Pohlazení po duši (s přírodou a ohněm) - 23.května 2016

23. května 2016 v 19:51 | Lúmenn |  Pohlazení po duši na (skoro) každý den
Tohle pohlazení po duši je skuteně úžasné a jsem moc vděčná své kamarádce Seaníel, že mi umožnila svoje nádherné fotky použít zde na blogu. Všechny vznikly jako klauzurní práce ve druhém ročníku na umělecké škole, obor fotografie a jsou na nich spojeny fotografické záběry s krásné přírody Jižní Moravy s ohnivým kruhem, který není dílem grafického editoru, ale skutené práce v terénu - s hořícím hadrem na klacku a dlouhou expozicí:) Výsledná koláž záběrů mě osobně úplně uchvátila a nemohla jsem se na fotky přestat dívat. Zajímají-li vás další věci od této nadané mladé fotografky, můžete se podívat na její facebookovou stránku Seaníel. Teď se ale pojďte nechat hladit po duši kouzelnými pohledy do tajuplného světa přírody, včetně jejího ohnivého srdce...
Oheň, voda a čarodějkaPřicházím z lůna ZeměOheň i voda - jen hračky ke hraní.Následuj mě do lesního šera.Královna Mab a její ohnivý portál.....do země, kam dosud nevrkočila noha člověka.

Zbývající fotky z celé série najdete v galerii.
Všechny popisky u fotografií jsou mým aktuálním nápadem, autorka své fotky nijak nepojmenovávala (nebo mi to alespoň není známo). Tak jak se vám líbily?:)

 


Komentáře

1 lady Lianna Ellusive lady Lianna Ellusive | Web | 24. května 2016 v 14:48 | Reagovat

Druhá fotka shora mě zaujala nejvíc. Zajímavý nápad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama