Alue lží zbavená I. - (prý) marná lásky snaha

6. listopadu 2015 v 16:19 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
Vážení a milí, dlouho, velmi dlouho jsem přemýšlela, zda se do toho pustit. Zakládám si na tom, že Posla světla nezaplavuju (až na vzácné výjimky) ničím jiným, než láskou a konstruktivními články. Zla a destrukcí je všude dost, proto jsem z tohoto webu před lety vytvořila takový ostrůvek naděje v temných vodách internetu. A přesně proto mi bylo léta proti srsti pouštět se do ostřejších názorových výměn s na blog.cz velmi známou a velmi oblíbenou blogerkou Alue, kterou jsem dokonce před lety mohla počítat do okruhu svých kamarádů. Už zhruba rok mám v hlavě tyto řádky, které nebudou pro mnohé příjemným čtením, a celou tu dobu se pořád ptám sama sebe, jestli to za to stojí, jestli nespustím lavinu, která pohltí i mne.


Jenomže jak čas běží, stále víc pozoruji, kolik lidí nadšeně hltá Aluščiny články, kolik lidí je mazáno v diskuzích pro své rozdílné názory, kolik lidí je v komentářích či mailech uráženo a napadáno jen proto, že si dovolili nesouhlasit. A co hůř - kolik lží se na kdysi krásném a podnětném webu za roky shromáždilo.
Nejhorší na tom je, že i já jsem Alue vždy bránila před urážkami jejích fanatických odpůrců z řad nejrůznějších skeptiků - a to i přes to, jakými slovy jsem byla mnohdy častována a jak jsem byla mazána a umlčována v diskuzích. Ale to vydrželo jen do chvíle, než jsem sama začala rozplétat nitky, které stojí za jejím webem. Popravdě jsem neblahé tušení měla už v roce 2009 (a mohu to dokázat e-mailovou komunikací nejen s Alue z té doby), ale stejně jako mnoho dalších jsem byla slepá a hluchá, okouzlená a naivní.
Alue je úžasná a silná osobnost a není divu, že ji lidé následují. Jenomže háček je v tom, že většina názorů na jejím webu nepochází od ní. Za články stojí člověk, který je destruktivní ze samé své podstaty a dokonce to staví na odiv svým jménem, ale schovaný za hezkou a konstruktivní fasádou Alušky není vidět a tak jeho názory mohou prorůstat jako černá plíseň celým Aluiným webem. Ten člověk se jmenuje René Koukal, ale vy jej spíše budete znát jako někoho, kdo si říká "tomáš marný" s malými písmeny na počátku.

Mohu dokázat, že tento člověk je nebezpečný a destruktivní, že jeho učení je lživé a také mohu dokázat, že pronikl na stránky Alušky v době, kdy byla velmi zranitelná, zneužil její důvěry a udělal z ní loutku, kterou využil pro své vlastní záměry.
Toto čtení nebude příjemné. A materiály, které budu dokládat, už vůbec ne. Ale poté, co osobní varování nezabrala a po několika přímých útocích na moji osobu, jsem se rozhodla, že někdo musí vystoupit a sdělit Aluščině čtenářské obci skutečnou pravdu o tom, čí názory čtou a v jakých rukou se Alue před lety ocitla.

Co bylo tou pověstnou poslední kapkou, díky které jsem se odhodlala léta střádané vědomosti vypustit na světlo světa? Byl to článek z úterý 3.11., kde doslova stojí:
"Dávejte si pozor na lidi a bytosti, co sami sebe označují za světlonoše, nositele světla, posly světla, osvícené... Je to u nich ve skutečnosti přesně naopak. Lidé jsou to zcela hloupí, vůbec nechápou o čem mluví a mají to našeptané od temných bytostí, neboť toto názvosloví pracuje pro ně... Vyhýbejte se takovým lidem (i takovým webovým stránkám) a vyhnete se mnoha problémům v životě. Satan o sobě doslova mluví jako o posli, či nositeli světla! U bytostí, které se takto představí, jde o znamení, že mluvíte s démony..." (zdroj)
Děkuji mým čtenářům, že mě upozornili na tato slova. A děkuji Vesmíru, že jimi byl konečně završen můj léta trvající vnitřní boj, zda říct pravdu a čelit následkům, a nebo mlčet.
Je toho hodně, co jsem posbírala se střípků diskuzí, z indicií mezi řádky, ze soukromých mailů samotné Alue či svědků z raných dob jejího webu, z článků z webu aluska.org, jež jsou již roky smazány i z těch, které zatím přetrvaly. Ale nejsilnějším zdrojem informací, který mi nejvíce otevřel oči, je marného přednáška. Alue i TM se snažili, aby se nikdy nedostala mezi lidi a každý pokus o její zveřejnění mařili. Myslím, že TM si je dobře vědom, že tato přednáška ho velmi diskredituje a právě proto se ji tolik snaží utajit. Já ji opět dávám ke stažení pro všechny, které zajímá pravda. Pokud se podaří ji opět zablokovat, zveřejním ji znovu a znovu a znovu, kolikrát bude třeba. A než budete číst dál, doporučuji, abyste se s tuto přednášku stáhli a mohli si na ní ověřovat vše, co se dočtete dále.

(Po rozbalení budete mít dva soubory v mp3, první má přes 6 hodin, druhý 3 a ¾ hodiny. Prvních cca 45 minut je jenom šum, pak začíná úvod Jiřího Maška a samotná přednáška TM začíná v 1:35:00 prvního souboru. Nejsem autorem nahrávky a skutečného autora neznám, pokud se přihlásí, ráda ho uvedu. Přesto bych mu moc chtěla poděkovat za tento čin.)

TM si určitě uvědomuje, že ho lze snadno nachytat na švestkách a bez osobního charismatu a momentu překvapení si člověk může stále dokola pouštět sporné pasáže a nacházet mezery v jeho učení. A určitě si také uvědomuje, že tam na sebe prozrazuje svůj osobní vtípek, kterým odhaluje, kdo vlastně je a který jsem nepostřehla za celé roky, dokud jsem neslyšela tuto přednášku.

V čase cca 03:03:50 se TM ptá publika, jestli vědí, co znamená jeho přezdívka "tomáš marný" a dodává, že je to jeho soukromý vtip. A potom dodává tak fantasmagorické vysvětlení, že mi bylo do smíchu.
Volně cituji (můžete si pustit záznam): Vezměte to bez háčků a čárek. "TO" znamená anglicky k. "MAS" znamená masový. "MAR" je likvidace. "N" je písmeno, které kóduje od nejvyššího po nejnižší. "Y" vypadá jako jazyk plaza, takže je symbolem pro reptiliána. Moje jméno tedy znamená "K masové likvidaci všech reptiliánů na planetě zemi." A když k tomu dodám ještě můj pozdrav na konci článků, musím se tomu smát, protože vždy píšu "S láskou a úsměvem vstříc masové likvidaci všech reptiliánů na zemi." No není to krásné?
A v tu chvíli mě to břinklo přímo mezi oči. Za prvé nikdy v historii neuváděl své jméno jako to-mas mar-n-y, ale jen jako to-mas marny (viz), za druhé mě zarazila ta neuvěřitelná kostrbatost toho vysvětlení, jako by ho složitě narouboval, jen aby zapadalo do konceptu a za třetí - Occamova břitva, přátelé, nás učí, že síla je v jednoduchosti. A člověk nepotřebuje kódy a angličtinu, aby vyjádřil zcela jednoduché poselství, které si můžete přečíst pod každým článkem tohoto pána.

TM nám totiž neustále opakuje, že S láskou a úsměvem tomáš marný. Pořád nic? A takhle?
S láskou a úsměvem to máš marný. S láskou a úsměvem to máte marný.

Upřímně, už tohle by mi stačilo, abych se od tohoto člověka držela dál - a přesně to taky dělám, protože z jeho článků mám od začátku akorát husí kůži, z jejich zbytečné agresivity, vybízení ke strachu, jejich nihilismu a destruktivity. A co taky čekat od člověka, který se nám snaží dát najevo, že láska ani úsměv nám nepomůžou, že to je zbytečné, marné.
Myslíte si, že jsem si to špatně vyložila? Pak si prosím poslechněte přednášku, kde neustále právě toto opakuje - jak je zbytečné vysílat lásku a jak je lidstvo už stejně v háji. Právě díky těmto slovům mi to konečně celé zapadlo. Pojďme si pustit krátkou ukázku, ze které vám (omlouvám se) nebude příliš dobře u srdce.


(Toto video je sestříháno ze tří krátkých výroků týkajících se zbytečnosti vysílání lásky a marnosti lidského snažení. Že nejsou vytrženy z kontextu a že nejsou ojedinělé, si můžete sami poslechnout v přednášce. Tyto konkrétní ukázky začínají v časech (přibližně) 04:42:00, 04:47:00 a 05:40:20)

Co tedy TM jasně a pořád dokola opakuje? Že lidstvo již nemá šanci a že vysílání lásky nemá smysl. Že to prostě s láskou a úsměvem máme marné.

Tady bych ukončila první díl - je to hodně věcí, které nejspíš budete muset zpracovat. Stáhněte si přednášku, poslechněte si ji zejména v časech, které jsem tu zmínila, a ověřte si všechno sami. V dalších částech to bude ještě zajímavější.
Podíváme se, jak TM Alue vlastně našel (ano, i toto v přednášce prozrazuje) a kdy přesně ji začal podrobovat svému vlivu. Zjistíme příběh tzv. Ňufa, u něhož už jistě vnímavějším došlo, že tento tajuplný Aluščin zachránce a pan Koukal jsou tatáž osoba a podíváme se na celý příběh vtíravé manipulace pana TM. V dalších částech pak vyvrátím jeho lži jednu po druhé, od děšení lidí "smrtonosností" levotočivého směru, přes lži o negativním a pozitivním, až po život v duté zemi a další strašidelné manipulativní vize, kterými tento destruktivní člověk před lety omámil mladou dívku a jejím prostřednictvím pak dále ohlupuje její čtenáře.

Je mi líto, že tohle musím psát. A nejvíce mě mrzí, že si to už dávno neposkládali další čtenáři stránek aluska.org nebo dokonce Alue sama. I kdyby tyto články pomohly jen jedinému člověku osvobodit se od vlivu TM, pak měly smysl.

 


Komentáře

1 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 6. listopadu 2015 v 16:52 | Reagovat

Už přibližně rok, možná dva, si všímám, že články na Alušce přestaly být tím, s čím Alue začínala - seriály o energii, o sebelásce, už dávno nezveřejňuje hovory se svým andělem a píše vesměs konspirace. Dost mě to u ní mrzí, protože potenciál má.

2 Myšák Myšák | Web | 6. listopadu 2015 v 17:25 | Reagovat

Alue mi osobně moc pomohla, vážím si jí a jak její knihy, tak webové články čtu ráda a čtu nadále. Při komunikace jsem na Aluščiných webovkách v diskuzi nikdy neměla problém do doby, než jsem se slušně zeptala na to, co říká na Tvé stráky Posel světla. Komentář nebyl zveřejněn, v minulosti jsem pospala max dvě kritiky, které zveřejnila...
Co se týká tomáše marného, jeho příspěvky jsem se pokoušela číst, jenomže jsem nikdy nedošla dál než k půlce, z prvopodstaty mi běhá mráz po zádech, zvěřejněné články TM na alušce ignoruji a ze samotného tomáše marného nemám moc dobrý pocit, není mi sympatický, naopak od Alue.

Co se týče Posla světla a Lúmennčina snového soumraku, hodlám zůstat čtenářem nadále ;-)

3 MsKatherine MsKatherine | 6. listopadu 2015 v 17:26 | Reagovat

Alue moc neznám, četla jsem jen pár jejích článků, když jsem na ně náhodou narazila, takže do toho osobně zainteresovaná nejsem. Každopádně máš můj velký obdiv, tohle chce opravdu hodně odvahy. Držím ti palce :)

4 Kat Keith Kat Keith | 6. listopadu 2015 v 17:29 | Reagovat

Díky, Lúmenn. Souhrn toho, co jsi zde popsala, proplouvá v mých myšlenkách již nějakou dobu, a je fajn, když to vidím jakožto potvrzení právě i tady. Přes účast na přednáškách TM jsem se na své cestě prosmýkl, získal, co bylo třeba a tím se jde dál.

5 Dagous Dagous | E-mail | 6. listopadu 2015 v 17:39 | Reagovat

Zdravím,tak jsem na ten Aluščin blog dnes nahlédla poprvé a jsem docela překvapená... Hodně temné a velmi, velmi smutné. Přeji Vám hodně štěstí a děkuji že jste!

6 Nikolka Nikolka | 6. listopadu 2015 v 18:27 | Reagovat

Děkuji za informace, jsem zvědavá na další pokračování:)obdivuji Tvou odvahu a držím palce!

7 l l | 6. listopadu 2015 v 19:58 | Reagovat

wow, pecka ... potrebuji dalsi dily brzy.

8 Anchor Anchor | E-mail | Web | 6. listopadu 2015 v 20:00 | Reagovat

Spontánní reakce na části videa (tak se prosím moc nevztekejte, třeba se trochu odchýlím od tématu a pokud něco a) nepochopím vůbec nebo b) pochopím po svém :D):

"...nenávisti, závisti, (...), co jsme stavěli po staletí" - no holt jsme lidi a každý z nás aspoň trochu toho "špatného" v sobě má, tak je jasné, že se to holt s námi táhne už nějaká ta staletí a trochu se to nabaluje, když už zde jaksi existujeme nějakou tu dobu a něco máme za sebou.

***

Ale stejně "ty hrůzy" můžeme změnit, nějaké změny už se dějí. :) Akorát ani v "lepším světě" se nejspíš nebudeme nacházet vyloženě bez třeba té závisti, holt jsme většinou takoví (a kdo není závistivý, má svou "mouchu" jinde).

***

"Furt jenom zlo" - přehánění :)
Že by všichni politici byli někým či něčím ovládaní, tomu se mi nechce věřit - většina (ne-li všichni) jsou holt takoví, že si chtějí nahrabat, třeba ten Rath je jistě jen hamižný samolibý člověk, jednající o své vlastní vůli. :)

Mimochodem, tohoto politika jsem měla tu "čest" vidět osobně, když k nám do naší krajem zanedbávané školy přijel diskutovat o naší situaci a naslibovat zase nějaké blbosti. Když nám, malým studentům, konečně stál tváří v tvář, měl teda obličej červenější víc než rajče - aspoň trochu byl nesvůj z toho, že bude lhát i dětem :D

***

No jo, že jsou prej lidi jen hnusní... Zbytečné přehánění a strašení. :)

***

Ježiš, "kam jsme došli se svobodnou rukou"... Pořád jsme na tom lépe než ve středověku - jo, v té době sice měli čistý vzduch, spoustu velkých lesů a zdravé potraviny, ale stejně umírali dřív, nesvoboda byla větší, nebezpečí na sáhodlouhých cestách mezi městy (vesnicemi, osadami...) bylo taky větší, splašky lili na ulici, církev lidi ovládala víc... Takže! :D

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 6. listopadu 2015 v 20:10 | Reagovat

[2]: nejhorší je, že Alue jako osobnosti si vážím taky a taky mi pomohla, však to taky píšu. Ale destruktivní vliv TM ty stránky strašně zamořil a jde to tak pozvolna, že si toho stálí čtenáři nevšimnou. A díky za to o Poslu světla, aspoň vidím, že asi Alušce (nebo marnému?) ležím v žaludku více, než jsem si myslela.

10 Vesi Vesi | Web | 6. listopadu 2015 v 21:06 | Reagovat

Já sice s Aluškou v některých věcech nesouhlasím, ale už mnohokrát mi pomohla, vždycky na mě byla hodná, a mám ji ráda...

11 Ali Ali | 7. listopadu 2015 v 20:03 | Reagovat

Taky to poslední dobou hodně cítím..Děkuji:))...

12 myší královna myší královna | 8. listopadu 2015 v 10:51 | Reagovat

Abych pravdu řekla, tak jsem ani neměla zájem si něco skládat. Hromadu věcí od Alušky jsem považovala za praštěné (a jak zmínila tomáše marného, tak jsem článek většinou rovnou zavírala), ale samozřejmě nepopírám, že s ní v některých věcech souhlasím. Ale několikrát jsme se poštěkaly. To s těmi světlonoši jsem četla a popravdě jsem to moc nechápala, teď už je mi jasný, že je to od ní alibismus.

13 myší královna myší královna | 8. listopadu 2015 v 10:52 | Reagovat

[10]: No, mně třeba pomohla s jedním duchem, či co.

14 myší královna myší královna | 8. listopadu 2015 v 10:53 | Reagovat

[1]: Jo, přesně tak to cítím i já. Možná je to tím, že prostě dospěla a soustředila se už jiným směrem; tím, který považuje za dobrý. A od toho "vílování", které na ní mohl člověk ještě obdivovat, se strašně odtáhla...

15 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 21:47 | Reagovat

Jestli se vám tahle přednáška od TM zdá jako silný kafe, tak buďte rádi, že jste nebyli na dalších. Já byl asi na pěti nebo šesti. Škoda vyhozených peněz...

TM je především prvotřídní programátor strachu, beznaděje a nihilismu. Jako základní tón se toto nese každou uskutečněnou přednáškou. A to bylo něco, co mě od něj nakonec odvedlo - a jsem za to rád. Nejen, že přítomné obral o peníze, ale udělal jim život zase o trochu černější. Dávat do každého článku okatě upozornění, že s láskou a úsměvem to máte marný... no já nevím, ale co je moc, to je moc.

Nejvíc mě pobavila jeho přednáška o "elementárních bytostech". Půl dne mlel o pár nejasných fotkách odkudsi ze sklepa, a z přednášky jsem odcházel s pocitem, jestli si náhodou za ty peníze nedělá prdel. Nedokázal být v ničem konkrétní, samé mlžení. Pár zmínek o tom, jak mluví s duchy vesmíru a to bylo vše. Je mi fakt na blití z toho, že někdo dokáže být taková svině, aby s úsměvem oblboval lidi, tahal z nich peníze a ještě agresivně potlačoval kritiku. Na bývalé prvopodstatě jsem dostal ban za to, když jsem pod pár články poukázal na pravdu jakožto alternativu k jeho lžím... fakt, od toho člověka ruce pryč a od Alue taktéž, pokud se nedostane z jeho vlivu.

16 Mája Mája | E-mail | 9. listopadu 2015 v 8:42 | Reagovat

Na blog Alue jsem před časem chodila skoro pravidelně. Teď jsem tam přes půl roku, možná víc, nebyla. Mám doma i její knihu ale mně osobně na dotaz neodpověděla. Přestala jsem chodit na její stránky protože jsem z nich měla hodně špatný pocit. Hodně špatný. Přeji Vám hodně lásky a síly vtomto boji.

17 Vojta Vojta | 9. listopadu 2015 v 19:38 | Reagovat

Té narážky na tvoje stránky jsem si všiml a upozornil jsem ji v komentářích, že je to dost trapné. Občas se ještě na jejích stránkách objeví hezký článek, ale v podstatě mám stejný pocit jako vy všichni ostatní, že od svého původního směru Alue dost odbočila. Dřív jsem se vždycky měl na co těšit, teď tak na výrok že všichni slavní lidé se paktují s ilumináty, mordorem a kdesi cosi.

18 Míra Míra | 13. listopadu 2015 v 11:36 | Reagovat

Paradoxní je, že Alue psala, že jí jednou varovala vědma aby si dávala pozor na člověka, který jí bude velice blízko.
Už několikrát jsem se jí snažil naznačit o koho jde, ale Alue to brala jako vtip.

19 Lhastor Lhastor | E-mail | 22. listopadu 2015 v 19:35 | Reagovat

[15]:Tvého názoru si velmi vážím,protože máš zkušenosti s ním,tak je to dobré,že opět vyjadřuješ,jak co cítíš,díky ti za to! :)

20 Orgonet Orgonet | E-mail | 26. listopadu 2015 v 8:57 | Reagovat

Senzacechtivý tomáš marný alias rené alias petit prince se sem tam pokouší vnutit nějaký příspěvek mailem i na orgonet, většinou nějakou senzaci v němčině. Bohužel jak byl již několikrát přistižen, německy umí velmi málo a to co vydává za překlad, bývá jen jeho velmi chabý odhad, často zcela chybný, takže to, co vydává za senzaci, v článku vůbec není psáno. Příklady mohu dodat, ale nestojí mi to za to. Už se těším na jeho další vulgární nadávky do komentářů (:-))))

21 BE BE | 26. listopadu 2015 v 10:21 | Reagovat

Dlho chodím na Aluska.org.  Nie som ja vílová, ani škriatková, lebo som bola oboznámená odkiaľ som, a to je dosť vysoko a ďaleko. Ale žijem tu na zemi, tak hľadám i to zemské. Zaregistrovala som šlus u osud.cz, prosto TM odišiel a ku mojej nevôli sa ujal na prvopodstate. Táto stránka od Jirky Woodmana sa rázom zmenila na strašiaka. -  Dvaja známi mi povedali, že alue je obklopená tmou, boli to takí čo videli.  Chodím k nej, má krásne výpovedi o zvieratkách, o jej ľudských chvíľach a komenty od ľudí ma zaujímajú. Teraz je v kurze Transformácia - čo sú Bovisy, prečo a ako, merania na praxis-umeria.de, to beriem. -  Len - cítim vplyv TM. Kiežby sa pustila.

22 Luz Luz | 27. prosince 2015 v 21:03 | Reagovat

Myslim, ze je dobre, zes uverejnila tento serial. Je dulezity, aby se lidi dozvedeli pravdu. Alue obcas zmini, jak ji lidi kritizuji, protoze zavidi, ze je oblibena. Ve skutecnosti duvodem kritiky ale neni zadna zavist ale to, ze nezanedbatelna cast jejich tvrzeni jsou objektivne nesmysly a manipulace. A timto je ovlivnovano asi dnes docela dost lidi, soude podle komentaru. A asi hlavne deti a hodne mladych, kteri to nejsou schopni kriticky zhodnotit. A neexistuje nejaka protivaha, ktera by treba poukazala na ty manipulace. Take jsem ji driv obdivovala a nechala se okouzlit image andelske bytosti. Chtela jsem tomu verit, co psala o andelich, energiich, ze nastane previbrovani... Az o par let pozdeji jsem se naucila ji brat daleko vic s rezervou. Zvlast po vystrizliveni ze sysifovskeho videa, ktere bylo nejen nic moc obsahem, ale hlavne me zklamal trapny povyseny ponekud pubertacky styl projevu, coz jsem od ni vubec neocekavala. No a pak ta poza osoby, ktera "proste vi" a nemusi nic dokazovat, nedostatek kritickeho mysleni, neochota zvazit jiny pohled na veci... Je mi lito, ze jeji stranky, ktere se staly tak slavnymi, se zabyvaji sirenim ruznych podivnych a pochybnych nazoru... A ohledne postoji k tvemu blogu, mam pocit, ze jde o to, ze te povazuje za konkurenci, vsak mozna proto taky hodne hani vselijake jine ezoteriky, duchovni autory apod. (mozna nekde to je zaslouzene, ale ona je opravdu skoro proti vsem).

23 Ilča Ilča | 2. února 2016 v 14:09 | Reagovat

Lůmenko, co se týče Alue, už jsi v některých věcech přišla na to, že není taková, za jakou se vydává. Protože na tvoje stránky ráda chodím, řeknu ti víc, ať si uděláš další představu o ní, jaká je ve skutečnosti, bez přetvářek a čeho ,,všeho'' je schopná. Přečetla jsem i názory v diskuzi tady a i jinde, takže budu reagovat i na ně. Ještě hodně se v Alue pletete. Přečtěte si všechno do konce a uvidíte.

Píšeš, že je na Blogu velmi známá a velmi oblíbená. Tak to je hodně přehnané. Trochu známé se ze začátku možná staly její stránky kvůli psaní ,,vymyšlených“ příběhů o andělích, hlavě u důvěřivých malých slečen, kterých je na Blogu.cz hodně. Pro pár lidí možná ještě překvapení. Ano, Alue si všechny ty příběhy vymýšlí, prostě lže. Jinak známější, ale z té horší stránky se možná stala po natočení videa sisifákům. Je dobře, že ho natočila, protože tak konečně veřejně ukázala, kdo je skutečně. Ne ta skvělá bytost, do které se po celou dobu snaží napasovat, ale nesympatická, nevědomá, důležitá-není na co, nevzdělaná, i docela hloupá. A velmi oblíbená je u koho? Když jsem četla názory pod článkem o jejím přijmutí do AK, napsali tam o ní hodně pravdy. A na její stranu ses přidala jenom ty a asi dvě její čtenářky. A jinde, kde se o ní píše to je skoro to samé. Když je někdo hodně oblíbený, tak si představuju, že by se k němu přidalo alespoň tak několik stovek lidí. Ale ono není proč. A až ti čtenáři, poslední důvěřivci přijdou na to, že Alue si vymýšlí i to, že vidí anděly a komunikuje s nima, tak jsem zvědavá, jak moc bude oblíbená. Protože její vymýšlení a lhaní už není ničím novým.

Píšeš, že je úžasná osobnost, někdo ji následuje a její web byl kdysi podnětný: to myslíš vážně? Tak se podíváme a shrneme si, co tahle osobnost od začátku založení svých stránek Aluška. org , kdy měla 14 let dělá. Přečetla si hodně knížek od Doreen Virtue o andělech, knížek o vílách, nehmotných bytostech, dévách, pohádky o elfech, viděla nějaké filmy na tenhle témat, no a na internetu taky byla hromada informací, dneska je ještě víc. Nic nového. Tak si začla vymýšlet příběhy a tvrdit, že s těma bytostma komunikuje. Lež jak věž. Alue vlastně lhala čtenářům od založení svého blogu, kdy začla opisovat obsah těhle knížek, začala lhát o tom, že vidí anděly, víly, dévy, něco si k tomu přimyslela článek a je hotový. Lhala od začátku, to se ještě s tím tm neznala. Dneska přepisuje staré články a tvrdí tam, že její zkušeností jsou někdy jiné, než má Doreen Virtue, to aby se zmátli čtenáři, aby to vypadalo, že s anděly mluví. Samozřejmě, že lže. Pak si sama založila poradnu, asi v patnácti, kde řekla, „poradím vám, jak se ochránit před tím a tím“ a tak dál. Že jenom opsala nějaké texty z knížek, blogů, nebo časopisů, možná si tam něco přimyslela, to je druhá věc. Opsáním něčeho a tvrzením, že sama radí je dost divné. A tak ta „její“ poradna funguje do dneška, někdo jí napíše o radu a ona se podívá do nějaké knížky, nebo jinde, opíše text, něco se přimyslí a je to. Poradit s duchem podle knihy dokáže i malá holka.
Jinak, ty děkovné dopisy čtenářů, hodně jich je vymyšlených, aby to vypadalo, kolika lidem pomohla. Ale to už víte. A nemyslíte si snad, že tu poradnu teď vede jen ona sama. Tam má prsty i někdo jiný, když jí někdo občas napíše nějakou složitejší otázku, tak neodpovídá ona. Ty její tvrzení, ,,denně mi chodí spoustů mailů s otázkama a jinak“, tak tomu se můžem jenom smát.... Kolik komentářů pod články si píše sama ví, ale řekla bych, tak snad polovinu určitě. Založit mail, vymyslet přezdívku neexistujícího čtenáře a napsat chválu, jako ,,úžasný článek“, ,,díky, tolikrát už mi tvoje články pomohly“, „jsi moudrá“, ,,je dobré, že píšeš své zkušenosti“,- aby to vypadalo, že píše svoje zkušenosti, pravda je ale jiná. ..... Tak to je hrůza.
Dotazník, no tak to je to samé, hodně otázek si píše sama do komentářů, jako vymyšlený čtenář, na které už předem zná odpověď, zase odkud jinud, z knížek, které vyčetla, blogů, něco má taky od toho tomáše marného. Jejích vlastních odpovědí, které nikde neopsala je tam jenom minimum. To samé s článkama, myslím ty, o kterých tvrdí, že jsou její vlastní. Jejich vlastních článků je na Aluška.org taky málo. A „její“ názory – když nebudu myslet ty, které přebírá od tm, tak je už známé, že Alue hodně přebírá názory lidí z jiných blogů, knížek, časopisů, no to bych se opakovala, pořád to samé.., hraje si na ,,chytrou“. Někde jsem na jejích stránkách četla PR článek s tématem o vílách, mořské panně, nebo něco takového. Bohužel, zase od někud opsané, vymyšlené..
Její videa: Tak třeba o tom andělovi, který ji navedl na psat píseň, nebo super nápad. Protože s andělama nekomunikuje, zase, lež.
A když natáčí videa, toho si všimlo víc lidí, tak se na sebe dívá asi na obrazovku a snaží se dělat pózy a tvářit se přátelsky, aby to vypadalo, jak je sympatická. Samá přetvářka. Vím, že neříkám nic nového, no ale i tak. Nejvíc mně sklamalo video o dévách. Naučila se co bude říkat, zase to co vyčetla jinde, falešné úsměvy, hraní, přetvářky. To samý, video o kruzích v obilí, naučila se co má říkat a pak se tváří, že to jsou její slova, video o morčatech naučené, vyčtené z různých zdrojů a podané, jako že jsou to její zkušenosti. A takhle ,,učí", jak co mají jiní dělat? Fakt hnusný. Neříkám, že A. nemá třeba i nějaké dobré vlastnosti, no možná něco málo. (Ale ty měl (mezi náma) i Hitler.) Těch špatných je o hodně víc, má to v povaze.

24 Ilča 2.díl Ilča 2.díl | 2. února 2016 v 14:11 | Reagovat

No já se rozepsala. :-)
K tomu dvoudílnému smazanému článku, o tom ,,údajném“ bití jejího otčíma, já ho četla ještě, když smazaný nebyl. Představ si Lůmenko, nebo ostatní, že máte dceru, kterou máte rádi, staráte se o ni. A ona se v patnácti, nebo 16 začne stýkat s o 40 let starším chlapem. On si ji bez vašeho vědomí kdykoliv odváží pryč. Vy nevíte kde je, s kým ještě a co tam dělá, nebo co s ní dělají. Tak mi neříkejte, že byste o ni neměli strach? A nesnažili se ji to nějak vymluvit. U Alue to nepomohlo, tak se snažili ji ve styku s tm nějak zabránit, tak že ji vzali kabely od počítače, aby k němu neměla přístup, protože se s ním kontaktovala přes něj. Ale nejenom s tm, asi i s jinýma lidma. Alue v tom článku popisuje, že si ten kabel vzala a otčíma i ostatní tak schválně provokovala. Alue umí dělat naschvály, takže se ani moc nedivím tomu, že dostala facku, protože určitě jejím rodičům trvalo dlouho jí domlouvat a když nic nepomáhalo, tak mu už prostě vyletěla ruka. Nechci obhajovat toho otčíma a jejího bráchu, že nic neudělal, ale docela to chápu. Oni tohle všechno nedělali proto, že ji neměli rádi, ale právě proto, že ji rádi měli! A chtěli zabránit, aby se s těma lidma stýkala. A asi si už nevěděli rady. To by udělal každý rodič, který má rád svoje dítě. Jinak si myslím, že ten článek je hodně vykonstruovaný a přehnaný, aby to vypadalo, jak je její rodina špatná, já tomu nevěřím!

No a to, že s tím dědkem Alue spala. No dělala to dobrovolně. Hele, já to mám doma podobné, jako to měla Alue. Mám dvě mladší segry, mamka je rozvedená a taky hodně často nemocná, někdy musí jet i do nemocnice. Moje mamka onemocněla, když mi bylo deset let. Se ségrama si taky moc nerozumím, ale už ve čtrnácti jsem převzala hodně povinností a starostí za mamku na sebe, a taky se o ni i starám, když je slabá. Taky bych radši šla někam pařit. Jenomže jsem zodpovědná. Vlastně tak nějak vedu celou naši rodinu. A taťka někdy neplatí alimenty, takže někdy máme třeba dva dny za sebou na oběd jenom rohlíky s nějakou pomazánkou, no a když neudělám nákup, tak máme třeba i prázdnou ledničku. A mně si začali starší muži všímat už v 15, chválili, jaká jsem kočka a pořád otravovali a dneska je to vlastně stejné. Dostávám plno různých nabídek, dokonce jsem mohla mít byt, který bych neplatila. Možná i auto. Dělala bych vlastně skoro to samé, co Alue, nechala se prcat starým chlapem (jak tu někdo psal). Měla bych se po peněžní stránce dobře. Někteří chlapi umí být hodně přesvědčiví, jsou i dobří manipulátoři, dárečky, lichotky a tak. Hele, ale já radši budu chudá a bydlet se ségrama a nemocnou mamkou, než tohle. Alue se jenom nechala koupit. Jakto že já se nenechala, ani koupit, ani zmanipulovat. Taky se nemám doma dobře, a nevím, jak dlouho tu moje mamka bude. Tohle je spíš v povaze, charakteru každýho člověka. Alue je totiž sobec, sama psala, jak jí vytýkali, že je sobecká, potřebuje pořád chválit, neumyje si hrnek, nenakoupí a že nemá mamku ráda. Kdo potom za ni musel nakoupit, a ten hrnek umýt a tak. No určitě její mamka, kdo jiný. Alue přišla domů a místo, aby uklidila, nakoupila, tak seděla na zadeli a nedělala nic, psala vymyšlené blbosti o tom, že mluví s anděly. Nebo když si Alue stěžovla, že dostala 10 dárků na vánoce a nebyla s nima spokojená. Já dostat deset dárků, tak skáču radostí do stropu! Ať by byly jakékoliv. Já myslím, že její mamka se snažila, ale Alue to nechtěla ocenit. Je hnusná! Pro mně je Alue obyčejný sobecký spratek, říkejte si co chcete.

Jinak Alue myslím není zase tak zmanipulovaná, dobře ví, co dělá. Ikdyž není moc chytrá, tak si určitě umí spočítat kolik jí to všechno hodí.

Jinak s tou poradnou, bohužel, hodně dopisů si vymýšlí. Odpovědi na otázku, nebo radu si taky vymýšlí a někoho kopíruje. Možná toho tm, ale spíš si myslím, že nějakého autora knížky, nebo na internetu. Ona hodně kopíruje. Já vím, že to víte, vlastně bych se divila, kdyby to někdo nevědel, no ale chtěla jsem to napsat. A to tleskání důvěřivců v komentářích pod článkáma na Aluška. org jsou většinou jenom falešně napsané komentáře a píše si je sama Alue. A ta návštěvnost jejích stránek se mně taky nezdá. Vždyť tam nenabízí nic až tak zajímavého, všechno najdeme na internetu a často v lepší kvalitě.

Takže tahle ,,úžasná“ osobnost svým lhaním, vymýšlením příběhů o setkáních s nehmotnýma bytostma od založení blogu, kopírováním článků s jiných webů, opisováním knížek, časopisů, přebíráním názorů druhých a tvrzením, že jsou její, tak to je dost divné. Já nevím, tomu se pokud vím říká KRÁDEŽ a porušování autorských práv. Ano, tak tohle dokáže vážně jenom ,,úžasná“ osobnost.
Vidím tady snahu některých z vás udělat ze sobečka Alušky nějakou chudinku, která se prodala starýmu chlapovi. Je to jenom lhářka, která chce být za každou cenu ,,slavná" a nemá na to, tak kopíruje kde co. Jo, už ukázala jaká je, svou pravou tvář.

25 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. února 2016 v 20:28 | Reagovat

[24]: nebudu rozporovat to, co píšeš, ale jen by mě zajímalo, jak to víš? Třeba s těmi komentáři pod články a podobně? Koneckonců, zmanipulovat tisíce návštěv na počítadle, to nejde a lidi jsou dost hloupí na to, aby věřili kdejaké blbosti, takže mi to nepřijde úplně reálné. Jinak zbytek je asi věc názoru a vzhledem k tomu, že nemám dost údajů, neodvážím si takto spekulovat.

26 Kač Kač | 7. února 2016 v 9:40 | Reagovat

Lúmmenn, ačkoli mi Alue v mnoha věcích pomohla a její práce si vlastně vážím, za tvůj článek ti musím poděkovat, neboť mi zvlášť v poslední době některými svými tvrzeními a nesrovnalostmi dokazuje, že to s ní ve skutečnosti není takové, jak na první pohled vypadá (či spíš - jak ona sama tvrdí). Např. všechny ty její hlody o duté zemi...já třeba i celkem věřím na to, že pod povrchem země TEORETICKY může žít nějaká civilizace, ale tvrdit, že my žijeme právě pod tím povrchem, mi přijde stejně ujeté jako myslet si, že je Země placatá. A obecně, těch záležitostí, které mi u její osoby nesedí, je mnohem více. Akorát ty dva dlouhé komentáře od Ilči, ačkoli bych asi také neměla kvůli nedostatku údajů spekulovat, se mi v mnoha ohledech také jeví jako dost šílená konspirační teorie. Zvlášť s těmi komentáři, počítadly...lidé se dají opravdu zmanipulovat snadno. I já ve svých 13 letech, kdy jsem její články objevila, tak nějak "podlehla jejímu kouzlu" a nějakou dobu bezmyšlenkovitě věřila všem jejím - klidně i ničím nepodloženým - názorům. Byla jsem tehdy naprosto "nezkušená" a všechno to, co ona tvrdila, pro mě bylo něco natolik nového a úžasného, že jsem tomu slepě důvěřovala. Noo...byla jsem asi dost hloupá, ale zas si říkám, každý si prochází určitým vývojem.
Na Alue chodím stále a pravidelně, jak jsem již psala na začátku, v něčem mi vážně pomohla a sem tam navícna jejím webu ještě narazím na něco, co se mi nejeví jako pouhopouhý blud, ale bůhví jak to bude v budoucnu...

27 Rc Rc | 5. dubna 2016 v 16:45 | Reagovat

BACHA!. Lhářka a podvodnice s ezoterikou Alue K Loskotová má nový web, ještě ho nemá spuštěný, zatím jede na starém na Blogu.cz. Píše tam o sobě nesmysly, že byla od dětství zázračné dítě a jiné blbosti! (WTF!). Ze svojí rodiny udělala úplné monstra, přehání, lže. (Na starém blogu si připravuje půdičku, aby lži o její rodině vypadaly věrohodně, 1. března napsala článek ,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí", kde ze svojí babičky udělala úplnou obludu. (přehání!) Článek je prý zálohovaný, kdyby ho ta lhářka chtěla zase přepsat a zamazat stopy, jak to hodně často dělá. Že  nerozumí tomu, co je nadvědomí, protože si to vymýšlí a opisuje, je druhá věc. To nikoho nezajímá, jak škodí jiným, vždyť ty její výmysly a lži můžou poškodit psychiku čtenářů, co jí tam lezou. Ta Loskotová je úplná obluda! Na odkaz na nový web jsem přišel dneska, byl napsaný v jednom komentáři, tak ho sem dávám. Koukněte na tu hrúzu, dejte si do vyhledavače  aluška.org věděním ke svobodě/autorka. Nebo 110870.w70.wedos.ws/autorka/ Web má na wedosu. A pročtěte, co tam v článkách píše. Samý lži a šlemty! Jako na starým blogu! Že jí někdo pomáhá se sestavením je jasný. Alue je odporná HRŮZNÁ OBLUDA!

28 Aja Aja | E-mail | Web | 15. dubna 2016 v 21:57 | Reagovat

Milá Lúmenn, podobný text už byl hrozně potřeba a pomůže mnoha tápajícím. Klobouk dolů, smekám!

29 I I | 15. srpna 2016 v 11:39 | Reagovat

Pořád to samé, lidi proberte se!

Jak můžete napsat, že si Alue vážíte? Zajimalo by mně, kolik těch ,,vážících" si komentářů tady napsala sama Alue. Například myšák, to psala Alue, dále BE, taky Alue, vždyť to nevidíte?
Ona vám lže do očí, všechno KRADE, vymýšlí si, to zdánlivé pomáhání je jen taková zástěrka, všechno je to jenom přetvářka proto, aby nejvíc pomohla sama sobě. Ta udělá cokoliv, aby nahrabala, podrazí kohokoliv, a když se někdo takzvaně ,,topí" a nikdo kromě ní v okolí není, aby jí viděl, tak tomu topícímu se podrží hlavu pod vodou a ještě na něho šlápne. Pak napíše lživý článek o tom, jak pomáhá lidem. S tím topícím se byl jen takový příklad. To je však pravá tvář Alue. Je to MRŠINA.

Například článek k výročí založení toho ,,jejího" blogísku. Tolik falešných lží, opisů, přetvářek se jen tak nevidí. Nějaké UKRADENÉ, nebo vymyšlené názory, to přece musí každý poznat.

Jak si můžete vážit takové STARÝM CHLAPEM OJETÉ MRCHY.

Vy musíte být buďto hrozně hloupí, nebo úplně slepí. Kupováním knihy, ve kterých jsou většinou okopírované a kradené věci jen podporujete zlodějku, podvodnici a lhářku.

Kdy se vám vrátí rozum?

30 TOMÁŠ TOMÁŠ | E-mail | 29. října 2016 v 22:05 | Reagovat

Všichni co zde pomlouváte jste ubožáci, kteří neznají  mnohotvárnost světa. Jsou lidi kteří běžně komunikují s Bytostmi světla. Závidíte, proto pomlouváte. Ovšem díky Zákona přitažlivosti se vám pomluvy vrátí.... takže se prosím omluvte.

31 T T | 8. listopadu 2016 v 15:57 | Reagovat

Velmi známou a velmi oblíbenou blogerkou že je...... píšeš Lúmenn?
To je nějaká legrace? Nerada bych se tě dotkla, ale napíšu to, nebyla jsi při psaní těchto slov náhodou náměsíčná?

Ano, když někdo lže, že komunikuje s nehmotným světem a svou určitou negramotnost ukrývá za zdánlivě kamarádskou povahu, opravdu jen zdánlivě, pak u některých zaslepených důvěřivců může být oblíbený, protože tihle podvedení lidé nepoznají, co je Alue ve skutečnosti zač a je oblíbená vlastně jenom proto, že si ti lidé myslí, že schopnosti, o kterých lže skutečně má. Že by těch hloupějších a důvěřivých bylo tolik, se mi nezdá. :-))))) Tak na takovou oblíbenost může být lhářka Alue fakt pyšná.

Fuj.

32 Luz Luz | 23. listopadu 2016 v 3:33 | Reagovat

[31]: Minimálně je známou a oblíbenou u těch, kdo se zajímají o ezoteriku apod., bohužel. Takže věřím, že hlavně hodně mladých, kdo se začne zajímat o takové věci, na ni dřív nebo později narazí a pak může naletět.
Alespoň na nějakou dobu, dokud nezjistí, že tam z velké části jsou nesmysly. Jako když je čas od času už několik let objevují předpovědi tu transformace lidstva do vyšších dimenzí, tu zase nějaká iluminátská kalamita, a mezitím život jde dál a nic z toho se dosud nestalo... Ale snad po čase jim to taky dojde.
Já třeba věřím v duchovní svět, ale zrovna u ní je otázka, jestli její texty na tahle témata mají vůbec nějakou cenu, když kromě nich je schopná publikovat i ty všelijaké nesmysly... to by snad opravdu duchovně vyspělý člověk, který skutečně má spojení s anděly atd., musel prokouknout. Jak si to potom vysvětlit, leda tak, že takové zážitky nemá, ale přebírá to různě od jiných nebo je to představivost.

33 S láskou až na věky S láskou až na věky | 1. prosince 2016 v 18:56 | Reagovat

Stejně ty stránky bude Karolína rušit.

34 * * | 9. ledna 2017 v 13:04 | Reagovat

To-máš Marný je při nejlepším typický troll - samozřejmě jeho přezdívka to-máš-marný má zkazit všem lidem náladu a vnutit jim myšlenku, že je zbytečné se o cokoliv snažit.

35 Jura Jura | E-mail | 10. ledna 2017 v 19:55 | Reagovat

tomáš marný je nezničitelný

Kdysi jsem měl s Maškem (jak známo, za TM komunikuje zásadně Mašek) mailovou debatu o tom, že autobusy  nehoří kvůli fotonům velikosti míče, ale kvůli zanedbané údržbě a jednomu ožralci v motorárně.  A že tajemno je kolem toho, protože když shořel autobus konkurence, novináři stejně vyvěsili naši ilustrativní fotku.   .... nějakou dobu v tom i tak pokračovali (naštěstí pak ty autobusy přestaly hořet a neměli spouštěč opakování své mantry)

36 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. ledna 2017 v 13:18 | Reagovat

[35]: to bych neřekla, že za TM komunikuje Mašek, nevím tedy, jak v minulosti, ale momentálně jsou už nějaký čas rozhádaní a nijak nespolupracují;)

37 Jura Jura | E-mail | 11. ledna 2017 v 13:33 | Reagovat

Jo, tohle je starší záležitost, ještě Osudová.

Tehdy to bylo cca ve stylu, že jsem u nich v redakci vyvoval haló (no přesto s tím ještě pokračovali).  

A ve všech tehdejších reakcích na osudu na TM ho bránil Mašek.

O té doby je zas tak moc nesleduju. Teda musím, ale jen kvůli tomu, že v okolí vyvracím fámy o rozteklých a rozpadlých plastech, 3 dnech tmy apod.
... to jen že o aktuálním stavu jestli spolu nadále mluví a kdo případně kolektiv obohatil (Peter Insider, ...) nemám úplný přehled.

38 *** *** | 18. ledna 2017 v 3:56 | Reagovat
39 pes pes | 19. ledna 2017 v 2:19 | Reagovat
41 perminik perminik | 29. ledna 2017 v 4:04 | Reagovat

Tady mě zaujalo, jak Alue dokáže mít ty citové zvraty. Přitom myslím, že tehdy se dívala na lidi střízlivě, tedy jak se tomu přesně říká, bez vlivů čehokoliv a kohokoliv...

" Rozhovor s Lúmenn (http://lumenn.blog.cz)

Ty vlasy jsou úžasné. :D Lúmennka je příjemná už od pohledu. :) .....

15. května 2011, http://karolinaloskotova.blog.cz/"

42 perminik perminik | 29. ledna 2017 v 4:16 | Reagovat

Pardon, odkaz už nefunguje, článek z 15.5.2011 byl smazán.Už je na netu jen ten odstavec, že Alue se rozplývá nad úžasností Lumenn.
Jakýsi komentář:
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=973101

43 Lúmenn Lúmenn | Web | 29. ledna 2017 v 16:15 | Reagovat

[42]: ten rozhovor si pamatuju a už na jejím webu není nějakou dobu, tak jsem nestihla udělat zálohu, bohužel. K prohlášení z její první autogramiády, jak je ráda, že jsem přišla, jsem si printscreenovala a nejspíš ještě smazané není. Ale ano, je to zvláštní, hlavně kdyý jsem se díky čtenářce dozvěděla, jakým způsobem o mě Alue mluví nyní a hezké to není - viz: http://poselsvetla.blog.cz/1605/kancelar-uvadeni-vyroku-alue-na-pravou-miru.
To video ze střelby jsem neviděla, ale zní to možná už trochu šíleně, aby TM dělal tohle, ne?

44 perminik perminik | 30. ledna 2017 v 0:52 | Reagovat

Nevím, jestli ji nějak při té střelbě ovlivňoval, na videu je vidět a slyšet, že to natáčel a mluvil. Nevím, kdo u té střelby byl, že to tak komentoval.
Na videu opravdu není vidět, že by se strefila v tolika případech, nebo se vůbec strefila. Nezpochybňuji, že se strefit mohla.

Nevím za jakým účelem vzniklo takové video. Neřeším. Nechci, aby to zastřelo mnohem zásadnější věci, jak předkládají skutečnosti.
Důležité třeba bude, za jakých okolností, jak se chovají a jak mění, nebo doplňují svá stanoviska, aby si zase vytvářeli další vývody. Možná o té střelbě budou zase něco publikovat. Nebo psát, že to má být důležité. Vždy publikují až po nějaké době, co bylo záměrem.

Tady je velmi důležitá neodůvodněná změna jejích citů. Kde chvíli je pro Alue někdo úžasný, pak zas jakoby ne.

Účel světí prostředky a tak se připravuje půda k tvrzení, aby se shodila pozdější kritika. TM a Alue  bojují neustále s nepochopením publika, neboť se nedokáží zříci taktiky. Nepřipouštějí si , co a jak říkají za jakých situací. Jejich způsob je o podněcování k předvídatelným odezvám čtenářů. Když něco přepísknou, pak jim dlouho trvá se z toho vymotat.  
Pravda se nemění.

45 perminik perminik | 30. ledna 2017 v 0:57 | Reagovat
46 perminik perminik | 30. ledna 2017 v 1:05 | Reagovat

Každopádně v té době psal TM článek na prvopodstatě, že se mají lidi vyzbrojovat. ( Rozumějte ) asi jeho stoupenci, nebo fanoušci. 29.11.2016 dostali odchod z "prvopodstata". Strašení bylo dost.

47 Perminik Perminik | 30. ledna 2017 v 1:30 | Reagovat
48 Perminik Perminik | 30. ledna 2017 v 5:40 | Reagovat

Toš ať si TM nemyslí, že mu křivdím:
Nevypadá to, že by se ho Alue prosila, i když ji to začalo asi bavit, s tou střelbou:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1611/jak-alue-poprve-navstivila-strelnici-video

Nálady TM z téhož dne :
https://www.prvopodstata.com/2016/11/05/jsou-francouzi-schopni-branit-se-nasili-ze-strany-uprchliku-nejsou-jiz-take-srabi/

https://www.prvopodstata.com/2016/11/05/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni-naroda/

Možná vliv střelby Alue na její vlastní zdraví Alue možná vyústilo v takové její myšlenky:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1701/183-dotaznik-predstavuje-aluska-org-system-viry

Komentář č. 46,na odkaze ve znění :
„ 46  Alue | Pátek v 14:07 | Reagovat
[44]:: Kamenování je taková celkem náročná věc na organizaci, odstřelit u zdi za nedodání uspokojujících odpovědí by bylo efektivnější a levnější. Co na tom, že by člověk mohl mít právo na soukromí, nebo právo nevypovídat. Takové věci se už dneska dávno nenosí, to není v kurzu... Mimochodem jsi mi stále nedodala přesný soupis dat o své barvě vlasů, takže... to máš za pár.
[42]::  Napíšu. Něco by k tomu bylo, ale hezké čtení to nebude.
Mimochodem u dotazníků už je málo otázek, chce to čerstvý materiál na“

Komentář je přesný, tak snad nevadí. Jen aby to její zdraví sneslo ta školení od TM.

49 prd alue prd alue | 10. února 2017 v 15:43 | Reagovat

Nevýznamný zlodějský prolhaný prd Alue a tm opět zasahujou :-).
komentáře na Blogu. cz pod novým článkem o novém správci.
Taková snůška keců a lží se jen tak hned nevidí. Pochybuju, že by to psala ona, vždyť je to takový malý "skorodebilek".

50 Alue Alue | Úterý v 13:44 | Reagovat

Upřímně doufám a věřím, že bude Bára jiná, s otevřenou myslí a spravedlivější, než její předchůdce. Který vyzdvihoval jen to co se mu hodilo a utlačoval + ignoroval to co se mu nehodilo.

Jedna dobrá vlaštovka už přilítla, poprvé je na titulce blog.cz článek o něčem alternativním. Předtím to bylo tabu. Naposledy mě šokovalo, když Standa na titulce klidně propagoval dosti syrový blog nějakého pedofila... Tak doufám, že v rukách ženy to bude lepší a že bude opravdu hledat kvalitní obsah.

Zmiňujete AK. - No, pamatuju na dobu kdy mě z něho vyhodili, řeklo se že budeme hlasovat jestli tam patřím, anketu jsem vyhrála a Standa mě přesto vyhodil. Když jsem se dožadovala vysvětlení za tuto nespravedlnost, protože na kvalitě svého obsahu si trvám, řekl mi, že o tom nehodlá diskutovat... Jestli se tyhle věci děly opakovaně i jiným lidem, nedivím se, že klub potřebuje oživit. Třeba se nakonec napraví chyby po kralování krále Klacka.

Za příchod nové správkyně jsem upřímně vděčná a slibuju si od toho jen samé dobré a konstruktivní změny.

Hned dostala na frak

59 myší královna myší královna | Web | Úterý v 16:25 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: Alue, kopíruješ články odjinud snad z padesáti procent. Trochu pokory, holka.

60 Matthias Matthias | Úterý v 17:04 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: pedofilie ti nepřijde dost alternativní?

72 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | Středa v 1:21 | Reagovat

"diskriminácia" Karolíny Loskotovej ako držiteľky bludného balvanu je na mieste....
Asi ako celá tá story s ňou a tým pochybným podvodníkom za ňou...
Jo, nemohla som si odpustiť 8-)

80 Adriana Adriana | Včera v 15:49 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: Tak já se v tomhle Standy zastanu, že tě vyloučil bylo v pořádku a že s tebou o tom nehodlal diskutovat taky. Já bych ani to hlasování nedělala, nebyl důvod. Naznačuješ, že by podle tebe tahle chyba měla být napravena, určitě se tam chceš vrátit. Do AK jsi nepařila ani tehdy a nepatříš ani dnes, kopírování částí článků od jinud s tvrzením, že jsou z tvé hlavy, tohle fakt ne. Jsi tu až dlouho a do dneška jsi nepochopila podmínky pro přijetí. Takže slovo "upřímně" z tvých úst nezní zrovna sympaticky.
Alue, bylo by hrozně fajn, kdybys konečně přestala přebírat vyjadřování jiných lidí a psala tak, jak ti narostla pusa, tohle k tobě moc nejde.

85 Alue Alue| Reagovat

[Smazaný komentář]:  Mám různá období. Tehdy jsem byla vyhozela za dva převzaté články v jednom měsíci.
Když pracuji na nové knize (jakože už jsem napsala tři) tak pochopitelně nemám tolik energie pro tvorbu dalších článků, takže hledám pěkný obsah i jinde na proložení. Čtenáři chtějí články často a 1-3 týdně jim nestačí, pak si stěžují, je jich je málo. Ale to asi slečna, která nemá takovou čtenost a nemá 11 let aktivní stránky, má problém pochopit... ;-)  Mimochodem nemám obsah 50:50, to jsem neměla nikdy, ale jak říkám, ten systém se mění podle toho, jestli pracuji na nové knize, nebo ne. Protože když 3-4 hodiny sedíš nad knihou, už prostě nemáš sílu další 3-4 hodiny dělat poradnu a nové články. Ta práce prostě vyžaduje hodně času a energie, které ne vždycky mám, protože taky nejsem radioaktivní rybička a mám svoje limity.
Pro příště by bylo lepší mě kritizovat za věci, které jsou reálné a ne za to, co se pouze domníváš.

86 A. . . A. . .| Reagovat

[Smazaný komentář]: Ano Alue, správně jsi to ,,napsala“. Obsah tvých stránek není 50:50, ani nikdy nebyl, ale 90:10. 90 je kopírování, 10 vlastní psaní. Pane René (tomáši), evidentně vám není odpudivé psát komentáře a skrývat se za jméno Alue a pomáhat jí s psaním. Snad si nemyslíte, že to nikdo nepozná.
Vy oba dva jste lidé bez svědomí. Navíc „vaše“ stránky, které mají na rozdíl od blogerky, které „odpovídáte“, jak zmiňujete , vyšší návštěvnost také tvoříte dva, takže se dělíte i o spravování. Ale „oficiálně“ je vede Alue, druhá osoba je ukrytá. Říkám vám to proto, že tohle neustále ,,zapomínáte“ uvádět. To je nejenom vůči té blogerce, ale i vůči všem ostatním blogerům, kteří vše dělají sami naprosto nefér. O návštěvnost a její „zvyšování“ se taky staráte vy René, a to způsoby, ze kterých se normálním a slušným lidem zvedá žaludek. To už každý ví. A když neví, stačí si vygooglit název stránek, nebo celé „jméno“ Alue i s křestním a příjmením a pravda se ukáže.

Knihy? Napsat knihu umí každý, ale ne každý se od šestnácti až do nynějška pelechuje doma, ostatní lidé pracují, nebo chodí do školy, vzdělávají se. O ,,práci“ Alue už přece také víme „svoje“.

Prosím Alue a tomáši, pište pravdu, věci, které jsou reálné a ne jenom to, co se vám hodí.

50 prd alue prd alue | 10. února 2017 v 15:44 | Reagovat

Karolina loskotová Nevýznamný zlodějský prolhaný prd Alue a tm opět zasahujou :-).
komentáře na Blogu. cz pod novým článkem o novém správci.
Taková snůška keců a lží se jen tak hned nevidí. Pochybuju, že by to psala ona, vždyť je to takový malý "skorodebilek".

50 Alue Alue | Úterý v 13:44 | Reagovat

Upřímně doufám a věřím, že bude Bára jiná, s otevřenou myslí a spravedlivější, než její předchůdce. Který vyzdvihoval jen to co se mu hodilo a utlačoval + ignoroval to co se mu nehodilo.

Jedna dobrá vlaštovka už přilítla, poprvé je na titulce blog.cz článek o něčem alternativním. Předtím to bylo tabu. Naposledy mě šokovalo, když Standa na titulce klidně propagoval dosti syrový blog nějakého pedofila... Tak doufám, že v rukách ženy to bude lepší a že bude opravdu hledat kvalitní obsah.

Zmiňujete AK. - No, pamatuju na dobu kdy mě z něho vyhodili, řeklo se že budeme hlasovat jestli tam patřím, anketu jsem vyhrála a Standa mě přesto vyhodil. Když jsem se dožadovala vysvětlení za tuto nespravedlnost, protože na kvalitě svého obsahu si trvám, řekl mi, že o tom nehodlá diskutovat... Jestli se tyhle věci děly opakovaně i jiným lidem, nedivím se, že klub potřebuje oživit. Třeba se nakonec napraví chyby po kralování krále Klacka.

Za příchod nové správkyně jsem upřímně vděčná a slibuju si od toho jen samé dobré a konstruktivní změny.

Hned dostala na frak

59 myší královna myší královna | Web | Úterý v 16:25 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: Alue, kopíruješ články odjinud snad z padesáti procent. Trochu pokory, holka.

60 Matthias Matthias | Úterý v 17:04 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: pedofilie ti nepřijde dost alternativní?

72 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | Středa v 1:21 | Reagovat

"diskriminácia" Karolíny Loskotovej ako držiteľky bludného balvanu je na mieste....
Asi ako celá tá story s ňou a tým pochybným podvodníkom za ňou...
Jo, nemohla som si odpustiť 8-)

80 Adriana Adriana | Včera v 15:49 | Reagovat

[Smazaný komentář]:: Tak já se v tomhle Standy zastanu, že tě vyloučil bylo v pořádku a že s tebou o tom nehodlal diskutovat taky. Já bych ani to hlasování nedělala, nebyl důvod. Naznačuješ, že by podle tebe tahle chyba měla být napravena, určitě se tam chceš vrátit. Do AK jsi nepařila ani tehdy a nepatříš ani dnes, kopírování částí článků od jinud s tvrzením, že jsou z tvé hlavy, tohle fakt ne. Jsi tu až dlouho a do dneška jsi nepochopila podmínky pro přijetí. Takže slovo "upřímně" z tvých úst nezní zrovna sympaticky.
Alue, bylo by hrozně fajn, kdybys konečně přestala přebírat vyjadřování jiných lidí a psala tak, jak ti narostla pusa, tohle k tobě moc nejde.

85 Alue Alue| Reagovat

[Smazaný komentář]:  Mám různá období. Tehdy jsem byla vyhozela za dva převzaté články v jednom měsíci.
Když pracuji na nové knize (jakože už jsem napsala tři) tak pochopitelně nemám tolik energie pro tvorbu dalších článků, takže hledám pěkný obsah i jinde na proložení. Čtenáři chtějí články často a 1-3 týdně jim nestačí, pak si stěžují, je jich je málo. Ale to asi slečna, která nemá takovou čtenost a nemá 11 let aktivní stránky, má problém pochopit... ;-)  Mimochodem nemám obsah 50:50, to jsem neměla nikdy, ale jak říkám, ten systém se mění podle toho, jestli pracuji na nové knize, nebo ne. Protože když 3-4 hodiny sedíš nad knihou, už prostě nemáš sílu další 3-4 hodiny dělat poradnu a nové články. Ta práce prostě vyžaduje hodně času a energie, které ne vždycky mám, protože taky nejsem radioaktivní rybička a mám svoje limity.
Pro příště by bylo lepší mě kritizovat za věci, které jsou reálné a ne za to, co se pouze domníváš.

86 A. . . A. . .| Reagovat

[Smazaný komentář]: Ano Alue, správně jsi to ,,napsala“. Obsah tvých stránek není 50:50, ani nikdy nebyl, ale 90:10. 90 je kopírování, 10 vlastní psaní. Pane René (tomáši), evidentně vám není odpudivé psát komentáře a skrývat se za jméno Alue a pomáhat jí s psaním. Snad si nemyslíte, že to nikdo nepozná.
Vy oba dva jste lidé bez svědomí. Navíc „vaše“ stránky, které mají na rozdíl od blogerky, které „odpovídáte“, jak zmiňujete , vyšší návštěvnost také tvoříte dva, takže se dělíte i o spravování. Ale „oficiálně“ je vede Alue, druhá osoba je ukrytá. Říkám vám to proto, že tohle neustále ,,zapomínáte“ uvádět. To je nejenom vůči té blogerce, ale i vůči všem ostatním blogerům, kteří vše dělají sami naprosto nefér. O návštěvnost a její „zvyšování“ se taky staráte vy René, a to způsoby, ze kterých se normálním a slušným lidem zvedá žaludek. To už každý ví. A když neví, stačí si vygooglit název stránek, nebo celé „jméno“ Alue i s křestním a příjmením a pravda se ukáže.

Knihy? Napsat knihu umí každý, ale ne každý se od šestnácti až do nynějška pelechuje doma, ostatní lidé pracují, nebo chodí do školy, vzdělávají se. O ,,práci“ Alue už přece také víme „svoje“.

Prosím Alue a tomáši, pište pravdu, věci, které jsou reálné a ne jenom to, co se vám hodí.

51 Perminiku Perminiku | 7. dubna 2017 v 14:45 | Reagovat

[48]: Perminiku, ta střelba byla manipulace, protože alue nic neumí, tak chtěli dokázat, že umí alespoň střílet, a vrazili to video. Ale ta střelba byla další manipulace, aby trefila všechny cíle je blbost, zvlášť u ní. Marný je takový hajzl, že je schopný jít ve lhaní přes mrtvý, a udělá o to cokoliv. Alue je stejná svině. Ti dva k sobě patří.

A ty komentáře č. 44 a tak, Alue nepsala, nebo je nemá ze své hlavy, to jsi určitě poznal. Ona se tak inteligentně nevyjadřuje.

52 Vermit Vermit | Včera v 18:52 | Reagovat

Jo svědomí Alue se dá perfektně přečíst, podle celého jejího životopisu a vyjadřování a jejího bezdůvodného napadání lidí v diskusích, jejího přebírání a  překrucování textů a vkládání do úst druhým, co měli říct nebo napsat, nebo co podle ní mají v hlavě.

Taky ta její zajímavá taktika straw man. Kdy útočí na nevyslovené. Tu ještě dopylovala s těmi , co jí v tom byznysu přihrávají tím, že straw man techniku doladili. Jeden do diskuse napíše něco ve stylu, jako že oponuje tomu, co ona říká a ona hned na to reaguje a jako to vyvrací, aby to měla předem vykryté a brala vítr z plachet.
Další technika, která byla u ní zdokumentována a rozkryta je ta, že jakmile přece jen připustí do diskuse někoho s kritikou, hned na to se objeví pohotově v diskusi jiná osoba podobně kritizující, nebo dokonce stejného nicku a sype si popel na hlavu naprosto neadekvátně nebo nelogicky, kdy je nejen z toho zřetelné, že by se takto nikdo náhle a intenzivně nesebemrskal, anebo neuhnul jinam. Znaků je celá řada. Není to celé, jak to poznáš.

Vtáhnout do diskuse a vyprovokovat člověka, koho chce zničit, to dělá tak, že ti namontuje slova do úst taková, aby to vyznělo, že se ty do někoho navážíš.
A včil se jako braň. Taková vylepšená technika manipulace " vy říkáte že".
Ta holka by potřebovala vědět, co to je mít rád lidi. Co to je přijmout laskavost od druhých a jaký to je pocit reagovat přívětivě. To ona nezná. Míchá upřímnost s neupřímností, aby se zkomplikovalo honem zjistit jaká je. Ach ta nápadná podoba s Šárkou Šedivou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama