Alue lží zbavená V. - žijeme uvnitř duté země?

10. listopadu 2015 v 10:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
Pokud nevíte, o co jde, doporučuji začít od první části, díly na sebe postupně navazují a odkazují. Ve zkratce mi konečně došla trpělivost s neustálými lživými články blogerky Alue, které je do ouška našeptává "obchodník s vodou" René Koukal alias tomáš marný a v tomto seriálu odhaluji, jak to s nimi je a vyvracím jejich bláboly.
Upřímně jsem téma duté země považovala za natolik obskurní a absurdní, že jsem o něm původně vůbec nechtěla psát. Ale protože jste se na něj ptali v komentářích, aspoň krátce jej shrnu.


Na mnoha místech na webu aluska.org, hlavně v různých dotaznících (namátkou třeba tady), Alue píše o tom, že žijeme uvnitř duté země a detailněji tuhle teorii rozvíjí web prvopodstata (viz), zde už přímo pod taktovkou René Koukala. Pro svoji tezi nemají vlastně žádné důkazy, kromě esoterických prupovídek "jak je nahoře, tak i dole", které ale nemají s něčím podobným nic společného.
Vlastně jediný důkaz, který Koukal, alias TM, předložil, je návod na měření zakřivení povrchu země, díky němuž si prý sami můžeme ověřit, že mluví pravdu. Jenomže ono to tak úplně nefunguje - jak si ověřil jeden ze čtenářů webu prvopodstata, když marného návod aplikoval a zjistil následující (cituji):
Co napsat závěrem? Asi jen to, že podle tohoto měření žijeme na povrchu Země a že je dobré nad věcmi přemýšlet a slepě je nepřijímat (bez ohledu na to, která strana nám informace podává).
Celý jeho zdokumentovaný pokus najdete zde a můžete si ho klidně sami ověřit nebo mu napsat o podrobnosti na uveřejněný kontakt.

Mě by to asi stačilo, ale jistě se najdou i lidé, kteří budou chtít další důkazy. Nejednodušší asi bude jít prostě na nejbližší hvězdárnu a nechat si od odborníka vysvětlit, jaké všechny důkazy máme pro to, že žijeme na povrchu koule a ne na jejím vnitřním plášti.
Pro mě osobně byla nejsnazší úvaha založená na tom, že spousty měřících stanic na celém světě měří kdejaké signály, přicházející z Vesmíru, mimo jiné třeba signály rádiové nebo tepelné záření. Pokud bychom žili uvnitř koule, přímo proti nám by byla druhá vnitřní polokoule a z ní by vyzařovalo obrovské množství rádiového signálu a také tepla z lidských obydlí, továren, sopek... Jenomže nic takového žádné stanice nezaznamenávají.
Tisíce lidí jsou pak zaměstnáni v odvětví technologií, které využívají nejrůznější satelity (mobilní operátoři, televizní stanice...). Tyto satelity mají dost pečlivě spočítanou dráhu a pokud by obíhaly uvnitř země, jejich dráha by byla podstatně menší, než je tomu dnes, kdy obíhají vně. Nemyslíte, že by si toho někdo všimnul?:)


Jednoduchá malůvka vysvětlující rozdíl mezi velikostmi oběžných drah satelitů,
kdyby obíhaly namísto kolem země uvnitř ní (vnější kolečko mi trochu ujelo,
moc kreslit neumím:D, pointa je ale snad jasná;))

Nějaký amatérský astronom? Geograf? Fyzik? Celé zástupy lidí, co se věnují tématu měření krajiny, navigaci, létají letadly, vypouštějí sondy a raketoplány, analyzují data z teleskopů, co sledují vesmír, starají se o kosmonauty na oběžné dráze? Těch lidí jsou miliony - tak proč všichni mlčí a nebo si významně klepou na čelo, přijde-li řeč na dutou zemi?

Marný a Alue vám řeknou, že je to proto, že kdyby promluvili, zabili by je. Pak si zbývá položit otázku - proč jsou tedy TM a Alue naživu, když tyto "tajné vědomosti" tak vehementně šíří? Použijeme-li opět Occamovu břitvu, pak je nejsnazší vysvětlení - protože uvnitř žádné duté země nežijeme.
Návod k ověření s pomocí velké vodní plochy a dvou kusů kartonu najdete výše, pokud vám nestačí vědomosti fyziky základní školy a zdravý selský rozum, vodních nádrží máme v naší zemi spoustu:)
 


Komentáře

1 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 10. listopadu 2015 v 14:54 | Reagovat

Mně se nejvíc líbí, jak na každý dotaz odpovídají: Najdi si to na Googlu, je to tam jasně napsané. Už ale nedoplní, kterou že to konspiraci mají zrovna na mysli, protože je pravda, že je toho po síti hromada - jedna hezčí než druhá :-) .

2 Bigbiz Bigbiz | Web | 10. listopadu 2015 v 15:21 | Reagovat

Já čtu u Alue dotazníky, protože tam je kolikrát víc srandy, jak na pouti. Ale vždy, když se zmíní o Duté Zemi, tak vidím rudě. Opravdu nechápu, jak takovému nesmyslu můžou lidi věřit.

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. listopadu 2015 v 18:31 | Reagovat

[2]: tak ten člověk, co zopakoval pokus s těmi kartony (o němž marný psal, že je stoprocentně spolehlivý a ukáže nám pravdu), napsal komentář na prvopodstatu a netrvalo dlouho, kdy byl smazán;) Popravdě chápu, že jsou lidé v různých otázkách kolem esoteriky zmatení a že naletí kdečemu, ale proč někdo tvrdí takovýhle do očí bijíví nesmysl, to mi hlava nebere

4 Bigbiz Bigbiz | Web | 10. listopadu 2015 v 19:24 | Reagovat

Tak marný třeba jako stoprocentní fakt udával i existenci planety M51 a mimozemských bytostí Animus. Ovšem tak nějak zapomněl na to, že M51 je vírová galaxie a animus je fiktivní přístroj ve hře Asassins creed.

5 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 10. listopadu 2015 v 20:40 | Reagovat

Áach, dutá země, blábol, kterej dokáže vyvrátit i nepříliš inteligentní člověk, když se trochu snaží.

Zase na jednu stranu docela dobře chápu, že lidi něčemu takovému uvěří. Protože trochu bystřejší hlava dokáže vymyslet desítky pseudo-argumentů hovořící ve prospěch duté země, a člověk, který touží po senzacích a alternativních věcech, po tom jde jak slepice po flusu.

Co ale nikdy nepochopím je, jak někdo může vědomě kázat lži a bezostyšně za to vybírat haldy peněz - a ani mu to není blbý.

Můžeš se ještě pokusit uvést na pravou míru to, že tvrdí (pamatuju si to z přednášek, a určitě se to taky nestydí někam psát), že křest člověku navždy vypálí třetí oko, takže nemůže vidět do duchovních světů. To je taky naprostý překroucení a převrácení skutečnosti...

6 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 10. listopadu 2015 v 21:43 | Reagovat

Ale já jsem nějakou dobu i polemizovala nad tím, jestli je země dutá a nebo ne. A přišla jsem a to, že je to vlastně jedno. Ale Země asi stejně není koule ale spíš jako brambora. Celá šišatá. Někde je prohlubeň, někde výstupek a někde rovná plocha. A proto se někomu může zdát, že žije v duté zemi a přitom je v povrchové prohlubni. Lidštěji řečeno v údolí.

[5]: Co se týče toho křtu... V podstatě jsem byla pokřtěná ne ze své vlastní vůle. A nejspíš to bylo na pokyn mé babičky. A největší problém je v tom, že jsem si nemohla vybrat a ani nevybrat své náboženství. Dneska bych se pokřtít nenechala. Osobně si ale nemyslím, že by to mohlo člověku vypálit třetí oko.
Podle mě to sice může mít na člověka nějaké brzdící účinky a může eventuelně způsobovat nějaké drobnější komplikace. Ale když pro člověka nemá křest smysl, tak to zas tak divoké být nemůže. Jestli mě tedy poškodil křest, tak tento podivný světový systém ještě víc. Ale nejdůležitější je asi nepoddávat se hysterii a sebelítosti.

7 Ely Ely | Web | 10. listopadu 2015 v 22:10 | Reagovat

Tak jsem přečetla všech pět dílů a musím Ti za tyhle články poděkovat.
Aluin web znám už dlouho. Myslím, že obě vás čtu podobně dlouho. Na rozdíl ale od tvých blogů jsem ten od Alue už přestala před delší dobou sledovat pravidelně. Články mě nebavily a přesně, jak říkáš začaly mi připadat plné hrozných a děsivých věcí. Definitivně jsem na její stránky zanevřela po roce 2012, kdy psala o konci světa. Mimoto také jsem byla na křestu/autogramiádě její první knížky a mám pocit, že tam ten chlap byl. A musím říct, že jsem z něj vůbec neměla dobrý pocit. Já jsem vůbec z té akce odcházela taková rozpačitá.
Takže děkuji, že jsi se rozhodla tohle všechno uveřejnit. Ani nevíš kolik podvědomého "strachu" ze mě opadlo. Přestože jsem ke všem těm blábolům, které tady vysvětluješ byla taky dost skeptická. Nějaká moje miniaturní část jim trochu věřila a zasadila tak ve mě malé semínko strachu. Tudíž znovu děkuji, že jsem se ho zbavila. Tvoje vysvětlení mi dávají totiž mnohem větší smysl.
Jinak k Alue ještě občas nakouknu, ale spíš jen sleduju její videa, když jednou za čas nějaké vydá, protože ta jsou většinou vtipná a neřeší v nich žádné scestné esoterické teorie.

8 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 11. listopadu 2015 v 8:25 | Reagovat

[6]: Jasně, zkrátka nemá cenu kolem toho hysterčit, stejně jako hysterčí TM kolem kostelů a podobných staveb - jen to zasévá do lidí strach a nenávist. Stejně jako tvrzení, že je kříž jakožto symbol špatný (kříž je především symbol oběti a tvoření, jak jsem psal sem pod jeden starší článek od Lúmenn).

A co se týče událostí v dětském věku, člověk tady musí mít i cit pro karmu. Protože v útlém věku je člověk ještě jaksi vydán napospas svému okolí a nic moc nemůže dělat (to asi nikdo nepopře). Je to mj. proto, že v raném dětství se vyžívá převážná část karmy z minulého života, a v pozdějším období, kdy už člověk stojí pevně ve světě, je zase víc prostoru pro svobodné činy, které zase připravují karmu do následujícího života. Tím chci říct, že drtivá většina lidí (ne-li všichni) si akt křtu sami před vtělením vybrali.

9 mary mary | 11. listopadu 2015 v 9:04 | Reagovat

Pod ten clanek kde se zminuje o poslu svetla jsem se zeptala jestli to nema nejaky propojeni s tebou a ani ten komentar nepustila..

10 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. listopadu 2015 v 11:59 | Reagovat

[5]: kdyby křest navěky vypaloval třetí oko, tak by moje maminka nemohla být na tom tak, jak je:) Rodiče ji nechali na popud jejích prarodičů pokřtít, ale nikdy nebyla k víře vedena, nežila v tom, do kostela nechodili a dneska je neuvěřitelně vnímavý člověk, co si po večerech vyrábí šamanské bubny a vidí do lidí tak, jak málokdo (a je to koneckonců i její práce). Takže z praxe vím, že je úplná blbost, že by křest někomu něco navždy zablokoval. Kříž je symbol zábrany, to je pravda, ale žádnej kněz nemá takovou moc, aby něco takového doživotně někomu "vypálil" do aury. Osobně teda taky moc velký fanda křtu nejsem, stejně jako mě moc neberou veškeré formy odganizovaných náboženství, ale strašit tím lidi a tvrdit, že to jde odblokovat jenom přístrojema nebo čím, to je fakt na palici. Zase jen další strašení, nic víc.

[9]: ne, že by mě to překvapovalo

11 Lif Lif | 11. listopadu 2015 v 13:33 | Reagovat

Já pokřtěná jsem, do kostela jsem chodila povinně každou neděli + svátky, dokud v sedmnácti nedošlo vůči rodičům k významnější rebélii. Jak nahlížím na křesťanství není podstatné (a ani by to nebylo stručné) ale faktem je, že svoboda všech živých bytostí je nedotknutelné právo a i když křest nepovažuji za konstruktivní rituál (a to ne jen pro dítě, které se nemůže bránit ale i pro rodiče, kteří přísahají, že dítě budou vést ve víře = budou mu od toho momentu drhnout mozek. A to se počítá, nehledě na to, že dnes je pro mnohé křest "pouze" zvykem.) a jeho vliv se na mě spolu s náležitou výchovou výrazně podepsal, považovat jeho moc za nezlomnou je stejně tak hloupé, jako odsoudit sebe nebo jinou bytost za dřívější skutky bez možnosti lítosti milosti odpuštění atd. a to mluvíme o skutcích vědomých, křest v drtivé většině případů záležitost vědomá ani svobodná není, a to, že lidé právo svobody porušují a nerespektují, nebo mu dokonce nerozumí, neznamená, že tak činí i univerzum... není bezduchý stroj, ve kterém se otáčejí kolečka podle karmy, ale uvědomělý organismus (Láska, chcete-li ) a stačí mu, resp. nám, když si svou podstatu uvědomíme. To, co o křtu píše Alue, stojí za zváženou, nicméně výstražný obrázek satana, caps lock a rudě tučně zvýrazněné bububu se závěrem - jen já vím, jak to napravit, jen já vám mohu pomoci - otevřeně zavání sektářstvím. Nikdo nepotřebuje žádné přístroje, účast na tajných přednáškách a už vůbec ne nikoho druhého k tomu, aby byl člověkem - věčnou nepřekroutitelnou božskou jiskrou.

12 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. listopadu 2015 v 16:43 | Reagovat

[11]: wow, tak tohle bylo moc krásně a výstižně napsáno :)

13 Mary Mary | 11. listopadu 2015 v 18:18 | Reagovat

Vím, že asi ani nemá smysl se ptát ale co si myslíš o tý 'transformaci'? Já už tomu nedávám skoro žádnou váhu, jelikož říkat že to že jsem přes den unavená a občas mě bolí hlava znamená totální převrat společnosti mi přijde jako hovadina, ale pouze by mě zajímalo jaký máš na to názor. Mimochodem na tvůj blog jsem zavítala po pár letech, předtím jsem ho četla docela dost, ani nevím proč jsem přestala a docela toho i lituju :)

14 Lirka* Lirka* | 11. listopadu 2015 v 18:26 | Reagovat

Alue se porad nijak nevyjadrila, tak jsem zvedava, co teda chystá.. Na nějaký soud to rozhodne byt nemůže ale :D . Mozna bude ticho po pesine..

Dutá země- tomu jsem nevěřila nikdy. Jsem hodne intuitivní a (az moc) citliva, takze jsem vždy vedela, ze to proste neni pravda. V krest nevěřím stejne jako Lumenn, ale odblokování pomoci přístroje je jen byznys, jako to vsechno ostatní..

Lidé zkratka potrebuji zit v něčem jiném. Kolikrát i potrebuji cítit se jako v rodině, kdyz se jim to jinak nedaří, a na tomhle tm rejzuje, což je dost hnus..

Byl za mnou osobně tm i Alue. Dojeli za mnou z Brna k nám do Krkonoš a ten pocit.. Nejen z te ultrachranici karticky... Uz nikdy to nechci cítit.
Alue mi ale na cas prirostla k srdci, řekla bych ze jsme byly i dobre kamaradky, ale pak se to vsechno nejak změnilo..

15 Lirka* Lirka* | 11. listopadu 2015 v 18:28 | Reagovat

[13]: Boli te hlava jako většinu lidi z toho, jak jsme hnani stresem, jak a v čem žijeme a kolik toho musime zvládat.
Je to blbost.. Za deset let budeme mit asi level 5.000 000, ale furt to bude stejná blbost jako konec světa tehdy 21.12. a jako vsechno strašení od tm.

16 Lirka* Lirka* | 11. listopadu 2015 v 18:32 | Reagovat

[13]: To, co ma nádech strachu a co ma lidi vyděsit, nikdy nepochází od člověka, co chce lidem pomáhat. Zvlášť v dobe, kdy je strachu, a to nejen toho existencionalniho, dost.
Lidi, co všude píšou srdicka a všem preji lasku, a za každou vetou se rozplyvaji- s nimi je to obdobně.
Chce to rovnováhu ve vsem. Ale strašit lidi každým clankem rakovinou, koncem světa, utokama.. Jakoby toho uz tak nebylo všude dost...

17 Mary Mary | 11. listopadu 2015 v 18:35 | Reagovat

No vždyt jo.. přisuzujou tam i průjem transformaci, to nejde jinak než se smát. Navíc nikdo není schopnej k tomu říct absolutně nic bližšího, samý spekulace a nikde jinde na internetu než u tý německý nebo ruský stránky(teď nevím) není nic k dohledání. Prostě mi to přijde jako jeden velkej apríl. A to vysvětlení k tý transformaci 2012 ?? ''nevěřil tomu dostatek lidí tak se to nemohlo stát'' to mě už doopravdy odrovnalo

18 Lirka* Lirka* | 11. listopadu 2015 v 18:42 | Reagovat

[17]: VZDYCKY bude podobny argument. Přece nepriznaji, ze to jsou nesmysle..
Co me nejvíc mrzi je, ze tomu lidi věří, davaji tomu svuj cas, vydelane peníze i důvěru.. (energetické sklo za 3litry, karta za litr, přístroj na vodu za hooodne litru..).. Prostě kolikrát jen využívají důvěru lidi, kteří treba měli nebo mají smutnejsi život a hledají Pravdu či dokonce pochopení či léčbu sveho zdraví..
Ne všechny články u Alue jsou zle.. Ne. Ale většina stoji za prd, jsou zkopirovane a jsou to nesmysly. Uz nic o andelech či vilach, ale strach a strach.. Hodne smutné.
Nemyslim si ale, ze je Alue zmanipulovana..

19 Mary Mary | 11. listopadu 2015 v 19:08 | Reagovat

Alušku čtu už od roku 2009, i tvůj blog jsem v tu dobu začala číst lirko a tehdy to vlastně všechno tak nějak začalo (andělé, alternativní způsob života atd), ale u Alušky mě to doopravdy hodně překvapuje a zároveň i mrzí. Mám její obě knihy a na ty si stěžovat nemůžu, ale příjde mi čím dál tím komerčnější a arogantnější. To jak zpoplatnila poradnu, i ty krystaly a cenzura komentářů, to mi k ní prostě nesedí. Před asi 2 lety jsem jí psala do poradny a příjde mi že už tehdy mi odpověděla dost povýšeným stylem a teď když čtu to s tím marným tak mi to příjde jako paradox. Stejně nechápu proč by Aluška záměrně lidi mátla...

20 Myšák Myšák | Web | 11. listopadu 2015 v 20:16 | Reagovat

[14]: Jak to tak pozoruji, tak "blogové" přátelství s Alue se po čase rozpadly. Co pozoruji, tak většinou první ze strany Alue...

21 el el | 12. listopadu 2015 v 9:02 | Reagovat

[18]:
ta karta myslím stojí 4000, nebo víc.. ale míň ne. O.o
Kdysi měla Alue každý den hodnotný článek, teď má snad jednou za půl roku.. Nyní jsou tam samé převzaté, vesměs člověku k ničemu články, protože si je může najít na internetu, pokud ho to zajímá.

22 Victoria Victoria | Web | 12. listopadu 2015 v 9:25 | Reagovat

Mě by třeba zajímalo, jak je to s tím energetickým krystalem, který prodává. Osobně mi to přijde nechutně předražené.
Teď vydala další článek o tom, jak krystal pomohl jednomu člověku s migrénami, ale to může být jen placebo efekt. Co si o tom myslíš?

23 Lúmenn Lúmenn | Web | 12. listopadu 2015 v 9:43 | Reagovat

[13]: konec světa, transformace, boží královtsví...to jsou pořád dokolečka opakované věci různých pseudoguruů. Milion procent každý den jakési energie? A přibývají další a další levely? jak dlouho ještě budou přibývat a co pak? Je to jen další podvod na důvěřivé lidi, aby se cítili výjimeční. Bohužel.

[22]: je to skleněná bižuterie v hodnotě asi dvou set korun, prodáváná za 3000. Sklo není zrovna vhodný materiál pro vkládání energie a pokud by po nějakých Aluiných kejklích fungovalo jako věčný zářič, pak by vyrobila Perpetuum Mobile. Kameny září tak silně kvůli milionům let, které je nabíjela planeta země, udělat věčný zářič ze skla je zase jen další podvod.

24 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 12. listopadu 2015 v 11:55 | Reagovat

[23]: Co se týče těch energetických pseudokrystalů, opakovaně jsem se Alue velice slušně ptal, jaká je jejich podstata a jakým způsobem jsou ošetřené a nabité. Nechtěl jsem podrobnosti, ale jen základní info. Neodpověděla mi ani jednou. Musím říct, že jsem ohledně těch krystalů uvažoval i nad žalobou... že TM okrádá důvěřivé lidi předraženými cetkami na základě lživých informací, okay, ale že se toho chytla i Alue... fakt mě to namíchlo.

25 Bigbiz Bigbiz | Web | 12. listopadu 2015 v 13:20 | Reagovat

Haha, tak teď jsem ten její článek rozkliknul a je mi to jasné. Jedná se o reklamní článek, který má nalákat důvěřivce. Přeci jen kus skla za bratru 3 litry je moc i pro ty zoufalce. A aby to lidi kupovali, tak na to někdo musí udělat reklamu. Kdo, to víme. Je to stejné, jak s těma ufokartičkama. Byla jsem skeptická, ale karta mi pomohla. Od té doby, co mám kartičku, blblabla, atd. Tohle je to samé.

26 Mary Mary | 12. listopadu 2015 v 16:59 | Reagovat

cituji její odpověď na otázku na jakém základě tento krystal funguje ,,,, Toto je speciálně upravený výrobek tak, aby vyzařoval pro člověka silně konstruktivní energii. A na takto jednoduchém principu staví všechny vlastnosti krystalů, protože když dodáte energii tam kde chybí, přirozeně se tělo i mysl ozdraví, zharmonizuje."

27 Janča Janča | E-mail | 13. listopadu 2015 v 1:06 | Reagovat

Co si myslíš o MMS, CDS a koloidním stříbře?

28 Míra Míra | 13. listopadu 2015 v 16:10 | Reagovat

Všimli ste si, že spoustu komentářů pod Aluiny články píše tomáš marný? Vždycky se pojmenovává celým jménem, třeba tady: http://karolinaloskotova.blog.cz/1511/manipulacni-programy-cirkve-aneb-jak-likvidovat-lidi-od-kolebky-doporucuji#komentare
Janina Hartošová a hned pod ní Jarek Van Ek :D Píše tak okatě, že se toho dá snadno všimnout.
Jinak jak je to teda Lúmenn s hudbou 432 hz? Jde tam taky o nějký konstrukce/destrukce? :D

29 Pe Pe | 14. listopadu 2015 v 10:10 | Reagovat

[28]: Tentokrát aspoň příjmení Hartošová existuje, ne jako ten pseudonym, co se řešil tady u Lúmenn. :D
Jinak 432 Hz bych Alue věřila, protože existuje spousta dalších stránek potvrzujících, jak byla ta frekvence změněná. Nemá to ze "své" hlavy, takže je to podle mě v pohodě. :)

30 Lúmenn Lúmenn | Web | 14. listopadu 2015 v 22:04 | Reagovat
31 myší královna myší královna | 15. listopadu 2015 v 9:42 | Reagovat

[2]: Dutá země je blbost, ale zní to tak nádherně... :D

32 mary mary | 15. listopadu 2015 v 14:34 | Reagovat

Stejne nejak nechapu proc by alue vydavala takovy bludy, pokud jim tedy sama neveri, coz si nemyslim

33 Lúmenn Lúmenn | Web | 15. listopadu 2015 v 15:27 | Reagovat

[32]: protože se na tom dá krásně vydělávat - přednáška za 500,-, kusy bižuterie za 3000,- a už to jede

34 mary mary | 15. listopadu 2015 v 20:11 | Reagovat

jo tak to je jasny ale treba co se tyka te hudby nebo te transformace

35 Ali Ali | 16. listopadu 2015 v 12:14 | Reagovat

[34]:
Jednoduše..Prostě píše věci které mají dát lidem pocit že ona jim odhalila něco výjmečného,že ona má něco extra co jiní nemají, co každý neví a dává tím lidem kteří  jí čtou jakýsi pocit nadřazenosti..Třeba s tou transformací tlačí na lidi aby se duševně vzdělávali-tedy kupovaly její cetky, levitovanou vodu, chodily na přednášky a to všechno hezky rychle a nerozmýšlet se protože konec světa je pravděpodobně "za dveřmi"...

36 Myšák Myšák | Web | 16. listopadu 2015 v 19:08 | Reagovat

[35]: teror ve Francii, to podpoří

37 Anchor Anchor | E-mail | Web | 16. listopadu 2015 v 19:27 | Reagovat

Jen tak na okraj - měla jsem dojem, že nás před symboly Satana varuje a teď je použila ve 3 článcích... Skandááál, náhoda? Trochu mě to ale zarazilo...

38 Vendy Vendy | 16. listopadu 2015 v 20:50 | Reagovat

[37]: Přesně. Náhoda to určitě není :) A taky mě to i přesto všechno zaráží....

39 Mary Mary | 17. listopadu 2015 v 17:23 | Reagovat

Předpokládám že další díl už se nekoná? Docela by mě totiž zajímalo jakými dalšími bludy nás Alue ještě krmí...

40 Lúmenn Lúmenn | Web | 18. listopadu 2015 v 20:18 | Reagovat

[39]: zatím jsem si dala pauzu, už tak to pro mě nebylo moc příjemné psát. Ale témata by ještě byla, takže snad časem:) Co mě trochu mrzí je, že se k tomu Alue nijak nevyjádřila.

41 Myšák Myšák | Web | 19. listopadu 2015 v 11:14 | Reagovat

[40]: Je dosti dobře možné, že to ještě neví. Když se v haloweenském článku zmínila ať stránky od lidí s názvem Posly světla nečteme, protože jsou zcela hloupí, tak se tak třeba i chová sama ;-)

42 Lirka* Lirka* | 19. listopadu 2015 v 18:26 | Reagovat

[40]: Věřte mi, ze o tom vi, neboť ji jeji věrni služebnici jistě dali vědět ;-) . Akorat, dle me, chystá neco většího.. Nebo taky nic no..

43 Lhastor Lhastor | E-mail | 22. listopadu 2015 v 20:28 | Reagovat

Tak k duté zemi s evyjadřovat opravdu nebudu,na to má patent p.Marný:)

Jenom,co se týče křesťanství(v jeho ryzosti a lásce),poznal jsem osobně spoustu duchovních lidí v rozličných církví(pokud se nejedná vyloženě o sekty,kde neexistuje možnost se rozhodnout za sebe),a mnoho ezoteriků,kdyby bylo vnitřně tak daleko,jako tito milý křesťané,pak bych uznal i jejich spiritualitu :D
Temná strana skrze média nám ukazuje různé strašáky,aby nás tím ovládala,protože strach je největší nemocí současnosti.Pakli-že to dělá i p.Koukal,je jasné ke které straně se přiklání,protože nelze sloužit dvěma pánům zároveň...

44 Ali Ali | 23. listopadu 2015 v 12:41 | Reagovat

Tak ta transformace mě rozesmála, když jí dokončily, tak se nic nestalo ale teď jedou zas na další levly- a pojedou dokud se fakt nějaký neštěstí nestane aby si náhle mohly říct že důsledky transformace jsou již zde:DDD..

45 Bigbiz Bigbiz | Web | 23. listopadu 2015 v 13:08 | Reagovat

Tak to vypadá, že budou transformovat až do aleluja. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.

46 Petr Petr | 26. listopadu 2015 v 14:13 | Reagovat

Tak vážení, jste tady tak nějak k pláči. Dostal jsem se sem "náhodou". Tento web vidím prvně a naposledy. Tato diskuse se dá přirovnat pouze k bulváru. Aktéry sice neznám, není to důležité. Ale to, co tu píše majitelka stránek o nějaké mladé holce, je opravdu hodně duchovní. Není to její věc? Není to její život? Kdo jste, aby jste soudili? Chtěli byste, aby tu takto někdo psal o vás? Vy tady píšete o lidských záležitostech, které jsou nepřenosné, soudíte, urážíte, vysmíváte se. Zamyslete se nad sebou. Každý dělá v dané chvíli to, co nejlépe umí. Toto je opravdu vaše nejlepší umění, co tu předvádíte? Zamyslete se nejdříve sami nad sebou. Suďte sebe. Soudit druhého vám nepřísluší.

47 BE BE | 26. listopadu 2015 v 15:08 | Reagovat

[23]:

[44]:

[45]:
O konci sveta sa nehovorí, o premene hovoríme všetci a všetci chceme aby sa zmenilo ku lepšiemu.
Alue čerpá len zo stránky www.praxis-umeria.de, TM sa nevyjadruje.
Čo ešte dávam do pozornosti sú grafy a merania NOAA, ktoré s nárastom energií a dianím celoplanetárnym a kozmickým súvisia.

[46]:  Toto tu nie je súdenie, nik Alue nechce odsúdiť, ľudia svoje názory musia vyjadrovať. Sú odrazom toho, ako predmet úvah a diskuzií na nich zapôsobil. To čo vydáme, nezostáva len u nás, ide to VON. Tým názory ovplyvujú, a buď pridávajú ku peknu alebo trieštia .

48 BE BE | 27. listopadu 2015 v 17:03 | Reagovat

Lúmen, včera som si zašla ne tag Bohovia a vzostúpení... a čítala diskuziu . Lež - zarazi ma ostatný príspevok diskutujúceho, ktorý označuje /veľkým písmom/ Alue za Diabla.  Prehltnem, keby to bolo raz, keby sa uviedol menom, ale neprehltnem, že to napísal i ku ďalším príspevkom, napr. Horus, a ešte ďalej. Nuž nečítala som, lebo to je hnus.  Myslím, že si to videla. Nie je mi jasné, prečo si to tam nechala. ?  Toto smrdí... Dúfam, že to Alue nečítala.

49 Anchor Anchor | E-mail | Web | 27. listopadu 2015 v 18:40 | Reagovat

[48]: Můžeš sem prosím dát odkaz? Ráda bych se na to taky podívala, ale nemůžu to najít :o

51 Anchor Anchor | E-mail | Web | 27. listopadu 2015 v 21:16 | Reagovat

[50]: Jo tak, děkuju, už jsem to pochopila - nesprávně jsem si nejdřív vyložila tvůj komentář :D

52 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. listopadu 2015 v 0:30 | Reagovat

[48]: ten člověk tady spamoval asi před rokem nebo kdy a asi měl nějaký spamovací prográmek, protože mi to vyskočilo za několik hodin pod řádově stovkami článků. Smazala jsem to jen u těch nejnovějších, ačkoli z hloubi duše ctím svobodu slova, mít zaspamované stránky caps lockovými humusy taky nemusím, ale ruční mazání by mi zabralo celé hodiny a na to prostě nemám ani čas, ani náladu. Vyjádřila jsem se i v článku: http://poselsvetla.blog.cz/1501/kratke-vyjadreni-ka-spamerovi

[46]: a tobě přísluší soudit, co je a není duchovní? Ale tohle bychom si mohli vracet donekonečna:) Přečti si ty souvislosti a možná uvidíš, že o souzení tady nejde, spíš o pravdu a uvádění věcí na pravou míru, každá akce má svou reakci a nelze bez povšimnutí lhát a manipulovat s lidmi navěky;)

53 BE BE | 28. listopadu 2015 v 14:50 | Reagovat

To je dobré, že si Lumen prečistila svoju stránku, i keď dáva to hodne práce. Dík. :-)

54 Josef Josef | 30. listopadu 2015 v 11:31 | Reagovat

Tedy Lúmenn, že se za sebe alespoň trošku nestydíš. Tyhle články o tobě hodně vypovídají. Jsi plná zášti, hraješ si na vševědku a vlastně jen omíláš již proběhlé klepy. Nedivím se, že se k tomu Alue nevyjádřila, protože to, co tu předvádíš je fakt trapas. Lidi jsou snad svéprávní, umí si udělat názor sami.

55 Ali Ali | 30. listopadu 2015 v 12:54 | Reagovat

Proč mám pocit že všechny ty hejty(asi 3:D) napsal jeden člověk:D...Petr, Josef..

56 Bigbiz Bigbiz | Web | 30. listopadu 2015 v 13:14 | Reagovat

René

57 Lúmenn Lúmenn | Web | 1. prosince 2015 v 15:09 | Reagovat

[56]: ten styl tak zní no:)

58 Bigbiz Bigbiz | Web | 1. prosince 2015 v 23:06 | Reagovat

[57]: No právě.

59 Arienn Arienn | Web | 5. prosince 2015 v 23:36 | Reagovat

Na duté zemi je nejvtipnější ten argument s rozříznutým globusem - že pokud se díváme zpříma do misky, může optickým klamem vypadat jako koule. To je sice fakt, ale jak by ty družice vyfotily vnitřní stranu země, aby na fotce byla celá? To je jak kdybych fotila dům zevnitř a na fotce by byl celý zvenku.
U Alue se někdy rozčiluji, někdy se pobavím, ale poslední dobou je mi to spíš líto. Když si vzpomenu, jaké články psala před pěti lety a co dělá teď...

A co se týče křtu, tak nevěřím, že by to člověka nějak výrazně ovlivnilo. Sama pokřtěná jsem a přitom astrálně cestuji, pracuji s energií, mám silný vhled do svého nitra i do nitra druhých a zkrátka se duchovně rozvíjím jak jen to jde :) A pokud by to přece jen mělo negativní vliv, tak se toho dá zbavit třeba projekcí nebo symbolikou - prostě hlavně svépomocí, ne nějakým bůhvíjakým přístrojem za spoustu peněz.

60 Arienn Arienn | Web | 6. prosince 2015 v 1:28 | Reagovat

Po přečtení všech pěti dílů si neodpustím ještě jeden komentář, přestože už mě bolí oči a chce se mi spát (jenže jsem se prostě nedokázala odtrhnout).
Muselo to být těžké rozhodování, jestli to zveřejnit a já jsem za tvou odvahu moc ráda. Osvětluje to totiž mnoho věcí, co mi už několik let vrtá hlavou. A tím myslím jak Aluščiny začátky (a to, proč se tolik změnila), tak i všechen ten bordel kolem pravotočivého/levotočivého a pozitivního/negativního. Ještěže vždycky dám spíš na intuici a selský rozum než na články na netu :D :D
Ohledně TM by mě fakt hrozně moc zajímalo, jakou psychózou to vlastně trpí. Zní to jako mesiášský komplex a možná i nějaké psychopatické rysy - to by vysvětlovalo potřebu ovládat ostatní - ale to jsou jen dohady. Každopádně se bojím, jak moc může být nebezpečný nejen pro Alue, ale i pro další lidi, které vymývá a cpe jim společně s bláboly i mimozemské kartičky apod.
Děkuji za zveřejnění a za to, že jsi obětovala kousek místa na veskrze konstruktivním a nádherném blogu pro něco, co je sice trochu ušpiněné, za to však velmi přínosné a důležité.

61 Josef Josef | 10. prosince 2015 v 12:29 | Reagovat

[55]: Jmenuji se Josef, ne žádný René a nám prostě jiný názor. Jestli se s tím nedokážete srovnat, váš problém.

62 Anchor Anchor | E-mail | Web | 23. prosince 2015 v 22:12 | Reagovat

Tak už je na Alušce další článek o duté zemi, pod nímž v komentářích tm pokládá otázku proč je možné vidět Alpy z Tater. Ví to prosím někdo? :) Já si nemyslím, že žijeme v duté zemi, ale může to prosím někdo vysvětlit? :)

63 Lúmenn Lúmenn | 28. prosince 2015 v 16:43 | Reagovat

[62]: za a - jsou skutečně vidět? Z jakého zdroje ta informace pochází krom toho, že to říká TM? A jinak nepletu-li se, mají Alpy asi dvakrát větší výšku než Tatry a nejsou ani moc daleko, takže  není moc důvodů proč by vidět nebyly. A za třetí - nejsnazší je zeptat se googlu:)

64 Anchor Anchor | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 20:05 | Reagovat

[63]: Díky! :)

65 Myšák Myšák | 13. ledna 2016 v 16:22 | Reagovat

Lúmenn? Píšeš na Alušku pod přezdívkou Honzik? Má totiž stejný obrázek u jména jako ty na svých stránkách a po jeho kliknutí mě to hodila na Tvůj osobní web. :-)

66 Lúmenn Lúmenn | Web | 13. ledna 2016 v 19:52 | Reagovat

[65]: asi třikrát jsem tam takhle napsala komentář, pod mou přezdívkou je Alue už z principu nezveřejňuje, ačkoli jsou třeba obsahově totožné (ověřeno). Evidentně jsem se ale jednou zapomněla odhlásit;)

67 Myšák Myšák | 13. ledna 2016 v 20:13 | Reagovat

[66]: Duchovní člověk :-)

68 Ali Ali | 16. ledna 2016 v 17:24 | Reagovat

Alue prostě nastavila taktiku pošpinit to, co říkáš, aby ti případný čtenář nevěřil..Jasně že ti nebude dělat reklamu-každému by došlo kdo má pravdu:)...

69 Beka Beka | 2. dubna 2016 v 16:56 | Reagovat

Lúmenn, opravdu ti děkuji za všech pět dílů. Tak nějak mi to otevřelo oči. Blog Alue byl první, který jsem začala číst - hlavně kvůli andělům a vílám. No jo, člověk ve 14 letech uvěří všemu a samozřejmě jsem její blog četla dost často. Poslední dobou mi ale přišlo, že z ní čiší namyšlenost. Nechci jí soudit, neznám jí, ale prostě mi to tak přišlo. Ale stejně jsem jí spoustu článků "žrala". I když, dutá země už i na mě byla trochu moc. No a myslím, že někdo tam nahoře si řekl, že už ty bláboly číst nemám a nějak jsem znovu zabruslila na tvé stránky a hle, narazím na článek o Alue. Tak už to zkrátím, prostě ti moc děkuju, protože bych asi jednou skončila jako ovečka, která by jí věřila úplně všechno.

70 RCi RCi | 5. dubna 2016 v 16:52 | Reagovat

DÁVÁM TO SEM. Ať to každý vidí, čím víc pravdy o podvodech a lžích Alue, tím líp. LIDI BACHA!. Lhářka a podvodnice s ezoterikou Alue K Loskotová má nový web, ještě ho nemá spuštěný, zatím jede na starém na Blogu.cz. Píše tam o sobě nesmysly, že byla od dětství zázračné dítě a jiné blbosti! (WTF!). Ze svojí rodiny udělala úplné monstra, přehání, lže. (Na starém blogu si připravuje půdičku, aby lži o její rodině vypadaly věrohodně, 1. března napsala článek ,,Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí", kde ze svojí babičky udělala úplnou obludu. (přehání!) Článek je prý zálohovaný, kdyby ho ta lhářka chtěla zase přepsat a zamazat stopy, jak to hodně často dělá. Že  nerozumí tomu, co je nadvědomí, protože si to vymýšlí a opisuje, je druhá věc. To nikoho nezajímá, jak škodí jiným, vždyť ty její výmysly a lži můžou poškodit psychiku čtenářů, co jí tam lezou. Ta Loskotová je úplná obluda! Na odkaz na nový web jsem přišel dneska, byl napsaný v jednom komentáři, tak ho sem dávám. Koukněte na tu hrúzu, dejte si do vyhledavače  aluška.org věděním ke svobodě/autorka. Nebo 110870.w70.wedos.ws/autorka/ Web má na wedosu. A pročtěte, co tam v článkách píše. Samý lži a šlemty! Jako na starým blogu! Že jí někdo pomáhá se sestavením je jasný. Alue je odporná HRŮZNÁ OBLUDA!  

Jinak plno komentářů tady psala sama Alue, dělá to všude. Nepíšu nic nového, ale ať to všicni vidí a přečtou si pravdu.

71 Viola Viola | 2. května 2016 v 12:03 | Reagovat

Ďakujem za sériu týchto článkov, je to fakt veľmi nápomocné. Ja som na Alue chodila dlho, už roky, dokonca som v začiatkoch príchodu TM na stránky, keď tam boli uverejnené informácie o jeho prednáške, na túto prednášku aj išla, lebo som chcela vidieť TM na živo, energeticky si ho prečítať, pozrieť vnútorným zrakom, kto to je naozaj. Bola som na jeho prednáške raz,krátko po cunami a Fukušime v Japonsku. Vtedy tam TM akurát rozkodovalal film The Wall od PinkFloyd v zmysle, že v ňom bol už dávno zakodovany dátum katastrofy. %%Dalej rozpraval o animusoch, ako beru energiu vtakom a tie potom padaju na zem v hufoch mrtve, ako je vsetko zamorene radioaktivitou z vybuchu a vsetkym nam je to zamlcovane, a jedinou nasou zachranou a nadejou pre prezitie nas a nasich blizkych je kupit si od TM specialny biologicky jod, ktory vyrabaju iba jeho priatelia vo svajciarsku zo stitnej zlazy prasiat, ktory ochrani nasu stitnu zlazu pred znicenim radioaktivitou a ktoreho jednu flasticku predaval za 180 euro. Takze si to spocitajte, ak chcete zachranit celu svoju rodinu, to tie peniaze predsa zozeniete, nie?? /Pozn. jedna flasticka na osobu/. ludia sa hufne vrhali objednavat si flasticky. Miestami mal TM zamerne pasaze, kde robil nezrozumitelne zlozite prepocty, aby robil dojem genia s otvorenou myslou. Hlavne sluboval na zaciatku prednasky, ze nam prezradi z celej tragickej situacie riesenie, ale nijake neprislo, len na nas hadzal coraz vacsiu beznadej a pocit lapenia v pasci. Vtedy som pochopila TM ako manipulatora a prednasku ako cisto manipulacny zastrasovaci tah. TM ma okolo seba energeticku masku, ktora ma  sice len tak decimeter, ale ma ju natiahnutu na sebe aby budil dojem privetivej pristupnosti, ale tiez ked sa clovek naladi hlbsie, je to skor mag ciernejsieho spektra, bezsvedomity  manipulator. Od tej prednasky som dala ruky prec od neho a aj presakovanie teorii TM cez stranky Alue mi vadi. Chcela som vidiet nazivo aj Alue, bola na tej prednaske tiez, sedela len na kraji a nijako nezasahovala. Len som sa jej pozdravila, prisla mi na pocit taka tajuplna, uzavrena, jemne fialovomodra, akymsi sposobom exkluzivna. Ale to, ze je v moci TM, som aj sama citila, aj zo stranok, a z TM som mala pocit, ze ma skor orientaciu mierne pedofilnu, na mlade duchovne avatarske dievcata, a taku sa snazi vyrobit i z Alue. Presvedcil ju, ze ona je ta, ktora nas vsetkych zachrani, vyvedie z tohto bludu a zajatia. Je to silne mat niekoho pri sebe, kto vas stale utvrdzuje vo vasej exkluzivite. Alue ma iste duchovne nadanie, len keby sa mala oslobodit od TM, bolo by to najskor velmi bolestne a energeticky nepredstavitelne narocne. mozno raz dorastie do takej sily, ze sa od toho manipulatora oslobodi, ale puta cez sexualitu, manipulaciu a vytvaranie pocitu exkluzivity byvaju velmi silne. drzim palce. Som vdacna za tieto clanky aj pre to, ze hoci som si vedoma tychto veci, stale citim akesi nutkanie tie stranky navstevovat, aspon po ocku vzdy nazriet, co tam je, hoci mi to uz poslednu dlhu dobu prinasa len pocity strachu a nijake skutocne rozvitie. Tak uz snad preseknem tuto nutkavu tendenciu.

72 Mad Dragon Scientist Mad Dragon Scientist | E-mail | 5. května 2016 v 15:05 | Reagovat

Vím, že tady budu za blbce, nemusíte mi to nikdo říkat, ale já teorii dutý Země věřím. To, o čem píšeš, že o tom píše Aluška, totiž že žijeme uvnitř dutiny, že hvězdná obloha a vesmír jsou jen iluze a tuto dutinu obklopuje nekonečnej oceán magmatu (kterej tuto bublinu dříve nebo později zcela zaplní - pěkně děkuji), tak o tom jsem taky čet, ale je to nesmysl, kterej se dá vyvrátit zmíněným amatérským pokusem. Tomu žádnej rozumně uvažující člověk věřit nemůže a ani já tomu nevěřím. Je ovšem další, úplně jiná teorie, opět o duté Zemi, která má své příznivce jak v řadách laiků, tak i odborníků. A té věřím i já. Někteří věří že Země je plná koule, jiní zase že je dutá. Věří, protože oběma teoriím můžeme buď věřit nebo nevěřit. Takže k věci:

Podle této teorie je Země kulatá, my žijeme na jejím povrchu. Země se nachází ve vnitřním okruhu Soustavy, obíhá kolem Slunce, Měsíc obíhá kolem ní a Vesmír normálně existuje. Země (což platí i pro další planety, měsíce, hvězdy apod.) je dutou koulí a uvnitř ní se nachází další svět, kterej obývaj vyspělý civilizace, i obyvatelé Atlantidy a dalších vyspělých prastarých civilizací nalezli útočiště právě ve Vnitřní Zemi, v podzemní říši zvané Agharta s hlavním městem Shamballah. Tihle lidé a další rasy chodí právě po vnitřním povrchu Země. Tato Vnitřní Země má svou atmosféru a uprostřed rotuje malý vnitřní Slunce. Vnější a vnitřní svět jsou podle této teorie spojeny jak polárními otvory, tak i podzemními tunely, který Agharťané (a asi i pozemšťané - například obyvatelé bájné Atlantidy) vybudovali. Prý se našly dokonce i nějaký podzemní tunely, například pod pyramidama (nevím jak v Egyptě, ale pod Velkou pyramidou v Bosně jsem čet že se nějaký našly. Ano, v Bosně je Velká pyramida, větší než Cheopsova, a vůbec se pyramidy nalézají všude po světě). Průchod polárníma otvorama je nebezpečnej, protože tam dochází k silným geomagnetickým a jiným bouřím. Všechno tohle zní šíleně, ale co zní nesmyslně nemusí nutně být skutečně nesmysl.
http://dutazeme.sweb.cz/ Co se týče důkazů teorie Duté Země, dovolím si sdílet tento odkaz, téměř všechno je to tam ozdrojovaný. Já zmíněný knihy nečet, ale různý data jsou dohledatelný. Rozhodně doporučuju přečíst. Odpůrci této teorie by se nad tím mohli docela pobavit :D
Nevím jestli je možný prolítnout letadlem skrz polární otvor. Je známým faktem, že polární ledovce, ač plavou v moři, jsou tvořený sladkou vodou, což je divný. Polární záře pravděpodobně vyzařuje z polárních otvorů. Oficíální věda říká, že polární záře je tvořena slunečním větrem, avšak ve vzdálenosti 1 astronomický jednotky od Slunce není sluneční vítr dost silnej na to, aby vytvořil pozorovatelnej světelnej úkaz, nemluvě o tom, že Hubbleův teleskop zachytil polární záři na planetách ve Vnějším okruhu Soustavy. Též je známým faktem, že magnetický póly se nekryjí s těmi zeměpisnými. Nevíte někdo proč?
A proč družice nelítaj v blízkosti pólů? Mohly by zachytit něco, co nesmíme vidět? Bylo by to pro ně nebezpečný? Proč? A proč nesmí letadla lítat do blízkosti pólů? Asi proto aby nám pravda o duté Zemi zůstala utajena.

DŮKAZY PROTI DUTÉ ZEMI A MŮJ POHLED NA NĚ:
1) Častým argumentem je, že dutá koule o velikosti planety nemůže existovat, protože by se vlastní tíhou zřítila. My však nevíme, z čeho jsou planety tvořený (současná představa o stavbě planet je pouze teorie), planety klidně mohou být zčásti tvořeny výjimečně pevným materiálem, kterej dosud neznáme, dostatečně odolnej na to, aby z něj mohla existovat dutá koule v tak obrovskejch rozměrech.
Kdyby byla Země tvořená takovým materiálem, vědělo by se to? Vrt Kolský, nejhlubší vrt v cel známé historii, měl něco přes 12km - v měřítku celý Země je to rozměr vskutku nepatrnej.
2) Druhým častým protiargumentem je hustota země - Hmotnost Země (známý údaj) lomeno jejím objemem (rovněž známý údaj. Hustota země je známá, a odpůrci teorie dutý země tvrdí, že pokud by byla Země dutá, musela by být tvořena velmi hustým materiálem, který vůbec neznáme. A v čem je problém? Copak není?
3) Gravitace a vnitřní Slunce. Tenhle protiargumet bych řek že nepůjde zpochybnit, pokud nebudeme brát v potaz možnost jevů, který vůbec neznáme. Ano, vím, že vstupuju na velmi tenkej led. Gravitace uvnitř pravidelný dutý koule je nulová, uvnitř dutý Země by tedy byla minimální (protože jak víme, Země není dokonalá koule). Odstředivá síla na povrchu není dost silná, aby nahradila gravitaci. Když budeme brát v potaz jen poznatky současné exaktní vědy, nepopírám, že je torie duté Země neobhajitelná. Určitě je. Samotná možnost existence vnitřního Slunce odporuje současným vědeckým poznatkům, a vždycky jim bude odporovat, pokud bude věda na příkaz z vyšších míst cenzurovaná. Vnitřní Slunce je bezpochyby velká neznámá. Vnitřní Slunce může být miniaturní hvězda, nebo taky koule čiré energie. Já jsem přesvědčen, že musí být antigravitační - tím pádem odpuzuje hmotný tělesa směrem ze středu k vnitřnímu povrchu. Na polárních otvorech tedy musí docházet ke střetu gravitačních sil. V textu, na kterej jsem posílal odkaz, je zmíněno, že pokud se nějaký zvíře (například mamut) dostane příliš blízko polárního otvoru, tak ho to vtáhne a vyplaví na povrchu. Proto jsem také vyjádřil pochybnost nad tím, jestli se dá polární otvor proletět letadlem. Protože v záplavě geomagnetických, geothaumických a dalších bouří a v důsledku křížení směrů gravitačních sil si myslím že by bylo prakticky neovladatelný.

Závěr: Jsou dvě Teorie duté Země. Ta, který věří Tomáš Marný a jeho parťačka Alue, je snadno vyvrátitelná amatérským pokusem a je prakticky neobhájitelným nesmyslem. Avšak druhá Teorie duté Země je sice velmi kontroverzní, ale je stejně nevyvrátitelná jako konvenční teorie o stavbě Země.

P.S.: Vážně jsem první, kdo si na těchto stránkách dovolil obhajovat Dutou Zemi?

73 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. května 2016 v 21:40 | Reagovat

[72]: o tom jsem toho četla hodně a nedokážu to zcela rozporovat, je to rozhodně věc, kterou lze do určité míry brát do úvahy a seriózně se nad ní bavit. Každopádně Alue tvrdí, že žijeme uvnitř, což je absolutní kravina;)

74 zahradník zahradník | 1. prosince 2016 v 18:28 | Reagovat

Při pokusu domluvit se s redakcí Alue, je to jako komunikovat s princeznou z pohádky, kde je ten zpívající zahradník, vždy o Vánocích. S princeznou "Zavaž mi střevíc."

Vyhrazuje si právo obouvat se velmi silně do návštěv na jejím webu, že to někoho uráží již od pohledu na text ji nějak netrápí. Sebe ohodnotí skvěle. Její srdce neobměkčíš, nemá od kořenů základ, prožít tak jemný cit. Její počínání nedává smysl, respektive postrádá vcítivost do srdcí lidí. Aniž by vysvětlila, co chce. Nebaví se přímo, hovoří s patra přes její články, kde panuje a nezná slitování nad přáteli, i když důvody jsou jen v její mysli a nejsou skutečné. Nedá si nic vysvětlit, ani si nepřipouští, že by mohla pustit ke slovu, nebo se zeptat, co nechápe.

75 zahradník zahradník | 1. prosince 2016 v 18:37 | Reagovat

Nejsem její nápadník.

76 Limonádový Joe Limonádový Joe | 1. prosince 2016 v 18:46 | Reagovat

Ubohé děcko, odpouštím vám všecko ...milá dámo

77 mar-meláda mar-meláda | 1. prosince 2016 v 18:49 | Reagovat

Zpátky do škol a už na žádný alušpacír

78 prána prána | 1. prosince 2016 v 19:30 | Reagovat

Některé články a příspěvky již smazala.
Jsou však zatím archivovány, dokud si neuklidí na webu a nezačne znovu žít s osvícenou myslí.

79 pravda pravda | 1. prosince 2016 v 19:31 | Reagovat

Pravda je jenom jedna a tu žádný blog nezmění, ani web.

80 Krystal Krystal | 2. prosince 2016 v 11:49 | Reagovat

Zde můžete sehnat nepřeberní množství krystalů. Reklamu dělat nechci, jen že na webu Alue jsou krystaly asi trošinku dražší.

Zde si kupte krystal třeba za 49Kč, k němu si kupte pak šňůrku za 50 kč a říkejte mu energetický. Vyjde vás to levněji.

http://www.ovesy.cz/

Příklad krystalu na krk, nebo na lustr.
http://www.ovesy.cz/g3107.VACHTLE+505.html

81 Luz Luz | 9. prosince 2016 v 0:18 | Reagovat

[80]:  No docela jsem koukala, kdyz to zacala prodavat, jake ceny si za to urcuje :O A to jsem ani nevedela, ze to je totez jako nejake ovesy na lustr. Ale i kdyby se ji tohle ukazalo, tak stejne bude tvrdit, ze to neni to same, protoze ona v tom ma jeste to super tajne energeticke specialni nabijeni :O

83 Střízlivé názory Střízlivé názory | 17. ledna 2017 v 15:27 | Reagovat
84 mart mart | 17. ledna 2017 v 22:52 | Reagovat

T M asi vštípil Alue názor, že všichni říkají pravdu otočenou o 180 stupňů, a tak, jak to dělají novináři v bulvárním tisku, každou pravdu zkouší otáčet o 180 stupňů a již neověřují, jestli je to ve skutečnosti obráceně, než jak říkají , nebo píšou.Možná by to chtělo ověřit si info třeba posazením do letadla a koukáním z okénka.

https://www.google.cz/search?q=foto+z+letadla&biw=1775&bih=781&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiSlMHAjsrRAhUH7BQKHTjXAo0QsAQIHQ#imgrc=lANuEpJeS0MiDM%3A

85 Orlí Orlí | 20. ledna 2017 v 21:50 | Reagovat

Myšlenka, že žijeme v duté zemi je vysvětlena nějakým psychologem, že některé děti mají ten pocit, pokud prožijí trauma v dětství, tak jako by se neodpoutali od matčina lůna. Ten pozůstalý pocit představy chtít zůstat v lůně matky je ten pocit dítěte, že je stále uvnitř země.

Pro rozveselení jsou i vtipnější iluze:
https://www.youtube.com/watch?v=rZpD8WHnGqQ

86 Dutohla Dutohla | 24. ledna 2017 v 6:10 | Reagovat

Nevím jak vy, já zůstanu na povrchu globusu:

http://nepopularni-nazory.blog.cz/1212/duta-zeme-nebo-duta-hlava

87 Star Star | 26. ledna 2017 v 1:14 | Reagovat

Zde můžete sami posoudit znaky chování osob, které sice mohou tvrdit, že nejsou organizovaní, ale vedou tvrdě vše ke svým cílům. Nehledí na objektivní pravdu. Neuznávají svými skutky skutečnost a svobodu druhých. Jejich slova jsou otočená od skutků.

Dokonce ani jejich přívrženci nemají zcela shodný názor, pokud je vůdčí neorganizovaně vedené skupiny vůbec může hrdě označit za přívržence.

http://www.prevence-praha.cz/sekty?start=1

88 přesně přesně | 7. dubna 2017 v 14:52 | Reagovat

[78]: to je vyjádřené přesně, uklízí blogísek Aluška. org a začnou znova, Alue jako blbeček, který se ukrývá za inteligentními výrazy a názory, které ale nemá ze svý hlavy.

89 Záchranné techniky Záchranné techniky | 3. července 2017 v 10:11 | Reagovat

Záchranné techniky proti metodice chování s výraznými znaky sektářského přístupu k lidem zde: https://knihy.abz.cz/imgs/teaser_pdf/4449788024733005.pdf

90 protihlav protihlav | 6. července 2017 v 7:57 | Reagovat

Tomáš Marný - René Koukal už zase plánuje podivuhodnou atrakci, nebo ji někde vyštrachal a zkrátka jí věří a tlačí to do hlav ovečkám:
http://tadesco.cz/23-9-2017-zacatkem-zaverecne-faze-tohoto-sveta/

Citace z článku, pro informaci:

"Co se tedy chystá 23.9.2017?

CERN má najet na nejvyšší výkon, tím se má otevřít Tartaros (Je to místo, kde jsou umístěni někteří démoni, takové duchovní vězení)."
"...má býti aktivována další DNA, která umožní získat zpět zdraví, svěžest a snad i „nesmrtelnost“ "

"Propuštění démoni se pravděpodobně promění v mimozemskou civilizaci, abychom získali celosvětového protivníka, který nás sjednotí pod vládu OSN......a začne celosvětové velké soužení, o kterém Bible hovoří na několika místech. Během 5-ti doslovných měsíců bude odstraněn Velký Babylon."

Jémine, co to ten Marný - Koukal zase vykládá za hoaxy.Ten má konc světa pořád na programu dne. Místo toho by si měl jít odpočinout někde do lesa.

91 protihlav protihlav | 6. července 2017 v 7:59 | Reagovat

Prostě Marný zůstane marný se svým chaosem v hlavě, kterým infikoval hlavy čtenářů.

92 Vysvětlení k duté zemi Vysvětlení k duté zemi | 7. července 2017 v 10:05 | Reagovat

Odtud pramení to lnutí k představě o duté zemi.

http://karolinaloskotova.blog.cz/1402/centrum-cz-zaujaly-me-vzpominky-z-prenatalniho-zivota

Kdo z nás se zájmem nečetl Julese Verna.
Já jo a o duté zemi také. Jen to zakřivení při pohledu z letadla a z lodi  napoví, že v té duté zemi fakt nejsme.

93 me me | 18. července 2017 v 20:03 | Reagovat

Něco na odlehčení, svět není jen černobílý.
https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1007282

94 mindlight mindlight | 21. července 2017 v 0:23 | Reagovat

Snad se jí dostane lásky a přestane škodit..

https://hearted6.wixsite.com/loveforalue

95 data - ta ta ta-kadence dat data - ta ta ta-kadence dat | 29. července 2017 v 20:33 | Reagovat

Plácání tomáše marného - Reného Koukala o androidech, aneb smozvaný"guru", na jehož učení frčí Alue:

"...připravili vtáhnutí kosmických lodí do vnitra planety země přes CERNOVÝ teleportační kanál. Znamená to veliké nebezpečí ivnaze ANDROIDŮ z planety M51 a „vcucnutí“ jejich korábů přes ochranné systémy.."
zdroj:
http://tadesco.cz/rusko-durazne-varuje-pripravte-se-branit-zemi-padli-andele-se-vratili/

96 aluglobus aluglobus | 30. července 2017 v 5:41 | Reagovat

V článku, ostatně jako obvykle Alue nevysvětluje vůbec nic o svém názoru, který během více let omílá, jak ji naučil  T M. Tedy o názoru, že prý jsme uvnitř země. Nic neumí vysvětlit, jen se ušklebuje, že ona ví, ale sama neví, co vlastně ví.

http://karolinaloskotova.blog.cz/1311/nasa-taji-ze-na-povrchu-nasi-zeme-zije-nekdo-dalsi-zachytila-radiove-signaly

97 plochá zem - Alue plochá zem - Alue | 30. července 2017 v 5:54 | Reagovat

Dejme Renému Koukalovi a Karolíně Loskotové novou hračku. Hypotézu o ploché zemi od Michaela Tellingera. Třeba se chytěj a budou pak kázat nové Aluevangelium o ploché zemi :
https://www.youtube.com/watch?v=GnnJZw2IdVE

98 Marnehokomentar Marnehokomentar | 10. srpna 2017 v 0:50 | Reagovat

Konečně sám velký, nebo středně velký   pan T M vysvětluje zde svůj názor na dutou zemi:

" tomáš marný
9.8.2017 (14:15)

Milý p-redoxi,
celý kosmos je v duté zemi znázorněn jako na plátně a tou je černá hvězda. Právě tam se dívají lidé s teleskopem…..
Steven Greer a jeho přednášky znám, ale jsou o něčem jiném….
Jemen je skutečnost, o které se nikde nepsalo, dekódoval jsem (skoro všechny) dostupné materiály i s výpočty a to by snad stačilo. Tolik náhod najednou NEEXISTUJE. Nikdo jiný to předemnou neudělal. Je nutné lidem ukázat pravdu a upozornit je na nebezpečí. Nechť si každý samozřejmě myslí co chce, nikomu nic nevnucuji, každý má svobodnou vůli rozhodnutí. Jedna věc je ale jistá.
O androidech máme zmínky v obrazech od Leonarada da Vinciho jako prvého, který na Androidy zrcadlově upozornil v obrazech. Viz Jemen. Tvůrci křídel také upozorňují na tuto nebezpečnou rasu, která má zájem získat naše duše. Rovněž tak máte možnost používat mobily, které jsou jejich produktem a technologie je od nich. Ukažte mi na zemi firmu (která není od androidů) a zároveň umí dát na 1 milimetr čtvereční 600 miliónů tranzistorů a ještě je nanotechnologií propojit. Dle pořekadla, nic se nedá lidem utajit, proto jim vše musíte dát před oči a pak nic neuvidí.
To se děje celá století a tisíciletí. Vyskytly se zde weby nebo dokonce i lidé, kteří otevřeně tvrdí, že androidi jsou entita, která má zájem lidstvu pomoci. Nějaký peter outsider. Jsou to právě mobily se systémem android, televize smart a mnohé jiné produkty, které lidé používají. Potom jim nebude divné, že androidi jsou bytosti, které nám mají zájem pomoci. Ano mají, ale do věčného hrobu.
Věřte prosím čemu chcete. Pokud nemůžete důkazy vyvrátit, netvrďte prosím, že nejsou pravda. Zajímejte se o to do hloubky a možná požadované najdete a potom pochopíte…..
tm"
zdroj: http://tadesco.cz/nasledujici-vzkaz-reklamy-bral-tentokrat-vazne/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama