Návrat:)

16. srpna 2013 v 18:49 | Lúmenn |  O autorce a o blogu
Léto ještě neskončilo, ale s vysokou pravděpodobností už mě nečekají žádné zvláštní zapeklitosti a já se můžu s plnou vervou vrátit na web. Práce na Poslu mi velice chyběla a celé prázdniny jsem usilovně sbírala náměty na nové články a hlavně jsem zasvětila čas práci na něčem, co jsem vám před časem slíbila.
V dubnu jsem napsala článek o tom, že k těmto stránkám chci brzy přidat i e-shop. A jak jsem řekla, tak činím a v současnosti už se projekt rozjíždí. Jednám o koupi domény, absolvovala jsem několik kurzů, školení a navštívila jsem esoterický veletrh, kde jsem získala kontakty. Snažím se ze všech sil, aby stránky s e-shopem, které vám nabídnu, byly pro vás co nejpříjemnější uživatelsky i lidsky a abyste na nich našli vše, co budete potřebovat. Plánovaný termín rozjetí e-shopu je někdy koncem září, musím vybrat nějaké vhodné datum:)Musím říct, že mě celou dobu tvoření e-shopu provází síla andělů a každý dílek zapadá do skládačky. Kamarád mi pomáhá s programováním a reklamou, protože sám pracuje ve firmě, která se zabývá e-shopy a pomáhá mi nezištně, za což mu patří můj veliký dík. Pak jsem narazila na soutěž Komerční banky, ve které mohou začínající podnikatelné získat až 300 000 korun na své podnikání a nedávno jsme s kamarádem natočili video, které již brzy uvidíte. Tento kamarád je profesionál, točí reklamy pro velké firmy a vyhrává soutěže studentských filmů a přesto mi pomohl zadarmo, jen na dobré slovo. Ani nedokážu slovy vyjádřit, jak moc jsem mu vděčná. Soutěž má i svou diváckou část a tak mi i vy, milí čtenáři, můžete pomoci svými hlasy vyhrát alespoň 50 000 na můj projekt. Podrobnosti se včas dozvíte:)

A co jinak? Prožila jsem velice silné léto, plné zážitků, příjemných setkání a přátelské atmosféry. Teď mám zase v životě trochu hokej, dějí se zajímavé věci, ale čekala jsem to:) Nastává velmi těžké období, inu, ani ne tak těžké, jako spíš náročné, začínám opět studovat na vysoké škole a do toho se chci věnovat zmíněnému podnikání. Snažím se vzdělávat ve všech oblastech a zase se hodně věnovat psaní jak na Posla, tak i na osobní web.
Je toho hodně, do čeho jsem se vrhla a doufám, že se vše vydaří. Ochrannou ruku andělů nad sebou cítím téměř neustále a s láskou se od nich nechávám vést k lepším zítřkům:) Ty by měly přinést i více článků pro vás a konečně ukončit spoždění odpovědí na maily. Děkuji za vaši přízeň i trpělivost. S láskou a úsměvem vaše Lúmenn

 


Komentáře

1 Lianna Ellusive Lianna Ellusive | Web | 16. srpna 2013 v 19:06 | Reagovat

TEĎ jsem tady byla a ještě nový článek nebyl:-).

Každopádně vítej zpátky. Moc ti přeju, aby se ti všechno povedlo.

2 Arin Arin | 16. srpna 2013 v 21:47 | Reagovat

Jů, konečně. Vítej zpět. Jsem ráda, že se Posel zase rozjede. Chyběl mi a doufám, že se ti ve škole i v životě povede.

3 Jazza Freyie Jazza Freyie | E-mail | 17. srpna 2013 v 23:20 | Reagovat

tak ať se daří i nadále ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama