S.Cunningham: Magie země

13. února 2014 v 22:05 | Lúmenn |  Knihovnička magie
MAGIE ZEMĚ
Autor: Scott Cunningham
Rok vydání: 2011
Nakladatelství: Grada
Počet stran: 123

Jedna z nejlepších knih o přírodní magii, která se mi dostala do rukou. Dostala jsem ji předloni pod stromeček a téměř rok ji měl půjčenou můj blízký kamarád, který se jí jen těžko vzdával. A měl dobré důvody.O čem kniha je:

Ačkoli velice útlá, je od začátku nabitá informacemi. Chybí v ní obvyklá zbytečná vata a autor jde přímo k věci. Stejně jako v jeho další knize Keltská přírodní magie popisuje vše přímočaře a jasně, aby to pochopil i začátečník, ale zároveň neodrazuje zkušenějšího praktikujícího zbytečnými frázemi a obezličkami.
Kniha je rozdělena do tří částí. V Základech se seznámíme s prací s energiemi a základními technikami magie země. V druhé části, věnované magii živlů, se naučíme základní kouzla s živly, kterých autor nabízí velké množství a jsou velmi dobře aplikovatelná i do běžného života. Závěrečná část je zasvěcena přírodní magii a nabízí další kapitoly plné snadno aplikovatelných kouzel za pomoci uzlů, kamenů nebo stromů.

Proč si knihu přečíst:

Pokud se zabýváte přírodní magií, rozhodně by vám Magie země neměla chybět v knihovničce. Postupy jsou velmi snadné a na své si přijde každý, jak začátečník tak pokročilý. Autor nabádá, abychom přírodu využívali, ale nezneužívali, ukazuje základní propojení člověka s přírodou ruku v ruce s magií a jako taková je kniha nedocenitelným společníkem při magických toulkách přírodou.
 


Komentáře

1 777 777 | 1. ledna 2015 v 1:26 | Reagovat

ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

2 LucTuc LucTuc | 10. března 2017 v 2:03 | Reagovat

:D co to k sakru kecáš ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama