Podivná numerologie počtu článků

7. ledna 2016 v 19:58 | Lúmenn |  Moje zážitky a pokroky
Už několik let se podivuju nad zvláštními čísly v administraci těchto stránek. Ale až s koncem loňského roku mě napadlo se nad tím pořádně zamyslet, protože už to vážně přestává vypadat jako náhoda.
Když jsem začala tyto stránky psát, což bylo v roce 2009, nijak jsem nepřemýšlela nad tím, že by každý rok měl být nějaký stabilní počet článků a nijak se o to nesnažila. O to víc mě pobavilo (a pamatuji si, že jsem si toho všimla), když jsem na konci roku 2010 objevila zvláštní "náhodu" - počet článků v roce 2009 i 2010 byl totiž stejný - 129 článků. Jenomže podivné shody v počtech neskončily, naopak, teprve to začalo.


Skutečně větší pozornost jsem tomu začala věnovat v roce 2012, na jehož konci zase součet ukázal opět tutéž stodevětadvacítku. Už tři stejná čísla? To je na náhodu trochu hodně. Jenomže pak jsem svoje blogové aktivity utlumila a když rok 2013 přinesl 73 článků, přestalo mě to zajímat. A čísel na boku v administraci blogu jsem si nevšímala až do minulého týdne - dokud neskončil rok 2015 a nezanechal za sebou 73 článků. Úplně stejně jako v roce 2013 a 2014!

Abyste to mohli vidět, udělala jsem print screen, k němuž mám ale dvě vysvětlivky (viz níže):


Je vidět, že rok 2012 neštymuje. On by dnes už popravdě neštymoval ani rok 2009. To proto, že na konci roku sice obsahoval archiv 129 zveřejněných článků v obou těchto letech (na holej pupek, že jo;)), jenomže se mi v průběhu času ozvali lidé, kteří mi poslali v těch letech dotaz (v jednom případě) a příspěvek na web (v případě druhém), abych ty články s jejich dotazem smazala a já tak učinila. Pokud si budete počítat podle archivu blogu (který se dá dohledat tak, že za adresu blogu napíšete lomítko a archiv), bude vám chybět ještě jeden článek v roce 2009, což je minulý měsíc smazaný seznam doporučených webů, který jsem původně chtěla jen přepsat, ale nakonec místo něj stvořila úplně nový. Pro účely článku a hezké fotky jsem je znovu na chvilku vytáhla ze slžky smazané, jen u článku z roku 2012 jsem omylem klikla na smazat a ne na znovu publikovat, proto ta fotka není tak vypovídající, jak jsem si přála. Takhle mi prostě můžete věřit, ale nemusíte:)

Ale vraťme se od fotky zpět k číslům. Já se na ně strašně dlouho snažila nijak nesoustředit a svalovala jsem to na náhodu. Jenomže před pár dny, kdy mě zarazila ty tři 73 za sebou, jsem večer před spaním koumala, jak to mám ve zvyku a zkusila jsem si ta čísla jen tak sečíst. A to mě zarazilo tak, až jsem si musela na posteli sednout a jít se projít po bytě, protože mi to fakt nedalo.
Udělala jsem si totiž ciferné součty:
1+2+9 = 12
1 + 2 = 3
A pozor:
1+6+9 = 16
1+6 = 7

Sedmičku a trojku už jsem ale viděla - v posledních třech letech se počet článků zastavil právě na třiasedmdesáti!

A vlastně vůbec nejvtipnější je, že čísla 7 a 3 jsou má nejoblíbenější čísla vůbec, celý můj život:) Sedmý den v týdnu, tedy v neděli, jsem se narodila a k sedmičce tíhnu fakt od mala a trojku jsem si oblíbila o něco později. Nevím, co mi moje milé stránky tímhle chtějí naznačit, ale je to vážně zvláštní:)
Mrkla jsem se do výkladu andělské numerologie, jen tak pro zajímavost a pro kombinaci čísel 7 a 3 je tam toto:
Nanebevzetí mistři září radostí. Oni nejenže vidí vaše skutečné vnitřní Božství, ale také souhlasí s cestou, kterou jste si zvolili. Chtějí, abyste věděli, že si zasloužíte štěstí, a dopřávali si nebeskou radost, které jsou součástí vašeho božského dědictví a zvolené cesty.

Takže možná mi prostě tímhle krkolomným a šest let trvajícím způsobem dává Vesmír najevo, že to, co dělám, dělám dobře. Pokud ano, tak děkuji a jsem ráda, že jsem to rozluštila. A pokud ne, pak děkuji, že se mi zjevují aspoň ta čísla, která mám nejraději:)
A co na to říkáte vy, drazí čtenáři?:) Hledám něco, co není nebo v tom vidíte taky víc, než náhodu?:)

 


Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 7. ledna 2016 v 20:47 | Reagovat

To je pěkné. Já si teda hlavně všímám čísel na top listu. Tam mám mnohdy opravdu zvláštně uspořádaná čísla. Dnes tedy ne, ale jednou jsem si všimla, to bylo ještě v začátcích blogu... Týden - 111, dnes 11, online 1. To nemůže být náhoda.
Co se týče počtu článků, nic zajímavého či ojedinělého:
2015 (75)
2014 (81)
2013 (107)
2012 (100)
Ale kdo ví, co ukážou další léta.

2 malé srdce malé srdce | Web | 7. ledna 2016 v 22:32 | Reagovat

Velmi zajímavé. Bohužel, já jsem svůj vlastní web už tolikrát překopával, že podobnou zajímavou statistiku si nemohu udělat. Jinak, 7 je rovněž mým oblíbeným číslem, stejně jako 9. Dokonce i v datumu narození mám dvě sedmičky a rovněž se tam objevuje i součet 9 Také se mi líbí s jakou láskou hovoříš o svých stránkách - "Moje milé stránky" I já miluji svůj web, protože tam nechávám otisk mé duše, je to můj nejvnitřnější ostrov. Proto chápu, proč s takovou láskou hovoříš o svých stránkách. Ahoj.

3 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 8. ledna 2016 v 15:03 | Reagovat

To se vážně povedlo :-) .

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. ledna 2016 v 16:44 | Reagovat

[2]: přesně tak to cítím i já, dávám to svých obou webů hodně ze sebe a těším se z nich, jinak bych je nemohla psát už bezmála deset let:) Když člověk miluje to, co dělá, hned to vypadá jinak:)

5 l. l. | 8. ledna 2016 v 17:25 | Reagovat

mimochodom - za 7 rokov 3 rôzne čísla - aj to stojí za zmienku ;)

6 Arienn Arienn | E-mail | Web | 11. ledna 2016 v 12:13 | Reagovat

Je to zvláštní poselství, určitě stojí za to se nad tím zamyslet...
Při pohledu na ta čísla mě napadlo, že ses posunula od viselce - přes chtíč - až ke kolu štěstí. Nedávno jsi psala, že poslední dobou necháváš věcem volný průběh, tak by na tom možná něco mohlo být... Ale to samozřejmě nemůžu vědět :)
Ať je to jak chce, určitě je to vývoj k lepšímu :)

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. ledna 2016 v 14:25 | Reagovat

[6]: tak to by vycházelo spíš od Věže (16) přes Viselce (12) ke Kolu štěstí (10), to mě taky trochu napadlo.

[5]: ty brďo, fakt, dobře ty:D Už se v tom radši nebudu rýpat,  stačí, že jsem ten článek napsala 7. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama