♣ Poradíš mi literaturu o runách?

6. března 2012 v 15:55 | Lúmenn |  Knihovnička magie
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj, vidím, že tu máš otázok docela dosť, ale predsa sa spýtam :) Chcela by som ťa poprosiť, či by si mi odporučila nejakú literatúru týkajúcu sa mágie, obzvlášť rún. Taktiež by ma zaujímalo, či existuje nejaký komplexný zoznam vecí (kameňov, planét, vlastností, farieb ...), ktoré sa prirdujú k znameniam zverokruhu. Nachádzam totiž veľmi rozporuplné informácie na túto tému. A do tretice by ma zaujímalo, či vieš niečo o dračej mágii a dračom tarote, prípadne či s tým nemáš nejaké skúsenosti :) Vďaka za odpoveď :) Jenova
Odpověď: Ahoj:) Otázek je hodně, ale od toho tu jsem:) Jen by mi ulehčilo práci, kdyby mí čtenáři více hledali sami a méně se spoléhali na mě, mnoho odpovědí na otázky je tady na Poslu světla a ještě více jich najde google. Ale zpět k tvým otázkám.
O runy se zajímám okrajově, sama mám doma jen jednu publikaci - jmenuje se Poselství run a autorkou je Renata Herber. Je to hodně povedená kniha. Více zajímavých knih najdeš na jednom dobrém pohanském a magickém webu tadyhle.
Tabulek o zvěrokruhu existuje celá řada, většinou jsou ale hodně podobné. Nejlepšími knihami na toto téma jsou publikace od Lindy Goodmanové, ta paní tomu skutečně rozumí a informace od ní jsou 100% pravdivé. Doporučuji.
O dračí magii ani dračím tarotu nevím bohužel zhola nic:)
 


Komentáře

1 ashgriel ashgriel | Web | 6. března 2012 v 18:34 | Reagovat

Ahojky, hezký blog :)) taky chci začít si psát blog, prosím navštiv můj nový blog http://ashgriel.blogspot.com/ děkuji mooc :)

2 ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! | 1. ledna 2015 v 1:27 | Reagovat

ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama