Alue lží zbavená III. - jak je to s pravotočivostí a levotočivostí?

8. listopadu 2015 v 10:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
Poslední dva dny jste si mohly přečíst dost drsné články o tom, kdo je vlastně zač "tomáš marný", který stojí za obsahem webu Aluska.org (část první, velmi důležitá) a jak se vlastně do jeho vlivu Alue dostala (část druhá). V první části jsem slíbila, že se pokusím vysvětlit, proč člověk, který nám nepokrytě tvrdí, že to máme s láskou marné, nemá pravdu ve spoustě dalších věcí, které tvrdí.
Začneme tedy s vyvracením nesmyslů, kterými nás TM prostřednictvím stránek aluska.org balamutí. Největší sranda na tom je, že on sám si mnohdy protiřečí a má v tom maglajz, jak je vidět i když si pustíme přednášku, na niž odkazuji v první části.


TM (prostřednictvím Alue) tvrdí (v článku Co je pravotočivé a co je levotočivé), že to, co je pravotočivé, je konstruktivní, a co je levotočivé, je destruktivní. To je samozřejmě pravda a shodují se na tom téměř všechny nauky. Ovšem co už pravda není, že destruktivní = smrtonosné.
V přednášce i v článcích uvádí, že levotočivý směr je smrtonosný. To je ale naprosté nepochopení věci. A přitom sama Alue na stránkách má článek o zákonech vesmíru a jeho dualitě (zde) a přitom tento zákon přímo v daném článku popírá!:)

Jak je to tedy s tou pravo- a levo- točivostí? Nejprve si musíme asi vysvětlit, co to znamená konstruktivní a destruktivní.

Konstrukce znamená tvoření. Konstruktivní tedy znamená tvořivý. Když něco tvoříme, musíme do toho vložit energii, protože nelze stvořit něco z ničeho. Musíme energii dát.
Konstruktivní - energii DÁVÁ, tvoří.

Destrukce znamená ničení. Destruktivní tedy znamená ničivý. Když něco ničíme, ubíráme tomu energii. Bereme.
Destruktivní - energii BERE, ničí.

Ale pozor - je to jako v té pohádce Dařbuján a Pandrhola, kdy Dařbuján zavře smrt do sudu a ona pak nemůže vykonávat svoji práci. Nic neumírá a koloběh života nemůže pokračovat. A přitom je smrt destruktivní - bere život.
Jenomže protože Vesmír je duální, potřebujeme obě polarity. Nelze pořád jenom dávat, je někdy třeba taky brát a naopak. Celý koloběh života je o dávání a braní energie. Tráva si vezme energii ze země, z vody a ze slunce. Trávu sežere zajíc (= vezme si od ní energii). Zajíce sežere liška (= vezme si od něj energii). Lišku střelí lovec a sní ji (=vezme si od ní energii). Celý život je postavený na destruktivních činech, protože potřebujeme brát energii odjinud, abychom mohli žít a žít, to znamená tvořit, rozmnožovat se, stavět, budovat, tedy dávat energii. Tím je zajištěna dualita.

Pravotočivý směr je směr, který energii přidává. Levotočivý energii bere. Ale oba tyto směry jsou nutné pro zachování života.
Někdy potřebujeme, aby nám něco energii dalo, potřebujeme konstruktivní sílu (a ve chvíli kdy my přijímáme, stáváme se destruktivními, to je ta dualita;)), pravotočivý směr. Třeba ve chvíli, kdy jsme smutní a někdo nám dodává síly. Někdy ale zase potřebujeme energie ubrat, potřebujeme destruktivní sílu (a ve chvíli, kdy my dáváme, stáváme se pro ten okamžik konstruktivními). Třeba při léčení, kdy z našeho vycházejí toxiny.


Život je duální. Konstrukce a destrukce se v žádném případě nedají ztotožnit s pojmy dobré a špatné nebo dobro a zlo. Obojí je potřeba ve stejné míře, jakmile je jednoho nebo druhého více, objevuje se disharmonie mezi příjmem a výdejem energie a člověk trpí přebytkem nebo naopak nedostatkem.

Zároveň TM zaměňuje pravotočivou a levotočivou spirálu. Píše, že levotočivá spirála se sice kreslí od středu pravotočivě a naopak, ale toho si nemáme všímat a máme dogmaticky poslouchat, co říká. Ale jen o pár řádků níž se píše (cituji): Pamatujte: O tom, kam se co točí, rozhoduje ten, který obrázek tvoří.
Z toho logicky vyplývá, že pokud kreslím spirálu od středu směrem ven pravotočivě, pak nemůže být jiná, než pravotočivá a tedy energii dávající. Pokud kreslím spirálu od středu směrem ven levotočivě, pak je logicky levotočivá a tedy energii odebírající.


Tady je to jasně a zřetelně nakresleno - Alue a TM to sami ve svých
článcích píší, ale ani nerozumí vlastním slovům:)

Poslední věc je fakt, díky kterému si můžete ověřit, že je naprostý nesmysl, aby všechno levotočivé bylo smrtonosné a špatné. Je to Coriolisova síla nebo také Coriolisův efekt.
Jak jistě víte, naše planeta se otáčí. Díky tomuto otáčení, které má solidní rychlost (cca 1600km/h), jsou všechny předměty, které se po zemi pohybují, strhávány od svého původního směru. Tato síla je kolmá na směr pohybu, míří od něj vpravo a je tečnou ke kouli, která představuje Zemi. Směr této síly se liší v závislosti na směru pohybu tělesa a v závislosti na tom, na jaké polokouli Země se těleso pohybuje: Pohybuje-li se těleso na severní polokouli v severojižním směru, je strháváno díky této síle vpravo od svého původního pohybu Pohybuje-li se těleso na jižní polokouli v severojižním směru, je strháváno vlivem vlevo. Významné a jasně viditelné jsou projevy Coriolisovy síly třeba v meteorologii. Na severní polokouli se otáčejí tlakové níže vždy doleva a tlakové výše doprava, na jižní přesně opačně.

Tato síla má vliv i na další věci, třeba na opotřebovávání kolejnic nebo na meandry řek. Taky se říká, že vodní vír v umyvadle (ano, ten, co vídáte každý den a o kterém vám TM s Alue řekli, že se otáčí konstruktivně doprava jako všechno v přírodě) se točí na každé polokouli jinak. Pravda je taková, že vír ovlivňuje i mnoho jiných věcí, než Coriolisova síla, ale přesto je na jižní polokouli pravděpodobnější, že se bude točit doleva, zatímco na naší severní že bude pravotočivý.
Před lety mi Alue řekla, že je to blbost, že mi to nakecali ve škole a že tam učí samé nesmysly. Tak možná video, které mi poslala známá žijící v Austráliii, bude i pro ni dostatečným důkazem:) Vír se na ní točí kam jinam, než doleva:)


Kvalita není nic moc, ale přesto je dobře vidět, že se vír stáčí vlevo.
Posílám velký díl ke klokanům této paní:)

Doufám, že teď už všichni pochopili, že to, co se točí doleva, nás automaticky nezabije:) A že dualita je o dávání i braní. Není potřeba se bát ani se nechat strašit pochybnými duchovními vůdci, jako je TM, kteří ani neznají obrovskou sílu lásky. Zítra se podíváme na jeho blud o pozitivitě a negativitě, kterou úplně obrátil.

 


Komentáře

1 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 12:20 | Reagovat

Tvé články mi dělají radost, konečně v tom přestávám mít zmatek. :) A o levotočivém proudu na jižní polokouli byla i jedna epizoda Simpsonových, tehdy mi to začalo vrtat hlavou. :D

2 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 12:31 | Reagovat

Mimochodem, nevím, jestli to máš v tomhle seriálu v plánu, ale bylo by super, kdybys bys sem zařadila i vysvětletní magie, protože co jsem z jejich stránek "pochopila", že jde o šíleně špatné věci a podobně... Začínám pochybovat o dost informacích, co tam jsou...

3 Lif Lif | 8. listopadu 2015 v 13:06 | Reagovat

Milá Lúmenn, když už ses do toho pustila s takovou vervou, velice by mne zajímal Tvůj názor na symboliku draků ("zlo, padle anděly") a andělů ("dobro"), podle mne to není tak žhavé, osobně mám draky velice ráda, pracuji s nimi, a nemyslím si o sobě, že bych kvůli tomu měla být nějak zlá nebo reptiliány posedlá atd. atd. kteréhož dojmu lze snadno nabýt po čtení stránek Alue. Nic proti ní nemám, mnohdy zveřejňuje velice podnětné články, např. nedávno ten o vykuřování prostor od škodlivých energií a dříve seriál o práci s energií, pak o přírodních bytostech a podobně. Nemyslím si, že by sympatie k hadům, drakům apod. musela být nutně (nekompatibilně) kontrastní k jemnějším andělským bytostem, a že buď je člověk "na jedné straně nebo na druhé" a nic mezi tím. Jaký na to máš názor?

4 Myšák Myšák | Web | 8. listopadu 2015 v 16:40 | Reagovat

A co třeba ona transformace? Další výmysl? Tohle jsem od Alue nikdy nepobrala ;-)

5 Slávka Slávka | 8. listopadu 2015 v 16:57 | Reagovat

Vedeli by ste, prosím, vysvetliť aj spomínanú teóriu dutej Zeme?

6 Vénya Lunová Vénya Lunová | Web | 8. listopadu 2015 v 17:29 | Reagovat

[4]:
Transformace mi vždycky přišla jako honění si ega lidí, kteří se jejím prostřednictvím ujišťují, jaké se s nimi dějí duchovní změny. Což se jim potvrzuje například na tom, že je ten den, kdy byly energie Bovis nejvyšší, ,,záhadně'' začala bolet hlava nebo něco podobně běžného...

7 Pe Pe | 8. listopadu 2015 v 17:34 | Reagovat

Ohledně těch transformací, úplně nechápu, jak probíhá to měření, protože je vůbec možné, aby nějaký přístroj měřil tak obrovské hodnoty s nespočtem procent? Někde se jeho kapacita přece zaseknout musí...

8 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 17:54 | Reagovat

Když jsem na transformaci narazil prvně, samozřejmě to byl článek TM, tak jsem měl dost velké pochybnosti. A tak jsem se tedy zeptal své duchovní průvodkyně a ona mi řekla, že z celého článku je pravdivý akorát nadpis a to ostatní už jsou bláboly. Z toho tedy vyplývá, že energie z vesmíru k nám fakt nějaká putuje, ale rozhodně to nezpůsobuje nějaké gigantické projevy, jak o nich psal Koukal. Spíš to můžou být drobnosti, jako třeba změna myšlení, anebo i bolesti, nespavost, atd. Takže věc zcela nepatrná. Jinak těm údajům to už ani nečtu. Mám z toho spíš srandu.

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 18:38 | Reagovat

[2]: o tomhle píšu v tomto článku: http://poselsvetla.blog.cz/0911/verite-na-magii-a-co-je-to-vlastne-magie

[3]: ve východních tradicích je naopak drak, potažmo had uctíván. Křesťanství z těchto zvířat udělalo nestvůry. V Číně je drak považován za symbol moudrosti, had je pak v tamní tradici i v evropské alchymii symbolem transformace. Jako každé zvíře, mají své negativní i pozitivní aspekty, záleží na výkladu té které kultury a vnitřním pocitu. Některé národy uctívali vlky jako moudrá statečná zvířata, líbila jsem jim jejich schopnost žít soudržně ve smeččce - a jinde je vlk vnímán jako zlá lítá šelma. Liška je zase uctívána pro svou chytrost, kterou jiní nazývají vychytralostí. Můžeš si vybrat, který aspekt tě přitahuje a který naopak vnímáš jako jakýsi stín, který je třeba překonat.

[4]: o transformaci Alue píše už roky, udá nějaké datum a když se nic nestane, vymyslí si důvod, proč se nic nestalo, a nastaví další datum. Transformace bezpochyby probíhá, lidé opouštějí konzumní styl života, vrací se ke starým tradicím, k rodinnému životu, k přírodnímu léčení atd. je to vidět všude kolem nás, ale tyto změny trvají generace a žádný zázrak z vesmíru to neudělá za den.

[5]: ano a velmi jednoduše - žádná dutá země neexistuje, žijeme na povrchu planety. Dokazují to celé miliony fyziků a astronomů. Už kluci na vysokých technických školách soutěží v soutěži, kdo dostane první svého robota na Měsíc - tam jde o naprosto šíleně přesné výpočty, musí tedy znát všechny proměnné. Další stovky, možná tisíce vědců sledují oblohu dalekohledy a dalšími složitými přístroji a je vysoce nepravděpodobné, že by si nikdo z nich nevšiml, že jsme uvnitř koule. Dokonce i důkaz, kterým si to prý podle TM může ověřit každý, mu vyvrátil jeden čtenář, který ono měření provedl a zjistil, že TM nemluví pravdu (pokud to nesmazali, dá se to snad dohledat na webu prvopodstata).

10 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 19:11 | Reagovat

prvopodstata byla z blog.cz stažena kvůli porušování pravidel.

11 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 20:29 | Reagovat

[10]: ale pořád funguje a obsah je dostupný, asi jim zablokovali jen administraci;) http://prvopodstata.blog.cz/rubrika/duta-zeme

12 Bigbiz Bigbiz | Web | 8. listopadu 2015 v 20:35 | Reagovat

Já jsem si jenom prohlížel úvodní stránku. A už se těším na další díl. A nenech se zastrašit. Renek jen vaří z vody a doufá, že ti nažene strach.

13 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 21:35 | Reagovat

[7]: To proto, že nic takového neexistuje, ten přístroj je mozek několika lidí, co si udělali živnost z oblbování lidí...

14 Lucie Lucie | 8. listopadu 2015 v 21:52 | Reagovat

Ahoj, zajímalo by mě, jaký máš názor na  zrušení křestu, které nabízel? Je něco takové možné?

15 Liz Zard Liz Zard | E-mail | 8. listopadu 2015 v 22:23 | Reagovat

[14]: já ti taky pomůžu, stojí t teda deset tisíc, ale určitě to pomáhá. Bude to probíhat následovně: vysleču tě donaha, poleju tě cocacolou, budu drmolit nějaký latinský číčoviny a máchat rukama, zatancuju kolem tebe nějaký hugahuga a nakonec ti dám pusu do loketní jamky, levé. A musí se to odehrávat přesně v 15:47 v nedělu, já u toho na sobě musím mít kakhi kamaše a musí u toho hrát Nonstop od Michala Davida. Právě jsem vám tu odhalila  tajn rituál oOdekřtění, který zaručeně funguje a všechny, kteří si to přečetli, bych poprosila, aby se mi ozvali na e-mail (výše) a já vám pošlu  číslo účtu, na které mi pošlete částku 500.- za poskytnuté informace. Předem děkuji, zájemcům se zpravidla ozvu do 3 pracovních dnů. Dále nabízím pudr proti skvorejšům za 2000kč a z hoven pletu biče, cena dohodou.

16 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. listopadu 2015 v 22:27 | Reagovat

[14]: strašení křestem je taky moc "pěkná" taktika. Žádný nevratný nezrušitelný kříž se ti do aury nevpálí, zrovna dobrý nápad nechat se křtít není, to je pravda, dočasně to člověku zrovna nejlíp na duši neudělá, ale není to nic, kvůli čemu bys doživotně trpěla pod jhem temných bytostí. Kříž je znamení, které zadržuje jakoukoli energii, viz: http://poselsvetla.blog.cz/1509/jak-je-to-s-krestanskym-krizem-a-krizovanim. Ale žádný člověk nemá takovou moc, aby ti tímhle nějak závratně ublížil a potřebovalas speciální předražené odblokování o TM nebo kohokoli jiného;)

17 Sandra Sandra | 8. listopadu 2015 v 23:31 | Reagovat

Lúmennko, díky a klobouk dolů před tvojí odvahou tohle zveřejnit! Na Alue jsem narazila díky odkazu na tvých stránkách v r. 2010 a sleduji  ji dodnes, avšak její informace beru s rezervou, což se o naivních dětech které jí nekriticky čtou bohužel říct nedá. Zpočátku mě u ní oslovily články o andělech apod. a v určitém směru mi pomohly,  ale úroveň jejího webu se celkově zhoršuje, moc převzatých článků, pr články, ty hovadiny s transformací a bovisama, úplný gól byl konec světa 2012 a krystaly za tři litry taky solidní byznys! Co se týká předchozího článku o jejím soukromém životě, tak upřímě taky bych se raději nechala prcat prachatým dědkem než mlátit otčímem, takže ji chápu, hlavně že je šťastná. Ona je dobrý člověk, což si o Koukalovi rozhodně nemyslím, tu přednášku jsem slyšla už před lety a měla jsem z ní noční můry. Podobné informace jako ty kdysi zveřejnil osud.biz, takže vše do sebe zapadá a vyplývá z toho že Koukal je šedá eminece celého projektu Aluška.org

18 Victoria Victoria | Web | 9. listopadu 2015 v 7:16 | Reagovat

Mně je z toho upřímně dost smutno, protože blog Alue jsem jednu dobu četla pravidelně a věřila jí toho dost. Ale samozřejmě je to už nějakou dobu jeden blábol za druhým (že nežijeme na povrchu Země apod.). Teď jsem si ještě hledala něco o Koukalovi a krásně to do sebe zapadá. Třeba se Alue jednoho dne vzpamatuje, ale bohužel tomu moc nevěřím. Díky za tyto články, hodně lidem to pomáhá otevřít oči :-).

19 Nela Nela | 15. listopadu 2015 v 10:55 | Reagovat

Ahoj všichni.
Chci moooc poděkovat za tento článek. A jsem ráda, že se mi potvrdil opět můj šestý smysl. Alue čtu tak dva roky. V něčem mi to pomohlo, ale nemohla jsem se zbavit pocitu, že ona je sice dobrá duše, ale za ní stojí nějaký stín a temnota. Teď uz to dává smysl. Na stránkách TM jsem občas zabrousila, ale něco tak děsiveho jsem snad ještě nečetla. Říkala jsem si, že jestli je jen trochu na tom všem nějaká pravda...tak to raději zůstanu najivní a nebudu to číst. Že se nenechám zastrašovat. I mé podvědomi..duše či jak to nazvat vědělo víc než ja😄 vše to do sebe zapadlo. Opravdu ti moc děkuji za objasnění mého zmatku v hlavě. At se ti nadále daří držet správný směr.

20 Nela Nela | 15. listopadu 2015 v 11:08 | Reagovat

Ještě chci říct že jsem tu úplně poprvé a navedlo mě sem yotobe. Nebo možná se už andilci na ten muj galamatiaš v hlavě nemohli koukat. Nevěděla jsem už čemu nebo komu věřit. Ještě že spoléhám na instinkt a nenechám se jen tak zblbnout..lituji ty děti co hltaj slovo od slova a věří všemu, co je na alue psáno...chjoo.

21 Lif Lif | 15. listopadu 2015 v 14:15 | Reagovat

[20]: Což o to děti, horší je, když to hltají jejich rodiče...

22 BE BE | 26. listopadu 2015 v 14:42 | Reagovat

Prvopodstata funguje na  .com
je to tam desné, mrzí ma, že majiteľ originálnej prvopodstaty, človek s veľkým srdcom Jirka Woodman podľahol.
Transformácia : nuž ja chodím na alusku pre komenty ľudí, čo cítia, ako sa im darí, čo si myslia... Údaje a merania sú z www.praxis-umeria.de. Tento tým ľudí to robí manuálnou metódou, je tam video, a tým iný, pochopiteľne na nos vám nezavesia je v Rusku, a údajne majú fyz. prístroj. Ak si myslíte, že radiovitalita-v hodnotách Bovis je blbosť a nemerataeľná, nepokračujte. - Čo ale je viditeľné a to kvitujem, že Alue na začiatku dávala články od Marného, ktorý v istom období mal dodať nový pohľad, vyjadrenie, článok ako vec pokračuje. Nedodal. Čo je mi ešte divnejšie, že ani na prvopodstate sa o tom nehovorí.

23 Nyadarra Nyadarra | E-mail | 7. prosince 2015 v 18:17 | Reagovat

Ahoj.
Ohledně té destrukce/konstrukce mě zajímá jedna věc. Jestli by se konstrukce dala přirovnat např. i k vznikání nových, složitějších látek/molekul z atomů, a destrukce k štěpení molekul (dá?), pak je zajímavé, že při vznikání molekul se energie uvolňuje, zatímco pro rozštěpení je třeba energii dodat, tedy - když destruujeme, energii dodáváme. Ale netuším, jestli se to dá takto aplikovat.

Jinak přesně takové články mne odradily jak od Alue, tak od duchovna a asi to je trochu škoda. To co psala bylo velmi negativní a často arogantní. Velmi mě překvapil článek po neproběhnutém "konci světa" 2012 (který jsem nedohledala), kde je velmi negativní a stěžuje si, že jsme si to málo přáli a že je to naše vina, že jsme málo věřili či co... Nebo když v jednom článku píše, jak by to bylo nádherné, kdyby všichni lidi na planetě byli jako ona - všichni stejní, stejně nadějní ;) Je to skutečně tak - "Lidé jsou to zcela hloupí, vůbec nechápou o čem mluví..."

Ovšem mám pocit, že tím článkem o světlonoši narážela na tvůj pův. název - Posel světla.

Každopádně je vidět, že to máš srovnané.

24 Luz Luz | 30. prosince 2015 v 10:17 | Reagovat

Zrovna tohle myslim je pomerne nedulezite tema. Clovek se bezne nesetka s tim, ze by to musel resit.
Ale jsou horsi veci na jejich strankach, kdybys mela chut a cas to rozebirat, mohlo by to byt uzitecne (ovsem chapu, jestli ne, jelikoz toho je spousta a je to otravne a absurdni a cas zabirajici). Jako: konspiracni nesmysly (vcetne te uz za nacistu velmi oblibene: proti Zidum), popuzovani proti vede celkove, proti skolstvi a zdravotnictvi, proti vsem nabozenstvim a duchovnim nazorum, ktere nejsou primo totozne s jejimi nazory, dale rasismus (drive jen obcas naznacovany ale v posledni dobe uz uplne otevreny), neopodstatnene uctivani Ruska a Slovanu jakozto nejlepsi nadrazene tridy lidi... Uz tam chodim par let, protoze ze zacatku jsem ji mivala rada, ale jsem cim dal vic znechucena.

25 Lúmenn Lúmenn | Web | 30. prosince 2015 v 12:37 | Reagovat

[24]: to určitě ano, není to nejhlavnější věc, co by člověk denně řešil. Nicméně na vyvracení každého bludu bych musela věnovat hromadu času a energie a říkám si, proč vlastně - soudný člověk chápe, že to jsou všechno šílenosti a nesmysly a plýtvat energii na zfanatizované příznivce nemá smysl. Tohle je věc, která lidi a to i ty, co jinak jejím nesmyslům moc nevěří, dost mate a opakovaně se mě na to i lidé ptali v diskuzích a mailech, takže jsem to zpracovala. Další články do této série ale v nejbližší době neplánuju.

26 Rc Rc | 5. dubna 2016 v 16:43 | Reagovat

LIDI BACHA!. Lhářka a podvodnice s ezoterikou Alue K Loskotová má nový web, ještě ho nemá spuštěný, zatím jede na starém na Blogu.cz. Píše tam o sobě nesmysly, že byla od dětství zázračné dítě a jiné blbosti! (WTF!). Ze svojí rodiny udělala úplné monstra, přehání, lže. (Na starém blogu si připravuje půdičku, aby lži o její rodině vypadaly věrohodně, 1. března napsala článek ,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí", kde ze svojí babičky udělala úplnou obludu. (přehání!) Článek je prý zálohovaný, kdyby ho ta lhářka chtěla zase přepsat a zamazat stopy, jak to hodně často dělá. Že  nerozumí tomu, co je nadvědomí, protože si to vymýšlí a opisuje, je druhá věc. To nikoho nezajímá, jak škodí jiným, vždyť ty její výmysly a lži můžou poškodit psychiku čtenářů, co jí tam lezou. Ta Loskotová je úplná obluda! Na odkaz na nový web jsem přišel dneska, byl napsaný v jednom komentáři, tak ho sem dávám. Koukněte na tu hrúzu, dejte si do vyhledavače  aluška.org věděním ke svobodě/autorka. Nebo 110870.w70.wedos.ws/autorka/ Web má na wedosu. A pročtěte, co tam v článkách píše. Samý lži a šlemty! Jako na starým blogu! Že jí někdo pomáhá se sestavením je jasný. Alue je odporná HRŮZNÁ OBLUDA!  

Říkat těm dětem, že vše má ze své hlavy, to je odpornost

27 Jozef Jozef | 28. července 2016 v 15:03 | Reagovat

Vnímam to tak, že záleží na tom s akou existenčnou kvalitou mám spojenú smrť  a teda aj slovo "smrtonosný". Smrť v mojom poznaní znamená transformačný proces a teda príležitosť začať nový cyklus poznania. Ak má niekto s týmto pojmom spojený iný príbeh tak je to jeho právo a jeho pravda ktorú si užije...:)
Skúmam zmysel točenia špirály a spája sa mi s nádychom a výdychom. Jeden smer charakterizuje nádych a druhý smer otáčania výdych. Oba smery prúdy energie sú dôležité pre vytvorenie efektu rastu resp. pohybu...:)

28 Krystal Krystal | 2. prosince 2016 v 11:51 | Reagovat

Zde můžete sehnat nepřeberní množství krystalů. Neprodávám nic, jen že na webu Alue jsou krystaly asi trošinku dražší.

Zde si kupte krystal třeba za 49Kč, k němu si kupte pak šňůrku za 50 kč a říkejte mu energetický. Vyjde vás to levněji.

http://www.ovesy.cz/

Příklad krystalu na krk, nebo na lustr.
http://www.ovesy.cz/g3107.VACHTLE+505.html

29 Krystal Krystal | 2. prosince 2016 v 11:54 | Reagovat

Krystaly na lustr se dají koupit i za padesátikorunu jako na náhradní díl. Nechci nic propagovat, to jen, že někde to prodávají jako zázrak za několik tis. Přitom to stojí pár drobnejch.

30 + + | 9. ledna 2017 v 12:04 | Reagovat

Já zastávám názor Fénixe - to je ten bájný pták, který povstal z vlastního popela.

Nesouhlasím s tím, že něco energii bere - a něco energii dává.
Aby mohlo něco nového přijít, tak musí něco starého odejít.
Tzn. že musí něco umřít, aby se něco narodilo.

A to platí všude.

Česká ekonomika je mizerná kvůli nekonečné snaze zachraňovat staré, kostnaté neperspektivní podniky. Teprve až někdo najde odvahu tyto staré podniky nechat volně zkrachovat a dát věcem přirozený vývoj, tak se objeví nové mladé svěží podniky, které budou fungovat mnohem lépe, než fungovaly ty staré.  

A převedeno do osobního života: Člověk by neměl příliš dlouho marně budovat něco, co nemá smysl.
Uměle udržovat starce při životě nic dobrého nepřinese.

-----------

A pokud bych energii chápal jako energii fyzikální, tak platí, že.....
když je energie málo, tak je nám zima, ale když je energie hodně, tak je nám zase horko.
Tepelná energii je také energie.

Kdybych si teď vzal psychickou energii, tak platí totéž:
Nízké sebevědomí nám zabrání si uvědomit, co dokážeme.
A vysoké sebevědomí nám zabrání si uvědomit, co nedokážeme.

31 + + | 9. ledna 2017 v 12:07 | Reagovat

Na internetu často narážím na duchovní fanatiky, kteří chtějí stále jenom růst a růst a růst a růst a růst .....
Tady tato potřeba nekonečného duchovního růstu je úplně stejná, jako potřeba některých lidí neustále hromadit peníze.

32 Lúmenn Lúmenn | Web | 9. ledna 2017 v 16:03 | Reagovat

[30]: tak tohle v zásdě popisuji i v článku - aby člověk fungoval, musí mít příjem a výdej energie v rovnováze, nelze pořád jen brát, ani pořád jen dávat. U ekonomiky to platí také - kde jednomu vzniká zisk, jinému nutně musí vzniknout ztráta a nelze donekonečně expandovat;) Díky za doplnění dalších příkladů;)

34 Amorek Amorek | 20. ledna 2017 v 7:31 | Reagovat
35 Amorek Amorek | 20. ledna 2017 v 7:40 | Reagovat

Zde je ta točivost kruhů při zmíněném triku:
https://www.youtube.com/watch?v=8pcG9pbfnuA

36 Amorek Amorek | 20. ledna 2017 v 22:30 | Reagovat

Ani takové sugesci již nepodlehnete
https://www.youtube.com/watch?v=Cf29ECY-iaI

37 Arwen Arwen | 25. ledna 2017 v 23:16 | Reagovat

Dutá země existuje.. My žijeme na povrchu planety a vidíme vesmír opravdu tak, jak je předkládáno na fotografiích. Vyspělejší civilizace je uvnitř.Nemusíme se ničeho bát, obloha kterou vidíme je opravdu vesmír :-).

38 Amorek Amorek | 26. ledna 2017 v 23:00 | Reagovat

Slyšeli jsme slovo boží. Tedy slovo Arwen.
To je jako dogma, není k tomu dogmatu o duté zemi někde zákusek s přílohou?
Admiral Byrd a jeho dosud žijící příbuzná nestačí. Chybí měřitelné hodnoty, snímky, nákresy. Vědecké studie. Nějaké snímky a výkresy pochybné kvality jsou a teorie, které mají své trhliny. Máš něco víc? Mám nastudovanou teorii o duté zemi z více zdrojů ve více jazycích, včetně těch kdo ji údajně zkoumali.

Nenalezlo se zřejmě nic však, co by jednoznačně potvrdilo a už vůbec nic , co by jednoznačně vyvrátilo teorie astrofyziků. Nevychvaluji vůbec spolek skeptiků, ti mají své hračky. Fantazie a scifi pomáhá pokroku, vše však s rozumem.

39 Amorek Amorek | 26. ledna 2017 v 23:02 | Reagovat

Oprava:

Nenalezlo se zřejmě nic však, co by jednoznačně potvrdilo teorie duté země.
Zato mnohem více propracovaných studií a měření napovídá teoriím astrofyziky.

40 Kafeter Kafeter | 14. července 2017 v 18:17 | Reagovat

V článku na odkaze se dá vyčíst, jak se Alue přiznává, že někdy skladuje neumité hrníčky od logru kafe až tři dny.
„Já je neskladuji nikdy déle než tři dny, protože to pak začne v hrnku plesnivět a špínu doma opravdu nemám ráda. Takže pokud je to něco opravdu složitého, nebo důležitého, co chceme ukázat i jiným lidem, je dobré ofotit.“
http://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-cist-z-kavove-sedliny-3-dil-doporucuji

41 Kafeteria Kafeteria | 14. července 2017 v 18:56 | Reagovat

Také v článku na odkaze v předešlém komentáři:

"černé bytosti, která se mi v noci zjevila přes půlku pokoje a nenechala mě celou noc spát. A o tom, že jsem v astrálu viděla kde bydlí, jak jsem letěla skrz jejím černým chrámem a viděla její armádu sloužících démonů... děsivý příběh, vysvětlovat to celé by bylo na dlouho.
Říkala jsem jim detaily a lámala si hlavu"

Alue doslova chrlí historky o bubácích a  strašidlech. Pozoruhodné je, jak udělala z Batmana záporného hrdinu a tím se postavila proti celému zbytku světa lidí, kteří už od čtení dětských komiksů vědí, že batman byl kladný hrdina proti pomatenému diktátorovi, který se vysmívá světu, vyznává chaos a likvidaci všeho dobrého.

42 Kafeteria Kafeteria | 14. července 2017 v 20:06 | Reagovat

4 Alue Alue | Včera v 12:11 | Reagovat

V diskusi pod článkem o čtení z kávové sedliny 3. díl:

"[2]::  Zatím co jsem viděla, tak konstruktivní duchové Vesmíru, umí malovat i přes chemtrail. Zkrátka když je nouze, použijí co mají, i když neradi. Většinou jsou to čisté mraky a když je náhodou přetáhne chemtrail, tak ho přemalují, že přeruší čáry na potřebných místech."
..

Holka milá zlatá, obláčky a kondenzační stopy po letadýlkách rozfoukává větříček a ne duchové. Bobánku naštuduj si to.

43 Cože? Cože? | 14. července 2017 v 22:31 | Reagovat

Co si myslíte o Batmanovi a Jokerovi
https://www.youtube.com/watch?v=evdV7dyu5JM

44 nepravdy nepravdy | 28. července 2017 v 4:04 | Reagovat

Některé krycí lži od Alue v článku dne 12.3.2017:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1703/nejcastejsi-dotazy-faq

Zde v článku " FAQ" Alue lhala o diskusích na svém webu:

„Moderované diskuze jsou i váš ostrůvek bezpečí, kde vás nebude nikdo nezdůvodně sprostě napadat za váš názor. Pište komentáře, když máte co říci a máte jak konstruktivně obohatit dané téma článku. Také nesouhlasit s obsahem je naprosto v pořádku, protože všichni nejsme stejní a nemyslíme stejně. Je však důležité umět svůj názor podat slušně a normálně, bez osobního napadání.“

Skutečnost v jejích diskusích je taková, že Alue jiné slušné názory i chvály nepublikovala. Prostě jen proto, že blbě chápala, nebo až paranoidně chápala jinak, než bylo řečeno.

Ten kdo napadal lidi byla ona. Sprostě si vymýšlela překrucovala komentáře. Vymýšlela si, co diskutující neříkali.

Ona se snažila vyvolat dojem, že říkali něco jiného. Předstírala, že cituje a přitom lhala, aby pak reagovala, na takto, jí samotnou pokřivený komentář.

Neumožňovala uvést na pravou míru. Vždy když diskutující pomluvila, ustřihla je od diskuse, aby umlčela pravdu  a aby zůstaly její lži o těch diskutujících lidech. Její pomluvy.
Takže nějaké hovadiny od Alue, že ona moderuje diskuse pro diskutující, v tom smyslu, aby oni měli pěknou diskusi, je vyšinutá lež.

Diskuse si vždy moderovala pro svoje manipulace s lidmi a jejich výroky. Aby ty nesprávně interpretovala a pomluvila.

Zneužívala blogu.cz jako nástroj k pokroucení výroků druhých a ke svému vlastnímu sebeuspokojení a sebeklamu.

Že ona má v ruce nástroj blog.cz, který jí poslouží k tomu, aby si dokázala, co v dětství nemohla. Zavřít hubu lidem v okamžiku, kdy si s nimi chce dělat, co se jí zachce, hlavně pomluvit a navádět lidi, aby jí vybrané osoby zavrhovali z   Aluiných vykonstruovaných důvodů, které byly výsledkem jejích překroucených reprodukcí významu a kontextu projevů, Aluškou zavrhovaných lidí.

Na stránkách Alue si nemůže připadat v bezpečí nikdo, pokud Alue nebude aplikovat pravidla slušnosti sama na sebe.

Bezpodmínečnou lásku, kterou Alue požaduje po lidech, jednak nesprávně pochopila a vyložila, jako by lidé, kteří ji mají rádi museli automaticky od ní snášet všechno , třeba i její slovní výkaly na hlavu a jakékoliv výplody jejího chování, kterými škodí.

Ona sama žádnou bezpodmínečnou lásku lidem nenabízí, nedává a není toho ve svém rozpoložení ani schopna.

Její rétorické kličky a intriky jsou nedílnou součástí jejího projevu a jejích stránek. Tedy v bezpečí tam není nikdo, dokonce ani ti, kdo ji chválí, nebo s ní souhlasí. Protože ona si může kdykoliv, cokoliv vyložit podle její momentální labilní nálady.

45 nechapav nechapav | 31. července 2017 v 6:45 | Reagovat

Asi v 19 té minutě Alue docela agresivně útočí na lidi, kteří nevidí nadpřirozené bytosti, že prý jsou to blázni a podivíni, když je nevidí. No, kdyby řekla, že to jsou lidé, kteří nevidí a jsou podle ní nějak nerozkoukaní, nebo tak něco, bylo by to slušnější.

https://vimeo.com/25443688

46 rodeo rodeo | 8. srpna 2017 v 21:40 | Reagovat

„Viděli jsme, jak to vylétlo z pod mostu, letělo to hrozně rychle a namířilo si to k jezeru. Bylo to velké stvoření, úplně černé a mělo křídla. Řidička nemůže poskytnout žádné detaily, protože se snažila sledovat to stvoření a zároveň se vyhnout nehodě.“

zdroj- článek soukromé redakce TM:
http://tadesco.cz/hlaseni-svedku-pres-chicago-preletel-reptilian/

TM a ANNA, kteří převzali a publikovali článek o údajných létajících reptiliánech asi pletou reptiliána s obyčejným sporttovním létáním zvaném Wingsuit Flying
https://www.youtube.com/watch?v=v46GqRndV50

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama