♣ Může se anděl setkat s totemovým zvířetem?

21. srpna 2011 v 19:17 | Lúmenn |  Vaše dotazy na téma "andělé"
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lumenn, prosím ´Ta, aj sám sa viem kontaktovať s takýmito bytosťami anjeli a pod. ale teraz by som nebol v tejto vecí nestranný tak prosím teba aby si sa opýtala anjelikov za mňa: Môže sa stretnúť moje Totemové zviera s anjelom alebo archanjelom? A ako sa má v nebi Michael Jackson? Ďakujem veľmi pekne! Noone


Odpověď: Ahoj, tvoje totemové zvíře je astrální povahy, tím pádem se samozřejmě může setkat i s tvým andělem nebo jakýmkoli jiným (arch)andělem, protože ti jsou také astrální bytosti. Můžeš si dokonce své totemové zvíře a svého anděla pozvat do meditace, aby se seznámili a dali ti nějaké cenné rady, anděl totiž symbolizuje tvé vyšší já, duchovní, zatímco totemové zvíře představuje já nižší, pudové.
A jak se má Michael Jackson?:) No jak by se měl, jako jakákoli jiná duše, která přijde do třetí astrální sféry, na místo, které některá náboženství nazývají nebem - spojí se s Jednotou a čeká na své znovuzrození, je šťastný, spokojený a v pohodě. Pokud tedy je v nebi, bohužel, není v mých silách zjistit, jestli odešel do Světla nebo se nám tu někde toulá. Podle toho, jak se usmívá můj anděl, co mi stojí za zády, bych ale řekla, že je všechno v pořádku a je ta, kde duše mají být:)
 


Komentáře

1 luke luke | Web | 22. srpna 2011 v 14:12 | Reagovat

to mi vehnalo slzy do očí:) jak já bych chtěla alespoň slyšet svého usmívajícího se andílka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama