Likvidace démonů láskou a světlem

1. února 2012 v 17:43 | Lúmenn |  Psychická obrana
Tímto dílem se dostáváme k závěru našeho seriálu o psychické obraně a taky se v něm dočkáte nejtvrdšího kalibru, který se dá na psychické útočníky použít. A tím je kupodivu láska. O té jsme si povídali už v minulé části (viz), ale dnes se na ni zaměříme ještě podrobněji a hlavně ji namíříme proti démonům, kteří nás sice v běžném životě (narozdíl od protivných lidí a energetických upírů) tak často nepotkají, ale pokud ano, mohou nám silně zavařit.
Tento článek by se také hodil do rubriky Démoni a boj proti nim, ale zůstaňme u pokračování seriálu tak, jak jsme zvyklí a do této rubriky alespoň můžete nahlédnout, pokud se o démonech chcete něco dozvědět.Pokud zjistíte, že něco není v pořádku a pocítíte na sobě příznaky psychického útoku, rozhlédněte se kolem sebe vnitřním zrakem a pokuste se odhalit, kdo to na vás asi útočí. Že je to démon ale většinou poznáte, nevím jak to vysvělit, ale je tomu tak. Většinou ho vidíte/vnímáte jako temný stín někde v rohu místnosti a on se vám bude snažit do hlavy vnutit různé děsivé představy, aby z vás získal co nejvíce strachu. Nenechte se a dále si jej představujte jen jako temný stín. A započněte s bojem - i když to není úplně tak boj v pravém slova smyslu, protože se nesnažíte ublížit, naopak, vysíláte lásku.

Spojte svou mysl s Univerzem a požádejte o energii (jak na to viz tady), kterou si představte jako zlatavý proud energie, proud světla a lásky. Zaměřte svoji pozornost na démona a začněte k němu mluvit: "Miluji tě, jsi nádherná bytost světla, mám tě rád, jsi krásná, čistá bytost bez zlých úmyslů, miluji tě..." a tak dále. Při tom jej obalujte do proudu energie, který čerpáte z Vesmíru. Obalujte ho jím jako pavučinou a stále nepřestávejte démonovi vyznávat lásku, chválit ho, mluvit o něm jako o světlé bytosti.
Démon je velmi destruktivní bytost a jako taková je naladěna na úplně jiné vibrace. Tím, že do něj pumpujete lásku ho znejistíte, ba co víc, je z toho vyděšený, bolí ho to a zároveň je to vlastně věc, po které celou svou existenci nejvíce touží, aby jej někdo miloval. I v té nejdestruktivnější bytosti je kousíček Boha, kousíček Stvořitele, který máme v sobě my všichni. A ten kousíček se musí očistit od všeho zla kolem - a právě to dokáže světlo a láska. Démon se tomu ale samozřejmě brání, zlo a temnota jsou jeho podstatou a těžko se jí vzdává. Bude se svíjet, kroutit, posílat vám do mysli děsivé obrazy, možná (pokud je hodně silný) vám bude brát slova od úst a měnit je v nenávistná, bude vám nutit svoji zlou vůli. Ale nesmíte podlehnout a stále musíte trvat na svém, mluvit láskyplně a vysílat k němu světlo a lásku, do kterého ho postupně celého zabalíte jako do pavučiny.
Když je zabalený do světla, vypadá jako takový zářící kokon, tak začněte pomalu světelný "kokon" zmenšovat a zmenšovat. Představujte si, jak světlo pohlcuje negace a zlobu, jak rozpouští démona až z něj nakonec zbude jen malinký světlý bod, který odešlete nahoru, do Vesmíru, kde už se o něj postarají andělé.

Popis toho, jak vlastně takový boj probíhá v praxi si můžete přečíst v mé vlastní zkušenosti Jak Lúmennka vyháněla démona.
 


Komentáře

1 Weil Hope Weil Hope | Web | 1. února 2012 v 20:35 | Reagovat

Dlouho jsem démona neviděla. A začíná se mi stýskat, člověče. :D

2 Squeaer Squeaer | 1. února 2012 v 23:42 | Reagovat

Tak to je dost hustej způsob jak ''zabít''
démona. Dokázat mu lásku. Neřikám že se ho tím nezbavíš to jo. Ale nezabiješ ho jelikož ho nikam poslat nedokážeš natož pak k andělům. Když todle uděláš démon odchází zpět do podsvětí kde se podrobí řekněme léčbě která ho toho zbaví. A následek toho je že se za nějaký čas vrátí zpět na Zem a většinou ještě z větší silou. Zaručená metoda jak se zbavit démona je ho zničit PSI nebo čimkoliv jinym použít jdou i živly. Ale uplně nejjednoduší způsob je mu setnou hlavu. Když už berete energii přesouvejte jí do ruky a tvarujte do čepele se kterou ho pak zabijete. Stojí to míň energie i času navíc se už nikdy nevrátí. :)

3 Kain Kain | E-mail | 2. února 2012 v 7:50 | Reagovat

[2]: Tahle metoda kterou popisuješ je poněkud destruktivní. A protože přijímáš to, co vysíláš, tak se ti tahle "obrana" pak časem vrátí! Bacha na to!

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 2. února 2012 v 21:52 | Reagovat

[2]: jak popisuju v článku, světlem a láskou přetvoříš destruktivní energie které démona tvoří a zůstane jen to konstruktivní jádro, které je v každé bytosti. Tohle jádro pak andělé pomohou dostat zpět "do zdroje", kde se integruje s Jednotou. Je to jediný způsob jak opravdu a nenávratně zničit démona, jakýkoli jiný způsob jej zastaví jen dočasně, včetně toho ůsetnutí" jak popisuješ, démon není člověk, je to energie a jako taková může měnit tvar a podobu, když ji připravíš o hlavu, energie se brzy zase spojí a vše začne nanovo

5 Správce KSM Správce KSM | Web | 13. února 2012 v 15:50 | Reagovat

[4]: Já bych si tím nebyl zas tak jistý..."seženu" vám démona kterého láskou a světlem rozhodně nezměníte...ten by vás sežehl na popel na počkání (než byste začali s tím láskyplným působením)...neznáte démonické bytosti... ha ha ha... :)  ale jinak pěknej článek...no...

6 Xindie Xindie | 14. února 2012 v 22:07 | Reagovat

[5]: Tady nejsi v nějaké fantasy hře...

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 14. února 2012 v 22:35 | Reagovat

[5]: jasně, sežehl by nás na popel a ten pak odnesl za sedm bran pekla odkud by nás vysvobodila Xena:)) "Vyřešila" jsem už hodně démonů, takže vím, co funguje a co ne;) Narozdíl od tebe nežiju ve smyšleném světě, ale v tom skutečném

8 SallMi SallMi | E-mail | 14. srpna 2012 v 14:19 | Reagovat

moje sestra má taky schopnosti jak vidět do budoucnosti,tak i vidí věci kteří normální lidé ne!prostě máme doma démona,jednou už ho moje sestra poslala zpátky.ale on se zase vrací,pořád slyší v našem pokoji v noci kroky a někdy i plazení....akdyž se otočí na to místo....nic!(nic nevidí ani neslyší!prosím poraďte,tůten démon neni hodný.mojí seste už jednou i ublížil.když ho slyšela poprvý,tak prej vidával divný zvuky,mezi vřeštěním a řvaním!po ňáký době si uvědomila že to nebilo jenom vřeštění,ale že to řvalo ''one''(jedna)!a jeď si myslíme že to zase přijde,akorát silnější!

9 Lus sunny Lus sunny | 21. srpna 2012 v 19:48 | Reagovat

Demon je astralni bytost dokazese prevtelit do kohokoliv aniz by o tom ten clovek vedel ze dela zlo..ovladne mysl jedna basen ani nevite kolik jich tu lita po svete..jen o nich nikdo nevi nebo ti zasvěcení e poznaji jedna rada pozor na černé oči bez zorničky prvni pravidlo jinak jsou k nerozeznani od klasickeho človeka

10 Marťa Marťa | 22. srpna 2012 v 13:07 | Reagovat

Ahoj, právě jsem narazila na Tvůj blog a je to velice zajímavé, moc se mi líbí jak a o čem píšeš, postupně to pročítám. Jsem bývalá typická "pubertální čarodějka" co to poslala na nějáký čas k vodě a teprve s odstupem několika let mám dojem, že mi některé věci aspoň trochu dochází. Zastávám názor, že temnota - v lidech, démonech a vlastně čemkoli vychází především z bolesti. Nejsem si jistá, zda tento popisovaný způsob není stále poněkud agresivní. Nemůže energie, kterou nedokáže zpracovat vyvolat strach, další bolest a vrhnout jej o to hlouběji? Sama používám podobnou techniku, jen s některými odchylkami.

Nesetkala jsem se nejspíše s žádnou příliš silnou entitou, ale mě setkání s něčím takovým (mluvím vlastně o čemkoli podobném včetně vlastních vnitřních "démonů", v podstatě i některých lidech...) vrhá do něčeho jako archetypu univerzální matky která není ani tak napojená na vyšší energii, ale jakoby z ní přímo vychází a která z ní/ze mě doslova sálá (náádherný pocit, jen když je zrovna člověk něják zanesený přechod je poněkud nepříjemný), a toto je malé poraněné dítě které ve vzdoru kope všude kolem sebe. Díky pocitu pochopení mi už nedokáže ublížit. Pomalu, nenásilně jej utěšuju, postupně dávám lásku kterou dokáže zpracovat, až dovolí obejmu - dokud se temnota kolem nevytratí a nezůstane mi malý klidný uzlíček se kterým se následně rozloučím. Jen je pak trochu těžší procvaknout zpět do roviny normální existence. Nejsem si ale tak docela jistá, co že to vlastně dělám což určitě není ideální.

11 zajac zajac | 8. dubna 2013 v 11:51 | Reagovat

Potřeboval bych vrátit do podsvětí bytost co přivolalo cizí kouzlo? A ja ho svou vůlí donutil aby mě zabyl,  a tim i toho co na mě poslal oblak a pak sem zjistil že to je rodina s malim ditkem a vůbec nic o tom nevi tudíš nemají štít ani proti svému kouzlu natož proti tomu mému

12 :D :D | 22. července 2014 v 14:46 | Reagovat

Lúmennko moc ti děkuju. Tenhle článek mi hodně pomohl. Četla jsem i tvůj příběh- no ta moje potvora alespoň nebyla tak děsivá. Konečně můžu klidně spát. A raději vždy ještě zavolám archanděla Michaela. Ještě jednou děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama