Alue lží zbavená II. - jak Marný k Alušce přišel

7. listopadu 2015 v 10:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
V první části (kterou určitě nevynechejte, je zcela zásadní) jsem odhalila skutečné poselství "tomáše marného", který stojí v pozadí stránek aluska.org a už celé roky je zamořuje svými destrukcemi. Příběh, který teď budete číst, je ale ještě nepříjemnější a samotné mi není dobře, když ho odhaluji. Ale bohužel je nutné zapadnout do bahna, abychom z něj vylovili střípky pravdy, ze kterých si pak lépe budete moci složit úplný obraz. Dlouho jsem si říkala, že tuto část úplně vynechám, ale bohužel mě nenapadá jiný způsob, jak odhalit nebezpečné sektářské praktiky TM.


Alue založila svůj web v srpnu roku 2006, což je zajímavá shoda, protože moje osobní webovky spatřily světlo světa v tutéž dobu, snad jen o pár dní později či dříve, přesné datum už nejsem s to dohledat. Já je začala číst někdy v roce 2008, nejsem si jistá přesně kdy, přece jen, je to dávno. Četla jsem je ještě v době, kdy měly žluté pozadí a černé okraje, později modré. Sama jsem v té době objevovala duchovní svět a spiritualitu, četla jsem kvanta knížek od Doreen Virtue a dalších, meditovala, začínala komunikovat s anděly a přírodními bytostmi…
Objevila jsem mladou holčinu, skoro stejně starou jako já (Alue v té době bylo 16 let, mně 19), která se zajímá o anděly a spirituálno - paráda! A tahle mladá slečna nejenže se zajímala o podobné věci, ale také jsem ji obdivovala, jak dovedně se vypořádává s nelehkým osudem. Většinu článků na toto téma už na jejím webu dnes nenajdete, snad jen tento (Aluška a Vánoce aneb svátky jsou nesmysl) o Vánocích může napovědět, co v té době Alue prožívala. Já si dobře pamatuji na děsivé popisy zážitků s otčímem, který ji surově bil a snažil se její těžce nemocnou maminku poštvat proti ní. Bylo to dost děsivé a vím, že jsem ty články hltala a bylo mi Alue strašně líto a držela jsem jí palce.

Někdy v roce 2009 se objevily zkazky o člověku, který jí pomáhá a duchovně ji vede. Říkala mu něžně Ňuf a já si pod tím představovala sympatického jinocha, který je jejím důvěrníkem a pomáhá jí svou láskou. Protože přesně tak o Ňufovi psala, ne konkrétně, ale dalo se vyčíst, že k němu chová silné city. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem měla z jeho chování, popisovaného v článcích, stále divnější pocit. Možná přišel po některém z článků, v nichž Alue začala psát o tom, že ji rodina od Ňufa zrazuje (a které jsou už dnes smazané, leč díky archivaci google se daly najít a vy si to nyní můžete přečíst offline ve stažitelném souboru zde). V těchto článcích někdy o Ňufovi psala pod přezdívkou, ale často také užívala jeho jméno - René. Proto není tak těžké si domyslet, který René to byl. Ano, René Koukal neboli "tomáš marný".
Aluščina maminka, léčitelka, ho asi prokoukla, cituji z článku, který si můžete stáhnout výše (na webu Alue je již smazán): "Ty chceš pořád, aby tě někdo plácat po zádech a ostatní názory nechceš slyšet! To Renek ti vymývá mozek! Kupuje ti drahý věci a plácá tě po rameni! Strom se pozná po ovoci! Jeho ovoce dobré není! Od začátku se mnou jednal křivě! A nepij furt ty jeho sračky! Mě je po nich blbě! Já teď půjdu a vyliju je do kanálu! Neměla jsem vůbec takovýho člověka pouštět do baráku! Ani mi neřekne, že si tě někam bere! Uplácí si tě a vymývá ti mozek! Nikdo neví, co je zač! Nic o něm nikdo neví! Ani ty, ani já! Píšeš si tam na netu s nějakýma úchylama, který vůbec neznáš..."

V té době jsem hodně experimentovala s třetím okem a dívala se jeho pomocí na nejrůznější lidi nebo věci. Bylo to zajímavé a vize poměrně fungovaly. Byl pro mě šok, když jsem se zaměřila na takzvaného Ňufa a viděla jakousi hnusnou bestii, podobnou vizím démonů. Vyděsilo mě to. Svěřila jsem se osobě, která měla v té době k Alue velmi blízko a žádala jsem ji o radu. K mému překvapení to i ona vnímala stejně. Na rozdíl ode mě René Koukala, alias TM, viděla osobně a měla z něj velmi špatný pocit. Byl hodně kritický ke všemu možnému a choval se k Alue až podezřele důvěrně a ta mu jen visela na rtech. A teď asi odhalím tu největší špinavost, jíž se tento muž dopustil.

Vraťme se na chvíli k přednášce z minulého dílu. Tam na sebe TM prozrazuje mezi řečí hodně věcí. Mimo jiné tvrdí, že nečte noviny, ačkoli o novinových zprávách často hovoří. A v čase 2:09:00 první části prohlašuje, že i Alue objevil pomocí článku v novinách. Stačí chvilka hledání a zjistíte, že o Alue se skutečně v novinách psalo - a to v Blesku. Článek je na internetu a podle všeho vyšel i v tištěném vydání. Kdy? V červnu 2008. Věci do sebe začínají zapadat.
TM tedy Alue objevil díky článku v Blesku. Když si jej přečtete, zjistíte, že je napsaný dost emotivně, až hyensky emotivně, ale podstatná informace je, že patnáctileté dívce umírá maminka na rakovinu. Dost těžká životní situace. Přičteme-li fakt, že paní Markéta Loskotová byla léčitelkou a detoxikační terapeutkou a rakovinu si léčila přírodními způsoby (a také se o tom prý psalo, jak někde zmínila Alue), máme tu ideální podhoubí pro manipulátorské praktiky TM. Blondýna s modrýma očima, s rodinnými kořeny v duchovnu. Zadat do vyhledávače Karolína Loskotová už bylo snadné a najít její webové stránky, psané pod jejím jménem, ještě snazší. Mohl si přečíst všechno, o týrání, o trablích s umírající mámou, o neshodách s rodinou, o duchovním hledání. Nejsnazší věc na světě bylo této dívence napsat a chytit ji do svých spárů.

V archivu Aluščina webu se dá jednoduše vysledovat, že se v polovině roku 2008 začaly věci měnit. Články o andělech a o životě vystřídalo stále více katastrofických předpovědí, články o iluminátech, čipování, konci světa. Ověřte si to sami. Zapadá to přesně do doby, kdy si TM přečetl článek v Blesku a zkontaktoval Alue.
Začal ji štvát proti rodině, i to se dá z blogu vyčíst a přesvědčovat ji, ať se k němu odstěhuje. Alue bylo v době, kdy se seznámili, 15. Když se stěhovala pryč z domova, bylo jí 16. René Koukal ve své přednášce z roku 2011 říká, že je v důchodu. Pokud by mu v roce 2011 bylo 60 let, v roce 2008 by mu bylo nějakých 56, 57. Je tedy minimálně o 40 let starší, než Alue.
Ze střípků smazaných i stále zveřejněných článků (třeba) lze pochopit, že Alue se do TM zamilovala. A že to pochopitelně její rodině bylo proti srsti. Díky tomu, že se Alue svěřovala kamarádce s těmito prožitky své první lásky, mám potvrzeno, že o 40 let starší TM s Alue také spal.

Jaký příběh jsme tu tedy dali dohromady? Něco, co se dalo vyčíst mezi řádky už dávno, já o tom vím zhruba šest let, ačkoli některé indicie jsem donedávna neměla a až s nimi to skutečně celé dává smysl. Vše, co teď napíšu, se dá dohledat z Aluščiných článků nebo z přednášky TM:
Postarší muž, který má poměrně hodně peněz, ale nikdo neví odkud. Má rozsáhlé kontakty v Rakousku, Německu a Švýcarsku, prodává odstředivky na vodu, kterou vydává za zázračnou, tvrdí, že brzy nastane konec světa a přednáší o hrozivém osudu lidstva1. Osloví díky článku v novinách mladičkou blogerku se sklony k esoterice, které umírá maminka na rakovinu a má problémy doma. Začne jí kupovat dárky, lichotit jí, tvrdit jí, že je vyvolená k velkým věcem. Dívka se do něj zamiluje. On ji začne brát ke svým známým do Rakouska2, zahrnuje ji dárky, pozorností, dle slov její maminky jí vymývá mozek. Dívka, nedávno rozhodnutá udělat všechno pro svou milovanou nemocnou maminku3, se rozhádá s celou svojí rodinou a začne věřit apokalyptickým vizím svého o mnoho let staršího milence. Ten zarazí klín mezi ni a její rodinu, vykládá jí o jejím poslání, o tom, jak ji rodina brzdí, a ona se nakonec rozhodne s ním odejít a opustit svůj domov, aby mohla žít s ním.
1 už v článku z roku 2008 Alue píše, že letošní Vánoce jsou poslední, později psala o konci světa několikrát, včetně toho, že lidé, kteří nepřevibrují, zemřou. Tyto články už ale na webu nejsou.
2 viz
3 viz, cituji: "Rozhodla jsem se vzdát se svého velkého snu o budoucnosti... jen abych se mohla pokusit ji pomoct... abych ji alespoň byla na blízku, až to bude opravdu špatný."

Pokud byste tento příběh četli někde v tisku nebo v knížce, asi byste nevěřícně koukali a říkali se, že ten chlap je asi úchyl a slečna podlehla hnusné manipulaci. Jenže tohle není příběh někoho smyšleného. Tohle je příběh blogerky Alue, kterou většina z vás zná - nebo jste alespoň měli pocit, že ji znáte.
Od podzimu 2008 si můžete všimnout, jak se změnilo naladění stránek a skladba článků. Anděly vystřídala radioaktivní voda, aspartam, Matrix. Proměna byla pozvolná, pořád vycházely krásné věci o přírodních bytostech a andělech, ale také články o škodlivosti rei-ki, symbolice, převibrování, spousta těch věcí už je dnes smazaná.
V roce 2009 se začala měnit i Alue. Ztřeštěná, milá holka to byla pořád, ale taky začala být víc a víc arogantní, jak jí TM učil věci, které přijala za neměnnou pravdu a odmítala přijmout jiný názor. Začaly jsme se názorově střetávat, dokonce jsem byla osočena z toho, že jí kradu nápady na články, protože jsme se asi dvakrát v horizontu několika dnů potkaly se stejným tématem. Nakonec úplně zablokovala diskuze.
Když se opět otevřely, hodněkrát jsem dávala najevo nesouhlas, dnes už vím, že ne s jejími názory, ale s názory TM - o všem mluví ve svojí přednášce, Alue to nemá ze své hlavy. Hodně lidí v té době blokovala, mě napsala hodně škaredé věci, za něž se mi později omluvila. Ke konci roku 2009 se z nás staly snad i kamarádky, psaly jsme si maily, v roce 2010 mi vyšel článek u Alue na webu, v roce 2011 jsme se párkrát viděly. A pak přišel útlum a velký zlom.

Osobně si myslím, že odstřižení ode mě má na svědomí taky TM, protože mu bylo trnem v oku, jak nesmlouvavě projevuji na Aluščině webu své nesouhlasné názory s ním. V prosinci roku 2011 jsem přišla na křest knihy Svět za oponou, kde mě Alue vítala jako blízkého člověka a dokonce mě zmínila v poděkování. Evidentně jí má účast udělala radost - komu ale ne, byl René. Pamatuju si, že tam byl a přistoupil ke mně, podíval se na mě, podal mi ruku a pozdravil. Byl mi strašně nesympatický. Řekl mi, jestli nechci ochutnat levitovanou vodu a nalil mi ji do sklenice. Nelíbil se mi a měla jsem z něj slizký, odporný pocit. Vodu jsem pak pila a měla jsem po ní strašnou žízeň, chutnala prostě jako písek (viz).
Po této akci přišel útlum našeho kamarádství a já si ani nevšimla, že Aluščin web se pomalu ale jistě úplně přetransformoval. Hodně se to ukázalo po ostré diskuzi pod Aluščiným přijetím do autorského klubu (tady). Tam jsem se poprvé setkala s odkazy na učení René Koukala a znovu jsem si potvrdila, že na tom člověku není nic dobrého. Dozvěděla jsem se hodně, ale nebyla jsem připravená to zpracovat. A když jsem si v roce 2013 všimla, že mi Alue neodpovídá na maily a že maže všechno, co pod její články napíšu, teprve mi začaly docházet souvislosti a já spustila velké pátrání, ztížené o smazané věci, ale zase ulehčené dobrými lidmi, kteří zálohovali některé věci u Alue před smazáním a také díky člověku, který natočil celou přednášku TM.

Na počátku roku 2014 jsem zveřejnila na osobním blogu hodně kritický článek o moderování diskuzí, protože mi tyto cenzorské praktiky velmi vadí. Letos v lednu jsem Alue napsala e-mail, kde ji varuji před TM a naznačuji mnohé, co jsem napsala i v těchto článcích.
Nic se ale nezměnilo, nic se nepohnulo. Snad jen Alue následuje šlépěje svého mistra a je stále arogantnější, nepříjemnější, povýšenější. A já se stále víc bojím, že učení TM vymývá mozky dalším mladým holkám, že rezonuje na destrukcích a zlu a že probouzí v lidech strach a to všechno skrze pěknou fasádu Alušky, která si však podle mého přes všechno působení tohoto člověka uchovala své nezraněné jádro, snad díky obrovské vnitřní síle, snad díky vlivu andělů, kteří ji střeží.
Psala jsem jí to v lednu v mailu a nyní to píšu veřejně - Alue, zbav se toho člověka. Je to destruktivní lhář a manipulátor. Ukradl ti rodinu a vzdělání, ukradl ti i svobodnou vůli a učí tě nesmysly. Probuď v sobě svoji sílu a zbav se ho. A vás ostatní prosím - nevěřte mu. Nevěřte člověku, co tvrdí, že s láskou a úsměvem to máte marné.

Další část, v níž vyvracím některé lži, které Marný učí, čtěte tady.
 


Komentáře

1 Alison Alison | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 10:31 | Reagovat

Alue čtu už dva roky. Tenhle článek mě odradil abych vůbec pokračoval. To, co tam píše mi je posledních pár měsíců mi přišlo divné, ale docela jsem tomu věřil. Poté mi to ale přišla už blbost.
A teď jsi napsala tento článek.
Velmi Ti děkuji!
Bez těchto (zatím) dvou článků bych jí věřil pořád...

2 Kiki Kiki | 7. listopadu 2015 v 11:53 | Reagovat

Já jsem na blog Alue narazila před 4 nebo 5 lety, je fakt, že nejvíc se mi na něm líbily články o andělech a vílách apod. A byl to pro mě hlavní důvod, proč si i dnes zajdu na její blog podívat, poslední dobou, tam však čím dál tím víc má jen jaké si cizí stažené články o kde čem....

3 Victoria Victoria | Web | 7. listopadu 2015 v 12:41 | Reagovat

Na blog Alue jsem narazila asi ve svých patnácti, kdy jsem se začínala zajímat o anděly. Měla tam moc pěkné články, konstruktivní, ale také jsem si všimla, že se něco změnilo. Nejvíc mě to trklo v době, kdy psala o konci světa v r. 2012. Teď tam chodím jen ze zvyku, ale některé články už přeskakuju.

4 Bigbiz Bigbiz | Web | 7. listopadu 2015 v 12:44 | Reagovat

Tak já to mám, jak ty. Blog Alue jsem snad objevil díky tvým stránkám a to bylo v roce 2009. Pak mě také zarazila její arogance a některé očividné nesmysly třeba o třech dnech temnoty a další ptákoviny. Jakmile jsem narazil na její arogantní chování, tak nevím, proč, ale napadlo mě si přivolat jejího anděla a ten mi jasně řekl. Já jí říkám, aby se tak nechovala, ale ona neposlouchá a víc dělat nemůžu. Tak jsem to nějak neřešil a šel si dál svou cestou. Ovšem ten pravý šok nastal až po té, co jsem četl ten flame pod článkem o jejím přijetí a taky četl ty důkazní články a slyšel přednášku. To vše mě otevřelo oči a já jsem pak najednou pochopil, co mi Laurej kdysi řekl. Andělé věděli, že TM je negativní člověk a kolikrát na to Alue upozorňovali, ale ona si vedla dál svou. Dále mi došlo, že některé články byly upraveny tak, aby vyhovovaly jí, např. ten blábol, jak se geologové při vrtání kolského vrtu provrtali na povrch duté Země. No to jsem se smál, jak blázen. Tak jsem zvědav, co vytáhneš dál a hlavně prosím vytrvej. Koukal je zlý člověk a je potřeba, aby se o tom psalo. Ale připadá mi, že se ho lidi bojí.

5 Anchor Anchor | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 14:37 | Reagovat

Ať je to se zbývajícími věcmi, jak chce, pořád je odchod k TM pro Alue výhrou - zbavila se agresivního otčíma! Mimochodem, ten ve článku zmiňovaný článek o tom, jak si s otčímem užila své + i bratr si přisadil (takže bych to odvedení od rodiny nekritizovala na 100%), jde dohledat s pomocí Webarchivu :)

Tak uvidíme, co čas dá, snad se vše v dobré obrátí! :)

6 Anchor Anchor | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 14:46 | Reagovat

[5]: Jsem se asi vyjádřila moc zakukleně a neurčitě, co? :) To, co Lúmenn vynáší na světlo a co vy zde píšete, dokresluje (velkou? :)) část celkového obrazu o TM... No a teď si nějak složte mé dva komentáře a skoro vám vyjde to, co si o tom k 14. hodině dne 7. 11. 2015 myslím, kdyby to někoho zajímalo! :D

7 Liz Zard Liz Zard | E-mail | 7. listopadu 2015 v 14:55 | Reagovat

[5]: Odprostila se od agresivnío otčíma přímo do rukou manipulativního starého sektáře, který je napojený na kdovíco a vnáší do Alue, která byla v té době lehkou obětí, ty svoje nesmysly a sektářské praktiky. Jako opravdu? Hotspot, dutá země, čárové kódy, dva Hitleři? Nepočítám levitovanu vodu a předraženou skleněnou bižuterii, kterou vydávají za neverending všelék a účtujou si částky v řádu tisíců. Je to jenom strašně cyhtře udělaná mašinka na peníze a René Koukal zcela očividně využívá sympatické Alue, aby mu pomáhala blbnout další a další lidi.

8 Anchor Anchor | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 15:40 | Reagovat

[7]: No jo, jo, však jo! Ale alespoň žije, podle toho, co psala v tom smazaném článku, který se dá dohledat pomocí webarchivu, to vypadalo tak, že už by mezi námi postupem času nemusela být. :)

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. listopadu 2015 v 15:49 | Reagovat

[8]: jsi schopen dohledat a poslat odkaz? Nevím podle jakých kritérií článek najít. Vím, že to nebylo dobré, ale to se dá řešit třeba podáním trestního oznamení a dalšími věcmi a o to horší mi přijde zneužití situace Koukalem, místo aby dostal útočníka ke spravedlnosti, vymluvil Alue díru do hlavy.

10 Bigbiz Bigbiz | Web | 7. listopadu 2015 v 16:33 | Reagovat

[7]: A to jsi ještě zapomněla zmínit super mega úžasnou a hyper účinnou kartičku proti Šedým vyrobenou prý z materiálu, který se mimozemšťany používá k výrobě kosmických lodí. Tato extrémně tajná technologie je jen klasická kuchyňská nerez ocel a stojí to tři litry. A Alue to pěkně prosím nazývá energetická kartička od TM. Já měl dost.

11 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 7. listopadu 2015 v 16:50 | Reagovat

Lúmenn, asi tě nečekají příjemné dny. Prosím, drž se. Ne kvůli podobným článkům, ale kvůli tobě samotné :-) .

12 Anchor Anchor | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 16:50 | Reagovat

[9]: SchopnA! :) Já si říkala, jestli jsem si nevybrala moc obojetnou přezdívku... :o Utěšuje mě, že jsi od května roku 2013 jediná, kdo se spletl! :D

http://web.archive.org/web/20091216083853/http://karolinaloskotova.blog.cz/0902/i-konecne-zuctovani

http://web.archive.org/web/20091216073405/http://karolinaloskotova.blog.cz/0902/ii-konecne-zuctovani

No jo no, bacha lidi, i když smažete články, půjdou najít, když víte jak na to - a nejen tímhle způsobem O:)

13 Anchor Anchor | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 16:52 | Reagovat

[9]: Tak ti ten komentář kvůli odkazům spadl do spamů :o A bacha, jsem holka! :D

14 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. listopadu 2015 v 17:09 | Reagovat

[12]: wow, myslela jsem, že ten článek je starší a on je až z doby, kdy se Alue chtěla odstěhovat ke Koukalovi. Stále trvám na tom, že otčím je hajzl a zasloužil by zavřít i s bráchou (a pokud Alue měla nahrávky a zranění, měla jít na policii, ale to už je po letech jedno, sama vím, že v tu chvíli takhle člověk nepřemýšlí), ale přijde mi, že to evidentně byla hodně přehnaná reakce na její odstěhování ke Koukalovi a to, že ji živí. Neměl právo ji bít ani na ni řvát, to ani náhodou, jen asi chápu, že nedokázal tak snadno přenést přes srdce, že se nevlastní dcera stěhuje z domu za cizím člověkem, který má hodně peněz (a odkud je vlastně vzal, už to někdo ví?)

15 Yndys Yndys | 7. listopadu 2015 v 20:58 | Reagovat

Opravdu moc děkuji za článek! :)

Blog Alue sleduji asi od roku 2009 a musím říct, že těch hezkých, pozitivních příspěvků doopravdy ubývá. Ze začátku jsem tam chodil skoro každý den, ale postupem času mi přišlo, že Alue pořád víc a víc píše o věcech, které vyvolávají strach. Teď už se tam podívám jednou za čas. Intuice mi poslední dobou říkala, ať tam věci beru s nadhledem a pokud možno, držím se od těch stránek dál. Jsem tedy rád, že už vím, proč mi tam taková spousta věcí neseděla.

Po článku s vyobrazením ďábla hned v úvodu, který odstartoval tuto sérii článků na Poslu, přemýšlím nad tím, jestli má cenu vůbec na aluska.org ještě chodit. Posel světla byl pro mě prvním zdrojem informací o duchovnu a díky němu jsem si i dohledal další věci, co mě zajímaly. Jelikož se mi teď díky tomu všemu opravdu daří (za což jsem Ti, Lúmenn, neskonale vděčný :) ), nepovažoval bych to tu za nějak destruktivní, jak píše Alue.

Doufám jen, že tahle série nepřitáhne moc "hejtrů". ^^

16 el el | 7. listopadu 2015 v 22:11 | Reagovat

mám z toho všeho hrozné pocity.
myslíš, že ty její krystaly jsou taky jen nějaký podvod od TM a možná i škodí?

17 Vénya Lunová Vénya Lunová | Web | 7. listopadu 2015 v 22:22 | Reagovat

Hm, jsem ráda za tyto články, Lúmenn. Je pravda, že jsem ráda chodila na stránky Alue a i dnes je občas čtu, ale některé články jsem vždy považovala za ,,přitažené za vlasy'' a za přinejmenším směšné, což má nejspíš velkou spojitost s tím, že se na nich podílel TM. Celkem síla no...

18 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 9:32 | Reagovat

Já Alue sleduju zhruba od roku 2011 a je fakt, že spousty článků mě spíš vyděsily než potěšily... Když se jí tam objevil článek o Fukushimě a jakási afirmace, napsala jsem jí do komentářů, jestli by nebylo lepší spíš afirmovat pro něco než proti něčemu, ale komentář pod článek neuveřejnila. Asi jsem "nevhodně" vyjádřila svoji nespokojenost... :D Každopádně Ti, Lúmennko, držím všechny palce, ať tahle série článků přinese co nejvíc otevřených očí. :)

19 Myšák Myšák | Web | 8. listopadu 2015 v 9:43 | Reagovat

Dokážeš si představit, co může nastat až na tohle kápne Alue nebo marný? Vem si třeba jen ALuščino reagování na Sysifa nebo na bulvární pošpiění její mámy. Zveřejňování soukromých informací na netu ze zákulisí aluska.org by se s trochou šikovností mohlo dostat na policii nebo před soud a že s plným právem.

20 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 9:58 | Reagovat

[19]: s právem na co?:D Není žádný zákon, který zakazuje o někom mluvit. Mohli by mě žalovat tak možná za pomluvu, ale to by prošlo jen těžko, když všechno v článku je přímo z jejich zdrojů a oni sami to řekli nebo napsali - takže nic nevynáším, je sbírám volně dostupné informace, které si každý může přečíst. Ať si točí videa, píše články, podává trestní oznámení, já mám svědomí čisté a nebojím se jejich kampaně;)

[16]: nedokážu to říct, neviděla jsem je. Ale rozhodně v žádném případě nefungují tak, jak Alue popisuje. Nelze udělat z něčeho věčný zářič a nedodávat tomu energii - a sklo taky není zrovna nejvhodnější materiál pro takové předměty. Neřekla bych, že škodí, leda tak, že člověk vyhodí 3 tisíce na nefunkční šunt, u kterého se může utěšovat tak leda placebo efektem.

21 Myšák Myšák | Web | 8. listopadu 2015 v 10:59 | Reagovat

Mám prosbu mimo mísu: Umí zde někdo pracovat z internetovým archivem? Třeba mám nalezené své staré webovky, ale nedoáži otevřít stránku, víte jak na to? Díky :-)

22 myší královna myší královna | 8. listopadu 2015 v 11:11 | Reagovat

Mno, tak už jsem kdesi zachytila nějaký článek od někoho, že Aluška v určitém věku odešla s určitým člověkem a ten člověk ji nějak zmanipuloval (ale zaboha nevím od koho, kde, jen vím, že jsem takové vyprávění někde viděla), nu, ale ani kdybyste mě zabili, nevím kde, ani od koho.

Té zmínce  o levitované vodě jsem se musela smát. :D Protože s ní sice nemám přímou zkušenost, ale mám přímou zkušenost s destruktivní silou vody diamantové. A jak tam o diamantové vodě Aluška kdysi psala, že je to, když to parafrázuju po svém, vlastně "ďáblovo sémě", ale pak psala něco jako že pije výhradně levitovanou vodu. Tak jsem si o tom zkoušela něco načíst a moc jsem nechápala: jakej je mezi tím sakra rozdíl? Obojí je de facto strojová výroba a obojí je zápis nějakých fujky kódů. Se děsím toho, co do sebe ti lidi nalijou a pak to pouští do kanalizací pro ostatní. Blah.

23 myší královna myší královna | 8. listopadu 2015 v 11:14 | Reagovat

[18]: Ježišmarja, a proč by jako pozitivně afirmovali? To by přece přišli o kšefty.

24 marieke marieke | 8. listopadu 2015 v 12:56 | Reagovat

Už jsem tyto věci o ní četla na osud.biz před pár lety, ale nebylo to tak podrobné. Hlavně je mi líto, jak jí to ovečky pořád baští. Vždyť to do sebe všechno zapadá-proč má vychozenou jen základku? Protože v 15 se zamilovala do staršího chlapa a ještě k tomu sektáře, který ji, jak píšeš, odtrhl od rodiny, od vzdělání (o tom jí ještě nakukal, že vzdělávat se ve školách jako ostatní lidi je špatné-já nemám nic proti lidem, kteří mají nižší vzdělání než já, podle toho jejich inteligenci nesoudím-ale tvrdit o sobě jen se základkou, že jsem chytřejší než uznávaní světoví vědci jak to dělá ona? :-D )...není divu, že mu úplně propadla. Vlastně je mi jí líto, ale ještě víc líto je mi těch dětí, co jí to baští. Vždyť už způsobila nějaké holce problémy se zrakem, nehledě na další šílené "zdravotní" rady.
A jak zmínili i ostatní-taky jsem dřív na její blog chodila ráda, kvůli andělům, vílám atd., ale teď z něj jde vyloženě destruktivní energie a většina článků jsou úplné bláboly.

25 Liz Zard Liz Zard | 8. listopadu 2015 v 13:38 | Reagovat

[24]: jak způsobila nějaké holce problémy se zrakem? Můžeš to prosím rozepsat? :-)

26 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 15:04 | Reagovat

[19]: Ale to dávno ví, myslis si snad opak? :-D
Jen reagovat asi jeste nebude, to by si tohle přečetli o hodne více lidi! A to nechce..

27 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 15:13 | Reagovat

Prosim vás lidi, ona neni oběť! Ona tohle vsechno ví a jen je dost vychcana na to, aby to tak nevypadalo!
Ona neni oběť.. Jen pokračuje ve stopách tm (energetické krystaly). Probudte se uz!

28 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 15:28 | Reagovat

[24]: Nemá jen základku, vychodila gymnázium a zakončila maturitou.

29 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 15:40 | Reagovat

[28]: Prosim-tě, co to je za nesmysly?!? Alue odchodila 1.ročník gymnázia, ale odešla a studium ukončila. Má jen ZŠ. Tak si to nejdříve ověřuj, než vypuštíš zase takovou kravinu...!

30 Slávka Slávka | 8. listopadu 2015 v 17:23 | Reagovat

[25]:
Išlo o slečnu, ktorá dala na rady Alue ohľadom pozerania sa do slnka. Robilo to pár minút cirka dva dni a začalo vidieť pred očami škvrnu, ktorá nemizla. Po dlhšej dobe škvrna nakoniec zmizla, ale jej oko prestalo rozoznávať niektoré odtiene farieb.

31 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 17:24 | Reagovat

[29]: Dobře, pak jsem to z jejích mailů, co mi psala, asi špatně pochopila. Ráda bych například věděla, odkud víte, že byla jen v tom prvním ročníku, protože to mě opravdu zajímá. :)

32 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 8. listopadu 2015 v 17:45 | Reagovat

[31]: Komentář číslo 12, zdejší diskuze. Anchor vyhrabala odkazy na dva starší články. Alue tam sama píše, že jí je 16 let a maminka na její žádost konečně posílá na školu dopis s tím, že Alue docházku přerušuje. Najeď si na webarchiv a zkopíruj do vyhledávání druhou půlku odkazů od Anchor (tam , kde začíná adresa blogu Alue).

33 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 17:54 | Reagovat

[32]: Uj, díky, moje chyba. :)

34 Jaromír Matůšik Jaromír Matůšik | E-mail | 8. listopadu 2015 v 17:58 | Reagovat

Lůmen jsi hodně ubohá a povyšuješ se nad lidi. Děláš že všemu rozumíš.Ale ve skutečnosti nerozumíš ničemu, nedozvěděl jsem se u tebe nikdy nic nového, ale najednou jsi na všechno expert. Mluvíš sama o sobě a závidíš lidem. Pěkně ses odhalila a v podstatě si přiznala, že článek o světlonoších na tebe sedí. Občas jsem na tvůj blog chodil. Už nebudu. Neznám ani Alušku a ani TM. Co jsi napsala mě stačí. Pomlouvat umíš skvěle.
A vůbec bych se nedivil, kdyby na tebe dali trestní oznámení, jak to někdo v jinem komentáři popisoval.
Když někdo nemá argumenty, začne pomlouvat ostatní.
Jaromír Matůšik

35 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 18:13 | Reagovat

Alue nezná, ale bije se za ni statečně. Takže milý pane, řeknu to asi tak. Mám takový dojem, že Lúmenn pouze poukazuje na zjevné nesmysly a klamání ze strany TM a Alue. A to není rozhodně projev nějaké závisti. Dále co se týče trestního oznámení. Veškeré informace jsou dohledatelné na internetu, takže tady to fakt skutečně nehrozí, i když by to bylo asi vaším zbožným přáním. Trestní oznámení by se dalo spíš podat na Koukala s Aluškou. Prodej předražených a hlavně nefunkčních věcí mě tak trochu totiž zavání podvodem. A matení důvěřivců je taky další věc, která není zrovna košer.

36 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 18:28 | Reagovat

[25]: ano, jedná se o dívání do slunka, ta slečna se podle toho zařídila a má nevratně poškozené oči, psala jsem si s ní, ale protože ji neznám a nemohu si informace od ní nijak ověřit, nemohla jsem její svědectví použít v článcích.

[34]: Jaromíre, zkus se nadechnout, vydechnout a pak si to znovu přečíst. Nikde nikoho nepomlouvám, všechno si můžeš ověřit přímo od Alue a TM. Máš tady odkazy, tak čti. A rétorika Alue ti jde až moc dobře na to, že ji prý neznáš. Netvrdím, že rozumím všemu, to přece ani nikdo nemůže:) A trestní oznámení za co? Za odkazování na jejich vlastní články? To přece sám nemyslíš vážně.

37 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 18:28 | Reagovat

[34]: a jinak gratuluji, jsi za tři dny první hater:) Asi to se mnou nebude tak hrozné:)

38 Jaromír Matůšik Jaromír Matůšik | E-mail | 8. listopadu 2015 v 18:30 | Reagovat

Lůmen přečtěte si tohle a bude Vám to jasné. Mnoho toho nevíte:
Zde měla Alue pravdu
Slovo "lucifer" pochází z latiny (lux = světlo, ferre = nést), kde znamená v překladu světlonoš, tj. v prvé řadě jitřenka (tj. jitřní hvězda, Venuše) a v běžné latině nemá žádný zvláštní význam. Planetu Venuši pravděpodobně římští astrologové nazývali Lucifer, než dostala v křesťanské éře své dnešní jméno. Nelze však zaměňovat "lucifer" a "Lucifer", kde první slovo znamená světlonoš a druhé představuje jiné jméno pro Satana (Luciper).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lucifer

39 Anchor Anchor | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 18:39 | Reagovat

[32]: Ježiš, já tady vypadám jak ňákej agent a maxihacker! :D Né že by se mi takové nálepky nelíbily, ale mohl to udělat kdekdo, je to pořád všechno veřejnosti dostupné na té archivovací stránce web.archive.org, která se sama plíží internetem a ukládá internetové stránky - obzvlášť hodně článků, né-li všechny, zachytí na těch s velikou návštěvností :)

40 Jaromír Matůšik Jaromír Matůšik | 8. listopadu 2015 v 18:40 | Reagovat

Trestní oznámení za pomlouvání lidí. Ano je to z vaší strany, paní nebo slečno, ubohé. Nemáte argumenty, a proto se pouštíte do očerňování druhých a pomlouváte. Kdyby vás policie vyzvala k dokázání co jste psala, asi byste měla velký problém a pohořela. Za nikoho se nestavím Mám vlastní rozum.

41 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 19:13 | Reagovat

Vlastní rozum? Upřímně pochybuji.

42 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 19:28 | Reagovat

[40]: Dobry prevlek, René. Moc dobre vim, ze to jsi ty.

43 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 19:38 | Reagovat

Estaf: Vidíš, mě to taky napadlo. Když se něco děje, tak Koukal na inkriminované stránky vletí a hned vyhrožuje policií. Ale koule na to, aby se podepsal svým jménem, už jaksi nemá.

44 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 20:13 | Reagovat

[40]: Určitě je neznáš? Protože já si myslím, že je znáš, když jsi jedním z nich :D
René, dáváš až moc důkazů na to, že jsi to ty (neznám TM ani Alušku, nečetl jsem to, vyhrožování policií..), až je to směšné. Přestaň, ten mail na post.cz je úplně k ničemu.

45 Jaromír Matůšik Jaromír Matůšik | E-mail | 8. listopadu 2015 v 20:23 | Reagovat

No s někým si mně pletete, Mr. Bigbiz a Estaf pracuji na policii a přeposílám Alušce pomluvy na této stránce. Moniturujeme všechny weby v ČR.
Trestní řád je od 2010 jasný a mnoho lidí vydělalo dost peněz.

Pokud je to tvůj web, je to i tvoje zodpovědnost.

§354, odst,1, písmeno d), stačí si to přečíst.
Jaromír Matůšik

46 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 20:24 | Reagovat

Marný, marný, máš to marný.

47 Liz Zard Liz Zard | E-mail | 8. listopadu 2015 v 20:32 | Reagovat

[45]: nahlas jsem se zasmála, díky moc, není nad to se po večeři takhle pěkně zařechtat :-D
Já zase pracuju pro tajnou středoplanetární policii, obor detekce šmejdů. Můj hotspot je speciálně naprogramován tak, abych začal hrát písničky od Tokio Hotel pokaždé, když si přečtu komentář od pitomce, co se schovává za nějakou vymyšlenou identitu. Musím říct, že můj hotspot už od rána vyhrává jak evropa 2 :-D

48 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 20:33 | Reagovat

[45]: Dobře, prosím o stránky Policie ČR, kde je napsáno Vaše jméno. Kdekoliv na Polici ČR MUSÍ být napsáno Vaše jméno. Strýček google mi ale nic nenašel?Děkuji.

49 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 20:36 | Reagovat

[45]: Taky mě zaráží, že jste psal (viz výše), že Alušku ani tm neznáte a článek JSTE NEČETL, a najednou jí přeposíláte tyto stránky, komentáře a tak?
Nějak se mi to nejspíše motá.
Děkuji.

50 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 20:37 | Reagovat

Liz Zard: A já jsem ředitel CIA, zástupce Aštara Šerana pro boj proti ještírkům z pekel a Corey Goode je můj mladší brácha.

51 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 20:37 | Reagovat

[38]: a dále se v tom článku na wikipedii taky píše, že se toto označení začalo používat až mnohem později kvůli nepřesnému překladu z hebrejštiny a že se slovem Lucifer označoval i Ježíš Kristus. A že ve východním křesťanství je toto slovo stále užíváme v pozitivním slova smyslu, tedy ozačující Ježíše;) Mimoto - Lucifer, ten biblický, je odkazem na Prométhea, který donesl lidem oheň (metaforicky vědomosti) a za to ho bohové ztrestali. Zkuste prozkoumat mytologii různých kultur, je to zajímavé čtení:)
Králi Zikmundovi se mimochodem pro jeho (údajnou) podlost říkalo Liška ryšavá, každý, kdo si nechává třeba přezdívkou říkat Liška, je proto podlý? Hitlerovi se zase říkalo Vůdce, každý vůdce skautského oddílu je proto nacista?;)

Mimochodem - tento zákon znám:) A nenaplňuji těmito články jeho skutkovou podstatu ani v nejmenším, vše, co je v článku, si můžete přečíst u Alue na webu nebo poslechnout v přednášce marného. Hodně štěstí v monitorování všech webů v ČR "pane policisto" :D, to máte asi co dělat:))

52 Liz Zard Liz Zard | 8. listopadu 2015 v 20:38 | Reagovat

[45]: http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Mat%C5%AF%C5%A1ik%20Mat%C5%AF%C5%A1ikov%C3%A1/hustota/ - rada pro příště, pane Koukale: když si vybíráte fake jméno, měl byste se zaměřit na to, jestli někdo tohoto jména v ČR existuje :-D Zkusila bych příště třeba Dvořák nebo Svoboda, pokud můžu poradit :-D

53 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 20:39 | Reagovat

[49]: je od něj neuvěřitelně laskavé, že posílá pomluvy i lidem, které vůbec nezná, ta policie fakt pomáhá a chrání <3

54 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 20:42 | Reagovat

[45]: mimochodem paragraf trestního zákona na který odkazujete se týká nebezpečného pronásledování, konkrétně omezování něčí svobody, myslím, že jste měl na mysli § 184 ;)

55 Jaromír Matůšik Jaromír Matůšik | 8. listopadu 2015 v 20:47 | Reagovat

Tak to se hodně mýlíte Mr. EStaf. Se jménem rozhodně nemáte pravdu.  
Opakuji: Pokud je to tvůj web, je to i tvoje zodpovědnost. Je napsáno moho stránek o jmenovitých pomluvách a šikanách- §354, odst,1, písmeno d), stačí si to přečíst.
Uvidíme kdo má pravdu, pokud žaloba bude podána na moji radu.
Škoda času s vámi diskutovat. Pravda se brzy ukáže.
Jaromír Matůšik

56 Liz Zard Liz Zard | 8. listopadu 2015 v 20:49 | Reagovat

ooooouuuuu, lokace IP adresy je Německo. To je trapas, René :-D

57 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 20:54 | Reagovat

[55]: achjo, kdybyste aspoň použil google, Rendo, tak byste věděl, že tenhle vás slavně §354 trestního zákona se týká něčeho úplně jiného;) Teda pokud nemyslíte třeba zákoník práce, kde §354  říká: "(1) Není-li v tomto zákoně dále stanoveno jinak, je rozhodným obdobím předchozí kalendářní čtvrtletí."
Ale to tedy vážně nevím, co jste mi tím chtěl sdělit:D

58 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 20:54 | Reagovat

[55]: Rozhodně toto vaše jméno není, od Policie nejste a jen tady vyhrožujete strachem. A pokud je lokace doopravdy Německo, pak jediný, kdo by se měl stydět, jste vy sám.

59 Lif Lif | 8. listopadu 2015 v 20:57 | Reagovat

Holky, věnovat tomu parazitovi sebemenší pozornost je škoda času a energie.

60 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 21:01 | Reagovat

[55]: a mimochodem pane takzvaný policisto Matůšiku, co vůbec nejste René Koukal a vůbec nesedíte u PC v Německu, je od vás moc hezké, že slečně, kterou podle vašich slov vůůůůbec neznáte, budete radit s žalobou, to je od vás moc šlechetné:)

61 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 21:02 | Reagovat

Lůmenn: Renda má jen strach, že konečně bude odhalen a proto mele nesmysly. On si totiž pan inženýr myslí, že když řekne policie, anebo paragraf, tak se všichni rozklepou strachy a ještě se mu omluví.

62 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 21:02 | Reagovat

[59]: já se tady nad tím směju až se za břicho popadám:D Jsem nevěděla, že René Koukal, obchodník s vodou, mocný guru, objevitel třiadvaceti temných tentononc pod Vatikánem a spasitel mladých blondýnek z Moravy, je kromě jiného i komik:)

63 Estaf Estaf | 8. listopadu 2015 v 21:12 | Reagovat

[55]: Pamatuji si, jak mi onehdy někdy René psal taky MR. .
Jenže já jsem Mrs, má přezdívka je úryvek :D škoda, že jste to přes Policii ČR nepoznal.

64 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 21:22 | Reagovat

To je fakt, komik on je a hodně dobrej. Kdyby vystupoval v televizi, tak si myslím, že by pobavil hodně lidí.

65 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 21:30 | Reagovat

S Marným a Aluškou mám taky vcelku zajímavou historii, a mohl bych zmínit další kupu nesrovnalostí, přetvářek, lží a manipulací, které od nich vyšly. Taky mi bylo smazáno hodně komentářů, které se zkrátka nehodily do krámu. Současné blbnutí s transformací je už fakt úsměvné a věřit jim to může jen hodně jednoduchý člověk...

Měl jsem období, kdy jsem byl učením TM dost ovlivněný a dost jsem ho žral. Byl jsem asi na pěti přednáškách. Když se na to období zpětně podívám, nejradši bych si jednu plácnul. Takové bludy, které TM hustí do lidí (a že mu to jde velice energicky a přesvědčivě), to se opravdu jen tak nevidí.

Nejlepší jsou bludy o duté zemi, které dokáže vyvrátit průměrně schopný žák střední školy. TM si vždycky vybere pár procent pravdy, ty zabalí tunou lži a pak to podává jako kdovíco. Škoda, že umí manipulovat s lidmi tak dobře, že mu to věří...

... a bacha, tři kilometry pod Vatikánem sedí kardinál Judas, co to tu všechno řídí...

Na jedné přednášce něco blábolil o štítné žláze, a poté, co obecenstvo dostatečně vyděsil, prodával nějaký údajně biologický jód. Prý je JEDINÝ na světě, který opravdu pomáhá... to asi proto, že je získáván ze zabitých prasat, které tím jódem předtím krmí. A že si na tom TM taky pěkně nahrabal (suma za něj byla vpravdě astronomická). Jako tohle mi docela stačilo, abych vzal rychle nohy na ramena...

Poslední přednáška, na které jsem byl, bylo jeho šaškování s údajným OPPT, nějakým vesmírným zákonem či co, který měl zajistit člověku imunitu od úřadů, když si ho nalepíte na občanku... samozřejmě, že materiály prodal za tisícovku...

Chtěl bych Ti Lúmenn poděkovat, že uvádíš věci na pravou míru a že se ho nebojíš. Máš mou plnou podporu. Nic mě totiž nedokáže namíchnout víc, než když někdo zneužívá  lidské touhy po duchovnu a svobodě tak odporným a slizkým způsobem. Za to, co TM napáchal na lidech za ty roky jeho činnosti (a potažmo i Alue), by patřil na pár let pod zámek.

66 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 21:40 | Reagovat

Spííííídy, že se ozveš zrovna ty, bych fakt nečekal. Pamatuju si tě z občasného brouzdání prvopodstatou, kde jsi patřil k velkým zastáncům duté Země, a proto jsem rád, že jsi nakonec prozřel. A ty jsi chodil jen na ty přednášky, nebo jsi patřil k nějakému bližšímu okruhu vyvolených? A ufo kartičky z nerezu taky ještě prodává?

67 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 21:50 | Reagovat

[66]: Nevím, jestli je prodává nebo ne, ale nedivil bych se. Tu kartičku jsem měl jednou v ruce a můžu říct, že chudák člověk, co ji nosí... neví, co do sebe dostává.

Byl jsem zastáncem kdečeho na své duchovní cestě, půlku dosavadního života jsem zasvětil hledání pravdy a hledal jsem na spoustě míst, jedno z nich byl TM, a byl to jeden z největších přešlapů :D ale kdo ty přešlapy na Cestě neudělal, že.

K bližšímu okruhu vyvolených jsem nepatřil, protože mi vždycky tak trochu smrděl.

68 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 21:57 | Reagovat

[66]: A k té duté Zemi snad ještě toto:

Nezáleží na tom, co je vnitřně logické a smysluplné. Logika a smysluplnost sama o sobě není zárukou pravdy. Pravdivé je jen to, co je v souladu se skutečností...

69 Míša K. Míša K. | Web | 8. listopadu 2015 v 22:44 | Reagovat

Alue čtu taky pár roků. Její proměna je hodně vidět. Sestra si ještě kupovala druhou knížku, ale i když jsem chtěla, nepřečetla jsem ji. Už v předmluvě byla tak strašně arogantní, že jsem dál nepokračovala. Teď čtu čas od času dotazníky, ale svým chování a stylem, kterým píše v poslední době, mě neskutečně odradila.

70 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 22:47 | Reagovat

Prosím tě a dají se ty knížky stáhnout někde v PDF? Marnému totiž ty peníze do chřtánu rvát nechci.

71 Kiki Kiki | 9. listopadu 2015 v 8:53 | Reagovat

Dají se půjčit v knihovnách, které mají ze zákona dostávat povinný vytisk od vydavatelů - Národní knihovna v Praze, Moravská zemská knihovna v Brně a tuším vědecká v Olomouci.Já jsem její knížky měla půjčené z Moravské....

72 el el | 10. listopadu 2015 v 9:11 | Reagovat

[66]: pořád je prodávají, když se na ně poptáš alušky v emailu

73 Sandra Sandra | 10. listopadu 2015 v 11:43 | Reagovat

Když už je zmínka o těch mimozemských kartičkách, tady je taky zajímavý obsah a nejen o nich: http://osud.biz/13-03-2012/923/odhaleni/mas-marny#comment-10010

74 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. listopadu 2015 v 12:12 | Reagovat

[55]: Hele, Marnej, ani jednu ze lží, co jsi vyslal do srdcí lidí, nemůžeš obhájit - lži zkrátka podléhají časem procesu samozničení, stejně, jako jejich původci. Nevím, v jakým světě žiješ, ale vyvracení lží pravdou není pomluva.

75 Ali Ali | 16. listopadu 2015 v 12:17 | Reagovat

Opravdu si myslíte že to píše marný-a myslý to vážně?Vždyť je to tak lehce prokouknutelné a ubohé..

76 Lúmenn Lúmenn | Web | 17. listopadu 2015 v 11:20 | Reagovat

[75]: že to myslí vážně, to vědět nemůžu, ale když si poslechneš jeho přednášku z minulého dílu, tak tam všechny tyhle věci říká;)

77 Lhastor Lhastor | E-mail | 22. listopadu 2015 v 19:48 | Reagovat

Na Alue jsme přišel výhradně chatovat,když jsem na tetě kateřině dostal na ni odkaz v r.2009.Pár článků jsem si přečetl,ale nijak jsem to nehltal.
Moc se mi líbila její první kniha(byť se vším neosuhlaísm,co tam psala),k té druhé jsem se nedostal.Tam na té autogramiádě jsem potkal p.Marného,netušil jsem napřed,že je to on,ale shlukli se kolem něj davy lidí a já napřed myslle,že je to nějaký pomatený blázen,který si tam vytváří na aluščině autogramiádě vlastní přednášku,až pak mi z okruhu přátel bylo sděleno,že to je onen proslulý T.M.
Netušil jsem však,že alue zažila toliko problémů,což muselo s její psychikou dost zamávat a pokud ji on využil pro své cíle(jak to tak vypadá),je to špatné.Takže ji přeji,aby se z jeho vlivu jednou dostala.A pak se nedivím,že nemám rád novodobou ezoteriku,když je tolik pošahanců,pravda,já mám co mluvit,ale s druhými zásadně nemanipuluji. :)

78 Trido Trido | E-mail | 14. prosince 2015 v 20:31 | Reagovat

Aluščin web jsem navštívila pro pobavení nad ezoterickým bizárem. Nejsem příznivce ani nadšenec těchto věcí. Patřím možná na druhou stranu barikády a asi by jsem se dala nazvat skeptikem. Ale neodsuzuji, nevysmívám se a pro vlastní přehled se zajímám o ledacos.
Ale to, co v tomto článku píšete Vy, jsem opravdu četla s nemalým zaujetím a máte mé uznání. Protože jestli mi něco opravdu vadí, tak jsou to lidi, jako je TM. Tyhle lidské pijavice, s pokřivenou morálkou, co zneužívají naivity, nezralosti a důvěřivosti lidí, patří do kriminálu. Takže i za mě, jako za skeptika a racionalistu ( ale nikdy, neříkej nikdy ) děkuji za velice zajímavé čtení.

79 luz luz | 5. ledna 2016 v 21:05 | Reagovat

V komentarich u sebe opet pise, ze osud.biz a ostatni ji pomlouvaji a vymysli si, protoze ZAVIDI.
I ja si na to pamatuju, ze ona sama o tom pred lety psala, ze po nejakych konfliktech odchazi z domova a bydli s nejakym Nufem, jeste jako neplnoleta, tak jake vymysleni.
A nejlepsi, jak se ohani porad zavidenim. Mame snad zavidet, ze jeji slava je zalozena z velke casti na klamani lidi vselijakymi nepodlozenymi teoriemi a vymysly? Nez takovouhle slavu, radeji zustanu i nadale obycejnym verejne neznamym zamestancem.

80 Ivča Ivča | 2. února 2016 v 14:23 | Reagovat

Lůmenko, co se týče Alue, už jsi v některých věcech přišla na to, že není taková, za jakou se vydává. Protože na tvoje stránky ráda chodím, řeknu ti víc, ať si uděláš další představu o ní, jaká je ve skutečnosti, bez přetvářek a čeho ,,všeho'' je schopná. Přečetla jsem i názory v diskuzi tady a i jinde, takže budu reagovat i na ně. Ještě hodně se v Alue pletete. Přečtěte si všechno do konce a uvidíte.

Píšeš, že je na Blogu velmi známá a velmi oblíbená. Tak to je hodně přehnané. Trochu známé se ze začátku možná staly její stránky kvůli psaní ,,vymyšlených“ příběhů o andělích, hlavě u důvěřivých malých slečen, kterých je na Blogu.cz hodně. Pro pár lidí možná ještě překvapení. Ano, Alue si všechny ty příběhy vymýšlí, prostě lže. Jinak známější, ale z té horší stránky se možná stala po natočení videa sisifákům. Je dobře, že ho natočila, protože tak konečně veřejně ukázala, kdo je skutečně. Ne ta skvělá bytost, do které se po celou dobu snaží napasovat, ale nesympatická, nevědomá, důležitá-není na co, nevzdělaná, i docela hloupá. A velmi oblíbená je u koho? Když jsem četla názory pod článkem o jejím přijmutí do AK, napsali tam o ní hodně pravdy. A na její stranu ses přidala jenom ty a asi dvě její čtenářky. A jinde, kde se o ní píše to je skoro to samé. Když je někdo hodně oblíbený, tak si představuju, že by se k němu přidalo alespoň tak několik stovek lidí. Ale ono není proč. A až ti čtenáři, poslední důvěřivci přijdou na to, že Alue si vymýšlí i to, že vidí anděly a komunikuje s nima, tak jsem zvědavá, jak moc bude oblíbená. Protože její vymýšlení a lhaní už není ničím novým.

Píšeš, že je úžasná osobnost, někdo ji následuje a její web byl kdysi podnětný: to myslíš vážně? Tak se podíváme a shrneme si, co tahle osobnost od začátku založení svých stránek Aluška. org , kdy měla 14 let dělá. Přečetla si hodně knížek od Doreen Virtue o andělech, knížek o vílách, nehmotných bytostech, dévách, pohádky o elfech, viděla nějaké filmy na tenhle témat, no a na internetu taky byla hromada informací, dneska je ještě víc. Nic nového. Tak si začla vymýšlet příběhy a tvrdit, že s těma bytostma komunikuje. Lež jak věž. Alue vlastně lhala čtenářům od založení svého blogu, kdy začla opisovat obsah těhle knížek, začala lhát o tom, že vidí anděly, víly, dévy, něco si k tomu přimyslela článek a je hotový. Lhala od začátku, to se ještě s tím tm neznala. Dneska přepisuje staré články a tvrdí tam, že její zkušeností jsou někdy jiné, než má Doreen Virtue, to aby se zmátli čtenáři, aby to vypadalo, že s anděly mluví. Samozřejmě, že lže. Pak si sama založila poradnu, asi v patnácti, kde řekla, „poradím vám, jak se ochránit před tím a tím“ a tak dál. Že jenom opsala nějaké texty z knížek, blogů, nebo časopisů, možná si tam něco přimyslela, to je druhá věc. Opsáním něčeho a tvrzením, že sama radí je dost divné. A tak ta „její“ poradna funguje do dneška, někdo jí napíše o radu a ona se podívá do nějaké knížky, nebo jinde, opíše text, něco se přimyslí a je to. Poradit s duchem podle knihy dokáže i malá holka.
Jinak, ty děkovné dopisy čtenářů, hodně jich je vymyšlených, aby to vypadalo, kolika lidem pomohla. Ale to už víte. A nemyslíte si snad, že tu poradnu teď vede jen ona sama. Tam má prsty i někdo jiný, když jí někdo občas napíše nějakou složitejší otázku, tak neodpovídá ona. Ty její tvrzení, ,,denně mi chodí spoustů mailů s otázkama a jinak“, tak tomu se můžem jenom smát.... Kolik komentářů pod články si píše sama ví, ale řekla bych, tak snad polovinu určitě. Založit mail, vymyslet přezdívku neexistujícího čtenáře a napsat chválu, jako ,,úžasný článek“, ,,díky, tolikrát už mi tvoje články pomohly“, „jsi moudrá“, ,,je dobré, že píšeš své zkušenosti“,- aby to vypadalo, že píše svoje zkušenosti, pravda je ale jiná. ..... Tak to je hrůza.
Dotazník, no tak to je to samé, hodně otázek si píše sama do komentářů, jako vymyšlený čtenář, na které už předem zná odpověď, zase odkud jinud, z knížek, které vyčetla, blogů, něco má taky od toho tomáše marného. Jejích vlastních odpovědí, které nikde neopsala je tam jenom minimum. To samé s článkama, myslím ty, o kterých tvrdí, že jsou její vlastní. Jejich vlastních článků je na Aluška.org taky málo. A „její“ názory – když nebudu myslet ty, které přebírá od tm, tak je už známé, že Alue hodně přebírá názory lidí z jiných blogů, knížek, časopisů, no to bych se opakovala, pořád to samé.., hraje si na ,,chytrou“. Někde jsem na jejích stránkách četla PR článek s tématem o vílách, mořské panně, nebo něco takového. Bohužel, zase od někud opsané, vymyšlené..
Její videa: Tak třeba o tom andělovi, který ji navedl na psat píseň, nebo super nápad. Protože s andělama nekomunikuje, zase, lež.
A když natáčí videa, toho si všimlo víc lidí, tak se na sebe dívá asi na obrazovku a snaží se dělat pózy a tvářit se přátelsky, aby to vypadalo, jak je sympatická. Samá přetvářka. Vím, že neříkám nic nového, no ale i tak. Nejvíc mně sklamalo video o dévách. Naučila se co bude říkat, zase to co vyčetla jinde, falešné úsměvy, hraní, přetvářky. To samý, video o kruzích v obilí, naučila se co má říkat a pak se tváří, že to jsou její slova, video o morčatech naučené, vyčtené z různých zdrojů a podané, jako že jsou to její zkušenosti. A takhle ,,učí", jak co mají jiní dělat? Fakt hnusný. Neříkám, že A. nemá třeba i nějaké dobré vlastnosti, no možná něco málo. (Ale ty měl (mezi náma) i Hitler.) Těch špatných je o hodně víc, má to v povaze.

81 Ilča Ilča | 2. února 2016 v 14:27 | Reagovat

Se ani neumím podepsat..:-)
K tomu dvoudílnému smazanému článku, o tom ,,údajném“ bití jejího otčíma, já ho četla ještě, když smazaný nebyl. Představ si Lůmenko, nebo ostatní, že máte dceru, kterou máte rádi, staráte se o ni. A ona se v patnácti, nebo 16 začne stýkat s o 40 let starším chlapem. On si ji bez vašeho vědomí kdykoliv odváží pryč. Vy nevíte kde je, s kým ještě a co tam dělá, nebo co s ní dělají. Tak mi neříkejte, že byste o ni neměli strach? A nesnažili se ji to nějak vymluvit. U Alue to nepomohlo, tak se snažili ji ve styku s tm nějak zabránit, tak že ji vzali kabely od počítače, aby k němu neměla přístup, protože se s ním kontaktovala přes něj. Ale nejenom s tm, asi i s jinýma lidma. Alue v tom článku popisuje, že si ten kabel vzala a otčíma i ostatní tak schválně provokovala. Alue umí dělat naschvály, takže se ani moc nedivím tomu, že dostala facku, protože určitě jejím rodičům trvalo dlouho jí domlouvat a když nic nepomáhalo, tak mu už prostě vyletěla ruka. Nechci obhajovat toho otčíma a jejího bráchu, že nic neudělal, ale docela to chápu. Oni tohle všechno nedělali proto, že ji neměli rádi, ale právě proto, že ji rádi měli! A chtěli zabránit, aby se s těma lidma stýkala. A asi si už nevěděli rady. To by udělal každý rodič, který má rád svoje dítě. Jinak si myslím, že ten článek je hodně vykonstruovaný a přehnaný, aby to vypadalo, jak je její rodina špatná, já tomu nevěřím!

No a to, že s tím dědkem Alue spala. No dělala to dobrovolně. Hele, já to mám doma podobné, jako to měla Alue. Mám dvě mladší segry, mamka je rozvedená a taky hodně často nemocná, někdy musí jet i do nemocnice. Moje mamka onemocněla, když mi bylo deset let. Se ségrama si taky moc nerozumím, ale už ve čtrnácti jsem převzala hodně povinností a starostí za mamku na sebe, a taky se o ni i starám, když je slabá. Taky bych radši šla někam pařit. Jenomže jsem zodpovědná. Vlastně tak nějak vedu celou naši rodinu. A taťka někdy neplatí alimenty, takže někdy máme třeba dva dny za sebou na oběd jenom rohlíky s nějakou pomazánkou, no a když neudělám nákup, tak máme třeba i prázdnou ledničku. A mně si začali starší muži všímat už v 15, chválili, jaká jsem kočka a pořád otravovali a dneska je to vlastně stejné. Dostávám plno různých nabídek, dokonce jsem mohla mít byt, který bych neplatila. Možná i auto. Dělala bych vlastně skoro to samé, co Alue, nechala se prcat starým chlapem (jak tu někdo psal). Měla bych se po peněžní stránce dobře. Někteří chlapi umí být hodně přesvědčiví, jsou i dobří manipulátoři, dárečky, lichotky a tak. Hele, ale já radši budu chudá a bydlet se ségrama a nemocnou mamkou, než tohle. Alue se jenom nechala koupit. Jakto že já se nenechala, ani koupit, ani zmanipulovat. Taky se nemám doma dobře, a nevím, jak dlouho tu moje mamka bude. Tohle je spíš v povaze, charakteru každýho člověka. Alue je totiž sobec, sama psala, jak jí vytýkali, že je sobecká, potřebuje pořád chválit, neumyje si hrnek, nenakoupí a že nemá mamku ráda. Kdo potom za ni musel nakoupit, a ten hrnek umýt a tak. No určitě její mamka, kdo jiný. Alue přišla domů a místo, aby uklidila, nakoupila, tak seděla na zadeli a nedělala nic, psala vymyšlené blbosti o tom, že mluví s anděly. Nebo když si Alue stěžovla, že dostala 10 dárků na vánoce a nebyla s nima spokojená. Já dostat deset dárků, tak skáču radostí do stropu! Ať by byly jakékoliv. Já myslím, že její mamka se snažila, ale Alue to nechtěla ocenit. Je hnusná! Pro mně je Alue obyčejný sobecký spratek, říkejte si co chcete.

Jinak Alue myslím není zase tak zmanipulovaná, dobře ví, co dělá. Ikdyž není moc chytrá, tak si určitě umí spočítat kolik jí to všechno hodí.

Jinak s tou poradnou, bohužel, hodně dopisů si vymýšlí. Odpovědi na otázku, nebo radu si taky vymýšlí a někoho kopíruje. Možná toho tm, ale spíš si myslím, že nějakého autora knížky, nebo na internetu. Ona hodně kopíruje. Já vím, že to víte, vlastně bych se divila, kdyby to někdo nevědel, no ale chtěla jsem to napsat. A to tleskání důvěřivců v komentářích pod článkáma na Aluška. org jsou většinou jenom falešně napsané komentáře a píše si je sama Alue. A ta návštěvnost jejích stránek se mně taky nezdá. Vždyť tam nenabízí nic až tak zajímavého, všechno najdeme na internetu a často v lepší kvalitě.

Takže tahle ,,úžasná“ osobnost svým lhaním, vymýšlením příběhů o setkáních s nehmotnýma bytostma od založení blogu, kopírováním článků s jiných webů, opisováním knížek, časopisů, přebíráním názorů druhých a tvrzením, že jsou její, tak to je dost divné. Já nevím, tomu se pokud vím říká KRÁDEŽ a porušování autorských práv. Ano, tak tohle dokáže vážně jenom ,,úžasná“ osobnost.
Vidím tady snahu některých z vás udělat ze sobečka Alušky nějakou chudinku, která se prodala starýmu chlapovi. Je to jenom lhářka, která chce být za každou cenu ,,slavná" a nemá na to, tak kopíruje kde co. Jo, už ukázala jaká je, svou pravou tvář.
Lůmenko, máš ještě hodně růžový brejle, ale díky za tyhle články.

82 Ayeri Ayeri | 5. února 2016 v 21:58 | Reagovat

Bohové, jak já nenávidím obviňování se navzájem po internetu a hádky :( Alušku i tebe čtu od roku 2012, měla jsem vždycky ráda obě. Její blog před tomášem marným si nepamatuju, něco málo ze starších článků jsem prošla a vnímala to tak, že Alue je teď jiná, prostě protože je slavná. Vím, že vždycky měla trochu problém se lhaním o sobě, že když zdůrazňovala, že má hezké přirozeně blond vlasy, odhodlávala se přestat si je barvit, když opakovala, že svoji postavu považuje za hezkou, tak to byla stejná doba, o které pak přiznala, že držela dietu a snažila se hubnout a teď když tvrdí, že posiluje nošením dřeva, myslím si, že to bude proto, že má problém to dřevo unést. Ale je tak jenom člověk a já jí to odpouštím. Tomáše jsem nikdy osobně nepoznala, na přednáškách nebyla, ale četla jsem od něj dost. Měla jsem taky období, kdy jsem hltala každé slovo od něj i od ní, pak tomáš začal psát na prvopodstatě samou politiku a od pohledu kraviny, kterými "oživil" a zamořil celý web, což jsem už číst nedokázala. Představa, že by s ním Alue (nebo kdokoli jiný, s takovým slizákem!) spala, se mi upřímně hnusí. Osobně za jednu z nejhorších věcí, které na Aluščin blog přinesl považuju tu blbost s transformací, dřív jsem tomu taky věřila... Ale už měla nastat tolikrát... a lidi to čtou pořád dokola, i když to nedává smysl. A okrádání lidí v podobě údajně zázračných energetických krystalů. 3000 za jakousi tajnou metodou nabitý kus skla. Halelůja! Teď vím, že od něj už nikdy nic číst nebudu.

83 Rici Rici | 5. dubna 2016 v 16:41 | Reagovat

LIDI BACHA!. Lhářka a podvodnice s ezoterikou Alue K Loskotová má nový web, ještě ho nemá spuštěný, zatím jede na starém na Blogu.cz. Píše tam o sobě nesmysly, že byla od dětství zázračné dítě a jiné blbosti! (WTF!). Ze svojí rodiny udělala úplné monstra, přehání, lže. (Na starém blogu si připravuje půdičku, aby lži o její rodině vypadaly věrohodně, 1. března napsala článek ,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí", kde ze svojí babičky udělala úplnou obludu. (přehání!) Článek je prý zálohovaný, kdyby ho ta lhářka chtěla zase přepsat a zamazat stopy, jak to hodně často dělá. Že  nerozumí tomu, co je nadvědomí, protože si to vymýšlí a opisuje, je druhá věc. To nikoho nezajímá, jak škodí jiným, vždyť ty její výmysly a lži můžou poškodit psychiku čtenářů, co jí tam lezou. Ta Loskotová je úplná obluda! Na odkaz na nový web jsem přišel dneska, byl napsaný v jednom komentáři, tak ho sem dávám. Koukněte na tu hrúzu, dejte si do vyhledavače  aluška.org věděním ke svobodě/autorka. Nebo 110870.w70.wedos.ws/autorka/ Web má na wedosu. A pročtěte, co tam v článkách píše. Samý lži a šlemty! Jako na starým blogu! Že jí někdo pomáhá se sestavením je jasný. Alue je odporná HRŮZNÁ OBLUDA!

84 Atrej Ystma 776 Atrej Ystma 776 | E-mail | Web | 13. září 2016 v 8:13 | Reagovat

Nějak nechápu, co z toho je opravdu neotřesitelný argument. Článek je hodně povrchně citově zabarvený. Píšeš, že je ti TM nepříjemný a slizký... To jako, že je někdo /skoro/děda a pomáhá mladé holce, se ti zdá slizké? Jinak jsi to vůbec neodůvodnila. Nevím, kde jsi přišla na to, že TM s ní spal (i kdyby, nám do toho nic není), ale to je jedno. Hlavní je, že pokud bys opravdu znala její příběh, tak nemůžeš říct, že se Alue na svou VLASTNÍ MÁMU vykašlala. Všechno ostatní bych celkem ještě možná pochopil, že ti někdo není sympatický- OK, ale tohle mě fakt nasralo.

85 Lúmenn Lúmenn | Web | 23. září 2016 v 22:16 | Reagovat

[84]: ke všemu máš zdroje - a nikoli žádné kecy bůhvíkoho, ale přímo Aluiny články, která napsala ona sama. To, že je TM slizký je můj osobní dojem, to máš pravdu a ne proto, že někomu pomáhá, protože prostě nepůsobí sympaticky. A to, že s ní spal, je z velmi důvěryhodného zdroje, jehož identitu jsem slíbila chránit.
Nikde netvrdím, že se Alue na mamku vykašlala. Byla zmanipulována, aby rodinu opustila někým, kdo je nebezpečný a beskrupulózní lhář - viz všechny ostatní díly z tohoto seriálu.

86 atrej ystma 776 atrej ystma 776 | E-mail | Web | 24. září 2016 v 19:35 | Reagovat

[85]: Jak píšu, to předtím neřeším (zda s někým spala, zda je někdo nesympatický atd.) to je v pohodě.

Ale psát, že Alue opustila rodinu je jen eufemizmus tvrzení, že se vykašlala na mamku. Neříkej, že jsi tou "rodinou" nemyslela hlavně Markétu Loskotovou. A to zmanipulování tady není třeba tahat- nikdo není tak nesvéprávný, aby se nechal zmanipulovat tak, že opustí vlastní rodinu. To je vše, co jsem tím komentářem chtěl říct.

Nemám nic proti Alui a ani proti tobě, upřímně si myslím a hlavně slyším, že jsi pomohla docela dost lidem, dostala se ke mně například mimo vše jiné zpráva, že jsi  někomu vysvětlila, co je Haré Krišna zač a dotyčný se tak nestal další obětí této zlořádné sekty, zkušenosti jak se bránit proti démonům a mnoho dalšího... Takže se jen můžu omluvit za mou přílišnou expresivnost, ale za posledním bodem mého komentáře sisi stojím.

87 Lúmenn Lúmenn | Web | 24. září 2016 v 23:09 | Reagovat

[86]: ale Alue svoji rodinu skutečně opustila, sama o tom píše v mnoha článcích. To, co za tím vnímáš, už je jen a jen na tobě, ale že odešla v 16 letech od rodiny je fakt, který sama potvrzuje a je na každém, co si o tom bude myslet.

88 KO OK KO OK | 29. listopadu 2016 v 16:12 | Reagovat

[86]: atrej ystma, ty jsi Alue, nebo tm? Vono je to vlastně jedno, žejo. Špína jako špína.

89 qq qq | 9. ledna 2017 v 11:18 | Reagovat

[34]: nad lidi se povyšuje Alue. A ty jsi fejk.

90 qq qq | 9. ledna 2017 v 11:31 | Reagovat

Blogísek Alušky jsem objevil velmi snadno - je totiž v seznamu nejnavštěvovanější. A tento seznam nejnavštěvovanějších blogísků dává blogískům reklamu a v začarovaném kruhu udržuje jejich vysokou navštěvovanost - bohužel.
A tak se stalo, že Alušky blog je nejnavštěvovanější, přestože jiné, málo-navštěvované blogísky, jsou lepší.

Komentáře pod články Alue fungují jednoduchým způsobem:
- když souhlasím nebo chválím, tak je komentář schválem
- když nesouhlasím, tak je komentář smazán

Potom to pod články vypadá, že úplně každý s Alue ve všem bezvýhradně souhladí, ve skutečnosti se věci mají tak, že nesouhlasy Alue maže a autorům nesouhlasů rovnou blokuje IP adresu.

I já jsem napsal na začátku pár souhlasů - které se samozřejmě Alušce líbily a jsou v komentářích dodnes. A jakmile jsem nesouhlasil - byl jsem zablokovaný.

Alue má pocit, že je děd vševěd, ví naprosto všechno a je neomylná.

a TM má jedinečnou schopnost vnutit Alušce názory takovým způsobem, aby si Aluška myslela, že jsou to její vlastní názory.

91 ano ano | 9. ledna 2017 v 12:44 | Reagovat

[50]:
Pokud jsi byl ředitel CIA a současně Aštar Šeran, tak je to potom důkaz toho, že Aštar Šeran je zlo.

92 Atom Atom | 14. ledna 2017 v 2:42 | Reagovat
93 Netrat Netrat | 30. ledna 2017 v 2:30 | Reagovat

Není tohle obsesivně kompulzivní drama,pořád lidem vytvářet nový a nový konec časů, nebo nový a nový konec světa, případně nějaké katastrofy, které nakonec nenastaly?

https://www.prvopodstata.com/2016/10/26/znovu-vas-upozornuji-vanoce-uz-nebudou/

94 varek varek | 2. února 2017 v 4:59 | Reagovat

Tady je o odchodu za Ňufem taky a celkové postoje k rodině. Přestože mohly být postoje k rodině asi negativní, jejich intenzita je zarážející a kontrastní je rychlost, s jakou se holka dovede upnout na někoho mimo stávající rodinu. Hodí se do kapitoly emoční zvraty:

http://karolinaloskotova.blog.cz/0905/je-rozdil-mezi-rodinou-a-skutecnou-rodinou

95 varek varek | 2. února 2017 v 5:17 | Reagovat

http://karolinaloskotova.blog.cz/0905/je-rozdil-mezi-rodinou-a-skutecnou-rodinou

Co je například zajímavé v tom článku na odkaze:

"Tento článek by měl být vzkaz pro vás všechny, kteří nejste ve své rodině spokojení:

Nezoufejte si ,,moje rodina je taková..
..celý život protrpět s bandou bláznů, kteří vám umí jen ubližovat"."

A před tím v témže článku, který Alue publikovala je tohle:
" Šli jsme malebnou uličkou, když tu Taťka prohodil něco v tom smyslu, že mu stejně příjde divný a nenormální, že se o mě ,,stará cizí chlap."
....nikdo na zemi v masitém těle pro mě není bližší, než právě ten,,cizí starej chlap", se kterým žiji!"

Dál  o babičce v tomtéž článku:
"Co když se musíte bát, abyste neřekli něco blbě, aby se po vás nekoukali a nechtěli vás strčit do výchovného ústavu? (děkuji babičko má za tak zajímavý nápad, v ústavu pro nevychovatelné děti by se MI VÁŽNĚ MOC LÍBILO!)"

96 marimec marimec | 12. února 2017 v 18:05 | Reagovat

Pochopit KaroLÍNU vyžaduje hluboké zamyšlení nad jejími vztahy v dětství a zejména v jejím náctiletém věku.
Její příběh není ojedinělý a má společné jmenovatele s jinou dorůstající mládeží s dočasně podobnými stanovisky.

Obecně takto postižení jedinci, kde rodiče byli až světonázorově odlišní, kde se rozváděli a dítě to špatně neslo.

Bylo dle jejího písemného vyprávění v rodině napětí. Touha osamostatnit se. Bohužel k osamostatnění se nebyly podmínky. Pak takoví jedinci tvrdí, že se osamostatnili, když se jich někdo ujme. V pravém slova smyslu tedy samostatní nejsou. Jsou snadným soustem ideologicky vybočujících individualit, kteří jsou vzdáleni společenským standardům.

Je jim lichoceno, je jim namluveno, jak jsou nyní samostatní a hodnotní. Jsou vychvalovány jejich schopnosti, které nemusí ani dost skutky vykazovat.

Přebírají, co je jim dáno k dispozici. Je jim namluveno, že nemusí ničeho nikdy litovat, nemusí se nikdy omlouvat, je jim namluveno, že vše vždy dělají dobře a že musí vždy vyhrávat, porušení pravidel je z jejich strany vnímáno jako nepodstatné. To ostatní jsou ti špatní , ti musí vždy sklonit hlavu.

Jsou postaveni náhle se objevivším ideologickým pečovatelem do stabilního postavení " já dokonalý/lá, ti druzí vždy chybní". Toto postavení se jim velmi líbí. Byli vytrženi z prostředí kritiky. Však do druhého extrému s absencí sebekritiky.

Je jim předkládáno pečovatelem, že svět jim leží u nohou a tomuto statusu se musí celé okolí absolutně podřizovat a je stavěno do pozice, že je vyžadováno, aby takto pečovanou osobu publikum vnímalo. Pokud publikum vidí chyby, je označeno za nesprávné, až špatné. Vše je předloženo v jiném světle. Jako by šlo například úplně o něco jiného a skutečně oprávněná kritika trpících je zastíněna nafukováním vyumělkovaného problému, třeba s barvičkou. Namísto probírání klamavých skutků,které někoho v životě opravdu zasáhly, ne jen , že by se jako dotkly.

Účel světí prostředky a tak je potřeba cvičit mimiku, vyjadřování, vystupování, přesvědčit diváka, že také osoba ví, co jsou to laskavosti, které z minulosti nezná a neprožívá.

Lee Strasberg by kroutil hlavou, že tam ten prožitek herce nevidí a herec je dosazen do nesprávné role, kterou v životě neprožil a z hloubi srdce neprožívá, nežije svojí rolí.

Že by podobnost náhodná?

http://ptamese.blog.cz/1104/rozhovor-s-alue

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama