reagovat

[59]: určitě;)

61 v+v v+v | 17. března 2014 v 22:02 | Reagovat

Ahoj".Náhodou mě sem vítr zavál,tak si něco písnu.I když jsem si říkal,že už nikomu nic nebudu říkat.Zaujala mě diskuze o zrcadle.V létě se chystám pár zasvěceným ukázat jinou dimenzi,nebo něco z ní.Je třeba ale udělat pár věcí a vědět kdy.Na vhodné místo nikoho nedostanu a sám bych se podělal,ale pujde to solidně kdekoli.Vím taky kde je jedná brána /dobře hlídáná/ale tyto informace nejsou lidem určeny.Slovo ZASVĚCENÝ-člověk který věří,ví,nebo má jistou zkušenost.Taky se budu bát,poznání je však silnější a bude i ochránce.

62 A. A. | 18. března 2014 v 19:20 | Reagovat

Kdo nezažil, nepochopí, jen ze zajímavosti, jestli to funguje, jsem to prostě jednou zkusila. Už jako malá holka jsem dokázala sedět dlouhou dobu před zrcadlem, prostě mně na něm něco fascinovalo.A ted je mi 30, no asi před sedmi lety jsem se prostě posadila před zrcadlo a zkusila to. Nic jsem od toho nečekala, říkala jsem si, stejně nic neuvidím,ale viděla jsem.Zrcadlo se zamlžilo a z rohů zrcadla začal stoupat kouř či mlha....a pak se moje tvář ztratila a uviděla jsem pouze oči, ty oči patřily mému bráchovi, kterej měsíc před tím umřel.Takže šok. Okamžitě jsem s tím přestala,byla mi zima a po celém těle jsem měla husí kůži, ale byla jsem tak unavená, že jsem si musela lehnout a okamžitě jsem usla.Tak a když člověk zjistí, že to opravdu funguje, tak mu to nedá a zkouší dál a dál. Prostě jak jednou otevřete třetí oko,už ho nezavřete.Hlavně dřív se o tom nediskutovalo jak teď , takže člověk ani netušil, jak to může být nebezpečný. Pak jsem při dalších pokusech viděla svůj odraz, ale jakoby před ním se začli mihat jiné tváře.  Zajímavé bylo, že jsem v zrcadle viděla i tváře lidí, kteří byli naživu.A pak jsem to zkoušela z druhým bráchou, koukali jsme se oba do stejného zrcadla, jen mě prostě zajímalo, jestli taky něco uvidí.V zrcadle jsem viděla všechno...odraz veškerého nábytku,ale neviděla jsem nás. No a pak jsme viděli tvář nějákého muže.Popsali jsme ho úplně stejně.Brácha už se se mnou do zrcadla nikdy nepodíval, má z toho strach a já se mu nedivím.  A tak jsem pořád hleděla do zrcadel, prostě jakoby to někdo v zrcadle věděl, že je nebo ho či ji vidíma a nutili mě k tomu. Bohužel, teď už vím, že to není nic, čím by se měl člověk bavit. Dokázala jsem vidět i tváře v odrazu v okně. Zkoušela jsem to i s taťkou. Taky viděl něco a k tomu jako bonus auru. Ale taťka vidí auru běžně, navíc Vám i s pružinou najde bolavý místečka na těle.I můj přítel viděl něčí tváře v zrcadle, před kterým jsem to všechno praktikovala. S tím rozdílem, že prostě přišelm z práce domů a prostě v tom zrcadle někoho viděl, aniž by se o to snažil.No, prostě si myslím, že jsem skrz zrcadla otevřela nějakou bránu, protože pak jsem cítila, že někdo je se mnou v bytě a pod.Hodně nepříjemné bylo, když jsem si napustila vanu a umývala si hlavu a v momentě, kdy jsem byla ponořená pod vodou, sem cítila, že nad vanou někdo stojí a sleduje mě. No děsnej pocit. Takže tolik k hledění do zrcadla. Radím vykašlat se na to a nezkoušet to. Může se Vám stát, že to prostě nevstřebáte a skončíte v blázinci.Kdo tomu nevěří, tak ať něvěří,každého věc, ale ať jednou nejste překvapeni.

63 Natka Natka | 14. dubna 2014 v 16:14 | Reagovat

Pomoc, tohle jsem asi neměla vědět, protože mám v pokoji velké zrcadlo (cca2metry x2metry) a přímo naproti posteli :(

64 Ritty Ritty | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 23:29 | Reagovat

No, tak se jdu zbavit zrcadla v ložnici :D

65 Kevin Kevin | 28. ledna 2015 v 10:19 | Reagovat

A jak to je třeba s dopravními zrcadly? myslím tyto třeba http://www.readyline.cz/katalog/mestsky-mobiliar/zrcadla-vialux/dopravni-zrcadla/ tam platí to samé třeba v případě rozbití? je to horší, tím že to je na veřejném místě?

66 marcelll marcelll | E-mail | 8. října 2015 v 23:59 | Reagovat

Ahojte
Chtěl bych se  zeptat. Po každé když se i jenom na vteřinku podívám do zrcadla cítím že to nejsem já a pociťuju nutnost zmizet z daného místa. Někdy když tu možnost nemam a musím zůstat poblíž tak cítím negativní energii a čím déle na daném místě jsem tím je to horší a mám dost velký pocit že musím ihned zmizet jinak by se mohlo něco zlého stát. Mám ještě jednu otázku. Rád bych začal trénovat astrální cestování bohužel mam necelý metr za postelí velké zrcadlo a kdybych opustil své tělo půl metru od zrcadla nemohlo by se něco stát? Také bych ocenil rady od zkušenějších cestovatelů :)
Má poslední otázka se týče mé osobnosti.Jsem spíše samotář, necítim příliš velkou potřebu komunikace. Neustále se cítim takový bezdůvodně smutný. Nepociťuji téměř žádné emoce. Někdy mívám až myšlenky v sebevraždu. Nadlidsky vnímám okolí,svět přemýšlím o něm , o lidech. Pokládám si otázky existence někdy to obracím po vesmír až z toho mám dost divný pocit. Nemůže to být tím zrcadlem? Nebo jak si můžu pomoct? Děkuji za váš čas :)

67 marcelll marcelll | E-mail | 9. října 2015 v 0:01 | Reagovat

[66 ]Prosím odpovědi na email :-)

68 Lúmenn Lúmenn | Web | 9. října 2015 v 16:42 | Reagovat

[66]: zrcadlo z pokoje pryč, snažit se pracovat na pozitivním myšlení a kdyžtak navštívit psychologa;)
Pokud si přejete odpovědi ně email, pak prosím napiště email do poradny. Na komentáře odpovídám jedině také formou komentářů.

69 marcelll marcelll | E-mail | 9. října 2015 v 16:48 | Reagovat

Jak mě to zrcadlo v pokoji může přes noc ovlivnit? Lecos jsem o tom četl, ale kdo ví co je na tom pravdy

70 tomas tomas | E-mail | 1. prosince 2015 v 23:51 | Reagovat

Dobrý den mám zajímavý úkaz o kolo 23:30 31.11.2015 na 1.12.2015 sem šel spát bylo vše normální a ráno kdyz jsem vlezl do koupelny bylo zrcadlo praskle v jednom tvaru v jedné délce na 3 místech spojené jak do tvaru růže z listy samovolně prasklo nevim zda se to dá racionálně vysvetlyt nebo iracionalne prosím pomozte mi to vysvetlyt pošlu i foto díky cerny

71 tomas tomas | E-mail | 2. prosince 2015 v 21:00 | Reagovat

Tady ještě připisují email kdyby mi někdo z přítomných chtěl pomoci o vysvětlení k číslo 70 cernythomas@centrum.cz diky

72 Dominika Dominika | E-mail | 11. ledna 2016 v 14:09 | Reagovat

A zrcadlo v koupelně také vadí? Z chodby jsem ho už odstranila protože jsem z něj neměla dobrý pocit..

73 Monásek Monásek | 13. ledna 2016 v 19:38 | Reagovat

Já jsem se začala bát zrcadel tak před dvěma lety, ale hrozně mě lákalo se do nich furt upřeně dívat, a vždy mi přišlo že se dívám na někoho jiného. Když už se do toho zrcadla upřeně zadívám (sobě do očí) a položím si otázku : "Kdo jsi?" tak na ní nedokážu odpovědět, moje jméno mi najednou přijde cizí, i moje tělo a vůbec prostředí ve kterém pobývám. Je to hodně nebezpěčné? Btw. V chodbě máme jedno zrcadlo, ve zlatém rámu, vypadá dost staře a je poměrně velké. Vždycky když kolem něj procházím, tak mám divný pocit, jakoby se na mě někdo koukal, někdo-něco velmi destruktivního, a vždycky se bojím že mi ublíží. Máme doma malé miminko, a proto se toho zrcadla bojím ještě víc, aby mojí Michalce něco neudělalo... :(

74 North North | E-mail | 15. února 2016 v 23:14 | Reagovat

Nedávno jsem se přistěhovala do bytu,kde je jedno zrcadlo na dveřích od pokoje(směr do chodby),to samé na dveřích od koupelny + v koupelně je nad  umyvadlem velké zrcadlo a hned naproti němu na skřínce,větší zrcadlo...jde z toho hruza,hlavně když jste sami doma. To pak slyším všelijaké zvuky..ani jedno zrcadlo se bohužel nejde sundat.Mám z nich už od mala hruzu a nikdy jsem nevěděla proč pak jsem to zjistila. Jednou jsem spala u příbuzného,který měl obří zrcadlo hned vedle postele na skříni..první noc byla těžká,ani trochu jsem se nevyspala a byla jsem dost ve střehu,jako bych viděla bílou mlhu a semtam obrys postavy..druhá noc to samé,jen horší..to už jsem měla pocit jako by se mě to téměř dotklo a skoro s brekem jsem utekla...ted jsem v novém bytě a zrcadlo je jen v koupelně,pro jistotu jsem ho vyměnila za nové,protože jsem nastěhováním jsem o něm měla divné sny...nesnáším zrcadla...

75 No nome No nome | 19. března 2016 v 14:45 | Reagovat

Zkoušel jsem se podívat do zrcadla sám sobě do očí,vím,že mi oči zčernali a trochu se na mém obličeji udělali jiné rysy ,ale to je vše nedokážu se dál dívat pokaždé mě to vrátí zpět.Nemám z toho nepříjemný pocit.Chci jen zjistit
kdo jsem a kým jsem byl.

76 Tamara Lee Tamara Lee | Web | 30. března 2016 v 14:53 | Reagovat

Našla jsem web kde mají super kousky zrcadel...sice velmi malý výběr ale super jedinečná zrcadla... (výběr zřejmě ovlivněn jedinečností a ruční výrobou) což je ve finále kladné:-)

77 Zuzana Zuzana | E-mail | 2. července 2016 v 20:13 | Reagovat

Ahoj, manžel má ve zvyku zapalovat na wc (zároveň koupelna) svíčku a dnes se mu povedlo ji sfouknout tak neopatrně, že horký vosk vyletěl na velké zrcadlo. Horký vosk odstranil plastovým nožíkem a mě požádal o dočištění zrcadla. Já použila teplou žínku a octovou vodu. Vše se zdálo naprosto v pořádku. Asi za 10 minut jsme uslyšeli dvě větší prasknutí a zjistili jsme, že zrcadlo prasklo po celé jeho šířce. Jsem pověrčivá a moc se bojím, co se bude dít. Dala jsem před zrcadlo sůl i krystal, ale... i tak mám obavu. Před nedávnem jsme měli menší bouračku v autě a nerada bych se dočkala něčeho horšího. Má někdo pro mě nějakou radu? Děkuji a všem přeji hezký den.

78 Lúmenn Lúmenn | Web | 3. července 2016 v 19:22 | Reagovat

[77]: zrcadlo vzít, vyhodit do sběrných surovin a pořídit nové;)Čím dříve, tím lépe:)

79 Aneta Aneta | 11. srpna 2016 v 19:27 | Reagovat

Já se hrozně bojím velkých zrcadel, ta malá mi nevadí, ty mám ráda, ale vždycky když jdu kolem velkého, nechci se do něj dívat a mám nepříjemný pocit.

80 Jirka Jirka | E-mail | 2. prosince 2016 v 19:09 | Reagovat

Tvl, tady melete všichni p......y. Zrcadlo je jen zrcadlo a to co v nem vidíte je jen halucinace ve VAŠEM MOZKU! !!

81 Sonka Sonka | E-mail | 18. ledna 2017 v 18:19 | Reagovat

Moc by me zajimalo proc tedy pisou na ruznych webech ze si clovek pohledem do zrcadla muze aktivovat treti oko.Ja to zkousela mockrat a vzdy mi zacalo hucet v usich a okoli se  v zrcadle jakoby zamlzilo ale nic vic.Mela se  teda obcas pocit ze mi cuka v zrcadle koutek  pusy ale ne az tak ze bych uvazovala ze to je muj obraz v jinem svete/dimenzi.Mela sem pocit ze se neco deje ale nic se nestalo...

82 Lúmenn Lúmenn | Web | 19. ledna 2017 v 10:18 | Reagovat

[81]: právě proto, že zrcadla jsou brány, jsou to i předměty, s nimiž zkušený člověk může pracovat a zvládat slutečně zajímavé věci - ale nezkušený si může velmi ublížit.

83 Sonka Sonka | E-mail | 19. ledna 2017 v 10:21 | Reagovat

Takže to není špatné? Já se po čtení tohoto článku včera úplně vyděsila, co vše se mohlo v zrcadle objevit...

84 Sonka Sonka | E-mail | 19. ledna 2017 v 10:27 | Reagovat

Každopádně děkuju za tento web, jsem moc ráda za plno informací a zkušeností, které jsem náhodou s tímto webem objevila. Hledala jsem včera  jestli znamená něco, když zapálená svíčka zběsile"skáče" a chvílemi se uklidní - lépe řečeno, brala jsem to jako komunikaci s andělem, ale neumím z toho číst. Věřím na anděly, jen s nimi ještě neumím komunikovat. Zajímám se i o astrální cestování, ale po přečtení článků se trošku bojím, abych něco nezkazila. Nemáte náhodou nějaké zkušenosti či článek právě o těch pohybech svíček?

85 tvoje zrcadlo tvoje zrcadlo | E-mail | 27. března 2017 v 10:03 | Reagovat

Zdravím chctěl bych se zeptat jestli to funguje i když je zrcadlo ušmudlané a jak dlouho stačí se do něj soustředěně dívat?

86 Petr Pragi Petr Pragi | E-mail | 19. června 2017 v 8:03 | Reagovat

Ahoj nevite? co se po vas chce kdyz vam nekdo poruci !!!podivej se do zrtcadla???

87 Lúmenn Lúmenn | Web | 19. června 2017 v 16:16 | Reagovat

[86]: asi abyste si vymáčkli beďar nebo učesali vlasy. Nic víc v tom není:) Žádná kletba nebo tak něco:) Prostě podívej se, jak vypadáš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama