♣ Jak pomoci nemocnému dědečkovi?

24. ledna 2013 v 20:13 | Lúmenn |  Duchovní léčení
Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj,předem se omlouvám,že tě zatěžuji já,osoba,která má antitalent na vše,na co sáhne :(,ale mám takvý problém: mému dědovi bude teď 69 let,a v neděli(20.1.2013)nastupuje do nemocnice na operaci srdečních chlopní,a já mám velký strach.Vím,že je to asi dovné,ale nedá se esotericky dědovi alespoň trošinku pomoci?Je to postarší člověk,ale já bych si přála,aby tu s námi ještě nějaký čas byl,on sám na tom není moc dobře,a já to chci alespoň toršičičičinku zlepšit.Ale esoterice se věnuji třetím rokem,je mi teprv jedenáct,a i když jsem tímto magickým oborem okouzlena,neumím lautr nic,existuje něco,jak mu pomoci,i když nejsem talent,a věnuji se této činnosti pouze tři roky?Ještě jednou se ti omouvám za vyrušení,ale budu ráda,pokud by jsi odpověděla,a to,pokud možno,co nejrychleji,ale tlačit a nutit tě nemohu,samozřejmě.Děkuji předem na milionkrát,tvá Rézinka


Odpověď: Promiň, že jsem se k tvému dotazu nedostala dříve, ale je vás strašně moc, co se mě na něco ptáte, takovéto dotazy příště raději na e-mail, tam odpovídám rychleji. Teď už je snad dědeček po operaci a v ppořádku.
Přesto mu stále můžeš pomoci tím, že k němu vyšleš energii - jak na to najdeš tady, jen si k tomu přičti intenzivní myšlenky na dědu a představu, jak k němu tato energie proudí. Ještě by ti mohl pomoci článek o tom, jak se dá pomáhat skrez anděly modlitbou - viz tady. Můžeš mu také donést amulet s energií - jak na to čti zde.
Držím pěsti, ať se dědeček brzy uzdraví. Měj se krásně Lúmennka

 


Komentáře

1 shakiramebarak shakiramebarak | Web | 24. ledna 2013 v 21:05 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama