Poselství andělů - 8.týden 2016

22. února 2016 v 5:55 | Lúmenn |  Poselství andělů
Už mě ani nepřekvapuje, že v neděli otočím kalendářem a je tam něco, co jsem si na daný týden naplánovala. Nejinak tomu bylo i tentokrát - kdy jsem se po skoro dvouměsíční pauze rozhodla jít na jógu, zamluvila si minulý týden na pondělí lekci a helemese, co doporučují andělé! Tento týden přeje meditacím, józe, práci s čakrami a sbližování s lidmi podobných zájmů. Uf, co na to říct?:) Pojďme se podívat, jaké další poselství nám andělé připravili na 8.týden roku 2016, tedy od 22. do 28.února, podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani.
To zní jako docela pozitivní týden, co vy na to?:)
 


Komentáře

1 Selfish Platinum Selfish Platinum | E-mail | Web | 22. února 2016 v 14:03 | Reagovat

To je moc krásné. Snad se to sbližování s lidmi podobného zájmu vyplní, aby už nikdo z nás nebyl na všechno sám.

2 mirek mirek | 28. února 2016 v 23:47 | Reagovat

joga a čakry, to patřilo vždy k sobě. být v rovnováze. ale zase se to bije s těmi tvými anděly. pokud si přečteš manuuv zakonik-mánava dharma šástra,cz překlad zbavitel,tak aktuální pro náší dobu je zejména str.208-213, zjistíš, že žít v rovnováze dává satwa- střední dráha. věnovat se praktikám, které na poslu převážně propaguješ, je cesta radžo, nebo tamas. tyto dvě cesty nevedou k joze.jsou to slepá ramena. tyto pravidla byla formulována již za dob véd, tedy nejstarší nám známé kultury a platila a platí dodnes.akorát je člověk těmi lety jaksi více než méně překroutil k obrazu svému.

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 3. března 2016 v 21:45 | Reagovat

[2]: a co když se člověk věnuje všem věcem v rovnováze? Sportu, věcem spjatým s tělem a výživou a se zemí, ale taky zároveň duchovním praktikám? není to copak cesta k té vyrovnanosti? Nelítat v oblacích ale ani nebýt po kolena v blátě?:)

4 mirek mirek | 4. března 2016 v 0:17 | Reagovat

[3]: teoreticky ano, prakticky je to samý rozpor. v jedné části např.propaguješ meditaci jako klid mysli, jinde zase vizualizace apod. nebo např. rubrika kouzelné bytosti. prostě portál smíšeného zboží, mylně se domnívající, že všechny komponenty jsou košer. jistě, "kdo hledá, najde...". andělé, astrál, karty, regrese, amulety, ufo, atd. nejsou duchovní praktiky. mohou zaujmout, ale ve své podstatě je to rozpor. hledat věci z radžasu a tamasu je rozevírání nůžek, není to rovnováha.

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. března 2016 v 17:45 | Reagovat

[4]: ufo nepropaguju, ale jinak v tom rozpor nevidím. Naopak - čím víc do hloubky se u těchto věcí ponořuju, tím víc zjišťuju, že všechno má stejný základ, stejnou podstatu. Jakmile člověk najde v sobě střed, svoje já, všechny tyhle věci k němu přicházejí samy a on jde po cestě, kterou si vybral před svým narozením a je na ní úspěšný. Řekla bych, že to je na delší filozofickou debatu, než na blogovou diskuzi v komentářích, ale nemyslím, že prostě existuje nějaký univerzální návod, který vymysleli v Indii před tisíci let (ani nikde jinde), ale že všechny cesty mají své stejné jádro, které vede k témuž - k harmonii a štěstí člověka.

6 mirek mirek | 4. března 2016 v 19:56 | Reagovat

[5]: nejde o nějaký jedinečný univerzální návod, ale o popis toho, co si každý nese v sobě s sebou, a toto je pro každého univerzální. a řeč je o tom, že to co nabízíš nepřináší střed, naopak se od středu vzdaluje. myšlenka že vše má stejný základ je ok, ale není tím základem samotným. všechny cesty nemají stejné jádro a nevedou k témuž. pokud žádný rozpor nevidíš, chtěl jsem na něho ukázat, že nevidíš. už jenom fakt, že nějaký horoskop-anděl by měl určovat každému jeho přítomnost je zcestný. budoucnost ani minulost nemá určovat přítomnost. to dělá ta přítomnost sama. pokud ne, je ve vleku života někoho jiného a ne svého, i když by se mohlo zdát, že to vypadá relativně dobře. toto ty zřejmě nechceš chápat.

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. března 2016 v 18:36 | Reagovat

[6]: já jsem si tedy nevšimla, že bych tvrdila, že nějaký horoskop nebo anděl určuje člověku jeho přítomnost. všechny tyhle věci jsou mimo člověka a můžou ho k jeho středu přivést, pokud tyto nástroje správně použije. Všechno to duchovno a vlastně i materiální svět jsou jen nástroje, které můžeme použít pro sebe a nebo proti sobě. Jak duchovno vnímám já, je to jakási opora pro člověka, vědomí, že není úplně sám a že jeho vnitřní božství je stále s ním, že nemusí mít strach. Andělé ani nic dalšího, o čem já píšu, nemají člověku dostat do vleku někoho jiného, ale osvobodit a přivést k sobě samému, to je i to, co radím lidem, když se mě ptají, co mají dělat - má první otázka je a co ty chceš dělat? Protože o tom vlastně všechno tohle je, oloupat ze sebe slupky, které tam dali za náš život jiní, najít pod nimi podstatu a s tou pak prožít jedno věčné teď. Jestli k tomu někomu pomůže jóga, andělé, tarotové karty nebo třeba tančení kolem ohně, už je vedlejší.

8 mirek mirek | 6. března 2016 v 4:00 | Reagovat

nevšimla? rohlíčky obzvlášt vypečené...co to melu, znova. "Tento týden přeje meditacím, józe, práci s čakrami a sbližování s lidmi podobných zájmů. Uf, co na to říct?:) Pojďme se podívat, jaké další poselství nám andělé připravili na 8.týden roku 2016, tedy od 22. do 28.února, podle kalendáře Andělé na každý den od Jitky Sani."
to není žádný fárplán k budoucnosti?
ty slupky tam nedali jiní, ty jsme si tam dali svojí hloupostí sami, a někdo je ještě posílá dál. už sám fakt, že se někdo dobrovolně svolí a otevře k tomu, že do svého těla pustí cizí entitu. např. při automatické kresbě, kterou provozuješ, pouštíš entitu přímo přes sympatický nervový systém a ten ti vede ruku, přenechalas své tělo někomu jinému, který projektuje svoji vůli, místo tvé, která ztratila nad sebou dobrovolně kontrolu. pak už to není tvůj život, ale život úplně někoho jiného. a stejně jako ty neznáš plně sebe, stejně tak neznáš co je ta entita. stejně jako kyvadla. tyto entity se pohybují ve vrstvách, které s cestou rovnováhy nejdou. viděl jsem jednu osobu, která se chtěla této entity zbavit, nešlo to, a tato entita se bránila, nechtěla ven a osoba se úplně nekontrolovaně třepala. přitom na první pohled se ta osoba jevila úplně v pohodě. prostě tato entita překryla té osobě její tělo, duši(psychiku) a i jejího ducha. andělé a ostatní, jsou samotným vlekem, nepotřebují tě někam dostat, ony jsou tím problémem osobně.

[7]:

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 6. března 2016 v 20:36 | Reagovat

[8]: já to neberu jako plán, ale jako možnost, inspiraci. Jsou dny, kdy všichni mají pocit, že vstali zadkem napřed a dny, kdy všecko jde dobře, takže určitě existuje spousta vlivů, které náladu lidí ovlivňují, počasí, nejrůznější energie, poloha země od slunce... To, že někdo vycítí, jaké naladění zrovna aktuálně je nebo podle nějakých ukazatelů bude, není nic děsivého a navíc je to pořád jen inspirace, ne nějaké dogma, že tenhle týden musím za každou cenu jít na jógu. Asi jako když počasí přeje výletům do přírody, ale můžeš klidně zůstat sedět doma, když máš chuť.
Jinak automatická kresba nemá s entitami nic společného, je to napojení se na "univerzální zdroj", někdo tomu říká knihovna, někdo morfogenetická pole, ale to je informační tok, žádné entity.
A nakonec, andělé jsou konstruktivní bytosti, nemají ego a tudíž tě nikam vléct nemůžou, protože nemají žádný vlastní názor. Jsou to podporovatelé, průvodci, ale nemůžou tě do ničeho nutit nebo ti nakazovat, protože nemají žádnou osobnost, jsou to vlastně "paprsky" jednotné vesmírné síly, na niž jsme napojeni všichni, z níž jsme stvořeni a do níž se navracíme a jako takové paprsky jsou pomocníci v tom dojít sám k sobě, najít svou cestu, svoje já. Nemohou překrýt ničí osobnost, protože sami žádnou nemají.
Pokud se někdo napojuje na neznámé entity, je to jeho chyba a jeho problém, ale k ničemu podobnému ve svých článcích nenabádám, naopak radím všem, aby si dávali dobrý pozor, na jaké bytosti narazí a zda s nimi jednají.

10 mirek mirek | 7. března 2016 v 18:24 | Reagovat

[9]: Jinak automatická kresba nemá s entitami nic společného, je to napojení se na "univerzální zdroj"

To je kardinální a osudový omyl. všechny bytosti, které nežijí na zemi, jsou ve vrstvě kolektivní mysli-ega, at jsou dobré nebo zlé.nejsou to žádné bytosti univerzálního zdroje. tvůj univerzální zdroj v tobě je tvoje čistá duchovní síla-kundalini. ta je v tobě a je tvojí součástí. tomu se říká atman. pokud se vyčistíš, pak joga-sjednocení tvého ducha s univerzálním zdrojem kolektivního vědomí bude ustanoveno(brahman)-v páteři kanál brahmarandra).to se děje na vrcholu hlavy. kundalini ti ukáže tvoje nerovnováhy v čakrách. ona je prapůvodním, nynějším i budoucím zdrojem vědění. nejsou jimi entity kolektivního ega-mysli, ty nejsou a ani nemohou být zdrojem, protože jsou to entity minulosti a budoucnosti(z pohledu života člověka). "nejblíž" k vrstvě kolektivního vědomí má vědomí člověka, a ta počáteční vrstva kolektivního vědomí(ne mysli)je vědomí svého čistého ducha-kundalini, které tě zná dokonale a poskytne ti vědění, jak být ve středu. kundalini ti ukáže v každém okamžiku tvůj stav, nemusíš čekat na hodinu jogy nebo cokoli jiného. tvé vědění je v tobě. pokud si pro vědění jdeš jinam, tak tvůj duch "řekne" ok, máš svobodu, běž tam, kde to není. tvoje pozornost půjde jinam, než kde by měla být, na svém čistém duchu. a pokud se nevyčistíš, tak kolektivní duch bude jenom tvoje smyšlená fantazie, nebo mrtvé duše a vše kolem toho.ty tvoje "paprsky" jednotné vesmírné síly je pouze rozšíření smyslových vjemů a myšlenkových nebo emočních projekcí mrtvých cizích duší a energií. není to poznání sebe(čisté živé energie), ale někoho cizího, a ty přece asi chceš poznání sebe.život ve své nevyčerpatelné formě je v tobě a ty si to můžeš uvědomit-poznat-stát se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama