♣ Je černý patron zlý?

20. září 2012 v 12:37 | Lúmenn |  Další "kouzelné" bytosti

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Luménnko, četla jsem tvůj příběh a velmi mě uchvátil. Dávala jsem ho i přečíst kamarádce a ta nevěřila. Opryvdu, tohle je úžasné. Na druhou stranu jsem se trochu vyděsila, protože jsi tam psala že ti Alue psala, že černí patroni jsou zlí. Jak víš mám tři patrony: vlka, koně a tygra (od té doby co jsem ti o nich psala tak tygr změnil barvu do bíla a pruhy zesvětlaly) a z nich tedy tygr je bílý s šedými pruhy a vlk a kůň jsou černí. I nadále mi pomáhajé, ale trochu se bojím, když jsem zjistila že černý patron je špatný. Oni můj strach cítí a uklidňují mne že u nich je vyjímka a že oni by mi nic špatného neprovedli a pomalu, ale jistě se znepřátelují s tygrem. A já v reálném světě měním názory často v ty temnější, nejen že moje oblíbená hudba se změnila z popu na tvrdý rock a metal, ale i častěji a snáze se pohádám s kamarádkou, někdy jen ze srandy, ale i trochu vážně. S jednou kamarádkou jsem se rozhádala nejspíše definitivně, ale z části pořád věřím že se můžem usmířit.
Jsou tedy ti černí patroni pro mne špatní?
Děkuji za odpověď. BrixieOdpověď: Děkuji, jsem ráda, že se ti můj příběh líbil a že tě inspiruje:) Co se týká černých bytostí, tak i když nerada, musím dát Alue za pravdu. Jsem člověk, který se snaží rozmetat předsudky o černé barvě jako symbolu zla, ta barva má svá negativa, ale má i pozitiva, tak jako každá barva. Stejně jako v bílé je kromě čistoty obsažena i smrt a nemoc, v černé je krom negace obsažena i síla a ochrana. Bílá odráží, černá pohlcuje.
Nicméně všechno má své rezonance - a protože černá barva je skutečně barva pohlcující světlo, pak je logické, že v symbolice ukazuje na destrukci. Bytosti z astrálu, které na destrukci rezonují si pak často černou vybírají za svou barvu nebo respektive němají na výběr a barva se odvíjí od jejich rezonance - v astrálu nejsou barvy, jen energie a barvy podle rezonancí promítá náš mozek.
Pokud je tygr bílý a nemusí se s těmi dvěma černými, opravdu to může znamenat, že ostatní dva patroni jsou destruktivní a pro tebe nebezpeční. Vyzkoušej na ně Čtyři podoby a to by ti mělo bezpečně ukázat, co jsou zač.
Jinak jsem úplně nepochopila, zda se jedná o astrální bytosti a tedy tvé patrony a nebo o tvá totemová zvířata. Pokud by to byla jen totemová zvířata, mohou to být jen odrazy tého nižšího já, takže jestli píšeš, že jsi rozporuplná osobnost a stále se hledáš, možná jen ukazují tvoji rozpolcenost a nejsou žádné vnější zlo, jen odraz temnějších částí tvé duše, s kterými se musíš vyrovnat a zpracovat je. Hodně štěstí. Lúmennka
 


Komentáře

1 Brixie Brixie | 20. září 2012 v 17:05 | Reagovat

Děkuji za odpověď, i když teď už je naprosto mimo obraz, jina jsou to moji patroni, ta totemová zvířata asi taky, ale nevím. Vlk zůstal a pomalu šedne, tygr je stále bílý, ale se svítivě stříbrnými pruhy, kůň se jednoho dne po dovolené, na které jsem neměla možnost meditovat, rozplynul, když jsem tam "přišla" byl to skoro stín, taková černošedá mlha ve tvaru koně, vlčice mi řekla "Melody mi říkala" (Melody se jmenuje ta klisna)"že tu už být nemusí, že jí není třba. Prý ses toho za její přítomnosti dost naučila. I já si to myslím. Teď tu být prý nemusí a hodlá zmizet" nepochopila jsem to, ale dál jsem na "Melody" mluvila, neodpovídala. Když jsem "odcházela" tak se rozplynula.
Už je to asi měsíc. Od té doby už se vlčice a tygr snáší, jsou jakoby se nestalo to s Melody a jakoby byli vždy přátelé a nehádali se.

I přes to, že je to odpověď mimo obraz, tak děkuji velmi mi pomohla. Teď už budu vědět že patroni mi můžou namlouvat věci stejně dobře, jako si je můžu namlouvat já. Děkuji

2 oijewkls oijewkls | 7. října 2012 v 17:45 | Reagovat

Mam cernyho draka s rudym brichem a taky neni zlej:D

3 Sailem Sailem | 27. října 2012 v 21:32 | Reagovat

[2]:To ti závidím, já mám doma kocoura s černýma tlapkama a je to pěkně prohnaná bestie!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama