Stánkaření - Slavnosti města Mikulova

20. května 2016 v 16:51 | Lúmenn |  Přednášky, semináře, akce
Ačkoli na Jižní Moravě žiju už skoro sedm let, Mikulov jsem dlouhé roky brala jen jako "to městečko, přes které se jede, když míříte z Brna do Vídně". A krásy tohoto pozoruhodného historického města jsem obvykle vnímala jen v polospánku v autobuse či autě. Od doby, co tam loni na podzim začala rodina mého drahého provozovat hotel jsem ale do Mikulova začala jezdit častěji a pochopitelně si mě získal - je to totiž vskutku krásné místo. Není tedy divu, že když jsem se dozvěděla o mětských slavnostech, rozhodla jsem se na ně vypravit se stánkem. Pokud chcete strávit sobotu obklopeni krásnou architekturou, moravskou kulturou a třeba si taky něco koupit na stánku Angelum Lucis, doporučuji výlet do Mikulova:)


Slavnosti města Mikulova
KDY: 21.května 2016 (ale akce probíhají celý víkend od 20. do 22.května 2016)
KDE: Mikulov, náměstí a přilehlé okolí, později večer amfiteátr
CO: program akce najdete na webu města zde

Mě najdete se stánkem na náměstí s téměř kompletním sortimentem placek, magnetků, tašek, přívěšků, kamenů a mandal:) A protože má být vážně krásně a mělo by svítit a hlavně hřát sluníčko, doufám, že aspoň některé z vás čtenářů potkám jak výletíte:) Budu se těšit:)


Vždyť se na to podívejte, kde jinde byste chtěli trávit květnovou sobotu?:)


A s kým jiným, než se mnou a mou skorošvagrovou Mončou?:)

 


Komentáře

1 Mary Mary | 22. května 2016 v 21:39 | Reagovat

bylo by super kdybys někdy se stánkem mrkla i do prahy :)

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 23. května 2016 v 10:08 | Reagovat

[1]: kdyby tam byla nějaká zajímavá akce, proč ne, ale vzhledem k ceně cesty by na ní musel být vážně levný pronájem nebo zaručená vysoká návštěvnost, aby se to vyplatilo:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama