Alue lží zbavená II. - jak Marný k Alušce přišel

7. listopadu 2015 v 10:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
V první části (kterou určitě nevynechejte, je zcela zásadní) jsem odhalila skutečné poselství "tomáše marného", který stojí v pozadí stránek aluska.org a už celé roky je zamořuje svými destrukcemi. Příběh, který teď budete číst, je ale ještě nepříjemnější a samotné mi není dobře, když ho odhaluji. Ale bohužel je nutné zapadnout do bahna, abychom z něj vylovili střípky pravdy, ze kterých si pak lépe budete moci složit úplný obraz. Dlouho jsem si říkala, že tuto část úplně vynechám, ale bohužel mě nenapadá jiný způsob, jak odhalit nebezpečné sektářské praktiky TM.


Alue založila svůj web v srpnu roku 2006, což je zajímavá shoda, protože moje osobní webovky spatřily světlo světa v tutéž dobu, snad jen o pár dní později či dříve, přesné datum už nejsem s to dohledat. Já je začala číst někdy v roce 2008, nejsem si jistá přesně kdy, přece jen, je to dávno. Četla jsem je ještě v době, kdy měly žluté pozadí a černé okraje, později modré. Sama jsem v té době objevovala duchovní svět a spiritualitu, četla jsem kvanta knížek od Doreen Virtue a dalších, meditovala, začínala komunikovat s anděly a přírodními bytostmi…
Objevila jsem mladou holčinu, skoro stejně starou jako já (Alue v té době bylo 16 let, mně 19), která se zajímá o anděly a spirituálno - paráda! A tahle mladá slečna nejenže se zajímala o podobné věci, ale také jsem ji obdivovala, jak dovedně se vypořádává s nelehkým osudem. Většinu článků na toto téma už na jejím webu dnes nenajdete, snad jen tento (Aluška a Vánoce aneb svátky jsou nesmysl) o Vánocích může napovědět, co v té době Alue prožívala. Já si dobře pamatuji na děsivé popisy zážitků s otčímem, který ji surově bil a snažil se její těžce nemocnou maminku poštvat proti ní. Bylo to dost děsivé a vím, že jsem ty články hltala a bylo mi Alue strašně líto a držela jsem jí palce.

Někdy v roce 2009 se objevily zkazky o člověku, který jí pomáhá a duchovně ji vede. Říkala mu něžně Ňuf a já si pod tím představovala sympatického jinocha, který je jejím důvěrníkem a pomáhá jí svou láskou. Protože přesně tak o Ňufovi psala, ne konkrétně, ale dalo se vyčíst, že k němu chová silné city. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem měla z jeho chování, popisovaného v článcích, stále divnější pocit. Možná přišel po některém z článků, v nichž Alue začala psát o tom, že ji rodina od Ňufa zrazuje (a které jsou už dnes smazané, leč díky archivaci google se daly najít a vy si to nyní můžete přečíst offline ve stažitelném souboru zde). V těchto článcích někdy o Ňufovi psala pod přezdívkou, ale často také užívala jeho jméno - René. Proto není tak těžké si domyslet, který René to byl. Ano, René Koukal neboli "tomáš marný".
Aluščina maminka, léčitelka, ho asi prokoukla, cituji z článku, který si můžete stáhnout výše (na webu Alue je již smazán): "Ty chceš pořád, aby tě někdo plácat po zádech a ostatní názory nechceš slyšet! To Renek ti vymývá mozek! Kupuje ti drahý věci a plácá tě po rameni! Strom se pozná po ovoci! Jeho ovoce dobré není! Od začátku se mnou jednal křivě! A nepij furt ty jeho sračky! Mě je po nich blbě! Já teď půjdu a vyliju je do kanálu! Neměla jsem vůbec takovýho člověka pouštět do baráku! Ani mi neřekne, že si tě někam bere! Uplácí si tě a vymývá ti mozek! Nikdo neví, co je zač! Nic o něm nikdo neví! Ani ty, ani já! Píšeš si tam na netu s nějakýma úchylama, který vůbec neznáš..."

V té době jsem hodně experimentovala s třetím okem a dívala se jeho pomocí na nejrůznější lidi nebo věci. Bylo to zajímavé a vize poměrně fungovaly. Byl pro mě šok, když jsem se zaměřila na takzvaného Ňufa a viděla jakousi hnusnou bestii, podobnou vizím démonů. Vyděsilo mě to. Svěřila jsem se osobě, která měla v té době k Alue velmi blízko a žádala jsem ji o radu. K mému překvapení to i ona vnímala stejně. Na rozdíl ode mě René Koukala, alias TM, viděla osobně a měla z něj velmi špatný pocit. Byl hodně kritický ke všemu možnému a choval se k Alue až podezřele důvěrně a ta mu jen visela na rtech. A teď asi odhalím tu největší špinavost, jíž se tento muž dopustil.

Vraťme se na chvíli k přednášce z minulého dílu. Tam na sebe TM prozrazuje mezi řečí hodně věcí. Mimo jiné tvrdí, že nečte noviny, ačkoli o novinových zprávách často hovoří. A v čase 2:09:00 první části prohlašuje, že i Alue objevil pomocí článku v novinách. Stačí chvilka hledání a zjistíte, že o Alue se skutečně v novinách psalo - a to v Blesku. Článek je na internetu a podle všeho vyšel i v tištěném vydání. Kdy? V červnu 2008. Věci do sebe začínají zapadat.
TM tedy Alue objevil díky článku v Blesku. Když si jej přečtete, zjistíte, že je napsaný dost emotivně, až hyensky emotivně, ale podstatná informace je, že patnáctileté dívce umírá maminka na rakovinu. Dost těžká životní situace. Přičteme-li fakt, že paní Markéta Loskotová byla léčitelkou a detoxikační terapeutkou a rakovinu si léčila přírodními způsoby (a také se o tom prý psalo, jak někde zmínila Alue), máme tu ideální podhoubí pro manipulátorské praktiky TM. Blondýna s modrýma očima, s rodinnými kořeny v duchovnu. Zadat do vyhledávače Karolína Loskotová už bylo snadné a najít její webové stránky, psané pod jejím jménem, ještě snazší. Mohl si přečíst všechno, o týrání, o trablích s umírající mámou, o neshodách s rodinou, o duchovním hledání. Nejsnazší věc na světě bylo této dívence napsat a chytit ji do svých spárů.

V archivu Aluščina webu se dá jednoduše vysledovat, že se v polovině roku 2008 začaly věci měnit. Články o andělech a o životě vystřídalo stále více katastrofických předpovědí, články o iluminátech, čipování, konci světa. Ověřte si to sami. Zapadá to přesně do doby, kdy si TM přečetl článek v Blesku a zkontaktoval Alue.
Začal ji štvát proti rodině, i to se dá z blogu vyčíst a přesvědčovat ji, ať se k němu odstěhuje. Alue bylo v době, kdy se seznámili, 15. Když se stěhovala pryč z domova, bylo jí 16. René Koukal ve své přednášce z roku 2011 říká, že je v důchodu. Pokud by mu v roce 2011 bylo 60 let, v roce 2008 by mu bylo nějakých 56, 57. Je tedy minimálně o 40 let starší, než Alue.
Ze střípků smazaných i stále zveřejněných článků (třeba) lze pochopit, že Alue se do TM zamilovala. A že to pochopitelně její rodině bylo proti srsti. Díky tomu, že se Alue svěřovala kamarádce s těmito prožitky své první lásky, mám potvrzeno, že o 40 let starší TM s Alue také spal.

Jaký příběh jsme tu tedy dali dohromady? Něco, co se dalo vyčíst mezi řádky už dávno, já o tom vím zhruba šest let, ačkoli některé indicie jsem donedávna neměla a až s nimi to skutečně celé dává smysl. Vše, co teď napíšu, se dá dohledat z Aluščiných článků nebo z přednášky TM:
Postarší muž, který má poměrně hodně peněz, ale nikdo neví odkud. Má rozsáhlé kontakty v Rakousku, Německu a Švýcarsku, prodává odstředivky na vodu, kterou vydává za zázračnou, tvrdí, že brzy nastane konec světa a přednáší o hrozivém osudu lidstva1. Osloví díky článku v novinách mladičkou blogerku se sklony k esoterice, které umírá maminka na rakovinu a má problémy doma. Začne jí kupovat dárky, lichotit jí, tvrdit jí, že je vyvolená k velkým věcem. Dívka se do něj zamiluje. On ji začne brát ke svým známým do Rakouska2, zahrnuje ji dárky, pozorností, dle slov její maminky jí vymývá mozek. Dívka, nedávno rozhodnutá udělat všechno pro svou milovanou nemocnou maminku3, se rozhádá s celou svojí rodinou a začne věřit apokalyptickým vizím svého o mnoho let staršího milence. Ten zarazí klín mezi ni a její rodinu, vykládá jí o jejím poslání, o tom, jak ji rodina brzdí, a ona se nakonec rozhodne s ním odejít a opustit svůj domov, aby mohla žít s ním.
1 už v článku z roku 2008 Alue píše, že letošní Vánoce jsou poslední, později psala o konci světa několikrát, včetně toho, že lidé, kteří nepřevibrují, zemřou. Tyto články už ale na webu nejsou.
2 viz
3 viz, cituji: "Rozhodla jsem se vzdát se svého velkého snu o budoucnosti... jen abych se mohla pokusit ji pomoct... abych ji alespoň byla na blízku, až to bude opravdu špatný."

Pokud byste tento příběh četli někde v tisku nebo v knížce, asi byste nevěřícně koukali a říkali se, že ten chlap je asi úchyl a slečna podlehla hnusné manipulaci. Jenže tohle není příběh někoho smyšleného. Tohle je příběh blogerky Alue, kterou většina z vás zná - nebo jste alespoň měli pocit, že ji znáte.
Od podzimu 2008 si můžete všimnout, jak se změnilo naladění stránek a skladba článků. Anděly vystřídala radioaktivní voda, aspartam, Matrix. Proměna byla pozvolná, pořád vycházely krásné věci o přírodních bytostech a andělech, ale také články o škodlivosti rei-ki, symbolice, převibrování, spousta těch věcí už je dnes smazaná.
V roce 2009 se začala měnit i Alue. Ztřeštěná, milá holka to byla pořád, ale taky začala být víc a víc arogantní, jak jí TM učil věci, které přijala za neměnnou pravdu a odmítala přijmout jiný názor. Začaly jsme se názorově střetávat, dokonce jsem byla osočena z toho, že jí kradu nápady na články, protože jsme se asi dvakrát v horizontu několika dnů potkaly se stejným tématem. Nakonec úplně zablokovala diskuze.
Když se opět otevřely, hodněkrát jsem dávala najevo nesouhlas, dnes už vím, že ne s jejími názory, ale s názory TM - o všem mluví ve svojí přednášce, Alue to nemá ze své hlavy. Hodně lidí v té době blokovala, mě napsala hodně škaredé věci, za něž se mi později omluvila. Ke konci roku 2009 se z nás staly snad i kamarádky, psaly jsme si maily, v roce 2010 mi vyšel článek u Alue na webu, v roce 2011 jsme se párkrát viděly. A pak přišel útlum a velký zlom.

Osobně si myslím, že odstřižení ode mě má na svědomí taky TM, protože mu bylo trnem v oku, jak nesmlouvavě projevuji na Aluščině webu své nesouhlasné názory s ním. V prosinci roku 2011 jsem přišla na křest knihy Svět za oponou, kde mě Alue vítala jako blízkého člověka a dokonce mě zmínila v poděkování. Evidentně jí má účast udělala radost - komu ale ne, byl René. Pamatuju si, že tam byl a přistoupil ke mně, podíval se na mě, podal mi ruku a pozdravil. Byl mi strašně nesympatický. Řekl mi, jestli nechci ochutnat levitovanou vodu a nalil mi ji do sklenice. Nelíbil se mi a měla jsem z něj slizký, odporný pocit. Vodu jsem pak pila a měla jsem po ní strašnou žízeň, chutnala prostě jako písek (viz).
Po této akci přišel útlum našeho kamarádství a já si ani nevšimla, že Aluščin web se pomalu ale jistě úplně přetransformoval. Hodně se to ukázalo po ostré diskuzi pod Aluščiným přijetím do autorského klubu (tady). Tam jsem se poprvé setkala s odkazy na učení René Koukala a znovu jsem si potvrdila, že na tom člověku není nic dobrého. Dozvěděla jsem se hodně, ale nebyla jsem připravená to zpracovat. A když jsem si v roce 2013 všimla, že mi Alue neodpovídá na maily a že maže všechno, co pod její články napíšu, teprve mi začaly docházet souvislosti a já spustila velké pátrání, ztížené o smazané věci, ale zase ulehčené dobrými lidmi, kteří zálohovali některé věci u Alue před smazáním a také díky člověku, který natočil celou přednášku TM.

Na počátku roku 2014 jsem zveřejnila na osobním blogu hodně kritický článek o moderování diskuzí, protože mi tyto cenzorské praktiky velmi vadí. Letos v lednu jsem Alue napsala e-mail, kde ji varuji před TM a naznačuji mnohé, co jsem napsala i v těchto článcích.
Nic se ale nezměnilo, nic se nepohnulo. Snad jen Alue následuje šlépěje svého mistra a je stále arogantnější, nepříjemnější, povýšenější. A já se stále víc bojím, že učení TM vymývá mozky dalším mladým holkám, že rezonuje na destrukcích a zlu a že probouzí v lidech strach a to všechno skrze pěknou fasádu Alušky, která si však podle mého přes všechno působení tohoto člověka uchovala své nezraněné jádro, snad díky obrovské vnitřní síle, snad díky vlivu andělů, kteří ji střeží.
Psala jsem jí to v lednu v mailu a nyní to píšu veřejně - Alue, zbav se toho člověka. Je to destruktivní lhář a manipulátor. Ukradl ti rodinu a vzdělání, ukradl ti i svobodnou vůli a učí tě nesmysly. Probuď v sobě svoji sílu a zbav se ho. A vás ostatní prosím - nevěřte mu. Nevěřte člověku, co tvrdí, že s láskou a úsměvem to máte marné.

Další část, v níž vyvracím některé lži, které Marný učí, čtěte tady.
 


Komentáře

Zobrazit vše (129)
Zobrazit starší komentáře

101 bestcelé bestcelé | 4. července 2017 v 12:46 | Reagovat

Studujte zakázanou rétoriku, TM a Alue jinak nikdy nepochopíte

http://www.psychoweb.cz/psychologie/manipulace-v-komunikaci--zakazana-retorika--gloria-beck/

102 Fellien Fellien | Web | 5. července 2017 v 20:07 | Reagovat

[98]: No, děkuji za zájem o článek, ale pro info - článek jsem neodstranila, jen ho mám momentálně skrytý jako spoustu článků, protože jsem předělávala web a na nové šabloně se mi některé příspěvky zobrazovali špatně a já nevím proč, takže jsem je prozatím skryla než se to vyřeší.

Jinak ještě pro upřesnění - o těchto svých zážitcích teď nepíšu uplně poprvé, měla jsem dříve jiný blog, ale z osobních důvodů jsem se rozhodla začít od začátku. A Alue není zrovna osoba, u které bych hledala inspiraci upřímně. Moje zážitky se sice často shodují s jejími, ale na spoustu věcí mám naprosto odlišný názor a mám k nim jiný postoj. Alue respektuju a nehádám se s ní, ale pravdou je, že ona moc odlišné názory na některé věci neuznává. Zvláště nesouhlasím s jejím postojem k náboženství (nejsem členkou žádné církve ani nic takového), reiki a lidem, které přitahuje stejné pohlaví a pár dalších věcí. V minulosti jsme se kvůli tomu už párkrát chytly. Ale už to neřeším. Každý člověk ať si jde vlastní cestou.

103 Krystaline Krystaline | 6. července 2017 v 22:44 | Reagovat

Díky Fellien, že se to vysvětlilo. Aspoň Alue nebo její "oduševnělý" učitel, který si přezdívá Tomáš Marný nemůže vymyslet výčitky. Ta vlastní cesta je viditelná.

Protože zkráceně TM se zaměřuje na zastrašování lidí apokalypsou,koncem světa ( víckrát ročně ), invazemi démonů a podobnými nesmysly, které hodně nafukuje, i když se chytá nějakého historického písma. Pak má na všecko svoji kouzelnou kartičku TM za spoustu peněz.

O všem jsou spousty reálných důkazů, že by se měl zklidnit a Alue nevtahovat do svého světa, kde se jeho výhrůžky světu stále mění a nemá sám v sobě v hlavě jasno.

Alue má především již mnoho let vypilovanou rétoriku, která má, stále stejné, čitelné vzorce. Jejím motorem je vůle prosadit se,protože to neměla v dětství opravdu lehké.

Nedostatek skutečné lásky. Musí být vše po jejím.

Již ve vztazích v dětství byly položeny základy její rétoriky ( lze se dozvědět a dočíst v celé její historii, o které píše, dočíst "mezi řádky").

Její rétoriky si povšiml TM a tak ji použil do své kampaně. Ponížil ji na maskota, aspoň tedy před lety. Nyní ji jen očkuje a přikládá do ohně její nažhavené mysli, aby nevychladl její zájem o jeho myšlenky.

V každém případě si vážím, že se Alue zabývá alternativními cestami a když bude studovat ty směry s patřičnou dávkou soudnosti, nadhledu, samostatnosti, nezávislosti vůči vedení od TM, něco z ní opravdu bude. Objeví v sobě osobnost, které si bude sama upřímně vážit.

104 iwader iwader | 7. července 2017 v 2:23 | Reagovat

Tak už by ani nemohla Alue nic vyčítat z podobnosti stránek s Fellienm.
Protože právě vyvěsila článek o věštění z kávové sedilny a Fellien byla rychlejší, ta už měla dávno zmíňku o věštění z kávové sedliny, ta však do toho nedělá, článek se zaměřuje na čajový šálek, ne kávový. Vida, takže to jde i bez dojmu konkurence. Lidi se můžou doplňovat.

105 Fellien Fellien | Web | 9. července 2017 v 16:32 | Reagovat

[103]: Já vůbec toho chlapa neznám a nevím co dělá a asi to ani vědět nechci. Mně přijde, že většina esoteriků furt jen straší jak jde svět do pekel než aby taky vymysleli něco konstruktivního.

106 Krystaline Krystaline | 11. července 2017 v 16:22 | Reagovat

Skutečně indiáni mají daleko vyvinutější duchovní život, než esoterici.Indiáni se vžívají do přírody,kterou znají.  Cítí se být součástí celého vesmíru, komunikují s veškerými bytostmi, co existují. Mají hluboké znalosti léčivých bylin.
V esoterice je dost lidí, kteří to dělají na kšeft a v kšeftu se pořád mění situace, pravidla, hlásání pravd a hlavně hodně konců světa, strašáků, aby se prodávalo něco na to.

Člověk, když využije své přirozenosti, otevírají se mu brány k poznání krásy.

107 Jenny Jenny | 14. července 2017 v 9:51 | Reagovat

Také se mi nelíbí ta energie co ze stránek toho tm vyzařuje.Skoro si až řikám jestli netrpí nějakou paranoiou, schizofrenií, není něčím ovládán či tak a nebo zkrátka podvědomě chce aby se všechny ty katastrofický scénáře, o kterých se tam neustále píše, staly..nejsem žádný sluníčkář, uprchlíky tady nechci asi jako většina normálních lidí, protože vím že to nemůže přinést nic dobrého, nelíbí se mi spousta věcí, ale vím že s tím nic nezmůžu.Mnohem lépe udělám když se zaměřím sama na sebe a budu se snažit prožít život pokud možno co nejlépe,smysluplně, konstruktivně, užít si ho, rozdávat radost...spousta lidí kteří jsou podobně zaměření jako tm by mi řeklo, že jsem jen hloupá ovce co jde se stádem a nechce nic dělat, ale upřímně, nejsou ovce spíš ti co slepě hltají tyhle lidi a věří jim úplně vše?I já měla takové období, ale posunula jsem se dál..Jinak tu jeho kartu bych si nekoupila, navíc jsem někde četla že je to obyčejná potravinářská nerez...lepší jsou křišťály, je to přírodnina takže tomu věřím...ale nevěřím tm, nesedí mi a nemám z něj dobrý pocit.

108 Vaskuez Vaskuez | 15. července 2017 v 9:55 | Reagovat

Alue a Tomáš Marný hlásají, že je nevhodné mít od někoho něco, aby to okultně na člověka nepůsobilo.

Sami však propagují a prodávají předměty, jako kus skla a kartička na kterých máte být závislí a pořád je nosit. Tu kartičku Alue jen propaguje a zprostředkovává, cenu tají a neodpoví, kolik stojí. Šíří se totiž, že stojí hodně.

Kartička se prodává i v jiné firmě ne jen u T M. Není v ničem originální. Jiná firma je prodává proti škodlivým polím, o něco levněji, než se říká o cenách kartiček T M.
Jiná firma má normálně e-shop a popis produktu. T M nemá. V podstatě prodej bez e-shopu, bez veřejné specifikace výrobku je obchodní strategie firem, které se snaží prodat levný výrobek mnohonásobně dráž.

Obchodní strategii schovávají za zkušenost jiných kupujících, se kterými se nikdy neuvidíte, nemáte možnost s nimi mluvit.

Jsou z vás vylákána osobní data, jste strašeni, je překrucováno.
Jste sváděni a naváděni z cesty a ke zcestnému. Pak je vše otáčeno, že to vy chcete, vy říkáte - že a vy si myslíte- že....

Netransparentní obchody.

109 Vaskuez Vaskuez | 15. července 2017 v 10:03 | Reagovat

Marný - René Koukal myslím střepy neprodává, jen propaguje konce světa a ty svoje kartičky, drahou vodu - nebo mašinky na ni, strašidla.

Možná znáte tohoto:
http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/rene-koukal/

110 Vaskuez Vaskuez | 15. července 2017 v 10:27 | Reagovat

http://www.svazky.cz/sekce/Databaze_EZO

"Jméno    Pohlaví    Datum narození    Místo narození    Státní příslušnost 1    Státní příslušnost 2    Datum zavedení
RENE KOUKAL    M    10.06.1954    BRNO    CESKOSLOVENSKO        13.03.1962
Archivy
Archivní číslo    Archivující útvar    Problematika
V-11994    S STB BRNO"

Když zadáš do vyhledávače tohle: rené koukal 63 let kurzy

Tak se objeví výpis z obchodního r., kde bude přímo vypsáno, že je mu 63 let.

111 bezbinečku bezbinečku | 15. července 2017 v 17:06 | Reagovat

Alue se trápí místnostmi "plnými bordelu",který udělal on:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-zaridit-dum-tak-aby-nam-v-nem-bylo-energeticky-dobre

"
16 Alue Alue | Dnes v 10:32 | Reagovat

[15]::  Jop... dvě místnosti plné bordelu, při každém stěhování se to převáží a roky a roky není možné ho přinutit, aby to se mnou alespoň protřídil. A já to vyhodit nemůžu, co kdyby tam byl fakt nějaký poklad, nebo něco cenného.
Soucitím s tebou, vím jaký to je pocit :D"

Nicméně v článku, který zveřejnil samotný Tomáš Marný ( Koukal) na svém publikovaném webu, je posvátná věta Alue:

" Možná jsem citlivější a mám víc prostoru pro sebeprůzkum. A možná je to tím, že poprvé v životě mám období kdy bydlím sama a tím pádem se jinak chovám,..."

Zdroj: http://tadesco.cz/znate-hudebni-extazi-doporucuji/

112 nemluvne nemluvne | 16. července 2017 v 22:20 | Reagovat

Alue dovede chrlit hodně nenávisti. Přičemž na svých stránkách ničí už více let lidi svými pokroucenými drby a ty se jí jistě vrátí v Božích, božích mlýnech.
K tomu nutné říci, že se jednalo o lidi, kteří jí neubližovali, ona jim ano.

Nechápu, proč Alue trpí pocitem, že by ji někdo nenáviděl. Když ty lidi ji jen upozorňují na to, že ona ubližovala a nezměnila se k lepšímu. Asi se jí to hodí do krámu, namlouvat si a nalhávat svoji verzi, že ji nějací lidé závidí a nenávidí. Proč by to dělali, vždyť to nedává smysl, co nám Alue namlouvá.

http://karolinaloskotova.blog.cz/1704/zapisnicek-duben-2017

" 6  Alue | 1. dubna 2017 v 21:20 | Reagovat
[5]::  Znamená jednoduše to, že ten kdo bude chtít mě a mé stránky zničit, bude sám zničen a mně přitom neublíží. Ale ten, kdo mě a mé stránky bude podporovat, bude podporován a bude se mu dobře dařit. .. jeden z důvodů, proč moji čtenáři říkají, jak se vždycky mají dobře/lépe když moje stránky čtou, aniž by cokoliv konkrétního dělali. Je to nastavené tak, aby to podporovalo a chránilo dobré lidi a naopak odpuzovalo špatné, nenávistné."

113 Alue je prostě ŠMEJD Alue je prostě ŠMEJD | 17. července 2017 v 13:26 | Reagovat

[90]: S tím, že hodně blogů, bohužel méně navštěvovaných jsou o hodně lepší než aluša souhlasím. Blog Aluška je kupa hove,n stejně jako samotná Alue karolina loskotová
Nesouhlasím s názorem, že ten tomáš marný, rené koukal Aluše vnucuje názory, ona KRADE názory inteligentních lidí a lže, že jsou její. Je to svině. To už je o ní známé.

[92]: ta Miloslava to napsala dobře, je to pravda, Aluša pořád vnucuje děckám, že doktoři jsou špatní. Ale, jenom co si přečetla ten článek na blogu Miloslavy, (chodí totiž všude, kde se o ní píše a šmíruje, nemá co dělat, nudí se doma, pracovat se jí nechce, je to líná a neschopná lumra) úplně obrátila a najednou napsala, že někteří doktoři jsou dobří – Alue je pi_č_a, která si všechno píše, jak jí to pasuje, její chorá dutá hlava je plná ho_v.en.

[95]: Aluša je sobecký šmejd, který myslí jenom na sebe, že ji chtěli dát do ústavu se nedivím, problémy s ní doma měli určitě, lituju její rodinu, že si s ní museli tolik vytrpět.

[96]: Karolína má několik sourozenců a ti jsou určitě v pohodě, jenom s Alušou byly problémy, takže nesvalovat její hnusné chování na situaci v rodině, měla už to v sobě.

[103]: Ty si vážíš toho, že Alue KRADE a opisuje různé alternativní zdroje a tvrdí-LŽE, že se jimi zabývá a že jim rozumí? To myslíš vážně? Ona se těmi cestami zase tak nezabývá, jenom ze sebe dělá mnohem víc, než je, alternativním věcem zase tak moc nerozumí. Je to lhářka prolhaná, jak můžeš psát takové blbosti. Nebo, jestli jsis ještě nevšiml, že lže, tak to by asi chtělo pořádně přemýšlet u čtení jejího blogísku.

114 A ty jsi kdo A ty jsi kdo | 17. července 2017 v 13:36 | Reagovat

[111]: Prosímtě, ty jsi fakt tak naivní, že věříš tomu, co Alue píše, vždyť ona si všechno vymýšlí, jak jí to pasuje. Není normální.

[112]: Tak to už je úplná blbost. Alue je prostě lhářka, oni jenom potřebují získat čtenáře teda lidi, kteří budou kupovat ty jejich nesmysly. To, co je tam napsané je jedna z nejhorších věcí, kterou na Aluška. org snad dali v poslední době k přečtení. Oni ale na to doplatí. Jsou to hnusáci prolhaní.

ŽE TY STRÁNKY JSOU PLNÉ KRADENÉHO MATERIÁLU, PRÁCE JINÝCH TO JE DRUHÁ VĚC. TAM snad není ani jedna věta, kterou by napsala Alue, hlavně, že se pod to podepisuje.

115 bezbinečku bezbinečku | 17. července 2017 v 23:03 | Reagovat

[114]:
Nepiš ty jsi kdo..Když to o sobě nenapíšeš. Nemyslím si to , nejsem najivní. Jen buď konkértnější. Právě v komentáři bylo psáno, že to je záhadou,co píše a to je konkrétně uvedeno, co. Pokud o tom něco víš, upřesni. Jinak, co píšeš vypadá pravdivě, jen to musíš konkretizovat, aby to k něčemu bylo a zkusit nepoužít výrazy, kterých by se jedině chytila a překroutila vše, co píšeš.

A je mi záhadou, co komentuješ, že je úplná blbost v předposledním tvém odstavečku ke 112.

Z toho taky není vidět konkrétně co.   Co píšeš ke 103 mi připadne uhozené. Chováš se stejně, jako ona. Když si někdo váží , že se zabývá alternativou, neznamená, že si váží někdo někoho, že krade, či nekrade, a neznamenalo by to, že si někdo někoho váží, že se extrémně zaměřuje na alternativu a jiné cesty zavrhuje úplně. Je potřeba číst detailně význam komentářů.

V podstatě k odhalování praktik Alue a TM a možná již ze hry JM moc nepřispíváš. Jinak jak popisuješ principy jejího chování zřejmě bude skutečné, jen to trochu jasněji definuj.

116 bezbinečku bezbinečku | 17. července 2017 v 23:26 | Reagovat

[114]::

Prostě si vůči komentářům vymýšlíš a chybně identifikuješ. To pak snižuje váhu toho, co píšeš. Například i pohlaví přispěvatelů. Uvědom si,čemu chceš prospět. Co máš ověřené a co jsou tvé domněnky. Protože mícháš pravdu se svými domněnkami. Napomáhej se v tom zorientovat. Prskáním toho moc nespravíš.

117 Lúmenn Lúmenn | Web | 18. července 2017 v 11:50 | Reagovat

[112]: má na stránkách černou magii, která funguje tak, že opravdu každý, kdo proti jejím stránkám bude brojt, začne energeticky strádat. Já tam před asi 3 měsíci přestala úplně chodit a udělala jsem velký očistný rituál, který byl hodně náročný a stál mě hodně síly, protože to hnusné černé lepidlo, které na tobě ty stránky zanechají, mělo velikou sílu a bylo to napojené přes bůhvíjaké entity. Mají to skutečně energeticky zajištěné, ale rozhodně ne na konstruktivní úrovni, ale na dost hnusné černé magii. Ani jsem to nechtěla nikam psát do článku, nechci už na sobě energii ani TM ani Alue, nechci už, aby mi mohli energii krást, jako to dělají se všemi, kdo pravidelně navštěvují jejich stránky.

118 Rozumím Rozumím | 19. července 2017 v 17:41 | Reagovat

To je skvělé, že si toho někdo všímá. Tam jsou hodně negativní myšlenky a je tam energie zloby, vzteku a nenávisti, strachu a pevného směřování směrem dolů.

Vše pozitivní a dobré dovede v mžiku otočit špatným směrem a vše reprodukovat v bahno, ve kterém se brodí ti fanoušci až po kolena. Pak už jen kouká hlava a nakonec jen ruka s bankovkami na ty krystaly a kartičku.

To mi připomnělo film, kde v kleče se válí zombíci a prosí, aby byli ještě více mláceni a oškubáváni a spílají, sýpají chválu svým velkým vůdcům s absolutní pravdou na jazyku a totální arogancí v koutcích.

Na bažinu pak dosedne komár marný na létajícím talíři nebo koštěti a převypráví pohádku o démonech na dobrou ranní moč a vychrlí pár jedovatých frází. Hodně lidí se snažilo přetransformovat jejich negativismus na něco povzneseně kladného. Zůstali pak v zajetí jejich bažin. Kde jediné, co je dovoleno přikyvovat, sypat si popel na hlavu, omlouvat se za to, co jste neudělali, plazit se po kolenou a dodělávat, jako zmučené zvíře  v dobře umyté skleněné rakvi před kamerou.

Pak je dovoleno a požadováno uctívat a být za to biti ostrým chováním a výrazy opovržení. Líbezná gesta jsou předváděna jako na akcích, kde se prodá i veverka v pytli za zlatou cihlu. Mazlivé výkřiky šišlání, které by z tónu dítě nebralo jako upřímné mazlení. Zvířátka tančí za sklem, jako v Moulin Rouge za tučný honorář pro své páníčky.

119 httpler httpler | 20. července 2017 v 18:40 | Reagovat

A co když bude chtít někdo jen zrušit na stránkách Alue ty její sprosťárny proti konkrétním lidem. Toho se určitě její kletba nemůže týkat a netýká. Stejně k tomu jednou dojde. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Nemá nic společného s Havlem. Je to pravdivá věta od počátku lidstva. A žádná kletba od Alue to nezmění.

120 liškaviška liškaviška | 23. července 2017 v 0:38 | Reagovat

http://karolinaloskotova.blog.cz/1703/186-dotaznik-jak-velky-ma-vliv-energeticka-rezonance-naseho-jmena

„ Druhý extrémní případ, který byl o více než půl hlavy menší než já, je ten Chosé, co jsem o něm před lety napsala celý seriál a už jsem ho od té doby nechtěla znova vidět. Ten naopak nebyl zlý, ale postrádal řadu schopností, které má mít plnohodnotný muž. Jakoby nikdy plně nedospěl a nevyzrál. Když je člověk mladý a je mu 25, ono se to schová. Ale když už vám táhne na 40 a vy se pořád chováte jako nezodpovědný nezkušený student, něco tu začne povážlivě zapáchat.“
( Vůbec nemluví o ničem konkrétním a zavrhuje člověka. Její soběstačnost a samostatnost hodně skřípe a zapáchá závislostí na milosrdenství důvěřivého publika. Dobře nepadl jí do oka, ale psát o něm usmrchtaný seriál, jako by šlo o lidský odpad, to je humus. Radši si to s ním měla vyřešit a povykládat, co a jak.  To vážně nemá Alue o čem psát a žádnou inspiraci?  Kdo má pak číst ty její zvratky, ve kterých potřebuje někomu nasypat hlínu na hlavu ve vykopané jámě, kterou jemu sama vykopala.)

121 liškaviška liškaviška | 23. července 2017 v 0:53 | Reagovat

Pak tam pošlapává taky jednu holku.
Píše, jak jsou lidi trpaslíci malí.Absolutně neschopní , atd..
Alue taky nevypadá moc vysoká. Používá starý filmový trik. Že ke své drobné výšce postaví lidi ještě nižší, aby si připadala vysoká. Třeba kdyby točila filmy o chovu koní , nebo žiraf. Jémine, to by si připadala hned malinká.

122 o poslu svetla obecne o poslu svetla obecne | 1. srpna 2017 v 1:57 | Reagovat

Aluška nějak popletla, že posel světla samo o sobě nemůže znamenat žádné zlo.
Protože, to je ten, kdo nese světlo a nic jiného. Nic víc, nic méně. Takže, pokud se rozhodl někdo démonizovat posla světla, jen protože je to posel světla, tak má hodně velkej problém ve své mysli. Že TM.

Ani u samotného učení o ďáblovi není nic o tom, že by světlonoš měl špatnou funkci. Ten měl podle toho nést světlo, že selhal z vlastní vůle a nesl dál už jen temnotu, není problém ve slovech, ale v něm. Nejsem Lumenn.

Každý z nás by měl nést světlo ve svém srdci a duši. Jak tomu budete říkat,je na vás. Duše je také dech života, to jste vy, lidská duše.

Buďte jako svíce, které nikdy nezhasnou, kde se jedna rozsvěcuje od druhé. Neste světlo všem národům. Tak to je v pravdě.

123 Nekonec světa Nekonec světa | 1. srpna 2017 v 13:47 | Reagovat

To se dalo očekávat, že Alue přebere ze článků T M, který psal nedávno o tom, jak on očekává invazi démonů dne 23.9.2017 na planetu zemi a katastrofy geomagnetického pole a nesmrtelnost, nadpřirozeno a další jeho "zákusky" z tadesco.cz.

Alue tomu dává koření:

" ,,Vedlejší efekt" takového scénáře by byl ale v tom, že většina lidí by takovou náhlou aktivaci nemusela rozchodit, protože materiálním způsobem života a přímým zrakem vidíme pouze cca 5% toho, co se kolem nás děje doopravdy. Pro mnohé by to byl obrovský šok a údajně by tím pádem došlo k jakési selekci. Zbyly by pouze bytosti, které jsou schopné v novém věku fungovat... Takovou věc si asi nikdo z nás neumí pořádně představit.
Druhá zpráva týkající se září už dobrá není. Údajně je na 23. září připravený velký projekt v CERN, který sem chce teleportovat bytosti, o kterých budete moct číst tento měsíc ve speciálním seriálu od tm..."
zde na odkaz :
http://karolinaloskotova.blog.cz/1708/zapisnicek-srpen-2017

124 jémin jémin | 3. srpna 2017 v 3:15 | Reagovat

http://karolinaloskotova.blog.cz/1702/i-recenze-ctenaru-na-knihu-andel-strazny

"Ty už asi víš, týká se to chápání osudu a týká se našeho rozhovoru, kdy jsi mně a Martině zrušila pokřtění. Nejsem domýšlivý a nemyslím si, že jsi to tam proto zařadila, ale je vážně síla o něčem s někým mluvit a potom si to přečíst v jeho nové knížce :D! To dojme."

Takže to Alue zase jako bez dovolení publikovala o někom něco soukromého a neřekla mu o tom? Nebylo by to poprvé. Tady ten to asi zkousl, protože to nebyla asi pomluva, ale co ty pomluvy od Alue o jinejch?

125 Marnej Marnej | 3. srpna 2017 v 15:37 | Reagovat

T M zasahuje. Neodpustil si údy a obrázky. René , neblázni. Koho zajímají ty tvé org..

http://tadesco.cz/cenzure-obnazenym-pindourem/

126 Marnej Marnej | 3. srpna 2017 v 18:35 | Reagovat

Divím se, že aspoň ten klacík tomu pánovi na fotce Koukal nezalepil. Nebo si T M dělá ze svých stránek péčka.

127 Martina Martina | 6. srpna 2017 v 22:07 | Reagovat

No, abych také přispěla svou troškou do mlýna, na její stránky chodím asi šestým rokem. (Jak by jistě napadlo samotnou Alue, je zde vidět jistý symbol čísla šest, jakože asi už STAČILO. ;D) Měla jsem ji velmi ráda, četla jsem její velice dobrou energií naplněné články o andělech a vílách které si podle mě nevymyslela, protože to co se s ní děje teď, to se s tím vzájemně nevylučuje. (I když si myslím že si andělé rvou vlasy když to teď vidí... :D) Nicméně, jak tu již napsalo hodně lidí, postupná proměna kdy v pondělí byl článek o Laurejovi a v úterý článek o konci světa a o tom že naše duše se upsaly smlouvě ve které daly do sázky vlastnictví své duše (!) - přísahám že to kamsi napsala, ještě jentak random do diskuze - v tom Alue tleskám, opravdový mistr překvapeni, a fakt to hledat nebudu, vím že se mi udělalo úplně existencionálně špatně, po těchto článcích které se začaly vyskytovat častěji a častěji až úplně vyštípaly články o již zmíněných dobrých bytostech, od té doby se detoxikuji z jejich stránek a nutím se tam nechodit. Ale je to velmi těžká práce, skutečně jakoby mě ty stránky volaly zpět ... teda není to tak hrozný jak to vypadá napsaný jo, ale je to tak :D Tímto bych své malé roztomilé svědectví chtěla uzavřít, mějte se báječné nebo jak chcete. :)  #slaskoutonikdynebudemarny

128 Honza Honza | Pondělí v 22:33 | Reagovat

Viděl jsem Alue na pár videích na YouTube a nikdy bych neřekl, že jí je už 25 let. Svým vyjadřováním na mě působila jako nedorostlá holčička, která si hraje s morčátkama a létá hlavou v oblacích. Zřejmě neměla lehký život, ale vydala se špatnou cestou. Vzhledem k tomu, co jí v tak mladém věku potkalo, tak se vůbec nedivím, že vyhledává nějakou jistotu, ideální život. Je smůla, že se na ní nalepila podobná individua. Ale ona časem určitě vyroste, jen potřebuje někoho kdo jí podpoří a s kým bude šťastná. O tom totiž ten život je.

129 vejs vejs | Úterý v 5:12 | Reagovat

[128]:
Také se na to dívám pozitivisticky. I když s těmahle dívkama z rodin, kde to zkolabovalo bývá problém. Mají šrám na hodně dlouho. Ona si bohužel nepřipouští lásku. Kdyby hodnotila srdcem, už by byla v náručí štěstí. Jenomže, nejen, že jí selhala jasnovidnost, o které píše v knize, ale ona se teprve učí přijmout sama sebe, mít se ráda, tím mít ráda lidi upřímně a pak teprve ve třetí fázi se naučí přijmout lásku.
Zatím je bezdůvodně vznětlivá, hledá strašáky,nezkusila důvěřovat a otevřeně si promluvit tam , kde má velké šance.

Ona potřebuje odvahu a sebedůvěru, ne tu  hranou, ale skutečnou, aby vykročila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama