♣ Jaký je význam podivného snu?

7. prosince 2011 v 15:55 | Lúmenn |  Poradna a odpovědna
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, v červnu se mi zdál jeden zajímavý sen a já bych byla hrozně ráda,jestli bys mi dokázala význam toho snu vysvětlit.V tom snu jsem se svou nejlepší kamarádkou právě vycházela z metra...o něčem jsme se bavily,všechno bylo fajn...ale pak jsme si najednou všimly, že všichni lidé okolo nás (divné bylo to , že většina z nich měla opravdu zanedbaný vzhled a vypadala jako bezdomovci)stojí na místě,mají protočené panenky ,jsou v hlubokém transu a hrozně divně se třesou.pamatuju si, že v tom snu jsme se tomu ani něják moc nedivily...pokračovaly jsme v cestě(měly jsme právě namířeno do nějákého esoterického obchodu).jenže najednou mě zezadu chytil nějáký chlap za lokty,přitáhl si k sobě a zašeptal mi do ucha moje jméno...pak řekl, že budu praktikovat černou magii...zůstala jsem stát na místě a klepala jsem se strachy z toho, že ten muž má pravdu a že je to v hloubi duše to jediné, co chci.začala jsem hrozně křičet a protestovat, ale ten muž na to vůbec nebral žádné ohledy a stejným šepotem do ucha jako předtím mi řekl , že se za rok vrátím, že se sejdeme na tomhle stejném místě a že již budu zasvěcená....pak mě pustil...pamatuji si ,že jsem potom v tom snu měla pocit jako kdyby mi něčím potřel lokty, protože se mi zdálo , že je mám vlhké...můj sen ještě pokračoval dál , ale už nebyl zajímavý a ani si tu další část nepamatuju...nemohla bys mi prosím tenhle můj sen něják vysvětlit?možná si jen něco namlouvám a ten sen nic neznamená, ale přijde mi docela zvláštní a mám takový pocit jako kdyby mi měl opravdu něco důležitého sdělit...pokud si na mě uděláš čas a dokážeš mi odpovědět, budu ti moc vděčná! Anilop


Odpověď: Ahoj:) Ten sen je opravdu zvláštní, to máš pravdu, ale nebála bych se ho. Sny ukazují hlavně naše podvědomí, jen zřídka máme štěstí (či v některých případech spíš smůlu) a zažijeme věštecký sen nebo noční můru způsobenou psychickým útokem.
Tvůj sen bych vnímala jako strach z toho, že se dostaneš do osidel černé magie (jakkoli nerada tento výraz používám) a že začneš praktikovat destruktivní rituály a odvrátíš se od cesty světla. Pokud tento strach máš, přivolej k sobě svého andšla a načerpej jeho lásku a sílu, aby ti dodala odvahy. Možná je tento tvůj pocit spjat právě s tou kamarádkou, která byla s tebou - buď se bojíš, že ona tě "svede na scestí" a nebo naopak ona je ten člověk, který ti může pomoci tvou pravou cestu, cestu lásky a světla, objevit.
 


Komentáře

1 Katara Katara | Web | 10. prosince 2011 v 7:07 | Reagovat

Takový sen kdyby se zdál mně, tak se asi neprobudím. Problém ale je, že mě by se vlastně nikdy nemohl zdát, já na takové věci moc nemyslím a nebojím se jich. Beru vlastně všechny části magie - ať už černou, bílou, atd., jako jednu. Občas se mi sice stává, že když jdu do lesa, chovám se jako "divoké zvíře", a když si to uvědomím, mám ze sebe potom strach, ale pořád ještě se ovládám...
No prostě zajímavé to máš, ty sny, Anil. ;)

2 KSM KSM | Web | 12. prosince 2011 v 15:59 | Reagovat

[1]: Zdravím. Na jedné straně je dobře, že magii berete jako jednu jedinou, ale na straně druhé mě trochu udivilo to Vaše označení "divoké zvíře". Nemyslím to špatně prosím.

3 nikoo nikoo | E-mail | 13. února 2013 v 18:41 | Reagovat

Ahoj Lummen mohl by si my prosím poradit je to tyden co se my ve snu zdá zž mne nekdo probodl díkou přímo do srdce a nikdy sem mu nevidela do tvaře vubec nevím co ten sen může znamenat jen si s toho snu vždy pamatuji nějaký symbol,který byl na té díce.Dškuji za dopovek

4 Magda Magda | 23. srpna 2013 v 11:46 | Reagovat

Zajímá vás, co znamenají vaše sny?
Výklad snů byl vždy považován za velmi osobní, přesný a pravdivý způsob věštění.
Sny mají jedinečné vlastnosti, které nesou sdělovací hodnotu pouze pro snícího a nelze se jich dobrat jinak než volným sdružováním myšlenek na základě předchozí zkušenosti.
Je však třeba si uvědomit, že autory našich snů jsme výhradně my sami. Většinou se ve snu projeví nevyřčená přání a odmítané myšlenky. Tato přání a myšlenky mají ve snu prostor se nekontrolovatelně projevovat a realizovat se bez jakékoliv újmy na okolí. To, co nám ve stavu bdělosti zůstává skryto, je najednou jasné a otevřené.
http://www.vestirnaisis.cz/vyklad-snu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama