Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

3. května 2016 v 9:00 | Lúmenn |  Zajímavosti, rady a informace
Tenhle článek mi popravdě leží v rozepsaných už několik měsíců a já strašně dlouho přemýšlela, jestli jej nakonec zveřejnit či nikoli. Ale vzhledem ke spoustě pozitivních ohlasů na sérii článků Alue lží zbavená, která zaznamenala značný úspěch, jsem se nakonec rozhodla, že přidám další kamínek do mozaiky, ačkoli se opět nejedná o nic, co bych psala s radostí.
Než přistoupím k článku samotnému, chtěla bych poděkovat vám všem, kteří jste komentovali a podporovali mě, všem, kteří jsem mi poslali své virtuální objetí po mailu. Ani jsem nečekala, že ty články si přečte tolik uvědomělých lidí, kteří dlouho vidí to, co já a že jen naprosté minimum reakcí bude negativních. Děkuju!
Zejména bych ale velmi chtěla poděkovat čtenářce, která mi před časem celá zmatená zaslala reakci Alue na tuto sérii a ptala jsem mě, jak to tedy všecko je. A protože reakce Alue byla plná lží, a to lehce vyvratitelných lží, ráda bych na ní demonstrovala, s jakým člověkem to máme všichni co do činění. Pro všechny podobně vyděšené čtenáře mám jednu radu - když nevíte, co je pravda, pracujte s ověřitelnými fakty. V mém seriálu si můžete všechno ověřit přímo u Alue na webu, v přednáškách tomáše marného, téměř nic, co nemohu dokázat, v článcích nenajdete. Na všechno odkazuji, všechna tvrzení jsou ozdrojována - a to nikoli na pochybných serverech ze spolupráce s nimiž mě Alue ve své reakci nařkává, ale přímo na jejím vlastním webu. Podle toho můžete snadno zjistit, jak věci jsou - narozdíl od Aluina mailu, kde se vrší lež na lži. Ještě jednou díky za tento materiál, na který se nyní pojďme podívat podrobněji.


Tento e-mail mi poslala čtenářka, která si přeje zůstat anonymní a já to budu respektovat, proto se mě na její identitu prosím neptejte. Zaslala Alue na mail otázku, jak je to s tou mou sérií článků. Následující email dostala od Alue jako odpověď, kterou mi přeposlala. Cituji doslovně a nic nevynechávám. Mail Alue je kurzívou, moje reakce je tučně.


A ještě printscreen mailu, o který jsem požádala, aby skutečně nemohla vzniknout pochybnost;)
(jméno čtenářky a přesný čas mailu byly na žádost anonymizovány)

Stránky Aluška.org píšu od svých 13 ti let pouze já sama. Tomáš marný je můj dobrý známý, se kterým si občas půjčujeme materiály. Nezapírám, že je to člověk co mi v životě velice pomohl a několikrát mi zachránil život.
Slečna Lúmenn mě osobně viděla asi 2x na krátkou chvíli, musela jsem s ní poté přerušit kontakt, protože jsem rychle poznala že je hodně destruktivní, má dokonce křivý obličej a nos, což je znak lhářů a podvodníků.
(Lež číslo jedna, Alue se mnou přerušila kontakt až po několika letech docela intenzivní mailové komunikace, dokonce víla, kterou má ve znaku svých stránek, je ze stejného brushe do programu photoshop, který používám (zájemci nechť porovnají) a který jsem jí na její žádost zaslala. I současný banner jejích stránek vychází z mého návrhu, původní soutěž jíž jsem se před lety účastnila bohužel již na jejím webu není. Ovšem asi nejzajímavějším důkazem toho, jak Alue "hned poznala", jak děsivá bytost to jsem, je její vřelé poděkování mé osobě na křestu její knihy v roce 2011.)
Já se těmto lidem snažím vyhýbat protože nechci mít problémy a zpětně to považuji za chybu, že jsem se kdy vůbec zkoušela s ní blíž poznat. Když si založila blog posel světla, dala jsem od ní hned ruce pryč, protože ,,posel světla" není nic jiného než jiný název pro Lucifera (satan). Ukazuje, na čem rezonuje.
(Další lež, Posla světla jsem založila v roce 2009, což si můžete ověřit v archivu, zatímco na výše zmíněném křestu knihy jsem byla o dva roky později, v prosinci 2011. V témž roce jen o chvíli dříve, v září, se konalo i Mandalení, po kterém Alue strávila spolu s "destruktivní Lúmenn" několik hodin v hospodě, viz fotky z akce.)

Lúmenn na mě má spadeno už od doby co jsem si založila stránky jako malá, pomlouvá mě na svých blozích pravidelně, minimálně každý rok o mně napíše něco, kde se mě snaží očernit.
(A zase lež, o Alue jsem napsala jediný článek na svém osobním blogu, v němž jsem ji ještě ze slušnosti vůbec nejmenovala, protože se jí netýkal přímo, ale týkal se cenzury na blozích, což je i její výrazný rys, naopak ji v mnoha starších článcích doporučuju a odkazuju na ni, namátkou v článku o psychických upírech z roku 2010. Dokonce jsem ji svého času i aktivně (a naivně) bránila, jak je patrné z této diskuze z roku 2011 na blogu Autorského klubu).
Očividně ji pohání nenávist a závist, protože nedosáhla úspěchu a nemá znalosti
(k tomu je snad škoda se vyjadřovat, ale úspěchu i znalostí mám vrchovatě, děkuji za optání:))

Uvažovala jsem že články zanesu na policii, ale nechci si s ní zbytečně špinit ruce, nakonec odkryla svoji skutečnou tvář světu. Články které publikovala jsou v podstatě opisem textů z osudu.biz. Tito lidé se s ní spojili a materiály jí poslali.
(Kromě přímé nahrávky z přednášky tomáše marného, na niž jsem našla odkaz v jedné diskuzi, není od lidí kolem osud.biz jediné písmenko, ty lidi ani vůbec neznám a nikdy jsem s nikým z nich nemluvila. Stačí si tyto stránky otevřít a zjistit, že text mého článku a jejich článků se nikterak neshodují, nehledě na to, že 90% mých citací je přímo z webu Alue či Marného přednášky)
Kolektiv kolem stránek osudu.biz jsou placení lidé, kteří mají za úkol zničit weby zvědavec.org, orgo-net.blogspot.cz, osud.cz a aluška.org. V podstatě hlavní alternativní proudy, které mají kvalitní data a pomáhají lidem. Neštítili se ničeho, ani lhaní, ani podávání lživých podnětů do tisku, vyhrožovali mi i ublížením na zdraví, pokud svoji činnost nezastavím. Lúmenn je teď na jejich straně a jsem si jistá, že jen blázen by jí dnes ještě věřil nebo ji měl za dobrého člověka, pokud recykluje starou špínu od notoricky známé skupiny placených trollů, kteří mi před lety velice ubližovali a dokonce se jim i podařilo mi dočasně ukrást doménu Alue.cz, díky čemuž jsem se musela nouzově přejmenovat.
(Lúmenn je na straně pravdy a znovu opakuje, že netuší, kdo stojí za osud.biz a nikdy se o to nezajímala. Pokud by mi někdo ale chtěl platit za psaní článků, nechť se ozve, ráda mu pošlu fakturu, narozdíl od těch "placených trollů" (zajímalo by mě kým:D) u klávesnice sedím zadarmo;))

Článek o Lúmenn psát určitě nebudu, nikdy jsem takové věci nedělala, nepomlouvám na svém webu cizí lidi
(Skutečně ne? Ani kluka, který za ní přijel a dostal za odměnu dokonce hned pětidílný(!) článek o tom, jak hrozný den to byl?).
Nehodlám se snižovat na její úroveň a ani k tomu nemám důvod, Lúmenn kope celé roky kolem sebe (Fakt? Kdy a kde? To si ráda přečtu:)) a k ničemu to nevedlo, jenom tím ukazuje jaká ve skutečnosti je. To ale se mnou jako fyzickou osobou nemá nic společného, je to jenom její mindrák, její zloba, její jed, její závist.
(Pochopitelně Alue každý, kdo s ní nesouhlasí závidí. Pořád se ale ptám - co? Co bych jí asi tak měla závidět? To, že moji rodiče jsou narozdíl od jejích stále oba naživu a mám s nimi i s celou svojí rodinou skvělé vztahy? Že jsem díky bohům prožila úžasné dětství, na něž Alue štěstí neměla? Že si plním jeden svůj sen za druhým, mám svoje úspěšné podnikání, vysněný domov, milujícího partnera, dostatek financí na vše, co potřebuju? Že můžu projít ulicemi města, aniž by mi z toho bylo špatně? Co bych tak Alue měla závidět?)
Já se toho nechci účastnit. Když se mě někdo zeptá soukromě, řeknu mu jak to je, ale na webu nemám důvod něco psát. Jak už jsem řekla, nedělám podrazy, neřeším si nějaké mindráky nebo závist na veřejnosti a Lúmenn je navíc velmi malá ryba, kterou čte tak 200 lidí (popravdě 350-500, jak kdy, ale to je drobnost;)) a takových malých ryb mě pomlouvá hodně. Kdybych měla psát antičlánek na všechny co mě kdy pomluví, tak by na Aluška.org byly tyto články v jednom kuse. Odvádělo by mě to pryč od mé skutečné práce a od toho čemu se chci věnovat. - A to je to co tito pomlouvači chtějí. Vzít mi energi, elán a chuť tvořit, zatáhnout mě do své špíny, ale já se nenechám. (Mohu-li mluvit za sebe, tak chci, aby lidé nebyli manipulování sektáři a nedostávaly vylhané informace).

Jestli máš ještě nějaké další otázky, sem s nimi, ale já ty články na jejím blogu číst nebudu, beztak tuším co v nich asi je, nic s tím nenadělám a nemám důvod nechat si tím brát energii a nechat si od někoho bezdůvodně ubližovat.

Tak - opět si můžete udělat názor sami. Na jedné straně snadno dostupné a ověřitelné zdroje a holá fakta, na druhé straně uraženecké řeči a ve světle pravdy snadno rozpustitelné lži. Pokud někdo váhal a potřeboval přesvědčit, kde se skrývá ona v mailu tolikrát propíraná destrukce, snad mu tento článek nabídl odpověď. Děkuji všem, co se dívají otevřenou myslí:)
 


Komentáře

1 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | E-mail | Web | 3. května 2016 v 15:04 | Reagovat

Docela legrace by byla, kdyby ty dopisy doopravdy zanesla na policii. Byl by z toho několikadílný seriál o tom, jak jí nechtěli Lúmennku zavřít :)

2 Lena Lena | 3. května 2016 v 16:40 | Reagovat

Lúménn, že se s ní pořád trápíš, vždyť to musí být vyčerpávající, kdo Tě zná tak ví, jaká je pravda :)

3 Múse Múse | E-mail | 3. května 2016 v 19:25 | Reagovat

Milá Lumenn, popravdě musím říci, že nechápu lidi, kteří smýšlí jako Alue, už jenom povrchnost čiší z toho mailu, dost se mi přestala líbit už ejnom tím, jak sebe v některých ohledech povznáší na něco více a na druhou stranu hlásá rovnost.

Tobě přeji hodně zdaru a nenech se odradit někým takovým. Mi víme jaká jsi, jak dovedou Tvá slova zahřát a vždy jsi pomáhala, což se o ní říci nedá.

Mnoho radosti a úsměvu přeje Múse.

4 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 3. května 2016 v 22:38 | Reagovat

Když jsi napsala ten komentář k tomu, jak Alue nepomlouvá cizí lidi na webu, tak jsem se musela zasmát, jaký stěr jsi to napsala :D Ano, Alue čtu, některé její rady mi pomohly, čtu i doporučení na kosmetiku, ale jinak je vše jen ze zajímavosti. Nelze se řídit vším, co kdo napíše, je dobré si ověřovat věci na internetu. Však i ona sama to říká :)

5 Victoria Victoria | Web | 4. května 2016 v 8:52 | Reagovat

Alue mi začala být dost nesympatická vzhledem k tomu, jak reaguje např. na komentáře. Přijde mi, že nějak nerespektuje názory jiných. Takže se ani nedivím, že byla schopná napsat takový e-mail.
Její články si dost vybírám. Občas se tam najde přece jen něco zajímavého, ale třeba takové dotazníky jsou úplně stupidní.

6 Lif Lif | 4. května 2016 v 15:00 | Reagovat

Tak mě zaráží odvaha tvrdit, že Tvé články jsou okopírované "hejty" z osud.biz a na závěr se rozloučit se slovy "ale já ty články na jejím blogu číst nebudu". Na rozporuplnost Aluščiných slov si ale člověk po čase čtení jejích článků zvykne. Hlavně, že všude se klade důraz na to, aby si "ovečky" všechno samy ověřovaly. Asi to neplatí pro jejich (s)pasitele. ^_^

Smutné na tom je, že mnoho věcí, o kterých Alue píše, se zakládá na surové pravdě. Ovšem je podána dost nešťastným způsobem a v posledních letech se v tom (snad) dobrém úmyslu angažovalo příliš mnoho egoismu. Každý štěstím svého strůjce, co si Aluška navařila si jednoho krásného dne i spapá.

7 Ali Ali | 4. května 2016 v 17:38 | Reagovat

Ahoj lumenn,
a to není trestné to co alue dělá?Třeba to když otevřeně píše že černoši jsou horší rasa jak běloši a vznikly mutací?

8 myší královna myší královna | E-mail | Web | 4. května 2016 v 18:21 | Reagovat

(KŘTU, proboha! Si to všichni zapamatujte!)

Já si její blog (respektive konkrétní věci na něm) čtu poměrně často a ráda, ale bože, ta je křivá jak paragraf. Že se nestydí! A ještě vykládá o někom, kdo má asymetrické rysy, že je destruktivní, no mě vomejou.

9 myší královna myší královna | E-mail | Web | 4. května 2016 v 18:23 | Reagovat

[5]: Tak s tím souhlasím. Každej, kdo s ní nesouhlasí, je v podstatě destruktivní a neprohlédl tak, jako ona. Je hroznej pokrytec.

10 Aneta Aneta | 5. května 2016 v 0:30 | Reagovat

Děkuji za další odkrytí pravdy

11 Lúmenn Lúmenn | Web | 5. května 2016 v 11:11 | Reagovat

[7]: předpokládám, že by se na to dal ten paragraf o hanobení a podněcování k nenávisti naroubovat, ale to by jen Alue utvrdilo, že je zlý matrix proti ní a udělala by ze sebe mučedníka;)

12 Mad Dragon Scientist Mad Dragon Scientist | E-mail | 6. května 2016 v 10:56 | Reagovat

Lúmennko, bereš v potaz možnost, že by se Tomáš Marný nebo někdo na jeho příkaz rozhod na tebe spáchat atentát?

13 Vojta Vojta | 6. května 2016 v 17:14 | Reagovat

Dřív jsem měl její články rád, ale od doby, co píše o tom, jak je celej svět proti nám v čele s iluminátama, zednářema a reptiliánama, jak je každý kdo není modrooký běloch blbá opice a každého kdo s ní nesouhlasí buď cenzuruje nebo mu odpovídá, že se nechal zblbnout lží iluminátů a ona je ta co vidí pravdu, tak u mě klesla někam na úroveň kanalizace

14 Lif Lif | 6. května 2016 v 18:05 | Reagovat

[13]: Taková prvopodstata vede ;-) nejdříve publikuje videa nějakého vědce ohledně jeho teorie, že černoši jsou oproti bělochům méněcenní a o pár dnů později video s černošským rapujícím knězem, který kdesi na své mši "kázal" o tom, jak skvělý byl Hitler a co dobrého pro lidstvo vlastně vykonával.

15 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 6. května 2016 v 21:57 | Reagovat

Když tahle Aluško-Lúmennčí válka je vyloženě nešťastná.
Ano, přiznám se dobrovolně, její články čtu. A u některých věcí můžu potvrdit, že jsou pravdivé. Co se týče těch, co si nemůžu nijak zkontrolovat, tak ty nechám uležet a počkám, až mi to sama zkušenost potvrdí nebo vyvrátí. Pro mě je to dogma a u toho bych byla zatraceně opatrná, kdybych to měla nějak šířit dál.
A něco vynechávám záměrně (aneb Země možná je dutá, ale mě to v práci nepomůže) :-)))

16 Vénya Luna Vénya Luna | Web | 8. května 2016 v 12:37 | Reagovat

[15]:
Nevnímala bych to jako válku, neboť ta to rozhodně není. Z článků Lúmenn je patrné, že ta je naprosto nad věcí a pouze reflektuje nesmysly, které se objevují na tolik navštěvované stránce (což může mít velmi zhoubný charakter). Není to válka, jen "uvádění výroků na pravou míru". navíc podpořené fakty, o nichž sama Lúmenn říká, že si je čtenář buď může či nemusí vzít za svá. Takže bych nemluvila o žádném neštěstí, ale velikém štěstí, protože alespoň někdo z těch 6000 ubohých čtenářů, co denně konzumují rasistické, pseudoesoterické, sebechvalné, značně cenzurované a hlavně- FAKTY NEPOLÍBENÉ nesmysly může někde vidět necenzurovanou a ověřenou pravdu.

17 Vénya Luna Vénya Luna | 8. května 2016 v 12:38 | Reagovat

[15]:
Nechápu, jaktože to ještě nikdo nezrušil... Respektive, ten jejich druhý pokus ...

18 Vénya Luna Vénya Luna | 8. května 2016 v 12:51 | Reagovat

[4]:
S komentářem souhlasím, až na ověřování si věcí z internetu. To je blbost největšího kalibru :D. Na internetu jsou mraky nesmyslů a špatně (např. subjektivně) interpretovaných informací, vůbec bych jej proto nebrala jako validní a naprosto uvěřitelný zdroj- ba naopak.

19 Mary Mary | 9. května 2016 v 12:15 | Reagovat

Ona skutečně věří těm svým nesmyslům a nebo se pouze snaží ošálit ostatní? Já si občas vážně nejsem jistá

20 Lif Lif | 9. května 2016 v 14:26 | Reagovat

[19]: Podle mě věří tomu, co dělá, jinak by to nemohla dělat. To naopak u TM si občas nejsem jistá, jestli si uvědomuje co dělá, nebo je (taky) "jen loutkou", každopádně s oběma dobře cloumají jejich ega, která jim ani nedávají malý prostor pro pochybnosti nad tím, co dělají. Já se v tom Alue nedivím. Kdyby měla přiznat, že něco nedělá dobře, musela by celá ta léta přehodnotit, uznat svou vlastní "smrtelnost", srazit se na úroveň všech těch chybujících, obyčejných lidí, jejichž spásou přece má být... (btw. to by mě však zajímalo, jak to chce udělat, když dosud její taktikou je jen odpálkovávání lidí v komentářích a psaní článků o tom, jak jsou všichni destruktivní a ona chudinka tu musí mezi námi trpět) a začít znovu a lépe tak, jako to děláme všichni. A samozřejmě, že je přece mnohem pohodlnější bojovat za iluzi své neomylnosti. Přerušit kontakty s kýmkoliv, kdo jen náznakem nesouhlasí a označit ho za první poslední, jako to udělala Lúmenn. Ale to víš, když je někdo zfanatizovaný a vede "svatou válku" proti Matrixu... tohle stoupne do hlavy hodně rychle, zvlášť když tě někdo od puberty přesvědčuje o tom, jak jsi výjimečná.

21 Mary Mary | 9. května 2016 v 22:54 | Reagovat

U TM jsem si jistá tím, že záměrně manipuluje ostatními, ale u té Alue těžko říct. Pokud je doopravdy v takovém spojení s anděly a s vesmírem jak neustále tvrdí, tak přece musí chápat, že se nechová 'správně'. Ta její arogance stoupá rychlostí světla a ona už si snad ani nevidí do pusy...

22 Alianiss Alianiss | 10. května 2016 v 15:00 | Reagovat

To stavění se Marného i Alue do pozice téměř vševědoucích guruů, mi připomělo jeden článek - tamější sloupec nazvaný "staré paradigma" :
http://ografologii.blogspot.cz/2016/03/stary-novy-pristup-ke-klientum-v.html

Hodně věcí na ně sedí. A nejde tam o sektářství.

komentář č. 20 - A nejen když je přesvědčovaná od puberty o tom, jak je výjimečná, ale vliv na současné chování mělo určitě i její dětství, kdy naopak byla přesvědčovaná, že za nic nestojí a nikdo ji nebral vážně. Tak si to chce kompenzovat. A něco podobného beztak bude platit i u tm.

Navíc v dětství ztratila Alue pocit bezpečí u nejbližších (v rodině), kteří měli být určitými autoritami, tak z toho se asi vyvinul ten pocit, že se ničemu a nikomu co zastupuje v nějakém směru nějakou všeobecnou autoritu (tím myslím třeba školu, zdravotnická zařízení, státní instituce) nedá věřit, všechno je spiknutí a celý Matrix je proti ní. Ono někdy se těm institucím sice věřit nedá, občas dělají chyby, ale zase to není tak černobílé.

23 Alianiss Alianiss | 10. května 2016 v 15:24 | Reagovat

I když slovo autorita asi není přesné, spíš jsem myslela nějaké instituce co člověka přesahují, určují různé normy, ale jsou - do nějaké míry - nezbytné pro fungování společnosti nebo tak něco:) ... nebo možná tam patří i větší skupiny lidí, jichž je člověk součástí.
A lidé co k těm skupinám nebo institucím nezískali v dětství kladný vztah, tak pak k nim mají přehnanou nedůvěru.

24 Energetické krystaly Energetické krystaly | 10. května 2016 v 19:30 | Reagovat

Energetické potenciály lustrových ověsů:

http://www.imgup.cz/image/TC9
http://www.imgup.cz/image/TCr

25 Sandra Sandra | 10. května 2016 v 23:08 | Reagovat

[24]: Tak to je mazec, lustrový ověs za směšný drobák a ona ho prodá za tři litry jako v podstatě všelék. Nemám slov.

26 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 11. května 2016 v 15:41 | Reagovat

[24]: To mi připomnělo, že jsem se jí kdysi v dotazníku ptala, jestli si ty přívěsky vyrábí sama, či si je nechává někde vybrušovat na objednávku. Do dneška jsem odpověď nedostala.
Ale každopádně to, že nějakou bezcennou věc opatří šňůrkou a pak prodá za takové peníze, je už skoro i šedá ekonomika.

27 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. května 2016 v 17:45 | Reagovat

[26]: šedá ekonomika by to byla jen v případě, že by to nezdanila, ale vzhledem k tomu, že má živnosťák tak z toho nejspíš daně odvádí. A pokud je někdo tak hloupý, že naletí na to, že kus skla lze energeticky nabít tak, že se nikdy nevybije a vyléčí všechno, pak existuje poptávka a je to v pořádku. To, jestli je to etické, už je ale jiná věc. pochopitelně jsem přesvědčená, že lze nabíjet amulety, kameny a koneckonců nejspíš i broušené kusy skla, ale nabití vydrží jen tak dlouho, jak moc síly do toho člověk dá - ty nejsilnější věcičky možná roky; věci, co nabíjím já pro osobní potřebu mi vydrží v řádu měsíců, pak je třeba obnovovat. Napojit kus skla na "zdroj" je buď zázrak, černá magie a nebo bohapustá lež.

28 Lúmenn Lúmenn | Web | 11. května 2016 v 17:46 | Reagovat

[24]: jinak mi to připomnělo, že mám doma poděděné dva lustry s hromadou těchle krystalů, říkala jsem si, že až bude nouze, rozjedu si byznys:D :D

29 Aja Aja | E-mail | Web | 12. května 2016 v 10:35 | Reagovat

Toto je také zajímavá rada-pro všechny, kteří se chtějí na prudkém sluníčku nehorázně spálit:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1007/proc-nepouzivat-opalovaci-kremy-cim-se-v-tom-pripade-natirat
Zkusil to u moře někdo z vás? Myslím, že i tato informace by stála za zpracování.

30 Lúmenn Lúmenn | Web | 12. května 2016 v 11:43 | Reagovat

[29]: zrovna s tím docela souhlasím, ty krémy jsou plný různého svinstva a rozhodně víc doporučuju přírodní opalovací prostředky ve formě různých olejů, než krémy s obsahem bůhvíčeho. Já krémy na opalování nepoužívám vůbec, jen oleje a jsem spokojená, ale já jsem hodně nespalovací typ. Rozhodně ale když krém, tak s přírodními složkami a pečlivě vybraný.

31 Sandra Sandra | 12. května 2016 v 20:21 | Reagovat

[29]: já léta používám na opalování pouze panenský kokosový olej v bio kvalitě a nikdy jsem se nespálila, ale jsem tmavý fototyp a slunce snesu hodně. Nedovedu si  představit že by to fungovalo stejně u každého (třeba zrzek s pletí jako mlíko), každý ma jinou pokožku. Obecně platí co nejméně chemie a co nejvíce přírody.

32 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 12. května 2016 v 20:41 | Reagovat

[27]: Možná placebo efekt. To jako kdy si já menstruační obtíže léčím hašlerkami a někdy to do hodiny zabere. Až si budu nějaký ten krystal koupit, tak si koupím, nějaký ověs za pětikorunu. Zajímavý nápad na šperk.

33 Lif Lif | 17. května 2016 v 14:48 | Reagovat

Pro mě mělo smysl řešit ochranu před Sluncem, když jsem dělala brigádně v létě na zahrádkách. Když se 8 hodin denně smažíte a u toho ještě fyzicky dřete, tak na sebe prostě dáte cokoliv a jste rádi, že nemáte úpal. Na nějaké olejíčky atd. vážně nebylo ani pomyšlení.

Ale nechápu, proč se řeší opalování aspol. kdy jednoduše stačí naslouchat svému tělu a ve chvíli, kdy mu začne být na sluníčku nepříjemně, prostě odejdu do stínu. Je nesmysl nosit sluneční brýle nebo se "chránit" před Sluncem, když naše těla významně obohacuje. V létě se věnuji sungazingu tak jsem na to i jinak citlivá, ale blahodárnost slunečního svitu kdykoliv se dotkne mé kůže vnímám doslova. Když se to kombinuje s chůzí naboso v přírodě a vědomým propojováním se zemí skrze chodidla, je to stav ideál.

34 Luz Luz | 19. května 2016 v 0:04 | Reagovat

"Mohu-li mluvit za sebe, tak chci, aby lidé nebyli manipulování sektáři a nedostávaly vylhané informace" - Ano, přesně, právě o tohle jde! A ne o nějakou závist. Takže jsem také ráda, že jsi, jako jedna z mála, uveřejnila pravdu o těchto manipulacích. Hlavně mi dělají starosti mladí snadno ovlivnitelní lidi, co Alue čtou a všechno jí baští.

35 Mary Mary | 3. června 2016 v 16:44 | Reagovat

Už hodněkrát jsem u ní na webu četla něco o tom že se dny zkracují a příjde mi to jako neskutečná hovadina že by den trval už jenom 16 hodin, ale stejně by mě zajímalo kam na tyhle blbiny chodí :D

36 Natt Natt | 20. června 2016 v 18:33 | Reagovat

Závist a přesvědčení, že druzí závidí tomu dotyčnému člověku je jedním ze znaků narcistní osobnosti. Alue to samozřejmě nepřeji a narcistní asi zatím není, jenom k tomu má předpoklad.

37 Ivv Ivv | 15. srpna 2016 v 11:14 | Reagovat

Alue Loskotová je ŠPINAVÁ STOKA už od pohledu. A pro tY, kteří tady psali, že čtou ty články Alue, nebo ještě větší nesmysl, že na článcích Alue je dost pravdy podané špatným způsobem. Proberte se lidi.
ALUE NEPÍŠE ŽÁDNÉ ČLÁNKY! VŠECHNO JSOU UKRADENÉ ČLÁNKY NĚKOHO JINÉHO, TA STOKA JEN VNUCUJE ČTENÁŘŮM, většinou dětem, protože většinu čtenářů těch stránek jsou důvěřivé děti kolem 15 let, že TO PÍŠE ONA.

NIC NA ALUŠKA org. NEPSALA ALUE. UKRADENÉ VĚCI ODJINUD. LŽI, OPISY, WAREZ.

Tou odpovědí Alue, kterou tady Lúmenn dala, kdo si ji přečte okamžitě pozná, jak je Alue hloupá.

Alue i stránky Aluška., org je to všechno špinavá stoka, která smrdí starým kanálem.

38 Fellien Fellien | Web | 21. srpna 2016 v 15:16 | Reagovat

[37]: To, jak lidi smýšlí o druhých nevypovídá nic o těch druhých, ale o nich samotných. Přemýšlej o tom, než začneš někoho takto urážet. Ve skutečnosti mluvíš akorát o sobě. Má sice spoustu převzatých článků, ale pokud vím, má vždycky uvedený zdroj. Nevím, co ti Alue udělala strašného, že o ní takto píšeš a ještě capslockem (to jsi asi hodně naštvaná, co?...). To co jsi tu napsala není žádná objektivní kritika, ale pouze bezduché nadávání. V každém případě ti přeji hodně lásky, zcela evidentně jí máš v životě asi málo, protože takovéto "hejty" píšou zásadně lidi, kteří postrádají lásku, a tak mají tendenci lidem ubližovat, aby se cítili na stejné úrovni, jako oni sami. Hodně štěstí a lásky v životě. Vážně to potřebuješ jako sůl...

39 Petr K. Petr K. | 2. září 2016 v 16:45 | Reagovat

[38]: Parchante Alue, založit si blog pod jménem Fellienm.com a vydávat se za někoho jiného dokáže jenom takový chudáček jako ty. Vždyť už každý o tobě ví, co jsi zač.
Nekopíruj psaní a vyjadřování chytrých lidí, to ti nepomůže, chytřejší tím nebudeš, ty ne.

Běž olízat seschlé vemeno mezi nohama toho tvého staříka tomáše marného. A táhni sračkovat jinam ty hloupý nevyvedenče, tady na tebe není nikdo zvědavý.

40 P P | 2. září 2016 v 16:58 | Reagovat

Neboj se parchante Alue, dočkáš se své slávy, až tě někdo upálí na hranici. Vyhrožuješ tady s tím svým té em Lůmenn atentátem, ale ty půjdeš na řadu první.

41 Fellien Fellien | Web | 21. října 2016 v 14:13 | Reagovat
42 Lea Lea | Web | 21. října 2016 v 23:07 | Reagovat

Petře, to už je trošku moc nemyslíš?

43 TOMÁŠ TOMÁŠ | E-mail | 29. října 2016 v 22:04 | Reagovat

Všichni co zde pomlouváte jste ubožáci, kteří neznají jak mnohotvárnost světa. Jsou lidi kteří běžně komunikují s Bytostmi světla. Závidíte, proto pomlouváte. Ovšem díky Zákona přitažlivosti se vám pomluvy vrátí.... takže se prosím omluvte.

44 Mamka Taťána Mamka Taťána | 1. listopadu 2016 v 14:01 | Reagovat

[41]: Slečno pod přezdívkou Fellien, jaké je tvoje křestní jméno? Já se jmenuji Taťána, přátelé mi říkaji Tanja. Jsem mamina dvou jedenáctiletých prima holek-dvojčat a hrozím se toho, kdyby se snad někdy začaly zajímat o anděly, že by narazily na ty .sektářské. stránky Aluška, které se za anděly schovávají a které vede, píše a spravuje většinou starší muž.  
Názor toho Petra bych si ráda přečetla, snad se ozve.
Hloupá slečna Alue je jenom nastrčená figurka, která mladým lidem nastrkuje falešné úsměvy. Její pravá povaha je temná, je to obyčejná zlodějka, která .prodává. dohromady s tím mužem práci, kterou ukradli těm, kteří rozumí esoterice.
Ty ses stala jenom další loutkou sektářských podvodníků a obchodníků, kteří lidi, jako ty potřebují k propagaci stránek, a ke kupování šmetů a hejtrů, které prodávají.

Jsi ještě moc mladá a důvěřivá, stačí ti k tomu, abys věřila všemu falešný úsměv na videu nějaké holky? Rodiče, nebo někdo starší tě měl varovat, ne každý kdo se pořád usmívá má dobré úmysly. Spíš naopak.

Je zajímavé, že některé dívky tvého věku poznaly, co jsou tihle lidi zač a ty to nepoznáš. Čím to může být? Přečetla jsem si, co se o těch podvodnících píše a názor si udělala, je stejný, jako poznatky těch, kteří se nedají oblbnout.

Ráda bych, abys rychle pochopila, kde ses dostala. Jenom doufám, že taky nejezdíš na .tajné. přednášky, které se konají v suterénech a sklepech a kde se účastníci .musí. odblokovat souloží, kdy se páry jeden druhému dívají do oka.

Nebo možná, abys pochopila, budeš si muset poškodit oči, nebo zdraví podle zaručených rad hloupé Alue.
http://www.osud.biz/31-03-2012/807/zdravi/varovani-ezoterika-nove-degenerace-aneb-prastene-rady-alusciny-aktualizace
jak jsem nyní zjistila, články o dívání se do slunce už podvodníci přepsali,
nebo přečíst názory těch rozumnějších.
http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-bludny-balvan-vraci-uder-1/

Tak se měj

45 Fellien Fellien | Web | 2. listopadu 2016 v 17:41 | Reagovat

[44]: Paní jménem Taťáno, nevím o tom, že bychom si potykaly. Mé jméno Vám může být úplně jedno. Nikomu jsem nenaletěla, to spíše Vy se necháváte krmit pomluvami a smyšlenými polopravdami. Alue znám osobně, takže si troufám tvrdit, že vím mnohem lépe než vy, co je to za člověka a kdo její stránky spravuje. Nevím kolik si myslíte že mi je, ale rozhodně nejsem tak mladá jak si Vy nejspíš myslíte, nicméně tento Váš "zásek" budu považovat za kompliment. Co se týče Vaší starosti kam jezdím ve svém volném čase, pak můžete být naprosto klidná, odblokovává mě pouze můj partner. Nicméně Vám děkuji za Vaši starost.

46 Lúmenn Lúmenn | Web | 2. listopadu 2016 v 21:17 | Reagovat

Poprosím diskutující, aby se mírnili  a zdrželi se osobních urážek. Pokud chcete nadávat, dělejte to prosím jinde. Děkuji.

47 Taťána Taťána | 8. listopadu 2016 v 15:28 | Reagovat

[45]: Slečno, pod přezdívkou Fellien, omlouvám se za tykání, ale budu v něm pokračovat. Alue znám osobné také a její falešné úsměvy jsou stejně křivé, jako její falešné a hrané sympatie ke čtenářům stránek Aluška a videí na YouTube. A je hodně lidí, kteří si toho všimli, nejsem sama. Mezi slečnama jejího věku mám kamarádky, ale jsou to inteligentní dívky. S Alue bych se kamarádit nemohla, protože s hloupýma lidma se nemám o čem bavit a s lhářkama, jako je ona už vůbec. Jestli ji znáš osobně, je o to hrůznější, že jsi nepoznala, jaká osobnost se za tou falší skrývá. A jestli se nepovažuješ za .tak mladou., tak v tom případě bys už měla mít s lidma nějaké zkušenosti a nenaletět na falešné slova a přetvářky kdejaké cuchty. Tvoje důvěřivost a naivita je v tomhle případě až směšná.
Jsi vlastně skvělým příkladem, jak takoví podvodníci pracujou a jak vymývají mozky ostatních. A poněvadž vím, že tady Alue i ten její .mecenáš., který provoz stránek Aluška kontroluje a vede, jinak by na ně nikdo nechodil, tak pozdravuju, .mecenáší., fakt .dobrá. práce.

Fellien, možná máš na půdě starý křišťálový lustr po babičce, rozeber ho, nos na krku jeho ověsy, nabíjej .zaručeně tajnou. technologií, kterou zná jenom Einstein, Tesla, nebo je třeba zakóduj podle filmu Šifra mistra Leonarda, popřípadě je dovezená od .zaručeně zasvěcených. ze Švýcarska. A budeš všem pro srandu, jako .blbá. Aluška. Kolik tisíc ti slíbili za propagaci?
Posluhovači, jako například čtenář pod přezdívkou .malé srdce., který stránky Aluška a hloupou Alue propagoval a nastrkoval kde mohl už asi dostal rozum a teď nikoho nemají, tak se našla Fellien. Vždycky se nějaký trouba najde.

Přeju příjemné odblokovávání s přítelem a zkuste se při tom dívat do slunce, odblokovává i mozek, Aluška ti .moc. dobře .poradí., opsala (ukradla) tohle tvrzení z knížky.

Ať žijou sektáři a podvodníci.

48 ne ne | 29. listopadu 2016 v 16:10 | Reagovat

Tak jsem se podívala na některé nové videa téhle potrefené lury Alušky a nevydržela dýl, než pět minut. Tolik přetvářky jsem v životě neviděla. Když mluví, doslova jí kapou z huby sople.

49 rozbor rozbor | 13. prosince 2016 v 4:58 | Reagovat
50 Lúmenn Lúmenn | 15. prosince 2016 v 20:11 | Reagovat

[49]: znám, vtipný ovšem je opravný článek, který vyšel hned pár dní potom a stylově velmi připomíná psaný styl Alue (viz: http://schoupal.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=361554) - vypadá to, že pán se zalekl soudů a právníků, jimiž tu bylo vyhrožováno i mě:)

51 Fellien Fellien | Web | 16. prosince 2016 v 13:00 | Reagovat

[47]: Já stále trvám na vykání ;). Nebavíte se s hloupými lidmi, za to ty Vaše urážky a tykání když jsem dala jasně najevo že si to nepřeji jsou opravdu důkazem vaší inteligence :D. Za propagaci mi nikdo nic nezaplatil a ani mě nikdo neoblbnul, právě naopak - protože mám naprosto čistou hlavu, dokážu situaci zhodnotit lépe než vy. S lidma mám zkušeností více než kdokoliv jiný. Jestli je tu něco směšné, tak je to spíš vaše nízká sociální inteligence a absence byť špetky taktu. I když spíš než směšné je to k pláči. Můžete si o mě myslet třeba že jsem naivní blbka, i přesto však budete mít stále mnohem horší reputaci než já. Já totiž narozdíl od vás nebyla osobní.

52 Lea Lea | 18. prosince 2016 v 14:05 | Reagovat

[47]: Taťáno, myslím, že jsme svobodní a dospělí lidé. Vám jistě také nedělá dobře, když vás někdo poučuje o vlastním vnímání světa, tak to prosím nedělejte.  Fellien pouze reagovala na příspěvek, který se jí zdál hodně urážlivý, nemá zapotřebí lidem vtloukávat do hlavy, že má někdo číst stránky Alue nebo nevím koho všeho. Jsou zde po internetu stránky, které radí lidem, jak spáchat sebevraždu. Snad na ně vaše dcery nenarazí...

53 prototyp401 prototyp401 | 18. prosince 2016 v 15:42 | Reagovat

[47]: S takovou snůškou keců, kterou tady předvádíte, bych raději na vašem místě odpojil internet a nevycházel z domu, nebo si toho všimne více lidí!
Nehodnotím, co je pravda a co ne, ale jak to tady prezentujete a jak zaslepeně u toho vypadáte.

54 rozbor rozbor | 20. prosince 2016 v 4:58 | Reagovat

Je potřeba vést dialog s láskou.

55 rozbor rozbor | 20. prosince 2016 v 5:16 | Reagovat

Skutečně vést dialog ze všech stran a pohledů.

Dívat se na relevanci,rétoriku a rozlišování. Mít nohy na zemi, i když mluvím o tom, co se nedá uchopit. Naslouchat a mluvit.Nechat naslouchat a nechat mluvit. Všímat si, co je řečené, jak je to řečené. Co k čemu patří, co kde navazuje. Kolikrát si co proti čemu protiřečí a jak hustě. Co je čím vypodložené, co relevantně, co irelevantně. Nejlépe, když komunikují všechny strany a chtějí komunikovat s láskou.

56 rosen rosen | 2. ledna 2017 v 14:38 | Reagovat

Oceňuji Lumenn za její zásluhy v prosazování pravdy.

57 o Alu o Alu | 10. února 2017 v 15:32 | Reagovat

[51]: Fellien, mi jste docela sympatická, ale je mi vás hodně líto. Myslím, že vás je škoda. Dělat poskoka obyčejným podvodnickým bestiím... Já 5 let pracovala a mimo práci také kamarádila s člověkem, který byl (na rozdíl od alue) všem sympatický, byl samý úsměv a vypadal, že by neublížil ani mouše. Po pěti letech se ukázalo, že bije svoji ženu a týrá jejich děti.
Ono vážně, ne každý, kdo se na ostatní usmívá musí být dobrý člověk. Za úsměvem se může skrývat pořádná zrůda. To platí o alue. Vím, o čem mluvím.
Ta paní Taťána vám to podle mně napsala docela dobře.
Vy ji sice obvińujete z nízké sociální inteligence, ale myslím, že vám tím něco chtěla naznačit, ikdyž do hlavy jí nevidím, to je pravda. Takt v případě bestie alue není na místě, naopak.
Podle toho, co píšete se cítíte být inteligentnější, než ta paní, článek, který tady napsala lúmenn naprosto usvědčuje alue ze lži, takže jste ho jistě četla. Kbybyste byla inteligentní, tak, jak si myslíte, tak byste to pochopila a od alue dala okamžitě ruce pryč. Alue smrdí kriminálem.

[55]: Nejste náhodou pod vlivem nějakých prášků? Komunikovat o zrůdě s láskou, tohle nemůžete myslet vážně.

[53]: Pane tomáši marný alias rené koukale, nebo že by alue, nechte si ty debičoviny pro někoho jiného.

58 prd alue prd alue | 10. února 2017 v 15:41 | Reagovat

Nevýznamný zlodějský prolhaný prd Alue a tm opět zasahujou :-).
komentáře na Blogu. cz pod novým článkem o novém správci.
Taková snůška keců a lží se jen tak hned nevidí. Pochybuju, že by to psala ona, vždyť je to takový malý "skorodebilek".

50 Alue Alue | Úterý v 13:44 | Reagovat

Upřímně doufám a věřím, že bude Bára jiná, s otevřenou myslí a spravedlivější, než její předchůdce. Který vyzdvihoval jen to co se mu hodilo a utlačoval + ignoroval to co se mu nehodilo.

Jedna dobrá vlaštovka už přilítla, poprvé je na titulce blog.cz článek o něčem alternativním. Předtím to bylo tabu. Naposledy mě šokovalo, když Standa na titulce klidně propagoval dosti syrový blog nějakého pedofila... Tak doufám, že v rukách ženy to bude lepší a že bude opravdu hledat kvalitní obsah.

Zmiňujete AK. - No, pamatuju na dobu kdy mě z něho vyhodili, řeklo se že budeme hlasovat jestli tam patřím, anketu jsem vyhrála a Standa mě přesto vyhodil. Když jsem se dožadovala vysvětlení za tuto nespravedlnost, protože na kvalitě svého obsahu si trvám, řekl mi, že o tom nehodlá diskutovat... Jestli se tyhle věci děly opakovaně i jiným lidem, nedivím se, že klub potřebuje oživit. Třeba se nakonec napraví chyby po kralování krále Klacka.

Za příchod nové správkyně jsem upřímně vděčná a slibuju si od toho jen samé dobré a konstruktivní změny.

Hned dostala na frak

59 myší královna myší královna | Web | Úterý v 16:25 | Reagovat

[50]:: Alue, kopíruješ články odjinud snad z padesáti procent. Trochu pokory, holka.

60 Matthias Matthias | Úterý v 17:04 | Reagovat

[50]:: pedofilie ti nepřijde dost alternativní?

72 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | Středa v 1:21 | Reagovat

"diskriminácia" Karolíny Loskotovej ako držiteľky bludného balvanu je na mieste....
Asi ako celá tá story s ňou a tým pochybným podvodníkom za ňou...
Jo, nemohla som si odpustiť 8-)

80 Adriana Adriana | Včera v 15:49 | Reagovat

[50]:: Tak já se v tomhle Standy zastanu, že tě vyloučil bylo v pořádku a že s tebou o tom nehodlal diskutovat taky. Já bych ani to hlasování nedělala, nebyl důvod. Naznačuješ, že by podle tebe tahle chyba měla být napravena, určitě se tam chceš vrátit. Do AK jsi nepařila ani tehdy a nepatříš ani dnes, kopírování částí článků od jinud s tvrzením, že jsou z tvé hlavy, tohle fakt ne. Jsi tu až dlouho a do dneška jsi nepochopila podmínky pro přijetí. Takže slovo "upřímně" z tvých úst nezní zrovna sympaticky.
Alue, bylo by hrozně fajn, kdybys konečně přestala přebírat vyjadřování jiných lidí a psala tak, jak ti narostla pusa, tohle k tobě moc nejde.

85 Alue Alue| Reagovat

[Smazaný komentář]:  Mám různá období. Tehdy jsem byla vyhozela za dva převzaté články v jednom měsíci.
Když pracuji na nové knize (jakože už jsem napsala tři) tak pochopitelně nemám tolik energie pro tvorbu dalších článků, takže hledám pěkný obsah i jinde na proložení. Čtenáři chtějí články často a 1-3 týdně jim nestačí, pak si stěžují, je jich je málo. Ale to asi slečna, která nemá takovou čtenost a nemá 11 let aktivní stránky, má problém pochopit... ;-)  Mimochodem nemám obsah 50:50, to jsem neměla nikdy, ale jak říkám, ten systém se mění podle toho, jestli pracuji na nové knize, nebo ne. Protože když 3-4 hodiny sedíš nad knihou, už prostě nemáš sílu další 3-4 hodiny dělat poradnu a nové články. Ta práce prostě vyžaduje hodně času a energie, které ne vždycky mám, protože taky nejsem radioaktivní rybička a mám svoje limity.
Pro příště by bylo lepší mě kritizovat za věci, které jsou reálné a ne za to, co se pouze domníváš.

86 A. . . A. . .| Reagovat

[Smazaný komentář]: Ano Alue, správně jsi to ,,napsala“. Obsah tvých stránek není 50:50, ani nikdy nebyl, ale 90:10. 90 je kopírování, 10 vlastní psaní. Pane René (tomáši), evidentně vám není odpudivé psát komentáře a skrývat se za jméno Alue a pomáhat jí s psaním. Snad si nemyslíte, že to nikdo nepozná.
Vy oba dva jste lidé bez svědomí. Navíc „vaše“ stránky, které mají na rozdíl od blogerky, které „odpovídáte“, jak zmiňujete , vyšší návštěvnost také tvoříte dva, takže se dělíte i o spravování. Ale „oficiálně“ je vede Alue, druhá osoba je ukrytá. Říkám vám to proto, že tohle neustále ,,zapomínáte“ uvádět. To je nejenom vůči té blogerce, ale i vůči všem ostatním blogerům, kteří vše dělají sami naprosto nefér. O návštěvnost a její „zvyšování“ se taky staráte vy René, a to způsoby, ze kterých se normálním a slušným lidem zvedá žaludek. To už každý ví. A když neví, stačí si vygooglit název stránek, nebo celé „jméno“ Alue i s křestním a příjmením a pravda se ukáže.

Knihy? Napsat knihu umí každý, ale ne každý se od šestnácti až do nynějška pelechuje doma, ostatní lidé pracují, nebo chodí do školy, vzdělávají se. O ,,práci“ Alue už přece také víme „svoje“.

Prosím Alue a tomáši, pište pravdu, věci, které jsou reálné a ne jenom to, co se vám hodí.

59 Karambol Karambol | 12. února 2017 v 0:09 | Reagovat

Máte naprostou pravdu.

Alue jde tvrdě , jak se říká obrazně, přes mrtvoly. Také v dotaznících radí lidem jít tvrdě za svým, nedávno také.
Nesmí si tu tvrdost plést s krutostí.

Nastudujte si přesnou definici, jak se chová hajzl a posuďte, kdo se jak chová.
Tady aspoň zazní pravda. Nesmíme se bát mluvit pravdu, tak, jak jsme ji zažili.
Nenechte si vyhrožovat. Nebojte se podlosti. Braňte pravdu.

60 Karambol Karambol | 12. února 2017 v 0:29 | Reagovat

No a co dodat Alue přece není jméno, ale nick. Když se styděla za svoje rodné jméno. Proč. Protože se nesrovnala se svojí rodinou, raději prchla a všechny negativa, která neměla ráda na své rodině zůstala v ní. Co je v chybách stejné, to spolu přece nevydrží. Vše v jejích publikacích sama popsala. Člověk může být lepší jedině tehdy,když je dost statečný na to a srovná se s chybami své rodiny, bere je takové, jací jsou. Jejich negativa v sobě vědomě zpracuje, ať nedělá stejné modely chování.

61 Karambol Karambol | 12. února 2017 v 0:32 | Reagovat

A tak vlastně to co nejvíc nesnáší, je vlastní šroubovice DNA, kterou má v každé své buňce. Taková psychická autoimunitní reakce, na sebe, na své předky.

62 rozbor rozbor | 12. února 2017 v 1:20 | Reagovat

[57]:

Nejsem pod vlivem prášků. Nepotřebuji žádné takové. Komunikovat s láskou se má vždy, dokud to jde. Můžete dávat lásku i těm, kdo se chovají jako zrůdy, to si nijak neodporuje. V tom je to právě klamavá iluze, které ti, kdo se chovají jako zrůdy vždy využívají ve svůj prospěch. Protože je skutečně velmi mnoho lidí, kteří dávají lásku i těm, kdo se chovají jako zrůdy. A je bohužel hodně těch, kteří si neumí představit, že by někteří lidé mohli a dokázali dávat lásku lidem, kteří činí špatnosti a vůči těm, kteří se velmi přetváří. Ti potřebují lásky nejvíce.

Bohužel ten vedlejší efekt spočívá v tom, že toho ti přetvářející se lidé často zneužívají, když jim někteří dobrotivci dávají lásku a tím jsou ostatní v omylu, že osoba, které dávají dobrotivci lásku je osoba skutečně konající jen neúčelové dobro.
Zapomeňte na rovnici, že ten kdo je milován je dobrý. Dobrý je ten , kdo doopravdy miluje.

63 rozbor rozbor | 13. února 2017 v 0:31 | Reagovat

Find some place in your heart Alue and all of you :
https://www.youtube.com/watch?v=Rvp41k12Wag

64 rozbor rozbor | 14. února 2017 v 6:52 | Reagovat

Opravdu nechápu, jak může být tak namyšlená a šílená, že si myslí, že ji někdo balí. Pravdu vědět ani slyšet nechce, domýšlí si co chce. Nejen že se neptá, ale zavírá oči a ucpává si uši před pravdou.
Sbalit, znamená, chystat se na výlet, to přece  v první řadě.    

http://karolinaloskotova.blog.cz/1702/veci-ktere-na-lidech-nechapu-3-dil-neuprimnost

65 Fellien Fellien | E-mail | Web | 25. února 2017 v 22:02 | Reagovat

[57]: K tomuto snad ani nemá cenu se vyjadřovat, protože bych jen papouškovala to, co jsem psala výše. Jediné co se na to dá napsat je, že Taťána mi rozhodně nic dobře nenapsala a její náznaky mám docela u zadnice, protože to nenapsala slušně a musela být za každou cenu osobní a dále mi tykat, ačkoliv si to od ní nepřeju. Že jsem inteligentnější si myslím docela oprávněně dle výsledků IQ testu, protože se v populaci asi najde jen málo inteligentnějších než já, pokud najdou, tak sedí v Menze a volný čas tráví tvořením právě těch IQ testů které jsem absolvovala, rozhodně takové lidi asi nepotkám v diskuzi, jako je tato. Samozřejmě má domněnka vyplývá jen z hlediska uvážení pravděpodobnosti, je tedy dost možné, že se i pletu. A ano, tento článek jsem četla a právě proto že Alue opravdu znám a vím věci, nad kterými byste se asi hoooodně divili, tak i vím, že to co je tady je docela velká snuška výmyslů. Já bych mohla klidně dokázat opak ale neudělám to, protože nemám pocit, že by bylo snad v mé kompetenci rozebírat cizí soukromí někde na internetu v diskuzi pod pochybným článkem. Kdyby člověk chtěl vypustit info o svém soukromí, udělá to sám.

Jelikož už se tady ani nehodlám dál vyjadřovat, protože to ani nemá smysl protože to je jak házet hrách na stěnu a nakonec jsem stejně vždycky za toho poskoka :D tak Vás poprosím v případě, že mi bude ještě někdo opravdu hodně chtít vyjádřit svou lítost nad mou osobou, aby mi tu lítost vyjádřil přes můj e-mail.

Ještě bych Vám ráda poděkovala za vyjádření Vašich sympatií k mé osobě a za Váš názor, protože ačkoliv s ním nesouhlasím, jsem schopná ho přijmout, protože je to jeden z mála názorů, co není jen nějakým plácáním do vody a není sprostý ani osobní. Sice jsem dle Vás ten poskok který si zaslouží lítost, nicméně dle stylu jakým je komentář napsán je zde možnost povšimnout si jakéhosi náznaku názorové evoluce, což mi připomíná citát, že je to sice malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.

Přeji vám příjemné diskutování nad výplodem o soukormí Alue, když už nemáte nic lepšího na práci, tak si to teda aspoň užijte a třeba vám to pomůže zapomenout na vaše mindráky, pokud to neumíte jinak než nadáváním na lidi o kterých víte prd. Já narozdíl od Alue věřím na karmu a taky vím, že je mnohdy rychlejší než sračka :).

66 Jé to koukám Jé to koukám | 27. února 2017 v 17:47 | Reagovat

[65]: To hodně vtipné. Pročetl jsem se tady diskuzí i s článkem a nestačím "žasnout", kolik se v člověku, jako jste vy bere přesvědčení o vlastní nadřazenosti nad druhými :-). Všichni jsou hlupáci, protože píšou skutečnou pravdu o cácoře, která má nižší IQ, krade zkušenosti jiných a předvádí je jako své.

Vy, podle vašeho tvrzení máte zkušenosti s lidmi, jako málokdo, málokdo je inteligentnější, co "nám" ještě prozradíte, abychom mohli žasnout nad vaší velikostí?
To mi připomíná silně "psychicky nemocného" narcistu, nebo silně zmanipulovaného člověka, kterému bylo vštípeno do hlavy, že je nadřazenou rasou. Rozumím, že si s chudáčkem Aluškou notujete, je mezi vámi velká názorová shoda, nány, které žijí mimo realitu a navzájem se plácají po zádech, protože ten podřadný "šmejd" v článku a v komentářích, který tady píše skutečnost o psychicky nemocné zlodějce a plagiátorce, je něco méně, než vy.

Ano, hoodně se divím, nad tím, co na rozdíl od vás vím a Alue.

Pokud bych z psychologického hlediska rozebral několik vět z vašeho vyjádření, pak, kdo vás pochválí, s tím se trochu bavíte, v opačném případě jsou ostatní silně neinteligentní, podřadní. Asi byste měla uvažovat nad nějakým vyšetřením, popřípadě léčbou. Myslím to s vámi dobře. Mám pocit, jako byste ani nebyla žena,dívka. Ale chlap, kterému ruplo v hlavě a žije v nějakém světě své fantazie, kde je NEJVĚTŠÍ, nadřazen ostatním.

Pardon, že jsem to nenapsal na váš e-mail, ale to víte, já jsem ten "méně" inteligentní..

67 Pro fellien Pro fellien | 7. dubna 2017 v 14:35 | Reagovat

[65]: Fellien, já vám asi na email psát nebudu. Ale něco vám říct můžu.
Na vašich fotkách, jak jsem koukala jste nějak moc vyhublá. Nevypadáte zrovna dobře. Možná máte nějaké problémy se zdravím, tak za tu hubenost nemůžete. Ale jestli jste zdravá, tak byste s tím něco měla dělat.
Nezpůsobilo vám to náhodou kamarádství z Alušicí? Protože ten zmetek z některých lidí vysává energii. Je to zrůda s falešnými úsměvy.
A taky, já na rozdíl od zmetka Alue svoji intuici skutečně používám, a ta mi „řekla“, že tenhle váš komentář nemáte ze své hlavy. Takže buďto to za vás psala Alušina, nebo jenom kopírujete jejich názory, Aluše a toho chlapa marného, které ale nejsou jejich názory, protože tyhle plagiátorské hovada všechno, co říkají mají okopírované od lidí, kteří jsou na rozdíl od nich inteligentní a něco umí.

Takže buďto Aluše její blbosti o andělech a ostatní nesmysly její pomatené hlavy tak moc věříte a jste jenom další podvedená, nebo v tom jedete s nima. A jestli v tom jedete, v tom případě vám, Aluše, i tomu chlapovi přeju aby se vám všechny ty hrůzy, které pácháte na druhých pořádně vrátily, aby jste trpěli v životě, jak to nejvíce jde. A abyste jednou chcípali ve velkých bolestech.
Nejvíc to samozřejmě přeju Alušině a marnému, hovadům, kteří vydělávají na lidech, kteří mají problémy a něco hledají. Mějte se vy dva co nejhůř! Mějte se Fellien.

68 Lif Lif | 16. dubna 2017 v 16:57 | Reagovat

[47]:  Taťáno já sungazing praktikuji několik let - pravda, pouze příležitostně, neboť život ve městě a HPP mne nutí stát nohama na zemi, podmínky rovněž nejsou po celý rok ideální, nicméně předpokládám, že tohle vy říci nemůžete. Laskavě neodsuzujte něco, co jste sama nevyzkoušela. Že o tom začala psát Alue je jedna věc, a že je to například jedna z technik sebe-kultivace, praktikovaná v rámci tibetského buddhismu už nějaký ten pátek před Kristem, to je zase věc druhá. Můžeme se tu dohadovat o pro a proti, nicméně to není mým záměrem a spíše bych ocenila, kdybyste se nenavážela do věcí, kterým vůbec nerozumíte. Děkuji.

69 Lif Lif | 29. května 2017 v 16:37 | Reagovat

[68]: Lif, předpokládám, že asi budeš Alue převlečená za jiného komentujícího, takže s tebou takhle budu i mluvit, můžu se plíst, ale mám k tomu, co píšu důvody. (máš tady víc komentářů, na oko alue "jako" kritizuješ, na druhé straně ji vlastně hájíš. Alue, Taťána na tebe ser..., vzhledem k tomu, že ti neodpověděla.

Svůj sungazing si strč do ... , o tom, kdy se začal praktikovat víš kulový, takže bychom spíše ocenili, kdybys vypadla a nenavážela do lidí, kteří se na rozdíl od tebe nepřetvařují a mají úroveň. A větší úroveň, než ty má skoro každý, dokonce i koza ve stáji.

70 Mudrant Mudrant | 25. června 2017 v 0:07 | Reagovat

Fellien,
dřív jsem tě neznal. Vlastně ani pořádně Alue. Pochopil jsem, že je úplně jiná, než jakou se dělá. Fellien se tak trochu od Alue inspiruje a sem tam je trochu jiného zaměření. Vlastně jsem si o Fellien přečet před více měsíci a pak zas už nic. Protože jsem se začet, co je to za lidi, až po tom, co jsem narazil na hodně zvláštní chování Alue.

Fellien rád bych si s tebou, nebo s vámi, chceš - li, promluvil někdy osobně o Alue. A můžem si klidně vykat, nebo tykat, to je úplně naprosto jedno.

Myslím, že bychom jí měli nějak pomoct.
Chová se hrozně, to je pravda, jenže myslím, že to není neřešitelné a ona si to štěstí v životě nezařídí, pokud nepomůže nějaká kamarádka.

Myslím, že bys to mohla být právě ty, kdo by jí mohl poskytnout oporu. Jednou bych ti za to byl za ni moc vděčný. Přeju ti , aby se ti dařilo ve tvém životě jak nejlépe to bude možné.

Prosím, nezlob se, že jsem ti potykal, bylo to jen proto, že mluvím ke tvému srdci a to je v jednotném čísle. Jinak, kdybych tě viděl, tak bych ti vykal, leda, že bys řekla jinak.

Záleží mi hodně na tom, aby abyste byly kamarádky všecky šťastné.

Myslím, že je potřeba si promluvit ze srdce. Nebo aspoň telepaticky, když z tebe by byla nadějná šamanka. Přeji mnoho štěstí v životě i v lásce.

71 Mudrant Mudrant | 25. června 2017 v 0:26 | Reagovat

Zkusím Ti telepaticky zavolat asi dnes ráno nebo ještě zítra. Kdy budeš mít čas vycítím srdcem. Zavěsit můžeš, nebo vyslechnout přátelsky srdcem.

72 Mudrant Mudrant | 26. června 2017 v 4:44 | Reagovat

Díky za rozhovor.

73 Vrba Vrba | 28. června 2017 v 13:54 | Reagovat

Tady v článku a v diskusi to fakt vypadá na hódně vážnou duševní poruchu pisatelky s "duchovní" přezdívkou Alue:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1706/20-1-veci-ktere-mi-imponuji-na-chlapech

"A takového chlapa když najdu, také nosím na rukách. Mít doma takového léčitele je pro mne moc důležité."

Komentář Alue pod článkem:
44  Alue | Dnes v 8:49 | Reagovat
[43]::  Lol  Já si ale nepodala inzerát na seznamce

Možná přece lide.cz je trochu seznamka:
Na tomto odkaze, jak vidno v textu z odkazu pod odkazem níže:
http://karolinaloskotova.blog.cz/0608/co-jsem-zac
Lide.cz: ,,Allue" - Mám ho nově, spíše z principu...

Možná celý článek tak trochu hledá vlastnosti někoho nového...A co teprve článek onegativních vlastnostech mužů..Tam si užívala lov. Ale o tom píše v zápisníčku.. To ani nečtěte, co se jí honí všechno v hlavě...

74 Vrba Vrba | 28. června 2017 v 14:06 | Reagovat

Jak vidno níže na odkaze na jaře a na podzim Alue bere prášky na deprese:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1706/zapisnicek-cerven-2017

Tady je pro ni alkohol zlý duch:

článek z neděle 25.6.2017

http://karolinaloskotova.blog.cz/1706/mate-radi-alkohol-spiritualni-nasledky-konzumace-alkoholu-aneb-posednuti-demonem

A zde je pro ni alkohol dobrotka:
na odkaze
http://karolinaloskotova.blog.cz/1705/zapisnicek-kveten-2017

v zápisníčku dne 26.5.2017
"Včera jsem kápla na Rybízák....
..tak mi víno už před delší dobou přestalo chutnat, tohle do mě padlo jako do sudu, to ostatní koukali. Má to 10-11% alk."

75 chutovka chutovka | 29. června 2017 v 0:05 | Reagovat

[73]:

Dříve se Alue docela rozdováděla, že by se fakt kozel vyznal v tom, co se vlastně snaží veřejnosti naznačit.

http://karolinaloskotova.blog.cz/1102/moje-predstava-dokonaleho-muze
http://karolinaloskotova.blog.cz/1304/posledni-dobou-je-to-tady-sama-erotika

Spokojená žena, která žije s partnerem, který je ten vysněný, takové články nikdy nepíše. Když už tak píše článek o tom, jak se jim spolu dobře daří.
No a v dalších článcích na témata Alue a chlapi si totiž protiřečí, kdy zachází až tak do intimních zkušeností, že v tom se kozel vyzná. A jindy zas vypráví, jak by chtěla jediného, že by to poškodilo DNA ženy mít dalšího.  Vybírá více typů i fotek chlapů, jako když vybírá.

Dělá si to sama holka ty zmatky, když neřekne například,  mám tady jednoho v papučích, je to můj milej, ale zatím vám ho neukážu.

Není to nick Tomáš Marný, pardon vlastním jménem René Koukal.  

Měla by i to tajemství a zároveň by nemátla třeba tím, že je Tomáš Marný kamarád a jindy zas, jak se k němu stěhuje jako k milému. To znají ti, kdo četli a bavili se s ní před lety nebo něco četli teď.

A jak si představuje rodinu:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1106/jak-to-vlastne-mam-s-predstavou-o-rodine

http://karolinaloskotova.blog.cz/hledani?page=1&query=jednoho+partnera&submit=Hledat

Jste zastánci pravidla ,,Pomilujeme se až po svatbě?"
..... chci, neexistuje důvod, proč bych měla mít jednoho partnera na celý život. A hlavně proč by něco tak nesmyslného jako je svatba mělo .....
22. ledna 2012, http://karolinaloskotova.blog.cz/

http://karolinaloskotova.blog.cz/1303/zamilovany-sen
Chvilku jsem ho chtěla jít hledat, ale pak mi došlo, že to byl JENOM sen. Nevím jak se ten kluk jmenuje, nemám na něj kontakt, neozvu se mu... sakra.

Začalo se mi stýskat, protože to bylo tak moc skutečné... A zároveň jsem trochu zmatená.
Už několikrát se mi zdálo, že jsem byla zamilovaná. Ale ten člověk by štíhlejší, o něco vyšší, měl hnědé vlasy, trošku delší než tento ,,aktuální" blonďák a jeho oči jsou zelené. Naposledy se mi s ním zdálo, že bylo léto a honili jsme se někde na louce. Rostlo tam divoké kvítí a bylo asi pět odpoledne...

Vždy když se mi zdají tyhle sny, že jsem zamilovaná a pak se mi po probuzení po něm začne stýskat, mám silný pocit, že tento člověk existuje někde blízko a že ho jednou potkám.

76 chutovka chutovka | 29. června 2017 v 0:37 | Reagovat

Ještě z článku "zamilovaný sen" viz předchozí komentář:
"
( .... A třeba má fakt někde nedaleko tu zahradu a teď tam stojí a čeká, jestli mě to trkne a jestli se tam ukážu? - Šílená myšlenka..... Jenomže takových zahrádek je všude habaděj. )"

DNA:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1610/cizi-dna-v-nasem-tele-ovlivnuje-nas-zivot

Proč prý pořád nemá Alue partnera, třeba to však myslela nějak nepřímo:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1604/proc-porad-nemam-partnera

77 pro chutovku pro chutovku | 29. června 2017 v 1:31 | Reagovat

[76]:

V článku dole:
„ Chlap má být větší než já, statnější než já, vyšší než já, silnější než já, měl by nosit větší boty než já a měl by to umět prodat. Také se mi moc líbí muži s dlouhými vlasy, bohužel jsem zatím natrefila jenom na krátce stříhané, ale třeba se někdy někdo pro mě nechá zarůst. :D“

http://karolinaloskotova.blog.cz/1706/20-1-veci-ktere-mi-imponuji-na-chlapech

78 Fellien Fellien | E-mail | Web | 29. června 2017 v 21:14 | Reagovat

[70]: Děkuju za názor, nevadí mi tykání od někoho, kdo je slušný. Ale musím trošku nesouhlasit s tím, že se od Alue inspiruju – Alue je moje kamarádka, ale inspiraci hledám jinde a mám ji v naprosto jiných lidech, protože to že je moje kamarádka neznamená, že souhlasím se vším, co píše. Moje životní filosofie je asi trochu jiná a mnohokrát jsme se názorově rozcházely, sem tam jsme se i nepohodly, jednou jsme si přímo vjely do vlasů. Že třeba máme podobný typ článků, to vím, ale ono v oblastech, kterými se zabývám nejvíce, není moc co nového vymýšlet. To jsou věci, které tak zkrátka jsou a každý člověk je může maximálně tak podat ze svého úhlu pohledu.

Co se týče telepatického telefonátu, byla jsem teď několik dnů plně vytížená fyzicky i psychicky a proto se omlouvám za nejspíš poněkud jednostranné spojení. Osobním setkáním nejsem nakloněná, ale pokud máš zájem, můžeš se ozvat na e-mail.

79 Fellien Fellien | E-mail | Web | 29. června 2017 v 21:34 | Reagovat

[67]: Na fotkách leccos vypadá jinak, vyhublá si tedy nepřipadám. Ale pokud vám se to tak zdá, možná to nějak souvisí s mou intolerancí lepku. Se svým tělem jsem sama za sebe plně spokojená, protože mám v životě důležitější věci na práci, než zkoumat svůj zevnějšek v zrcadle a přemítat o tom, jestli nejsem moc hubená, nebo moc tlustá. Alue jsem se zastala v souvislosti s tím, že ji tady někteří sprostě uráželi, protože to prostě nemám ráda. Nemám ráda urážky za zády, je to zbabělé a nečestné. Stejně tak bych se tady zastala kohokoli jiného, na koho by šly takové nadávky za jeho zády. Můžu vás ujistit, že s ní v ničem nejedu, názorově se sem tam velmi rozcházíme, ale málokdo o tom ví, protože jí veřejně nenadávám za to, že má jiný názor, jelikož umím respektovat názory jiných lidí. I když vlastně jo, jednou jsme si veřejně vjely do vlasů v komentářích pod nějakým příspěvkem. A toho Marného neznám, nikdy jsem ho ani osobně neviděla, neznám jeho názory a upřímně mě ani nezajímají, nemám potřebu zkoumat názory a weby všech "esoteriků" na internetu.

Ty "blbosti o andělech" jí věřím, protože sama anděly vidím. A že mi přejete abych trpěla v životě jak nejvíce to jde od vás není moudré. To víte, karma...

80 Mudrant Mudrant | 30. června 2017 v 2:22 | Reagovat

S tou telepatií to se dělá tak, že i když někdo nemá čas a je ve vypětí.Tak myšlenky dostává až se uvolní. Pak je i vysílá. Nejsem CIA, FBI ani bývalá KGB, či armáda, ale dneska je to běžnej trend v určitých kruzích. Spolehlivost je však relativní. To každý zná například z testů, které dělaly ty organizace, jak kdy se zadaří. S tou jednostranností bych si nebyl nikdy jistý, protože si to nemusí druhá strana plně uvědomit. Ovšem odpovídá jen na co chce, jako při běžné mluvě. Nejde přece o hypnózu.  

Nejsem žádný guru ani schizoid. A věřím ti , že komunikuješ s anděly, nevypadáš, že by sis to mohla vymyslet. Původně jsem e-mail přehlédl, proto ten nápad, že to půjde asi jen telepaticky. S úctou. Tak jako na každém blogu, i zde zraje s časem. Nakonec na všech těch webech bude dostatek dobrého.

81 Mudrant Mudrant | 30. června 2017 v 2:48 | Reagovat

Jo zapomněl jsem dodat pro obecenstvo, že o tom vím, že Fellien je zadaná a osobně jsem myslel, jako že příležitostně, třeba v nějakém kolektivu. Spíš, aby bylo jasno, že se osobnímu nebráním. Na oběd jsem taky kde jaké kolegyni říkal, že půjdem raději ještě s další kolegyní, nebo s kolegou, ať nejsou drby. A moc příležitostí a času bych ani neměl se někde sejít.
Tak třeba někdy e-mail..

82 Koutek Koutek | 30. června 2017 v 22:38 | Reagovat

Jo na stránkách Alue samotná Alue lidi sprostě uráží a nedává jim možnost obrany, svobody projevu a pokud výjimečně ano, tak vše překroutí..Lidi by se mohli držet trochu na uzdě, Alue by mohla jít v tom příkladem.

83 neagent neagent | 5. července 2017 v 2:09 | Reagovat

Alue sama odpovídá , jak je to s jejími alkoholovými démony. Zde o "alkoholových démonech":  
článek z neděle 25.6.2017

http://karolinaloskotova.blog.cz/1706/mate-radi-alkohol-spiritualni-nasledky-konzumace-alkoholu-aneb-posednuti-demonem

A zde o tom, jak takoví " alkoholoví démoni" ( jak sama označuje Alue alkohol) působí na Alue, no vono ji to roztančí, trochu kulhavě, ale jde jí to:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1501/alue-tanci-v-karibske-perle-special-za-1000-odberatelu

"Jednoho večera (už po zavíračce) se bar vyprázdnil, zůstala naše partička a já už měla v sobě čtvrtý Cocktail. (No jo. Jak mi to zachutná, nemůžu přestat.) Jelikož majitelka baru bere svoji práci vážně, máme samozřejmě po ruce alkohol-tester.
Takže ve chvíli, kdy jsem vyšla na parket už já, jsme naměřili 1,4 a pak 1,5. Takže teď docela přesně víme (je to vědecky změřeno), kolik je toho potřeba vypít, abych předvedla nějaký taneční výkon."

S astrálními agenty si hlavu nelamte. Nenechte se od Alue strašit, vše máte pod kontrolou vy sami ve své mysli. To je zase jiný článek Alue ( účelový), ale o tom jindy a jinde.

84 mluvicikocour mluvicikocour | 7. července 2017 v 1:29 | Reagovat

Co říci o jasnovidectví? Starý známý vtip přece. Svolávám sraz jasnovidců. Kdy a kde to bude zde nepíšu, ani v jakém počtu  se sejdeme v kroužku.
Kdo totiž není jasnovidec, toho se pozvání netýká. chichi

85 mluvicikocour mluvicikocour | 9. července 2017 v 10:35 | Reagovat

K vysvětlení pojmů pro začátečníky:
https://www.youtube.com/watch?v=uij1clj9FzY
Na stránkách Alue se toho totiž moc nenaučíte. Tam je neustále to sebeoplakávání ega Alue.

86 mluvicikocour mluvicikocour | 9. července 2017 v 21:27 | Reagovat

Zde také, pokud byste chtěli skutečně trénovat a ne jen si číst o tom, že jako Alue má, nebo nemá schopnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=PbczumNeedE

87 Alue bude potrestaná Alue bude potrestaná | 17. července 2017 v 13:43 | Reagovat

[70]: Fellien se od blbečka Alue ani inspirovat nemůže, protože všechno, (tak 95 % věcí) co je na Aluška. org je ukradené od jinud, z jiných zdrojů – knížek, blogů, teda jejich skutečných autorů. Takže i když si možná Fellien myslí, že co čte na Aluška. org je od Alue, pravdou je opak.
Alue už dlouho krade a ubližuje, takže žádné štěstí, naopak, MUSÍ BÝT POTRESTANÁ. MUSÍ A BUDE. Zaslouží si to.

[74]: ten článek o negativních vlastnostech chlapů je kradený, opsaný od jinud, jenom trochu upravený, vlastně skoro všechno, co je na těch stránkách Aluška je ukradené, okopírované.
Jinak  hodně článků tam píše rené koukal, alias tomáš marný, ty, které zní jako inteligentně napsané, on je taky krade, nebo si vymýšlí. .Ale samozřejmě je pod nimi podepsaná Alue. Há Háááá Há. Fakt srandovní.

[77]: ta Alue je ale BLBEC …

88 Pro FELLIEN Pro FELLIEN | 17. července 2017 v 13:44 | Reagovat

[79]: Fellien, vy nemáte ráda, když někdo Alue ,,uráží“ za zády? A že ona neustále někoho pomlouvá na svých stránkách vám připadá normální? Kdo ji uráží za zády, že o ní lidé píšou pravdu je podle vás urážka? Jinak Alue tady chodí číst, co se o ní píše, nebojte se, a podle toho si pak přizpůsobuje články na svém blogísku, které přepisuje, nebo rovnou maže, nebo píše komentáře plné lží.
Článek, na který tady lúmenka dala odkaz, jako usvědčení Aluniných lží, Alue na svém blogísku také smazala. Je to ten o poděkování za účast na křestu knihy. No, možná, že teď, když si přečte můj komentář, ho tam zase dá zpátky, nebo ho úplně celý přepíše, jak to běžně dělá, u ní by to nebylo nic nového.

Zbabělá a nečestná je ona, její skutečná povaha si úplně protiřečí s tím, jak se chová veřejně a jaká je ve skutečnosti, to je velký rozdíl. Na veřejnosti úsměvy a rady, názory – ale samozřejmě ne její, ale ukradené od jiných, v soukromí, kde ji nikdo nevidí SOBECKÝ ZMETEK.
Že jí věříte, že vidí anděly, děláte chybu, LŽE VÁM, a na to, jako tady lúmenka, která ji taky bránila, jako teď vy, ale Alue ji ukázala svoji skutečnou tvář, jednou taky doplatíte, je to jenom otázka času. Andělé určitě existují, věřím, že ano, ale alue není tá pravá osoba, která je vidí, nebo s nima komunikuje, je to lhářka. Dobrá kamarádka nelže. Kamarádíte se s podvodnicí.

S tím, jak píšete o karmě, -v komentáři 67, na který odpovídáte je psané, že vám přeje to nejhorší, abyste trpěla, v případě, že v podvodech a lžích jedete s Alue a tím chlapem. Váš komentář.reakci teda beru, jako přiznání. Děkuju za něho.

89 ALUE NIC NEUMÍ ALUE NIC NEUMÍ | 17. července 2017 v 13:45 | Reagovat

[86]: ALUE NEMÁ ŽÁDNÉ SCHOPNOSTI, TO UŽ SNAD KAŽDÝ POZNAL NE?

90 Nuf Nuf | 17. července 2017 v 16:41 | Reagovat

Trochu se mi nějak nezdá, jak Alue během pár let chvíli píše, jako by jí bylo úplně jedno, že nebuduje hluboké přátelské vztahy s lidmi.

Trochu se mi nějak nezdá, jak Alue během pár let psala i o tom vrznutí.
Dalo by se udělat sestřih, jako v české sodě, co Alue zavalila....

To mi připomnělo Zemana, jen by se upravila slova .. Vrznout sem , vrznout tam. ..To slovo Aluš použila..ohledně jednoho, kterého neznám..

"tohle do mě padlo jako do sudu, to ostatní koukali. Má to 10-11% alk"

" Já si ale nepodala inzerát na seznamce .." "lide.cz"
" ..takového chlapa když najdu.."

" ..já už měla v sobě čtvrtý Cocktail"

"....pak se mi po probuzení po něm začne stýskat"

"...neexistuje důvod, proč bych měla mít jednoho partnera na celý život. A hlavně proč by něco tak nesmyslného jako je svatba "

Refrén:
...vrznout sem, vrznout tam?..

Raději, kdyby si hlídala to DNA, jak o tom ráda píše, aby se neodblokovala, jako to dělají v náborech do nějakých klubů, kde pak už je holce všechno úplně jedno a jde jen po prachách.

Hrdá ženská tak nemluví. Ta řekne s pýchou, s chlapama prostě jen kamarádím, jsem náročná žena. Nebo, parkrát jsem s spálila a nechci to opakovat.

Hmm, ale takové řeči, že skutečný hodnotný vztah shazuje, jako by to nic neznamenalo. Manželství by sice mělo fungovat pro oba manžely, ale zatím to funguje tak, že je de facto pro ženu zázemím. Pro muže jen, když je žena hodná. Je v tom jednostrannost systému, který na tom vydělává.

Tak ten masochismus Alue vůbec není k pochopení. Že by dávala přednost před obětavým manželem nějakým svým rozmarům chutí a nálad. Nevypadá to logicky, jak se Alue už hodně let sama v sobě rozporuplně vyjadřuje.

Že jako by viděla cíle v nějakém sportu, sem tam si jen tak užít, však "na světe je spousta zajímavých lidí".  Zeptej se nějakého proutníka Alue, je to hrozně únavnej sport.  A neustálé ochutnávky takových "zákusků" by ses přejedla, raději s láskou zdravě a dietně.Popřemýšlej o svém životě, až sem  někdy zajdeš čichat inspiro, co se kde šustne..

91 Jes Jes | 17. července 2017 v 17:12 | Reagovat

[79]::
V tom máte pravdu. Alue skutečně chodí na veškeré weby, kde se o ní více debatuje.

Kdo zná kompozici psaní, zná její myšlenkové pochody, tak si všimne, že ona dokonce reaguje na to, co se kde píše a vypůjčuje si celé části textů, které někdy trochu poupraví, aby si toho všiml jen analytik.

Čerpá odevšad. Když jí pták sedne na okno, hned má o čem psát. Když ji někdo osloví, hned si od něj půjčí slova a věty.

Něco pootočí o 90 degrees, něco o 180 degrees po vzoru Koukala, který má rád otáčení o 180 degrees a který má rád slovo 1000 procent. Ona nasaje data a vyvrnhe na web. Tak to dělá. Když jí napíšete nějakou svoji zkušenost, ona pozmění údaje, většinu ponechá a má hned " svoji zkušenost, svůj zážitek", který je ve skutečnosti vašim zážitkem.

Pak si jednou rukou chytá druhou a na představení knihy tápe, aby našla sebejistotu, kterou mít nemůže, když to , co říká, za tím si nestojí životem a svojí prožitou zkušeností.

Co prožila, popsat neumí. Tak je z toho nekonečnej maglajs informačních dezinformací, iluzí Alue a jejích zmatených nálad a nově objevených starých objevů, pokaždé jinak, jak jí to připadne zrovna v kusu.

92 Jes Jes | 17. července 2017 v 17:15 | Reagovat

Pardon v kursu, ne v kusu.

93 Jes Jes | 18. července 2017 v 1:52 | Reagovat

Pardon, ne pták na okno, ale veverka, jí sedla na okno. Trochu se mi zamlžilo třetí oko. Nechtělo se mi věřit, že je to veverka, tak neobvyklé totiž. Video ještě neměla publikované, až teď ho vidím.

94 drevokocůr drevokocůr | 18. července 2017 v 2:59 | Reagovat

Takto se učíme mluvit. Nechlubme se schopnostmi, jako na Alue stránkách.    Je to jen pomůcka. Buďme pokorné mysli. Říkejme, jen když je to potřeba.

https://www.keen.com/articles/psychic/remote-viewing-the-governments-secret-history-of-psychic-research

95 Nákupy Nákupy | Včera v 20:22 | Reagovat

Jak vypadá takový obchod šmejdů.. Pavlásek to ví:
https://www.youtube.com/watch?v=W-KSvAooPyo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama