Barvy ochranných energetických obalů

17. prosince 2012 v 16:51 | Lúmenn |  Psychická obrana
Rubrika psychická obrana je tu pro všechny, kteří mají strach, že jim někdo nebo něco krade energii nebo jsou často vystaveni vlivu náročných situací nebo dokonce temných bytostí.
Jedna z metod, kterou popisuji, se jmenuje "energetické vajíčko". To funguje tak, že se do něj jako by celí zabalíte, inu jako do vajíčka a jeho "skořápka" z energie vás pak chrání před napadením z vnějšku.
Dnes jsem v knize Andělská medicína nalezla různé barvy tohoto energetického ochranného obalu a každá z nich slouží v jiné situaci.Tyto energetické obaly je třeba obnovovat a to minimálně každý den, aby držely. Přesný návod najdete v článku, na nějž odkazuji výše, zde uvádím jen různé barvy, které si můžete vizualizovat a podle toho se ochránit před tím kterým druhem psychického útoku.Bílé světlo
Nejlepší ve spolupráci s anděly. Chrání před všemi druhy psychického útoku.

Růžové světlo
Chrání proti negativitě. Je účinný v situacích, kdy jsou kolem vás negativně zaměření, věčně si stěžující nebo pomlouvační lidé, neboť růžovým štítem pronikne pouze láska.

Zelené světlo
Záštita fyzického léčení. Zeleným světlem se ochraňte, pokud jste unavení, zranění nebo nemocní.

Purpurové světlo
Psychická obrana. Štít proti psychickým útokům a entitám.

Zrcadlová koule
"Vajíčko", které je jako by zvenčí pokryto zrcadly, která vše odrážejí pryč. Použijte, pokud se cítíte zranitelní nebo jsou-li vaše čakry otevřené a očištěné a hrozí vám působení hrubých energií (například v davu neznámých lidí).

Olověný štít
Představte si vizuálně a nebo pocitově, jak vás cele obklopuje lehký olověný plát, kterým nemůže nic proniknout. Štít proti negativitě, který se používá v mezních situacích, kdykoli předpokládáte nějaký střet nebo se cítíte výjimečně zranitelní či otevření.

Trojnásobná ochrana
Vezměte tři nebo více barev a vrstvěte jednu po druhé kolem sebe pro dokonalou ochranu. Nejlepší je kombinace zelené (první, těsně kolem těla), fialové a pak bílé na uzavření.

 


Komentáře

1 legalizaceslova legalizaceslova | 17. prosince 2012 v 17:41 | Reagovat

A co znamená šikmý kříž s rameny od rohu v barvě žluté na zeleném pozadí? -- pokud víš, nebo najdeš, dej mi vědět, díky ti.

2 grey.t grey.t | 17. prosince 2012 v 18:03 | Reagovat

Tahle vajíčka jsou docela fajn věc. Občas mi pomáhá si představit kolem sebe bublinu, od které se odráží nepříjemná slova jako hopík od podlahy. Sice mi to většinou nepomůže úplně odstranit nepříjemný pocit, ale pomáhá to aspoň trochu, pomáhá mi to držet si trochu odstup od toho, co říkají ostatní a neprožívat na plno úplně všechno.

Zatím jsem si ale bubliny představoval jenom bílé, tak se příště možná budu inspirovat :)

3 Lukáš Přibyl, bůh války Lukáš Přibyl, bůh války | Web | 18. prosince 2012 v 12:52 | Reagovat

Psychické útoků "démonů" nejsou všechno, co mají v možnostech. Proto říkám...učte se magii pro fyzický svět a ne jenom psychickou obranu.

4 Cailleach Cailleach | 18. července 2013 v 18:38 | Reagovat

Při zkoušení si takovou podobnou bublinu vizualizuji a můžu říct, že v 90% mě učitelka nevytasí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama