Modlitba jako nástroj práce s anděly

21. prosince 2012 v 5:45 | Lúmenn |  Andělé
Hodně často se mi ozýváte s tím, že se nemůžete za žádnou cenu spojit se svými anděly. Bojíte se, že vás neslyší, protože vy neslyšíte je. Ale opak je pravdou. Andělé slyší vše, co k nim vysíláte. Každou myšlenku, každé slovo. Nemusíte se bát, že jsou daleko nebo že je nezajímáte. Vaše osobní anděly zajímáte vždy a touží se s vámi zkontaktovat. Někdy to ale není snadné, protože vaše mysl vibruje příliš nízko (jak si zvýšit vobrace čtěte zde, jak vidět anděly pak tady).
Proto je nejlepším způsobem komunikace, pokud ještě svého anděla nevnímáte, ale klidně i potom, modlitba. Nepředstavujte si prosím bandu lidí v kostele, jak latinsky vzývají něco, co ani nevědí, že existuje nebo mumlání fanatika na koberečku. Tato modlitba je vaše osobní. Nepronášená v cizí řeči ani složená někým jiným.Vaši modlitbu ani nemusíte pronášet v kleče nebo jiné speciální poloze, andělé vás nikdy za žádných okolností nesoudí. Můžete ji pronášet s pokorou, pokud třeba věříte v nějakého Boha, ale ať už to nazýváme Bůh nebo Vesmír nebo Jednota, je to tak velká nesmírná síla, že se nestará o to, v jaké pozici ji vzýváte. Jak jsem psala - andělé vás nebudou soudit, ať už budete modlitbu pronášet naštvaní, veselí či smutní.

Pokud se modlíte k andělům, je jen na vás, co budete říkat - podle toho, co si přejete a za co se modlíte. Modlitbu můžete pronášet za sebe, ale i za někoho jiného. Je to vlastně jako byste posílali někomu konstruktivní energii na pomoc.
Většinou se k andělům modlíme o ochranu. Můžete ale také žádat, aby se vám splnilo nějaké přání, prosit, aby se vám další den něco povedlo nebo abyste měli hezké sny. Můžete se modlit za svého blízkého někde na cestách, za nemocného nebo i za domácího mazlíčka. Uvedu zde několik příkladů, ale vaše modlitba může vypadat jakkoli.

"Andělé, konstruktivní bytosti světla, prosím vás, ať se mi zítra všechno, na co se chystám, podaří. Děkuji."
"Andělé, archandělé, světla v temnotách, prosím vás, dejte mi dnes v noci klidné sny a ochraňujte mne před vším zlým. Děkuji."
"Andělé, Bože/Vesmíre/Jednoto, prosím, ať se moje babička brzy uzdraví, děkuji."
"Andělé, moji patroni Světla, prosím vás, ať duše mého blízkého zemřelého odejde v pokoji do Světla a netrápí se dál v tomto světě, děkuji."
Moji milovaní andílci, prosím vás o ochranu a vaši lásku, děkuji."
"Prosím, moji drazí andílci, co nejdříve se mi ukažte nějakým znamením nebo mi vstupte do snu, ať vím, že kolem mě jste a že nade mnou bdí vaše ochranná ruka. Děkuji."

Prosím a děkuji nemusíte šetřit, andělé vám pomohou i bez těchto slov, ale tato slova mají v sobě silnou konstruktivní energii a jejich přidání zesílí vaši modlitbu. Vlastně všechna milá a láskyplná slova pozvednou vibrace vašich slov a potom se vám znásobená vrátí.
Pokud rádi rýmujete, můžete si složit vlastní rýmovanou modlitbu a třeba ji opakovat každý večer, aby se vám zažila, nebo kdykoli během dne, když si vzpomenete na anděly. Mě osobně se líbí i klasická básnička, kterou nás učili už ve školce a je pěkná a konstruktivní:

"Andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku. Ochraňuj ji ve dne v noci, od strachu a od zlé moci. Tělo, duši opatruj, andělíčku, strážce můj."

Ale můžete si složit svoji vlastní a nebo nemusíte rýmovat vůbec, je to jen na vás. Nikdo vás nebude hodnotit, ani soudit, důležitá je vaše myšlenka, kterou do modlitby vkládáte. Stačí i když si jen na anděly třeba přes den v práci nebo chvíli před usnutím vzpomenete a už to je druh modlitby, který k nim vysíláte. Andělé jsou stále na blízku a když na ně myslíte, necháváte jejich energii pracovat na vás a vaší duši. Andělé bez vašeho vědomého přání nebudou zasahovat do vašeho života, kromě chvil, kdy vám jde vyloženě o život. Proto se modlete klidně každý den několikrát, aby věděli, že mohou zasahovat a vy si to přejete, chcete jejich ochranu, lásku a pomoc.


A pro jistotu ještě jednou - nebojte se, že uděláte chybu. Nelze udělat chybu. Modlitba je věc natolik osobní a niterná, že vás ani soudit nelze. Vše, co andělům řeknete, ať je to jediná věta či hodinový monolog, padne na úrodnou půdu, i když to hned třeba neuvidíte. Čím častěji se budete k adnělům modlit, tím vyšší budete mít vibrace a tím snáze se s nimi zkontaktujete tak, že je budete vnímat. Vše, co k nim vyšlete, nechejte projít svým srdcem a budte upřímní, andělé o vás stejně vědí všechno, nemá cenu nic skrývat a za nic se stydět:)
Pokud chcete, můžete se pod článkem podělit o své zkušenosti s modlitbami k andělům a poradit ostatním, jak to děláte vy sami. Nebo si třeba zarýmovat pro anděly a báseň mi poslat, jako příspěvek od čtenářů. Těším se:) S láskou a úsměvem vaše Lúmenn

 


Komentáře

1 Luz Luz | 21. prosince 2012 v 11:51 | Reagovat

Hezký článek. Ale pokud andělé nepomohou, jak si to pak vysvětlit?  Nemohou nebo nechtějí?
Mimochodem bohoslužby v latině jsou v současnosti jevem spíše výjimečným. Snad jen ve Vatikánu je to možná obyklé.

2 Ev Ev | 21. prosince 2012 v 19:03 | Reagovat

[1]: Ahoj Luz. Anjeli ti stále pomáhajú a stále sú s tebou, vždy ti chcú pomôcť. ;)

3 člověk člověk | E-mail | 25. prosince 2012 v 7:57 | Reagovat

[1]:Ty podvědomě nechceš, nebo nevěříš,že můžou a tím jím to znemožňuješ.

4 Lukáš Přibyl, bůh války Lukáš Přibyl, bůh války | Web | 30. prosince 2012 v 17:33 | Reagovat

[3]: lepší je soustředit pouze na své vlastní vnitřní síly - založené na cvičení vlastní vůle, imaginace a myšlenek.

5 k k | 31. prosince 2012 v 14:19 | Reagovat

Ahoj, mám malý dotaz. Existují nějací mágové, kteří doučují magii osobně.
Děkuji.

6 Jana Jana | Web | 7. ledna 2013 v 17:25 | Reagovat

Věřím tomu také, děkuji za hezký článek :)

7 Anč Anč | 12. ledna 2013 v 14:01 | Reagovat

ahoj, jaké může být znamení od andělíčků?
děkuji

8 Luc Luc | 15. ledna 2013 v 16:14 | Reagovat

Děkuji Ti Lúmenn :)

9 bambulka bambulka | 8. května 2013 v 15:06 | Reagovat

verte tomu co chceteaby sa vam splnilo cistym, uprimnym a laskyplnym srdcom. verte tomu, ze si zasluzite hojnost a vsetky dary, ktore zivot ponuka. je len na vas rozhodnut sa a vziat si, po com vam bazi srdce..anjeli vam v tom pomozu. mam skusenost z vlastneho zivota. mam za sebou tazke obdobie, co sa tyka vztahov, financii, rodinnych problemov, sebavedomia..
odkedy som zacala verit, ze su tu anjeli a mozu nam pomahat ak o to stojime, vidiet znamenia okolo seba, veci v mojom zivote sa zacali zazracne uzdravovat a prichadzaju pozitivne riesenia a ak mozem trosku prehanat zazraky. prisla mi napriklad zrazu praca, o ktorej som snivala..presne taka, aku som si priala. nepredstavovala som si vsak nic konkretne ak nepocitam to aby bola z mojho odboru, ktory ma bavi..., ked som prosila a modlila sa ohladom pracovnej oblasti, predstavovala som si hlavne pocit a prezivanie ake by som chcela pri praci citit. a prislo to:)) a s tym sa pomaly riesia aj ostatne zalezitosti v mojom zivote. plus kazdy den dostavam more pozitivnej a laskyplnej energie, ktoru dokazem dalej sirit a rozdavat druhym ludom. kazdy mi hovori ako ziarim v pslednej dobe a ako je so mnou prijemne...
treba hlavne verit, konat a mysliet s laskou a tu vlozit do kazduckej veci, ktoru robime. tym jej dame zmysel a pozitivnu navratnu energiu:)))

10 Mima Mima | 25. května 2014 v 19:16 | Reagovat

Moje sestra me naucila jednu modlitbu a je hodne podona te tve oblibene :)
"Andelicku strazniku
opatruj mi dusicku
na nebicku i nazemicku"
Ale vicemene se vic modlim k 'Ocovi' :) Kazdopadne jsem rada ze jsem natrefila na tuhle stranku ^^ Pises skvele clanky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama