Spinovaná voda

4. května 2012 v 5:30 | Lúmenn |  Léčivá moc vody

Další přírůstek do rodiny článků o léčivých účincích vody. Dosud jsme se bavili o vodě diamantové a křišťálové, teď se podíváme na vodu spinovanou.

S touto metodou přišel David L. Kaas, Američan, kterého dlouhodobě trápily těžké zdravotní problémy. Jednou mu prý Bůh svěřil metodu, jak se může vyléčit a on tuto nauku šíří dál. Spinovat vodu si opět můžete sami doma, není k tomu třeba žádných zvláštních přístrojů ani kamenů a je to zcela zdarma.

Metoda spinování (z anglického spin - točit) spočívá v otáčení polarity tekutin, které jsou obsaženy nejen v tom, co pijeme, ale pochopitelně také v jídle. Lidské tělo je ze tří čtvrtin také tvořeno vodou a jako takové logicky pro své zdraví potřebuje, aby molekuly vody fungovaly správně.

Voda, kterou běžně pijeme, je prohnána kovovým potrubím (popřípadě chemicky ošetřena), což má za následek otáčení elektronů směrem k severu (chápu-li to správně, znamená to totéž, jako levotočivě, tedy destruktivně). Pokud chceme být zdraví a fit, potřebujeme, aby se voda točila opačně, tedy směrem na jih (opět jsem to pochopila tak, že to znamená pravotočivě, tedy konstruktivně).

Jak toho docílit? Na to přišel právě onen nemocný Američan, kterého spinování vody zcela uzdravilo. Naspinovat vodu si může každý sám, pomocí jednoduchého gesta:
Pokud spinujete vodu, musíte mít ruce v opačné pozici než na obrázku, jinak vodu
nabíjíte levotočivě (destruktivně!) - zkustě si to sami a uvidíte

Podle Kaase je jedno, v jaké pozici jsou ruce, ale já bych to tak úplně netvrdila. Podle mě (jak jsem si vyzkoušela) je třeba, aby pravá ruka měla dlaň otevřenou a levá ruka měla prst vystrčený kupředu!!! V opačném případě nabíjíme vodu špatně!


Vyzkoušela jsem si spinování osobně a výsledky byly hned cítit. Voda byla chutnější a člověk se po ní cítil svěží. Bohužel mé rozhodnutí spinovat všechno, co jím a piju, jsem zatím nedokázala uvést do praxe, protože na to prostě nejsem zvyklá, ale postupně se snažím a cítím, že dělám dobrou věc, vyzkoušejte sami a podělte se o své zkušenosti.
 


Komentáře

1 Kaluška Kaluška | 4. května 2012 v 12:59 | Reagovat

Vodu spinuju tak, že mám levou dlaň rozevřenou a myslím si, že je to v pohodě - voda chutná výborně. Možné je, že mi to tou pravačkou jde i díky reiki... fakt nevím.

2 Raltix; Raltix; | 6. května 2012 v 11:11 | Reagovat

Kdo má rád dobrodružství sem http://strazci-hranic.blog.cz/

3 mariankosnac mariankosnac | 15. června 2012 v 20:59 | Reagovat

Okolo spinovania je plno nejasných otázok, okrem toho ktorou rukou robiť aké gesto, napr. či sa dá naspinovať 2 litrová flaša a či na to stačí spinovať tých 30 sekúnd, a ako dlho vydrží voda naspinovaná.Zaujímalo by ma či sa dá spinovať aj v keramickom alebo hlinenom pohári, lebo som počul že cez to energia neprejde, no veď vyskúšaj si naspinovať kafe v keramike, a ak to tu ešte čítaš tak prípadne napíš ako to dopadlo.

4 Zuzka Zuzka | E-mail | 26. ledna 2013 v 21:55 | Reagovat

Myslím že spinovanie je niečo podobné ako toto - http://www.devajal.com/products/devajal
preložené v googli:
"Generovanie víru v proti smere hodinových ručičiek pomôže voda dostane vitalitu a informácie zo všetkých dostupných zdrojov. Generovanie víru v smere hodinových ručičiek pomôže zvýšiť vibračnú rýchlosť vody. Použite svoju intuíciu."
Takže si nemyslím žeby ľavotočive či pravotočivé malo byť deštruktívne. Aj čakra sa točí jedna tak a druhá opačne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama