♣ Co znamená číslo 1?

29. ledna 2012 v 15:55 | Lúmenn |  Vaše dotazy na téma "numerologie"
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj,chtela jsem se zeptat co znamena cislo 1,stalo se mi ze jsem vypila pred praci vitamin a na druhy den kdyz jsem sklenici chtela umit tak ve sklenici zustal na dne prasek od vitaminu ve tvaru cislo 1. Co to znamena? Veronika

Odpověď: Číslo jedna je číslo individuality, touhy po vedení, člověk chce řídit svůj život a ne být řízen, chce sám zodpovíat za sebe a své činy, být samostatnou jednotkou. Konkrétnější význam si pak sama můžeš dohledat v rubrice numerologie.
Pokud se ti ale číslo objevilo takto, může jít jenom o náhodu. Ne všechno jsou znamení "zeshora" :)
 


Komentáře

1 Eva Eva | 11. dubna 2012 v 12:07 | Reagovat

Ahoj, náhodou jsem narazila na tento web, moc hezký a zajímavý.

Mě se číslo jedna poslední rok objevuje dost často. Říkám si, že možná to byla ze začátku věc pár náhod a pak jsem se na to zaměřila a viděla to číslo všude. Ale kdykoliv na to přestanu myslet, podívám se na hodiny a je buď 1.11, 11.11, nebo 4.44. Dneska jsem se podívala na hodiny (nedívám se na ně každou chvilku) a vidím 11.dubna 11.11. Zvláštní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama